İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Romantik Sözler, Romantik Mesajlar

Romantik sözler ile sevgilinize romantik mesajlar göndererek onlara romantik bir sevgili olabilir ve mutlu edebilirsiniz. Sizde sevdiklerinize romantiklik yapmak için sayfamızdaki romantik sözleri kullanabilirsiniz.

 

Yüzümü okşayan rüzgarın, senin yüzünü de okşaması kanıtlamaz mı bütün aşkı devranımı? Beni seven rüzgar seni de seviyor, bana doğan güneş sana da doğuyor, beni karaya çalan gece seni de karaya çalıyor.

 

Yeryüzünün bütün bahçelerine ev sahipliği yapıyor sanki güzel yüzün. Gülüyorsun menekşeler açıyor gamzelerinde, utanıyorsun kırmızı güller açıyor yanaklarında, öpüyorsun pembe zambaklar boy salıyor dudaklarında. Ağladığında boynunu büküyor yapraklar, toprağın kuruyor.

 

Sevmek ne ki senin yanında… Sen karşımda olunca sevmek olmuyor bu hissettiğim; adı henüz koyulmamış, içimi çırpınan bir kuş gibi attıran, yüzümü huzura boğan bir şey var sende.

 

O kadar güzelsin ki, güzelliğin bile adı gölgeye düşer seni gördüğümde. Bütün güzel bilinen şeyleri küstürürsün sevgili.

romantik sözler

Mevzu bahis edilen senin gül cemalin. Dikenlerinle de güzelsin. Sen bana geldiğin gibi ve kendin kaldığın gibi güzelsin. Değişmemelisin, değiştirilmemelisin.

 

Göz pınarlarında saklanan yaşların, yanaklarına düşünce içimin içlerine kadar titriyorum. Senin incilerin değerli, ağlama sakın. Sen her ağladığında insanın intihar edesi geliyor, o akan masum yaşların altında.

 

Sayfamızdaki romantik sözleri beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız.

 

Omuz çukurlarına gömsünler istiyorum beni. Yüzüne, yanağına, kulağına yakın olayım, hiçbir kuvvet atamasın beni senin varlık yanından. Ben öldükçe de sende var olayım zira herkese kısmet değil omuz çukurlarının derinliğine sığmak.

 

Güzelliğinin karşısında anlamını yitirebiliyorsa her cümle, buna aşk denir. Aşk eğer uğruyorsa ikimize aynı anda, buna mutluluk denir. Mutluluk sarıyorsa dört bir yanımızı umarsızca, buna bir yastıkta kocayın denir. Benimle anlamını yitiren cümlelerin içinde kaybolmaya var mısın sevgilim?

romantik yaziları

“Geceler boyu sesine uyandım.”  diyor Ogün Şanlısoy. Ne şanslı bir adammış, ben hiçbir rüyamda bulamıyorum gittiğinden beri seni. Uyanamıyorum sesinin güzelliğine. Bu terk ediliş can yakıyor kadınım, gel yeniden bir olalım, biz kalalım.

 

Öylesine güzelsin ki… Nefes alışlarım değişiyor, henüz yeni aldığım nefes bana yetmeden hemen bir diğer nefes başlıyor. Bazen de seni izlerken nefes alınmıyor, unutuluyor. Soluğumu kesiyor duruluğun. Ölmeye yüz tutmuş bir fani oluveriyorum birden. Ölecekmişim gibi hissediyorum sevgilim, güzelliğin beni idam ediyor.

 

Gül rengini andırıyor yüzünün her bir karesi. Güller gibi kokuyor, güller gibi yaprak döküyorsun. Bu döktüğün son yaprak olsun.

 

Sakın ağlama; sen ağlayınca baharlar kayboluyor, kara kışa gün doğuyor…

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Anonim Anonim

  Gece saat bilmem kaç gözlerimi bi açtım aklımda sen 💜rüyalarımda sen 💜beni bensiz birakmayan en güzel yanım💜seni aldıgım o kokunla o kadar cok seviyorum ki 💜mesele kokun sanki cennet den cıkmış benim için gönderilmiş bir koku 💜o kokun varya dünyallara degisemem o kokunu💜hani herkezin kullandığı hoşuna giden parfüm vardır benimkisi senin kokun sevgilim💜aşk gözlerimi actigim an aklimda gülünce gözlerinin içinin parıldayısı geldi 💜gamzelerin geldi aklima 💜öpmeye bile kıyamadigim o gamzellerin hele gülerken bi cıkıyo ortaya kurban olurum ya 💜bitanem seni o kadar cok seviyorum ki tarifi yook anlatmak istiyom ama askim ve sana olan sevgim 💜kelimellerle anlatilmaz ki 💜bazen gülüşlerini kiskaniyorum niye billiyon mu hani gamzen çıkıyo ya ortaya iste başkası bakicak diye korkuyom 💜çünkü senin gamzen de ömrümü gecirmek istiyom 💜gözlerinin parıltısı güneşim gibi sevgilim bazen sana bakarken böyle hele ki gülerken okadar güzel gülüyosun ki ömür boyu seni izlemek istiyom💜sevgilim Sen benim kocaman ıssız çölümde kalbimdeki çiçekleri yeşerten tek varlığımsın💜 Kapkaranlık gecemi aydınlatan tek ışığımsın💜 Dünyamı aydınlatan en parlak yıldızımsın💜İçimde kocaman bir dünya kurdum o dünyanın gökyüzüsün💜 Sen benim en mutlu en neşeli her ne kadar kizsan da en cocuksu yanımsın bitanem 💜sabah kalkicaksın etraf bembeyaz uyku sersemi olucan sevicen bi 💜 o an yüzündeki uykuyla karışmıs mutluluk tebbesümünü görmek istedim 💜seni herşeyden herkezden cok seviyorum sevgilim 💜billiyom bunada inanmiyon ama olsun söyleyim dedim💜ve seni ömrümün sonuna kadar da sevicem 💜

  Billiyorum kızıcaksın aklında birsürü soru işareti oluşucak bu saate kadar uyumadımi kimle konuştu telefonla ne iş gördü niye ugraştı hangi erkekle konuştu diye merk ettme kimseyle konusmadım konuşmam uyandim aniden aklimda sen mutlu edeyim diye yazdım ha kızabilirsin küsebilirsin güvenin de azalabilir ama bunları göze alarak yazdim ben sadece mutlu ol yetter .seni seviyorum tavşan🐇🐰

 4. hakan hakan

  çok güzeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.