İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sensizlik Sözleri

Sensizlik sözleri yazımızda sevdiğiniz fakat yanınızda olmayan sizi terkeden ayrıldığınız kişilere sensizlik sözleri bulabilirsiniz. Sensizlik mesajları ile yanınızda olmasını istediğiniz fakat yanınıza olamayan kişilere sensizlik kelimeleri bulabilirsiniz.

Sensizlik Sözleri

Bütün bunlar içinde kalbimi en çok acıtanı, sensiz de yaşayabileceğimi düşünmen. Beni ne kadar da ‘tanımadığını’ görüyor ve paramparça oluyorum.

Çünkü ben bir kalbin bir kere sevebileceğine inanıyorum. Kalbim jübilesini seninle yaptı. Hangi aşk sonsuza kadar sürebilir ki? Bana aşkın sonsuz olduğunu fısıldayan kalbim, gidişinden beri, sessiz çığlıklar atıyor.

Ruhum sensizliğe alışmakta o kadar çok güçlük çekiyor ki, bazen kendimi bile tanımakta zorlanıyorum. Dünyanın en zor hissi, seni tamamlayan bir kalbi kaybetmek olsa gerek.

Sensiz, benim dünyam aslında karanlık, ne yapsam aydınlanmıyor. Yüreğimdeki ateş bile, sensizliği aydınlatmaya yetmiyor. En acısı da giderken verdiğin öğütlerin hiçbiri artık işe yaramıyor.

EN İYİ AYRILIK SÖZLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Yıldız Tilbe şarkıları bile seni unutturmaya yetmiyorsa, bu dünyanın hangi derdine yanayım?

Kalbin yalnız birine ait olabilir bu hayatta, iki kişi ağır gelir. Yıllardır seni unutamamamın tek sebebi, kalbimi dolduracak tek bir kişinin bile olmaması belki de. Bu acı ile yaşamak bazen çok zor. Hangi insan, tek zaafının kalbini kırıp giden bir eski sevgili olduğunu fark ettiğinde güçlü kalabilir ki?

Senden ayrıldığımdan beri en sık duyduğum sözcük ‘İyi misin’ olduysa, sakın bana sensizlikle aramın iyi olduğunu söyleme.

Kalbini titretecek bir adam/kadın bulduğunda; seni üzecek tek şey onu kaybetmek olur. Ancak gittiğinde söyleyecek tek bir kelime bulamazsın. Bu öylesine bir gidiştir ki, senden hitabet yeteneğini bile götürür. Şerefine içilecek hiçbir sevda kalmamıştır artık, zaman derin düşünceler zamanıdır.

Beni sevdiğini söylediğin her an zihnimde bir plak gibi çalıyor. Öylesine tutkulu, öylesine aşk dolu ki, gidişine bazen halen inanamıyor.

Bazı gidişler öylesine koyar ki, insan günlerce kendini duyamaz. Bir zamanlar güneşin olan insanın, içinde sürekli yanacak bir muma dönüşmesi, işte böylesine acı verir insana..

Bana aşkla bakan o gözlerin şimdi aynı aşkla bir başkasına bakıyor olması, ayrılığı insan için en acımasız kılan özelliklerden biri. Sensiz yarım kaldım, adını başkaları ile her duyduğumda parça parça eksiliyorum. Sanırım, ben sensiz bitiyorum.

Kalbim mısra mısra sensizliği yazarken, hasretinin sessiz fısıltıları beynimi kemiriyor. Neden gittin ve neden bittik, sanırım bu asla cevabını veremeyeceğim sorulardan birisi..

Kalbim sensiz alev alev çağlayan bir şelale gibi, ne yapsam bu acımı dindirir; bilemiyorum. Sensizlik beni kahrediyor; yerine başkasını koyamıyorum.

Ben bugüne kadar hayatta pek çok şeyi başardım. Ancak başardığım en büyük şey; seni kalbimden söküp atmak olacak. Kısacık bir aşkın canımı bu kadar yakabileceğini nereden bilebilirdim ki?

Arkandan ‘Gitme’ diye bağırmak isterken; beyninin buna engel olması çok acı. Biliyorum ki bizim için en hayırlısı bu. Sensizlik içimi yaksa da güle güle sevgilim.

Sensiz ben, amacı olmayan bir rüzgar gibiyim, öylesi başıboş, öylesi yalnız.

Yalnızlık değil, sensizlik zor olan. Hasretin her kapımı çaldığında, bizim şarkımızı söylüyor sanki. Kalbimden çıkaramıyorum, bana bir iyilik yap ve en azından aklımdan çık sevgilim.

Oysa sensiz ben gülemiyor, konuşamıyorum. Gel, yalnızlığımın tek ilacı; gecemin sabahı, öylesine özledim ki..

Sensizliğin bu kadar zor olduğunu bilsem, hayatıma varlığını hiç katmazdım.

Sensizlik sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazlası için ayrılık sözleri yazımıza bakabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.