İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Kuzene doğum günü mesajları içeriğimizde kuzene gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajları, amca oğluna, amca kızına, dayı oğluna, dayı kızına, teyze oğluna, teyze kızına, hala oğluna ve hala kızına en güzel doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Aramızda olan mesafeler sevgimizi, arkadaşlığımı, kardeşliğimizi tatmamıza engel değil, iyi doğdun kuzenim. 

Her daim en iyi sırdaşımsın sen benim, doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğmuşsun en tatlı kuzen. Doğum günün kutlu olsun nice beraber senelere. 

Her zaman bir yanım eksik kalırdı eğer sen doğmamış olsaydın seni çok seviyorum. mutlu seneler.

Aklıma gelen en güzel şeysin sen benim bu hayatta, seninle eğlenip, seninle gülüp, ağlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım kuenim. 

Kalpler daima bir olursa her şey çok daha güzel olurmuş. Sen benim kalbimde hep varsın ve senin kalbini hissetmek çok güzel bir duygu. Beraber nice seneler kuzencik. Doğum günün kutlu olsun.

Canımcımın, bir tanemin doğum günü bugün. Tüm kalpten gelen sevgilerimi sana gönderiyorum canım benim. Beraber nice senelere. 

Her ne kadar burada benim mutlu olmam söz konusu olsa da beraber niceler seneler kuzenim.

Bugün ne kadar sade bir gün ve hiç bir anlamı yok. Ama sanki bir yerlerde de birilerinin doğum günü. Doğum günün kutlu olsun sevgili kuzenciğim. 

Toton nene vardı hatırlıyor musun? Doğum gününde daima yanaklarını sıkardı. İyi ki doğdun bir tanem.

Eski veya yeni bir günde birlikte yaşadıklarınızın hatıralarına sana kocaman doğum günü kutlu olsun mesajı gönderiyorum. 

Benim yanımda olduğun sürece daima mutlu olacağımızı biliyorsun. Beraber nice seneleri göreceğiz ve daima mutlu olacağız canım kuzenim. Asla seni bırakabileceğimi düşünme. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir kuzene sahip olduğum için çok ama çok şanslıyım neden mi? Çünkü sen kalbimde duran ateşsin ve seni daima en çok ben severim. Kuzencim bugün özel bir gün fakat yanında değilim ama kalbimin derinliklerinde seninle beraber olduğumu bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun. 

Eğer sen bu hayata gelmeseydin ben yapayalnız olacaktım. İyi ki geldin ve benim kuzenim olarak doğdun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Bir yaş daha aldın gittikçe yaşlanıyorsun evet ama seni en kadar çok sevdiğimi asla unutma canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun her ne kadar yaşlansan da seni her zaman seveceğimi bilmelisin. 

Her şey çok güzel olacak demiştim hatırlıyor musun ufakken. Şimdi bakıyorum da gerçekten dediklerim bir bir çıktı. Mutlu ve huzurluyuz. Bu gün senin için en özel gün. Bugünler çok değer verdiğini biliyorum. Şimdi her şeyi bırak ve benim hazırladığım partiye gel. Haydi güzel kuzenim, nice senelerimizden bir tanesini daha kutlayıp bitirelim. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle yaşamak mutluluktur, huzurdur. Bunu yaşamayanlar bilemez. Ben bu konuda şanslıyım çünkü 7/24 seninle beraberim. İyi ki doğdun dünyalar tatlısı kuzen! 

Hayatımızın hep bir ortak noktasında buluşuyoruz seninle iyi ya da kötü buluşmaktayız. Beraber olduğumuz her saniye de mutluluğu zirve de yaşıyoruz sence de mükemmel değil miyiz? Doğum günün kutlu olsun senelerce kutlu olsun canım kuzencim.

Kuzene Doğum Günü Sözleri

Senin adına uzun bir ömür ve tüm dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun. 

Tatlı ve küçücük kuzene sahibim ve birlikte yapmış olduğumuz onca çılgınca şeyi hatırlayıp yaşlandıkça güleceğiz. Doğum günün kutlu olsun beraber nice seneler.

Doğum günün kutlu olsun balım seninle geçirdiğimiz onca güzel şeyin üzerine yenilerini eklemek inanılmaz güzel bir duygu. Nice senelerimiz olsun balım. 

Canım kuzenim keşke böyle özel bir günde uzakta olmak yerine yanında olabilseydim, seninle inanılmaz mutlu olurduk eskiden doğum gününde. Şimdiyse uzaktayım ama lütfen yanında olduğumu hisset. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin adına tüm dileklerini gerçekleştirmek isteyen bir kuzene sahipsin. Benim için ne kadar önemli olduğunu daima sana hissettirdim. Doğum günün kutlu olsun. 

Sana seni anlatmak istiyorum ama anlatmak çok zor.. Neden mi? Çünkü seninle ben bir elmanın yarısıyız, ne olursa olsun birbirimizden asla kopamadık. Bazen kavga ettik, bazen birbirimizi istemedik ama hep yan yana olmayı başardık. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı kuzen.

Beraber olduğumuz zaman her saniyesinde mutluluğumuz ikiye katlansın. Birlikteliğimiz sonsun oldu ve her zaman da bu böyle gidecek. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, kuzenim, dostum her şeyim. Beraber olduğumuz sürece her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz.

Kuzenim olsan bile kardeşten ötesin bunu biliyorsun. Her daim yanında seni seven birisi olduğunu da bilmeni istiyorum. Beraber çok uzun bir ömre sahip olacağız. Seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun!

Bir yaş daha alıp artık yaşlandığını kabul etmelisin kuzenciğim. Toton bir nine olmaya doğru yol alıyorsun. Tabii ki bende öyle! Ama korkma ben senin her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun. 

Nice seneler görmeliyiz beraber, her şeyimiz birlikte olmalı derdik hep. Onca zaman geçti ve aynı bu şekilde devam etmeyi sürdürdük. Belki de nadir kişilerden birisiyizdir bunu yapabilen. Seni çok seviyorum kuzenciğim, doğum günün kutlu olsun.

Kuzen demek kardeş demektir, dost demektir, arkadaş demektir, candan bile öte demektir. Seninle olduğum her saniye mutlu olduğumu bilmelisin seni çok seven kuzenin. Doğum günün kutlu olsun. 

Kuzene doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Necla acar Necla acar

  keısnlıkle boşan oyleısnfen hayır görmesin bok aşıret ne çıkar aşıretınden hıc bok yiyemez

 4. Necla acar Necla acar

  aşıret aşıret adam olsaydıda yapmasaydın keısnlıkle boşan yanı oyle adamdan hayır çıkmaz soylıyım sana

 5. elif elif

  Kocam beni ve coçuğumu hergün içip içip dovüyor kimsemiz yok ne yapacağımı bilmiyorum 😟😟

 6. tugcenur_akyurek_1907 tugcenur_akyurek_1907

  Çok güzel mesejlar teşekkürler

 7. berra berra

  bu isimle ilgili bir mesaj istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.