İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Kızıma doğum günü mesajları yazımızda kızınıza bir not kağıdında yazabileceğiniz veya mesaj olarak gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajları bulabilir ve bu mesajlarla doğum gününü kutlayabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Hayatıma anlam katan kızım, dilerim ki yeni yaşın sana her daim mutlulukların en güzelini yaşatır. Her şeyde başarılı olursun umarım. Yaşın ne olursa olsun sen benim göz bebeğimsin. Nice mutlu yıllar canım kızım.

Anneliğin nasıl bir duygu olduğunu seninle öğrendim. Küçücük ellerini avuçlarımın arasına aldığım zaman benim için hayal edilemeyecek bir mutluluk kapladı içimi. İyi ki hayatımıza girdin ve bizim kızımız oldun. İyi ki doğdun güzel yavrum.

Sesin, gözlerin, gülüşün, teninin kokusu sana ait olan her şey ne kadar değerli bir bilsen.. Senin doğmanla beraber güzelleşen, umutlanan dünyam sana ait oldu. Seni çok seven annen iyi ki doğdun güzelim.

Tüm sözler için >doğum günü mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Canımdan bir parçasın sen kızım, hayallerimin her birini gerçeğe dönüştürensin. Hayatım boyunca güzel bir kız çocuğum olsun diye Allah’ıma yalvarıp durdum ve çok şükür ki seni bana vererek benim oldun.

Sevgini dünyadaki herhangi bir şeyle kıyaslayamam. O kadar büyük ki sana olan sevgim hayatımın merkezisin sen. Sen doğduktan sonra hayatım seninle daha fazla anlam kazanmaya başladı. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Sen dünyaya gelmeden önce neler yapıyordum, zamanımı nasıl harcıyordum hiç bilmiyorum. Sen geldin geleli dünyam çok renklendi ve daha da güzelleşti. İyi ki doğdun canım kızım. Doğum gününü kutluyorum ve sevgimin derinlerde olduğunu unutma canım.

9 ay boyunca babanla ben senin aramıza katılmanı sabırsız bir şekilde bekledik ve güzel kızım sonunda dünyaya gelip ailemizi oluşturdun. Anılarımızın her biri seninle daha fazla zenginleşti ve çok daha güzel bir hale geldi. Sen daha doğmadan önce biz seni çok sevdik kızım, doğum günün kutlu olsun.

Annenle tanıştığım da hayatımın en büyük aşkının o olduğu sanıyordum. Ta ki sen gelene kadar kızım. Sen düyaya geldikten sonra en büyük aşkın sende olduğunu öğrendim. Doğduğundan günden bugüne kadar annenle benim hayatıma anlam kattığın için teşekkürler. Nice seneler hayatım.

Canımı ortaya gözümü kırpmadan senin için koyabilirim. Dünyaya geldiğin andan beri hayatımızı güzelleştirip, daha da eğlenceli bir hale getiren sendin. Senin o ufacık dudaklarının kenara kıvrılmasıyla içimizde her saniye kelebekler uçuşuyordu. İyi ki doğdun birtanecik kızım.

Sen dünyamızdaki en değerli şeysin, canımsız ve iyi ki doğurmuşum seni. Her şey seninle güzel olabiliyorken daha çok doğum gününü kutlamadan dileğiyle seni çok seven annen.

Yeni yaşında her daim mutluluğu, sağlığı ve başarıyı yaşa tatlım. Umarım her senede olduğu gibi bu yaşında da başarılı olursun. Mutluluğum her yeni yaşında artsın inşallah. Seni çok seviyorum güzel kızım, doğum günün kutlu olsun.

İşte bugün canım kızım o kadar güzel bir şekilde geldin ki dünyaya senin ileride ne kadar güzel bir genç kız olacağını ta o zamandan anladık. Her geçen günde daha da güzelleşmektesin. Doğum günün kutlu olsun birtanem. Seni çok seven ailen.

Kızıma Doğum Günü Sözleri

Koskocaman bir güneş gibi doğdun ve evimize geldin birtanem. Hiç bir zaman batmayacak bir güneşsin sen bizim için. Güneşin verdiği o sıcaklığı sana her baktığımız da yaşamanın sevincini bize göstermektesin. Seni çok seven ailen ve her zaman da sevmeye devam edeceğiz. Niceler seneler güzel evladım.

Sensiz yaşayabilmek, senin olmadığın bir yerde bulunmak oldukça zor. Sen benim aldığım nefesten bile daha değerlisin ve gereklisin. Sol yanımda atan o kalbim attığı sürece ben seni seveceğim, doğum günün kutlu olsun güzel bebeğim.

Benim hiçbir daim büyümeyecek olan bebeğimsin. Uykusuzluğumsun, yolunu gözlediğim bebeğimsin. Her nefes aldığım da özlemimin arttığısın. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, seni özledim.

Benzer yazı: ablaya doğum günü mesajları

Daha dün ellerimin arasında ufacık bir bebektin. Ne zaman büyüdün de bizden bu kadar uzaklaştın ki… doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Pastanın etrafında tüm sevdiklerin, kalbinin etrafında seni sevenler, senin etrafındaysa hayallerin olsun canım kızım. İyi ki doğdun.

Yeni yaşına girişinde yediklerinden asla kilo almayasın, tığ gibi olursun umarım. Güzelliğinle herkesi kıskandır ve dünyanın en mutlu insanı olduğunu herkese göster prensesim. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Benimle oynamayı çok severdin canım kızım. Kulaklarımla, yanaklarımı çekmeyi en çok severdin. Kıvırcık saçlarını renkli tokalar ile bağlayıp dururdun. Annen seni çok özledi kızım. Yeni yaşında mutluluk diliyorum.

Sen dünyaya geldiğinde tüm dertlerimi unutturdun bana. Seninle beraber içimiz neşe dolu oldu. Kalbimiz her yeni güne başka bir heyecanla uyanmaktaydı. Seni özledik kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı bir şekilde, huzur içerisinde, mutluluk içerisinde hayatını geçirmen dileği ile bebeğim. Doğum günün kutlu olsun yavrum.

Düşünemezdim asla, bir gün kalkıp da uzak diyarlara gideceğini. Bakışlarımın önünde durmak yerine bambaşka diyara gideceğini. Bilemezdim ardında bıraktığın cümlelerin ağlayabileceğini, senin peşinden boyun bükeceklerini hiç bilemezdim. Nereden bilebilirdim ki şarkılarda ve şiirlerde seni arayacağımı. Mutlu ol yeni yaşında bebeğim.

Prensesim Tanrı senin o gülen suratını hiçbir zaman durdurmasın, başarılı, sağlıklı ve güzel bir sene geçir yeni yaşınla iyi ki doğdun.

Sen gittikten sonra evin halini merak ediyorsan eğer senin oturduğun yere kimse oturmamakta, sofra da tabağın boş duruyor. Sevdiğin yemekler artık evde pişmemekte. Senin izlediğin programları da izlemiyoruz. Bunları yapabilmek için seni bekliyoruz kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Kızınıza doğum günü mesajları gönderebileceğiniz sözleri paylaştığımız kızıma doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Güneş Güneş

  Ona inat süslen puslen gez tak takistir bol bol parasini harca onu görmezden gel
  Sen mutlu oldukca pisman olacaktır

 4. Eslem Eslem

  seni çok seviyorum ilk göz agrım😘

 5. Ysmn Ysmn

  Canım kızım doğduğun gun mutluluguma ışık oldun iyiki dogdun iyiki varsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.