Romantik Sözler, Romantik Mesajlar

Romantik sözler ile sevgilinize romantik mesajlar göndererek onlara romantik bir sevgili olabilir ve mutlu edebilirsiniz. Sizde sevdiklerinize romantiklik yapmak için sayfamızdaki romantik sözleri kullanabilirsiniz.

 

Yüzümü okşayan rüzgarın, senin yüzünü de okşaması kanıtlamaz mı bütün aşkı devranımı? Beni seven rüzgar seni de seviyor, bana doğan güneş sana da doğuyor, beni karaya çalan gece seni de karaya çalıyor.

 

Yeryüzünün bütün bahçelerine ev sahipliği yapıyor sanki güzel yüzün. Gülüyorsun menekşeler açıyor gamzelerinde, utanıyorsun kırmızı güller açıyor yanaklarında, öpüyorsun pembe zambaklar boy salıyor dudaklarında. Ağladığında boynunu büküyor yapraklar, toprağın kuruyor.

 

Sevmek ne ki senin yanında… Sen karşımda olunca sevmek olmuyor bu hissettiğim; adı henüz koyulmamış, içimi çırpınan bir kuş gibi attıran, yüzümü huzura boğan bir şey var sende.

 

O kadar güzelsin ki, güzelliğin bile adı gölgeye düşer seni gördüğümde. Bütün güzel bilinen şeyleri küstürürsün sevgili.

romantik sözler

Mevzu bahis edilen senin gül cemalin. Dikenlerinle de güzelsin. Sen bana geldiğin gibi ve kendin kaldığın gibi güzelsin. Değişmemelisin, değiştirilmemelisin.

 

Göz pınarlarında saklanan yaşların, yanaklarına düşünce içimin içlerine kadar titriyorum. Senin incilerin değerli, ağlama sakın. Sen her ağladığında insanın intihar edesi geliyor, o akan masum yaşların altında.

 

Sayfamızdaki romantik sözleri beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız.

 

Omuz çukurlarına gömsünler istiyorum beni. Yüzüne, yanağına, kulağına yakın olayım, hiçbir kuvvet atamasın beni senin varlık yanından. Ben öldükçe de sende var olayım zira herkese kısmet değil omuz çukurlarının derinliğine sığmak.

.

 

Güzelliğinin karşısında anlamını yitirebiliyorsa her cümle, buna aşk denir. Aşk eğer uğruyorsa ikimize aynı anda, buna mutluluk denir. Mutluluk sarıyorsa dört bir yanımızı umarsızca, buna bir yastıkta kocayın denir. Benimle anlamını yitiren cümlelerin içinde kaybolmaya var mısın sevgilim?

romantik yaziları

“Geceler boyu sesine uyandım.”  diyor Ogün Şanlısoy. Ne şanslı bir adammış, ben hiçbir rüyamda bulamıyorum gittiğinden beri seni. Uyanamıyorum sesinin güzelliğine. Bu terk ediliş can yakıyor kadınım, gel yeniden bir olalım, biz kalalım.

 

Öylesine güzelsin ki… Nefes alışlarım değişiyor, henüz yeni aldığım nefes bana yetmeden hemen bir diğer nefes başlıyor. Bazen de seni izlerken nefes alınmıyor, unutuluyor. Soluğumu kesiyor duruluğun. Ölmeye yüz tutmuş bir fani oluveriyorum birden. Ölecekmişim gibi hissediyorum sevgilim, güzelliğin beni idam ediyor.

 

Gül rengini andırıyor yüzünün her bir karesi. Güller gibi kokuyor, güller gibi yaprak döküyorsun. Bu döktüğün son yaprak olsun.

 

Sakın ağlama; sen ağlayınca baharlar kayboluyor, kara kışa gün doğuyor…

Paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.