İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karl Marks – Das Kapital pdf indir

Karl Marks – Das kapital pdf indir yazımızda Karl Marks abimizin das kapital kitabının pdf’ini paylaşacağız. Paylaştığımız linkten ister indirmeden okursunuz, isterseniz telefonunuza bilgisayarınıza das kapital kitabının pdf indir diyip indirebilirsiniz.

Karl Marks

Karl Marks abimiz google’a göre sosyolog, gazeteci, filozof, politikacı, devrimci tarihçi ve bir çok mesleğe sahip bir kişilik. Bana göre das kapital kitabını yazmış bir abimiz o kadar 🙂

Bu abimiz 64 yaşında gözlerini bu dünyaya yummuş diğer dünyaya açmış, tarihle çok alakam olmadığı için bu bilgileri wikipedia‘dan alıyorum bilginiz olsun da sonra yanlış çıkarsa çamur atmayın bana neyse gelelim bu abimize bu arada ismi yazıldığı gibi okunuyor ah bakın hemen  sıkıldım tanıtma işini sevmiyorum sizi de oyalamayayım. Yukarıdaki wikipedia linkine tıklayarak Karl Marks abimiz hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Das Kapital pdf indir

Das Kapital Pdf İndirmek İçin Tıklayın.

Das Kapital kitabı Karl Marks abimizin yazdığı ve günümüzde çok okunan kitaplarından biridir.

Kitabı wikipedia şu şekilde tanıtıyor;

Marx, Kapital’de öncelikle “kapitalist toplumun en temel hücresi” olarak gördüğü “meta”nın çözümlenmesinden başlayarak kapitalist üretim ilişkilerini bütün boyutlarıyla inceler.

Telif hakkı bildirimi için: [email protected] adresine mail atınız. 5 iş günü içinde telife giren içerik kaldırılacaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Profil yakup 7 Nisan 2019

    eritdiğimiz demire şekil vermek istiyorsak ustaca vurmak gereki dostum

  2. Profil yakup 7 Nisan 2019

    yalnızlığıa kurşun sıksalarda günüm umuda kurşun işlemez gülüm