İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Romantik Sözler & Romantik Mesajlar & Romantik Yazılar

Romantik sözler yazımızdaki romantik mesajları sevgilinize göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Romantik sözler yazımızdaki sözler hiç bir yerde bulamayacağınız en etkileyici romantik sözlerdir.

Romantik Sözler

Şarap kadar sevilir mi bir kadın. Sevilir elbet, şarap kırmızısı olunca dudakları. Öpünce şarap tadı alıyorsan dudaklardan sevilir, şarap kokuyorsa teni sevilir. Oturup seninle şarap içmeyi biliyorsa daha bir sevilir. Ah benim şarap gibi yıllanan, yıllandıkça daha da tatlanan, ballanan sevgilim. Bir mum ışığı eksik sanıyordum, onu da gözlerinde buldum.

 

Seven ve sevilen herkesten farklı bizim aşkımız. Ben ki sana ulaşmak için Mecnun’u, Ferhat’ı, Kerem’i geçen sen ki, Leyla’dan, Şirin’den, Aslı’dan daha çok aşka düşen. Onlar kavuşamadı diye aşk oldu, biz kavuşacağız ve değişecek bu düzen. Kavuşunca daha büyük aşk olacak. Aşk kavuşunca aşk olacak…

 

Senin güzelliğinin yanında çiçekler eksik, kuşlar dilsiz, kelebekler kanatsız kalır sevgili. Senin varlığın bir sultan edası yaratır ayak bastığın topraklarda. Çöllere sel basar, yağmur ormanlarının toprakları kurur güzelliğinden. Sen dengeleri sallarsın da benden başkasına meyletmesin. Herkes seni ister ama sen bir tek bana kalansın. Seni seviyorum sevgilim, ömrüm boyunca seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim.

romantik sözler

Hayatım, gülen yüzüm, damlayan yaşım, başımın tacı, melek bakışlım… Senin masumiyetinle yıkandı bugün gül bahçeleri. Bugün bitiyor kuraklı bütün diyarda. Bugün sen gülümsedin serinledi yangınlar, dindi fırtınalar, çekildi hırçın dalgalar. Sakinliğe yüz sürdü bütün insanlar. Bugün dünya çok güzel bir hal aldı sevgilim ve güldüğün sürece bu sakinlik ebedi kalacak gözümde.

 

Sen ki beni benden alan, aşkı bana katan kadın… Hiçbir ömür geçer mi sen olmadan. Sensiz bir gün hayat mücadelesi verir mi bu deli gönlüm. Olmadığın bir yerde ben hep sürgünüm. Sensiz ayak basmaktansa toprağa, toprağın bin kat altında yatarım ömrüm boyunca.

 

Hep yanımda kal, benimle ol, evlenelim gerekirse. Sensizlikten biçare olan gönlümün sızısı ancak sen yanımdayken son bulur. Sevenler kavuşsun demişler, sevenleri kavuştur Rabbim.

romantik sözler

Hayat sevincim, evimin prensesi… Gönlüme gelmekle ne büyük lütuf gösterdin. Bu gönlüm seni her gördüğünde bu hızda çarpacak. Senin varlığın bana daha çok aşk katacak. Sensizlik sonum olacak.

 

Dağınık saçların yine, uykundan her uyandığında böyle olur. Yaşlı gözlerin yine, her ibadete boğulduğunda böyle olur. Ellerin titriyor yine, beni her gördüğünde böyle olur. Hızlı çarpıyor kalbin, otur yorulmuşsun. Ter akıyor alnından, strese boğulmuşsun. Seni tanımak benim boynumun borcu kadınım, gel göğsüme koy başını sana sonsuz saadet yaşatayım. Bak atan kalbime, ne zaman başını koysan bir kuş azat olur bu kafeste.

Romantik sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için romantik sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

İlk yorum yapan siz olun
  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.