İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözleri 2019 yazımızda seni seviyorum sözleri, etkileyici seni seviyorum yazıları, anlamlı seni seviyorum kelimeleri, güzel seni seviyorum cümleleri ve seni seviyorum mesajları yazılarını bulabilirsiniz. Seni seviyorum kelimeleri ile sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri

Bugün Güneş tersten doğdu desen, seni değil de Güneş’i sorgulayacak kadar büyük bir aşk benimkisi.

Zaman ölümü okurken aşk can çekişiyor ve ben inatla seni seviyorum…

Gözlerinin içine baktığımda göz bebeklerinde kendimi gördüğüm için seviyorum seni.

Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim.

Git gide daha da çok seviyorum seni. Ne imkansızlığın umurumda ne de mesafeler. Sadece seni seviyorum.

Seni sevdim ve daha yaşanabilir bir yer oldu  Dünya!

Dünüm, bugünüm, yarınım… Bütün zamanların karşılığı seni sevmekle eşdeğerdir sevgilim.

İçin rahat olsun sevgilim. Hayalleri sana, seni duaya, duayı da Allah’a emanet ettim. Sevgim mi? O kaybolmaz!

Aşka inanmayanlara her seferinde inatla seni anlattım.

Nasıl seversin dersen, “nar” gibi derim. Dışardan bakıldığında bir görünür ama içimden de binlerce sen dökülür.

Sol yanımda biri var. Allah rahatını bozmasın…

Seni Seviyorum Mesajları

Bir tek seni sevdim onca şey arasından.

Aklına gelebilecek her ihtimalden daha fazla seviyorum seni.

Bir şarkıyı besteler gibi özenle besliyorum hislerimi sana karşı. İlham aramaya gerek yok çünkü sen varsın. Başka bir söz aramaya gerek yok çünkü sen benim aşkımla varsın. Seni seviyorum.

Her gecenin bir sabahı, her dünün bir yarını, her duygunun bir karşılığı vardır: Seni seviyorum.

Bir umut bulunur hiç bitmeyecek, bir ateş bulunur hiç sönmeyecek, bir su bulunur hiç tükenmeyecek. Bir de ölüm bulunur hiç ölünmeyecek. Seni seviyorum, seni sevdikçe sonsuza kadar yaşamış olacağım.

“Seni Seviyorum” dünyanın söylenmesi en kolay olduğu kadar cesaret etmesi en zor sözüdür. Her insanın yüreği el vermez söylemeye. Benim yüreğimdeyse seni sevmekten başka bir söz yok sevgilim. Cesur olmayı bana sen öğrettin.

Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatrına: Seni Seviyorum.

Aşk bir kelime olsaydı bütün sözlükleri, bir sayı olsa bütün matematiği, bir formül olsa bütün kimyayı sana vermek isterdim. Ancak ben sana yalnız sevgimi verebiliyorum.

İmkansızı düşünürsen seni buldum. Seni imkansız olarak görürken gerçeğin kendisini buldum: Seni Seviyorum.

Kelebek kadar ömrümüz olsa dahi, bütün ömrüm boyunca, başka bir şey düşünmeden seni seveceğim.

Bir dermanı bulunmazmış bu aşkın, derman isteyen kim! Çare de sensin, ümit de. Yaşam da sensin, ölüm de. Sen varsan ben varım. Seni sevmekten başka ilacım mı var?

Bir şarkının sözünde, bir şiirin dizesinde, bir melodinin tınısında, bir rüzgarın esintisinde, bir aşkın en derininde; senin sevgin var sevgilim.

Romantik Seni Seviyorum Sözleri

Romantik güzel sözler ile sevgilinize seni seviyorum’un en romantik cümleleri ile seslenebilirsiniz.

Belki de beni yaşama bağlayan şey sadece senin bana olan sevgindir. Susuz yaşayamaz ya çiçekler, ben de senin sevgin olmadan yaşayamam o zaman. Seni sevmekten başka bir amacım olamaz sevgilim.

Kokladığım her çiçekte, duyduğum her sözde, gördüğüm her yerde sadece sen ve senin aşkın var.

Sana koşuyorum sadece sana. Ceplerimde topladığım mevsimler var. Sıcağıyla, soğuğuyla bütün bir ömrü sana getirdim. Seni sevmek zamanı olsun diye bütün yaşamım.

Seninle bütün olasılıkların gerçekleşmiş haliyim. Mucizelere inanmamı sağlayan sendin, şimdi bir mucizeyi de beraber yaratalım sevgilim. Seninle tamamen sonsuzluğa gidelim.

Hayatımın anlamı olmak için gelmiştin bana. Yazılıydı bu kaderimde. Şimdi ise seni daha çok seviyorum, dualarım eklensin kaderime diye.

Seni sevmekten başka bildiğim bir şey yok benim. Senin aşkından başka her şeye karşı cahilim.

Seni öyle çok seviyorum ki; aklım başımdan, yüreğim bedenimden uçup gidiyor.

Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

Sevmenin en sek tonundayım bugün ve yine hiçbir şey yapmadan seni sevme eylemime devam ediyorum kaldığım yerden. Seni sevmek sürekli devam eden bir eylem sevgili, seni sevmek öyle bir iki ay değil ömre sığdırabilinceye kadar sevmek demektir.

Sadece bugün değil yıllarımı alsa da seni seveceğim sevgili. Sen sevilecek en değerli mücevher, gezilecek en güzel şehir, keşfedilecek en berrak denizsin. Seni gezerek, görerek, bilerek ve hissederek sevmek gerek.

Kendi kalp atışlarımdan bir haber yaşarken takıldı kulaklarım senin kalp atışlarına. Ben senin kalp atışlarını sevdim sevgili, bundan daha ötesi mi var?

Ellerimle dokunduğum saçlarında kaldı parmak izlerim, hiçbir yağmur silemedi. Senin ve benim varlığımın en güzel yeriydi saçların; ben seni ilk saçlarından sevdim sevgili, buram buram sen kokan upuzun saçlarından.

Esmer yüzünün hemen altında duran gülümsemene tutuldum ben senin, parlayan gülüşünle geldi kalbimin yazı. Ben seni öylesine sevmedim, ben seni ölesiye sevdim sevgili.

Yine çalsan kapımı baksan, parmak uçlarımda piyano çalsan… Geceleri korkunca kulağıma sevdiğim şarkıları fısıldasan, sen benle bütün olsan ben senden hiç kopmasam. Nasıl bir aşk sevgili bu bende ki ne senden öteye gidebiliyorum ne sensiz bu dünyayı sevebiliyorum. Çok seviyorum, çok!

Aynı şarkıda kilitlendi kalplerimiz. Biz seninle bir şarkının giriş kısmında tanıştık, nakaratına kalmadan ruhlarımızı bedenlerimizle birlikte semaya taşıdık. Seni sevene kadar geçen süre bir nakarata varamadan yıl oldu sevgili, seni sevmek emek isteyen ve hızlı gelişen bir eylem.

Hiç beklenmedik bir anda çaldın kapımı içerisi boş mu diye… Boştu sevgili, seni görünce diyemedim boş diye. O kalp oracıkta hemen dolmuştu. Senin aşkın bana ömürlük olmuştu. Seni seviyorum.

Gel bak aşkına hala aynı yerinde asılı duruyor kalbimin. Seni sensiz bekleyen günlerimin hatrına kal sevgili. Seni seven bu kalbin en sağlam yerini kırma, orası benim yaşam merkezim. Sen onları bırak, ben seni herkesten daha çok severim.

Kalbim attığı sürece ve nefes alıyorken hala seni sevmeye bir ömür daha sığdırabilirim. Bir insan ne kadar sevebilir herkese ben gösterebilirim. Sevilen sen olunca sevmek anlamlı oluyor, bu anlamı anlatmak, herkesi ışığına boğmak isterim.

Seni sevmenin ötesinde bu hissettiklerimin avucuma bıraktıkları… Bir insanı sevmek şiir beslemekten değil şiir yazmaktan geçer. Bense sana şiirler besliyorum sevgili, öldürmüyorum sevdiğin şiirleri, öldürmüyorum noktalarını, virgüllerini. Öldürmeyeceğim sevgili, sevgimi de şiirlerini de öldürmeyeceğim. Kendimi bildiğim sürece seni ve şiirlerini seveceğim.

Adımlarını takip eder yüreğim, benim senden başka yolum yok. Her köşe başında sana çıkar kalbim benim senden başka sevebilecek bir aşkım yok.

Sevgiliye Seni Seviyorum

Aslında yukarıdaki yazılarda da sevgiliye gönderebileceğiniz seni seviyorum sözleri bulabilirsiniz fakat bu kısımdaki sözler sevgiliye göndermek için daha uygun olacaktır.

Sadece seni değil; sana dair ve sana ait her şeyi seviyorum bu gece yine. Koydum kırık kadehime şarabı; gözlerinden başladım sevmeye önce, gerdanına takıldı gözüm sonra bir de gerdanından devam ettim sevmeye. Bütün gece dipten tırnağa sevdim seni, yarın gece yine seveceğim bile isteye.

İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: “Seni Seviyorum”.

Duası kadar sevdi her insan. Kimisi ömürlük sevip Rabb’inden istedi benim gibi, kimisi de sadece dünyalık sevip hevesiyle gitti.

Sonraları anlarsın seni ne kadar sevdiğimi. Geç olur, güç olur ve için acır. En önemlisi de ben senden çoktan gitmiş olurum.

Yanımda olsan şimdi, nasıl da sevesim var seni.

Sarılmak istiyorum. Sımsıkı sarılmak… ve öylece kalmak. Bir ömür seni sevmek…

Onca kalbin arasında kalbim senin kalbini sevdi.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni.

Gönlünü, sözünü, gözünü, canını sevdiğim.

Ben seni içimden geldiği gibi sevdim. Gerisini de Allah’a bıraktım.

Sana hissetlerim göğüs kafesime sığmıyor.

Ben seni koklasam nefesimi vermeye kıyamam.

Gülüşünü ayrı, kendisini ayrı seviyorum.

Duygularımı tercüme edecek tek söz seni seviyorum değil.

Herkesten farklısın gözümde, herkesten ayrı. Seni sevmenin birçok sebebini sunabilirim sana.

Seni seviyorum haberin yok. Mevsimlerin, yılların, yolların haberi var ama senin yok.

Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.

Yitirmeli ne varsa senden önce. Seninle başlamalı her şey yeniden… Sevmek senden başlamalı sevgilim. Aşk senden…

Seçtiğim hayat sevdiğim insansın sen.

Bir şarkı tuttum, bir resim çizdim bize. Hangi şarkı dizesine bakarsan bak, hangi resimde figür olursan ol, seni her şekilde her halde yine en derinden ben seviyorum.

Seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye gönderebileceğiniz daha fazla söz için aşk sözleri ve anlamlı sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz. Yorum yaparak sizde aşkınızı haykırabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Profil Esoo 3 Haziran 2020

  Umudum.. Aşkım… Özetim… Özlemim.. Seni çokk ama çokk seviyorum 😊

 2. Profil Ercocan Nuyan 19 Mayıs 2020

  Seni seviyorum hayatim

 3. Profil Deniz 10 Mayıs 2020

  Aşk seninle çok güzel bir hal aldı sevgilim seni çok seviyorum bitanemm benim iyi ki varsın 😊 😊 😊 😊 😊 😊
  ❤❤N❤❤D❤❤
  26.12.2019

 4. Profil ETHEM SAİT KURT 9 Mayıs 2020

  10.06.2015 SENI SEVIYORUM IREM A.

 5. Profil Mevlut 23 Nisan 2020

  ♥️30.04.2019♥️

 6. Profil kumsal kadir 11.3.20 11 Mart 2020

  sadece sana aitim çakir gozlum seni bana nasip eden rabime şukurler olsun ins rabim hayirlisi neyse onu verir sen bende heves degilsin heves olsaydin biterdin sen bende nefesin anca ölünce bitersin her zerem iyiki varsın yakışıklımmmmm

 7. Profil Yarali 11 Mart 2020

  Edin bana tatlim koricom der ama hep sozlerde

 8. Profil Serhat 6 Mart 2020

  Herşeyimsin Sen Sibelim Duam Seninle Seni Atan Kalbimle Cok Ama Cok Seviyorum

 9. Profil Seyit ❤Sümeyye 25 Şubat 2020

  Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydın da hiç konuşmasaydın öylece otursaydın. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir güzel sözde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor bazen, İçimde bir özlemin var her gün kanayan. Sen benim hiç bitmeyen yaram hatırladıkça kanayan ve hiç kabuk tutmayan sonsuz acım. Bu kanayan yaraya derman senin sözlerindir… seni çoooooook seviyorum aşkım canım susummmmm aşk kokulum cennet yüzlüm 😍😍😍🌷🌷🌷❤❤❤

 10. Profil Anonim 12 Şubat 2020

  Etkileyici ask sözleri

 11. Profil Xayca1 6 Şubat 2020

  Adımlarını takip eder yüreğim, benim senden başka yolum yok. Her köşe başında sana çıkar kalbim
  16.01,❣️❣️
  Memukemin

 12. Profil tuğba ömer 13 Ocak 2020

  bir gül bahçesinde geçsede ömrùm inan üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm uğruna değer be gülüm

 13. Profil Nehir 2 Ocak 2020

  2.12 sayısına anlam kazandıran sevdiğim. İşte o gün sana aşık oldum. Bir imkansızı başarıp sana duygularımı döktüm. Fakat sen bana sadece arkadaş olabileceğimizi ve beni sevmediğini söyledin ve her fırsatta bunu tekrar söyledin. Şunu bil ki sen beni sevmesen de ben seni ölene dek sevmeye devam edeceğim Barış…

 14. Profil m 14 Aralık 2019

  Aşk çok güzel bir duygu

 15. Profil LOVE YOU ... 14 Aralık 2019

  seni çok seviyorum ALİ m keşke bunu sen de anlasan … DÜNYAMIN UYDUSU .

 16. Profil Anonim 12 Aralık 2019

  aleyna seni çok ama çok seviyorum aşk:))

 17. Profil İsa koca 5 Aralık 2019

  Gülü bir gün seni her gün gülü solana seni ölene kadar severim

 18. Profil ÇİRKİN KIRAL 4 Aralık 2019

  RAZİYE❤️RECEP
  Seni çok seviyorum raziyem 😘😘
  ❤️11.10.2019❤️

 19. Profil ♥️İLAYDA♥️CAN♥️ 24 Kasım 2019

  ❤️SENİİİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ❤️
  27.10💕

 20. Profil Alihan duygu 15 Kasım 2019

  20.10.2017
  ALİHAN 💕 DUYGU

 21. Profil Evindar 12 Ekim 2019

  Seni çok ama çok seviyorum canemı
  ♥️ O7,04,2019♥️evindar♥️ferat♥️
  ♥️ HERŞEYİMMMMM♥️

 22. Profil 001 21 Eylül 2019

  Samet 🧡Marziye

 23. Profil İlknur ❤osman 18 Ağustos 2019

  ❤Seni seviyorum iyiki varsın aşkım ❤❤❤
  ❤Aşkım seni dünya karda seviyorum ❤❤❤
  👫11.08.2019👫👫
  ❤Sözüm ❤
  ❤İLKNUR &OSMAN ❤

 24. Profil Remziye yakupp 9 Ağustos 2019

  Seni cok seviyorum müatakbel nişanlım💚🍀

 25. Profil Wedat dilek 17 Temmuz 2019

  Seni seviyorum deliler gibi aşkım dilegim benim iyiki hayatımdasın canımın içi ömrüm sün sen ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️wedat ❤️❤️❤️delik❤️❤️❤️

 26. Profil GÖKHAN💓EDANUR 18 Haziran 2019

  BIRI WAR CANIMDAN COKK SEWDIGIM VE YASADIGIM SURECE NEFES ALDIGIM SURECE ONU SEWMEKTEN ASLA WAZGECMICEMM IYI KI BENIMSIN GOKHANIMM HUZUR KOKULUMM 13❤01❤2019

 27. Profil 28.0219 U😍D 2 Haziran 2019

  Cocuklarımın annesi herşeyim ömrümm minnoşum benim seni çok ama çok seviyorum bitanem benim
  ♥♥şeftalim♥♥
  ♥♥ömrüm ♥♥
  ♥♥aşkım♥♥
  ♥♥nefesim♥♥
  ♥♥SENİ ÇOK SEVİYORUM ♥♥ 28.02.19 💕D

 28. Profil Anonim 24 Ocak 2019

  Seni cok seviyorum ilki hayatimdasin pelşin seni çok seviyorum

 29. Profil Onurlu bir yaşam 12 Ocak 2019

  Ben hayatımda ilk kez bu kadar sevdim birini yasama sebebim oldu resmen tabi en onemliside beni canindan cok seviyor ben ona kurban olayim ♥️ONED♥️ ONURUMMM

 30. Profil Anonim 29 Kasım 2018

  Aşkların en güzeli iyiki hayatımdasın senı çok seviyorum 😍 Muhammedim 😍
  ❤ 30 / 09 / 2018 ❤
  ” Kirpiklerine kadar aşık olduğum tek insan varlığına ELHAMDÜLİLLAH ” 😘😘😘

 31. Profil Hayat & CENNET 20 Kasım 2018

  Seni cooooooiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmmmmmmkkkkkkkkkkkkmmmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum askmmmmm HAYAT & CENNET

 32. Profil Serseri asik 11 Kasım 2018

  Seni seviyorum hayAtimi adadigim….

 33. Profil Mehmet 6 Ekim 2018

  Eriy eriyy

 34. Profil Havva Özal 1 Ekim 2018

  Slymn seni seviyorum demek suç mu seviyorum işte benimle tanıştık tan sonra bambaşka biri ol musun belli 😗

 35. Profil azad 24 Eylül 2018

  ve azad dedik seni seviyorum denizzzim

 36. Profil Fadime 13 Eylül 2018

  Seni çok seviyorum mustfam

  • Profil ali 17 Eylül 2018

   bende seni seviyorum faidme

   • Profil Aky 21 Kasım 2018

    Bende

    • Profil Anonim 24 Ocak 2019

     Nsnd

 37. Profil Yaren irfan 2 Ağustos 2018

  Gelecekse beklenen beklemek güzeldir özleyecekse özlenen özlemek güzeldir ve sevecekse sevilen o hayat herşeye bedeldir

  • Profil Anonim 9 Ağustos 2018

   güzel söz

  • Profil cansu 12 Ağustos 2018

   Vayy

  • Profil Zagrozcnokader. 30 Ağustos 2018

   Îşî düşenin dostu değîlîm sıkıntısı olan 155 i arasın.

 38. Profil Anonim 28 Temmuz 2018

  Seni cokk ama cok seviyorum seni hic bir seye degismem canim askim
  😍😘❤EBRUMM❤😘😍

  • Profil Anonim 15 Eylül 2018

   c😴😴😴😴

  • Profil cansu 24 Şubat 2019

   vayy

 39. Profil hxhdhd 22 Temmuz 2018

  Bbunlar cok guzel sozlermis

 40. Profil ERCAN HATİCE GÖÇMEN 12 Temmuz 2018

  Ve diyeceğim ki; Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece…
  ❤05.11.2017❤

 41. Profil HÜSEYIN 3 Temmuz 2018

  KÂRICIĞIM benim seni çok SEVİYORUM.
  Kar tanem benim hep benim ol.
  Birbirimizin helali olalım.yavrularım sana anne desin,by elim senin elinden başka bir eli görmesin

  • Profil Anonim 15 Temmuz 2018

   seniyorum canım

 42. Profil Memik 19 Haziran 2018

  #$eNi #ÇoK #$SevİYORumM #HeLaLimM #ßeKLe #ßeNi #DöNüCemM

  ” # EsRamMmM # “

 43. Profil AsK_KokULuM 25 Mayıs 2018

  Seni gökteki yildizlar ve dunyalar kadar cok SEVIYORUM canim Askim Agcam

 44. Profil Onur baki 25 Mayıs 2018

  Seni çok seviyorum esram sen benim herseyim sin iyi ki varsın

  • Profil Anoanin 23 Ağustos 2018

   Pl bende seni seviyorum

 45. Profil ramazan 15 Mayıs 2018

  Seni seviyorum ilknurum benim mavi gözlü yarim benim

 46. Profil Anonim 6 Mayıs 2018

  Süper

 47. Profil Aynur 22 Nisan 2018

  Cok seviyorum seni ömrümmm cennetim

  • Profil Anonim 8 Kasım 2018

   Bende hayatim😍😍❤

 48. Profil almila_keskin48 5 Nisan 2018

  gerçekten şahane

 49. Profil mayıs aşkı 5 Nisan 2018

  Enginimm Seni dünyalarr kadar çok seviyorum
  Ömrüme huzur veren birtanem

 50. Profil Power 24 Ocak 2018

  Busemmm benimm<3 <3

 51. Profil gecelerin yargı ci 20 Ocak 2018

  seni seviyorum tülin

 52. Profil Ahmet 18 Ocak 2018

  Güzel sözler gerçekten

 53. Profil selin 17 Ocak 2018

  can arkadaşım benim iyiki tanımışım seni

  • Profil Feyyaz 28 Mayıs 2018

   Cenneti ayaklarının altında taşıdığın cocukların babası olmak istiyorum

 54. Profil Can 16 Ocak 2018

  Seni seviyorum Esra’mmmm <3

 55. Profil Aynur 16 Ocak 2018

  Çok güzel sözler var gerçekten.

 56. Profil Anonim 6 Ocak 2018

  Seni coxxx seviyorum……..
  Derdim ama sevdiyini deyibmis basqasina😳😳

 57. Profil Anonim 3 Aralık 2017

  Sevdim onu sebepsiz sevmedi beni serefsiz…

  • Profil ela 14 Mayıs 2018

   gerçekten doğru soyluyorsun

  • Profil Zeynep Tutar 8 Eylül 2018

   Gerçekten adamgibi söz helal olsun katiliyorum

 58. Profil İsa çukur 26 Ekim 2017

  Hayat dolu gözler boş mu geldi sözler

 59. Profil İsimsiz 20 Haziran 2017

  Aşk

  • Profil Rabia 6 Aralık 2017

   Evet

 60. Profil anonİM 14 Haziran 2017

  SEN SOLUMA HERKES YOLUNA

 61. Profil Anonim 28 Mayıs 2017

  bencede idare eder

 62. Profil Yavuz Selim ŞAHİN 6 Şubat 2017

  Gerçekten şahane paylaşımlarınız var bloğunuzun tasarımı oldukça sade ve şık aynı zamanda takip listeleme aldım başarılar 🙂

  • Profil Doğuş 6 Ağustos 2018

   Unuttum demek bile hatırlamaktır

 63. Profil Kral ankaralı 8 Ocak 2017

  Seni sevmek suç sa ara 155 gelsin cano

 64. Profil Kral ankaralı 8 Ocak 2017

  Seni sevmek suç sa ara 155 gelsin cano

 65. Profil isa varol 20 Kasım 2016

  senin adın nedir

 66. Profil Uçuş Bilgilerim 8 Kasım 2016

  Seni seviyorum sözleri gerçekten harika.. Sitenizi takip ediyorum..

 67. Profil esooo 13 Ekim 2016

  ask acidır tatmayın

  • Profil Anonim 3 Aralık 2017

   Cook guzel

 68. Profil Teknonano 11 Ekim 2016

  Su guzel sozlere bakip bakip yakiyorum bir tane 🙂

 69. Profil Elisa 6 Ekim 2016

  Seni swviyorum cunku sana hasretim seni ya ne bilim hoslanti yayay

 70. Profil Cemal POLAT 19 Eylül 2016

  Siteniz çok güzel. Bayağı işime yaradı. Tabi herkez şair değil güzel sözler bulamıyor. Teşekkürler.

 71. Profil Polat 29 Ağustos 2016

  Sevda gelmişse başa kıvırmak artık boşa. Artık aşkım seni seviyorum kelimeleri çok klişe oldu. Ama sözler harika

 72. Profil Rafaelhoub 20 Ağustos 2016

  Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an hicbir sey seni sevmek gibi degil.

 73. Profil Tekin Oloji 20 Ağustos 2016

  valla sevgilimi burdan besliyorum diyebilirim teşekkürler teknolojinin faydaları ya

 74. Profil Mustafa Sirin 10 Ağustos 2016

  Sevgiliye gonderilebilecek en guzel seni seviyorum sozlerini buldum, not ettim bir kenara, gun asiri sevgilime gonderip seni seviyorum diyecegim

 75. Profil Kişisel blog 9 Ağustos 2016

  Bende bundan yıllar önce çok sevmiştim..

  Üstünden 10yıl geçti hala seni seviyorum diyebileceğim bir hatun yok ; P Çok şanslıyım bu konuda..

  • Profil Nalin 21 Ocak 2019

   Neden şanslsnz