İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajı 2020 ve sevgiliye uzun doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

Böylesine kutlu bir doğum görülmedi daha önce. Hiçbir bebek ağlaması bu kadar umutlu çınlamadı kulaklarda. Ben ilk defa çıktım çığrımdan ve ilk deniz dalgası bugün vurdu yüzüme sere serpe. Ben bugün seninle büyüyorum güzel kadın, ben bugün varlığınla doluyorum bütün hücrelerimde. Üstüm başım sen oldu, sağım solum sen koktu yine. Doğum günün senle birlikte bütün dünyaya kutlu olsun.

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

En çok bugünü ezberledim ben, her harfini ayrı ayrı aldım zihnime. Her yaşında daha da kuvvetlendi ezberim. Seninle birlikte adım atmayı, seninle birlikte gülüp ağlamayı ama en çok da seninle birlikte bilinmezliğe doğru yol almayı sevdim ben. Her günün ayrı bir delilik, her günün ayrı bir kapışma. Solgun hayatıma renk kattığın için teşekkür ediyorum sana. Doğum günün kutlu olsun ayarı kaçık kadın.

Sadece bugün değil, benim kalbimde her gün güneş gibi yeniden doğuyorsun sevgilim. Sen varsan eğer, gecenin ve gündüzün, yağan yağmurun, esen meltemin anlamı var benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum sevdiceğim.

Dakikaları sana verdim yetmedi, saatleri sana verdim yetmedi, günleri sana verdim yetmedi, doğduğun bugün, yaşadığım tüm güzel günlere bedeldi. Sana bugün tüm benliğimi veriyorum Nice mutlu yıllara sevdalım.

Al sevgilim bu kristal kutunun içerisine yüreğimi koyup sana veriyorum onu öyle bir yerde sakla ki, düşüp kırılmasın, yüreğimi, yüreğinin içine koy. Sonsuza kadar iki yürek bir arada kalsın. İyi ki doğdun hayatım

Sevgilim, bir şarkı besteledim senin için. İçinde her renkten bir parça, her duygudan bir demet ve son kelimesine kadar umut olan bir şarkı hediye ediyorum sana. Tıpkı bugün doğarak, kendini benim sevdama hediye ettiğin gibi. Bütün yeni yaşların, benimle olsun. İyi ki doğdun

Sen olanca parlaklığı ile beni aydınlatan güneş, ben ise sana delice âşık ay çiçeği. Ne zaman seni görsem, yönümü sana çevirir, sıcaklığını kucaklar ve köklerimi ısıtırım sevgilim. İyi ki hayatıma geldin, hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun.

En büyük umudum sensin sevgilim, sen olmasan bu hayat çekilmez, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu benim için. Gözlerimi yeni güne huzurla açıyorsam eğer bu tamamen senin eserin. Seni sevmenin mutluluğu dolaşıyor ruhumun derinliklerinde. Aşkına tutunduğum, iyi ki doğdun.

Kusura bakma sevdiceğim, bu doğum gününde sana uygun bir hediye bulamadım. Ne alacak olsam bir bahane buldum kendimce ve sana layık olmadığı için vazgeçtim. Bu yüzden sana bugün canımı vereceğim. Seni kendimden vazgeçercesine seviyorum bilesin. Mutlu yıllar en değerlim.

Sen benim hoşgörümsün, en zorda kaldığım anda bile düşünceme izinsiz girip, tüm kötü düşünceleri temizleyen ve yerlerine umut eken hoşgörümsün. Benim için aldığım her nefesi anlamlı kılan hayallerimsin, seni yaşamak soğuktan donmak üzereyken, son anda hayata tutunmak gibi değerli. İyi ki doğdun sevdiğim, ruhumun ikizi, sevdanın en temizi.

Dünyada en saf sevgi bir çocuğun hissettiği sevgi derlerdi de inanmazdım. Seni benden önce, içimde ki çocuk sevdi yârim, bu yüzden sana karşı çaresizim. Bu hayatta ki son günüme kadar, aşkının tutkunuyum. İyi ki varsın, iyi ki içimde ki çocuğun aşkısın.

Sevgiliye doğum gününde uzun mesaj göndermek isterseniz >Sevgiliye Uzun Mesajlar< yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir kıvılcımdan koca bir şehri yakacak kadar büyük bir ateşe dönüşen, başka bir aşk görmedim ben sevgilim. Öyle bir ateş ki bu yıldızlar bile şahit aşkımıza Biz bu kadar severken yansın dünya kimin umurunda. Nice yıllara, doğum günün kutlu olsun aşkların en güzeli

Gülümsemen güzel gözlerinin, yıldızlar karanlık gökyüzünün, mutluluk her daim seninle olsun. Öyle çok mutlu ol ki, bir gün gözyaşı dökeceksen olursan eğer, bu sadece mutluluktan dolayı olsun. Bu en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Varsın kara kışlarda donalım, yaz gelsin güneş yaksın tenimizi, baharın sıcak meltemlerinde dalgalansın saçlarımız, sen ve ben ne de olsa olduğumuz her yeri cennet yaparız. Doğduğun gün benim için milat sevgilim, sen küçücük dünyamda hayatı başlatan tanrıçamsın.

Ölümün bile senin aşkının yanında hükmü kalmaz, bütün karanlıklar aydınlanır ışığınla. Yüreğinin temizliği ile hiçbir kötülük baş edemez ve karşında boyun eğer. Sen bu dünyada saflığın ve iyiliğin vücut bulmuş hali, uğrunda her şeyi düşünmeden yapabileceğim mucizemsin. Nice yıllara aşkım.

Seni bulmam seneler sürdü, sen geldin ya sevgilim yüzüm güldü. Gitti kötü hatıralar yerine huzur ve mutluluk doldu, ibadetim ve Allaha şükrüm oldun sevgilim. Bütün dualarım sadece senin için. Seninle nice güzel doğum günlerini görmek en büyük dileğim. İyi ki doğdun en güzel duam.

Yeni yaşında umudunu, huzurunu, temiz kalbini, insanlara olan güvenini, ailene olan bağlılığını, sağlığını, o güzel gülüşünü, insanlara verdiğin pozitif enerjiyi kaybetmemeni diliyorum sevgilim. Sen benim tanıdığım en güzel doğal afetsin. Nice yıllara

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Her şeye karşı olan inancımı yitirip, hayattan kopma noktasına geldiğim anda çıktın karşıma. Karaya vuran bir denizyıldızı gibi çırpınırken, o yumuşacık ellerinle beni tutup koyduğun yüreğinin okyanuslarına. Yeniden gülebilmeyi ve sevebilmeyi sana borçluyum ömrüm, mutlu yıllar diliyorum sana

İnsanın ne kadar yaşadığı değil, ne kadar sevdiği önemli bu hayatta. Sevgisiz geçen onca yıldan sonra, senin sevginle geçen bu kısa süre, koca bir ömre bedel benim için. Seni yaşadıkça, Allah’ın mükemmelliğini anlıyorum, seni tanıdıkça daha bir özlemle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kadınım

Hayata ne verirsek, o da bize aynı şekilde cevap verirmiş. Ben hayata senin kadar güzel hiçbir şey vermedim. Hayat o kadar cömertmiş ki, beni sevdaya boğan ve bugün doğum günü olan güzel kadını verdi bana. Hayata borçluyum ve borcumu seni sonsuza kadar severek ödeyeceğim sevgilim.

Dağları büksem ve avucuna koysam, yıldızları küçültüp boynuna kolye diye taksam, güneşi söndürüp yakana çiçek niyetine iliştirsem, ayı ikiye bölüp o kokusuna kurban olduğum saçlarına toka diye taksam, yine de senin hakkını asla ödeyemem aşkısı, bütün güzellikler, senin yanında sadece ufak bir detay olarak kalır.

Bugün senin doğum günün, sana hediye olarak dudaklarımı gönderiyorum. Al onları gözlerini kapat ve masum bir buse kondur. O an yanında olduğumu ve zamanın durduğunu hissedeceksin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara

Arkadaşlarım oldu hem de birçok arkadaşım, sırtlarını dönüp gittiler. Dostlarım oldu, gerçekten canımı bile verebileceğimi düşündüğüm dostlarım, bana ihanet ettiler. Her şey herkes gitti ama bir tek sen kaldın geri sevgilim. Bir tek sen en zor zamanımda, sevginin gücü ile ayağa kaldırdın beni. Allah mutluluğumuzu bugün olduğu gibi, her zaman daim kılsın. İyi ki varsın, beraberce nice mutlu yıllara.

Sana benimle çıkar mısın dedim, sen sevgilim oldun. Hayat arkadaşım olur musun dedim. Sen her şeyim, biricik eşim oldun. Ben ise senin kusursuz aşkınla ve sadakatinle yeniden küllerimden doğdum. Her şeyi, yaşadığım her güzel duyguyu sadece sana borçluyum. İyi ki doğdun hayatımın aşkı.

Hayatımın en önemli günlerin den biri bugün. O kadar mutlu edip sevindirdin ki beni sevgilim, sana söyleyeceğim her kelime kifayetsiz kalır. Çünkü sen benim hayatımda asırlık eşim gibisin. Bizim sevgimizin yanında sana ne yapsam ne etsem ne söylesem az kalır biliyorum sen bana rabbimin bir lütfusun iyi ki karşıma çıktın seninle de doğduğum gün bugün nice daha mutlu sağlıklı huzurlu yıllarımız olsun.

Hayatım aşkla kal hep ömrümde seni en içten kalbimle seviyorum iyi kilerimin vazgeçilmezi. Benim gökyüzüm mavi artık ışıl ışıl sen varsın bulutlarında, gölgeme güneş, yağmuruma güzellik katan, yıldızı parlatan gecenin en karanlığında ki ışık, günlerim aylarım senelerim senin etrafında rüzgârgülü gibi dönsün, dönsün ki dönüp dolaşacağı yer sen olsun, yaş aksın kalbime damla damla sen dolsun. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın

Sevgiliye doğum günü mesajları paylaştığımız sevgiliye uzun mesajlar paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Tahsin Tahsin

  Görüyon amk kanunu nizamı bu tecavüzler ufacık cocuklar bunlarmı kanun bunlarmı nizam

 4. Mert Mert

  Sende onu aldat. Yapacak baska birşey yok. Ayrıca boşanırsan da Hiç bişey olmaz. Canını mı alacaklar. Yil 2020 kanun var nizam var. Hangi devirde yaşıyorsun. Allah yardımcın olsun. 😊😊

 5. Mehmetin hilali Mehmetin hilali

  Sana aşığım be adam yarın senin doğum günün iyiki varsın ve bnmsinnn 💕💞🥰♥️😍🤩💖🌸💫💐🎗️💗💓💜🎀🌻🌼🌹💋😘💗

 6. Sanane Sanane

  Ne güzel ailesi fln bilio haaa…

 7. Furkan Furkan

  Saol canı.m

 8. Esmasueso Esmasueso

  Sanırım artık benimde bişeyler yazma zamanım geldi. Evet belki çok uzun zamandır birlikte değiliz ya da çok uzun zamandır birbirimizi tanımıyoruz ama bunun bizim için ikimiz için bu kadar sorun olduğunu düşünmüyorum. İnanıyorum ki önümüzde uzun yollar olucak. Bazen yorucu Bazende engellerle dolu. Gün gelicek güleceğiz gün gelicek ağlayacağız. Ama ne olursa olsun sevgimden vazgeçmeyeceğim. İnan içimde senden başka kimse yok.
  Senn benim herşeyim. Sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim. Konu sen olunca kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. İçimde sanki filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. bişeyler kopuyo içerde ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor.Sen benim eksiğim. Eksikliğim.. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyosun. Bazen kızdırıyosun ama uzun süre kızgın kalamıyorum sana. Bugün de kızgın kalamadım mesela. Nasıl seviyorum . İyi ki tanışmışım seninle. İyi ki o gece yazmışsın bana ve iyiki cevap vermişim sana. Benim seni sevdiğim kadar sende beni seviyor musun bilmiyorum. Ama seni sevmeyi de seviyorum.
  Neyse uzun lafın kısası iyiki doğdun iyiki varsın
  Hayırlı uzun ömürlerin olur inşallah😇😇

 9. hemra magtymgulyyyev hemra magtymgulyyyev

  Bu gun benim sevgilim ayguljanyn dogum gunu 23 yasyyo birtanem

 10. Seher Seher

  17 mayıs benım en kıymetlımın doğum gunu öyle cok sevıyorum kı kelimeler kıfayetsız kalır rabbım başımdan eksık etmesın senı cok sevıyorum🍁💕

 11. B.e B.e

  İyiki dogdun avrat 😂

 12. Musty Musty

  Aşkummm acluğun varmı 😅

 13. Sude nur Sude nur

  Hayatımın en önemli günlerin den biri bugün. O kadar mutlu edip sevindirdin ki beni sevgilim, sana söyleyeceğim her kelime kifayetsiz kalır. Çünkü sen benim hayatımda asırlık eşim gibisin. Bizim sevgimizin yanında sana ne yapsam ne etsem ne söylesem az kalır biliyorum sen bana rabbimin bir lütfusun iyi ki karşıma çıktın seninle de doğduğum gün bugün nice daha mutlu sağlıklı huzurlu yıllarımız olsun civciv suratlimm biricimm sonumm geleceğim❤

 14. Betül & Gazi Betül & Gazi

  22 Martim doğum gununy en içten dileklerimle kutluyorum dünüm bugünüm yarınım hersyde sen herkeste sen betüş’mm

 15. Elifc Elifc

  Ben onu canım dan kanım dan coooookkkk SEVIYORUMMMMMMMMMMMM
  Adı kalbim de saklı

  ..❤m

 16. Elifc Elifc

  Ben onu coooooookkkk seviyorum o benim canimin içi adı kalbim de saklı ❤

 17. Ekrem Akyıl Ekrem Akyıl

  Belki bu mesajı göremeyeceksin ama seni sevdiğimi hisset doğum günün kutlu olsun sevdiceğim…🌹❤ E❤R

 18. Ekrem Akyıl Ekrem Akyıl

  Doğum günün kutlu olsun sevdiceğim belki bu mesajı göremeyeceksin ama seni sevdiğimi hissett…❤🌹

 19. Fatoş Fatoş

  Dogum gunun kutlu olsun F♥F

 20. fatma fatma

  Iiyiki dogdun aşkm belki bu yazimi gormeyeceksin ama 4 Şubat benm en guzl gunum fatmanin feyyazi♥♥

 21. Azra Azra

  Nebilim Belki Oda Beni Sever Ben Onu Çokkk Seviyorum .Haberin Yok Ama birgün seni sevdiğimi anlaticam umarım sende beni seversin.
  28 Şubatta Sevdiğim Kişinin Doğum Günü .Hayatının Herkismi guzel geçsin BİRİCİĞİM .❤

 22. Anonim Anonim

  Mantiksiz seyler yaziyor

 23. Ergin aydınlık Ergin aydınlık

  Hayatımın en önemli günlerin den biri bugün. O kadar mutlu edip sevindirdin ki beni sevgilim, sana söyleyeceğim her kelime kifayetsiz kalır. Çünkü sen benim hayatımda asırlık eşim gibisin. Bizim sevgimizin yanında sana ne yapsam ne etsem ne söylesem az kalır biliyorum sen bana rabbimin bir lütfusun iyi ki karşıma çıktın seninle de doğduğum gün bugün nice daha mutlu sağlıklı huzurlu yıllarımız olsun.❤️❤️😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘

 24. D∞D D∞D

  Seninle bir ömür yaşar öyle ölürüm…
  08.07den sonsuzluğa doğru

 25. Bekir Bekir

  Bir kadın sevin gözlerinde dunyayı
  Bir kadın sevin kalbinde yasamayi bilin
  Bir kadin sevin gecen zamanini bilin
  Öyleki sevgi bir gun gun biter .
  Ne dilinle ne kalbinle
  Ruhunla sevmeyi ogrenmelisin

 26. ÖMER'İN OLMAZSA OLMAZI❤❤""""" ÖZGEE""""" ÖMER'İN OLMAZSA OLMAZI❤❤""""" ÖZGEE"""""

  Aşkım iyiki dogdn

 27. MUSTAFA MUSTAFA

  YARİN SEVGİLİMİN DOGUMMM GUNU🤗🤗🤗🤗🤗ONU CANİMDAN KANİMDANNNN COKKK SEVİYORUMMMM💛🌹🌹💝💘💘💘👸👸👸BİRİCİK PRENSESİMMM👸👸👸👸👸İYİKİ BENİMSİNNN💋💋💋İYİKİ DOGDUNN GUNESİMMM💋👸👸💘💝💝DUNYA BİR YANA SENN SOLLL YANİMAAAA💝💘💘🤗💘💛🌹👸👸🤗👸🤗💞😙😙😙

 28. Emre'nin kadını Emre'nin kadını

  Bu ayın 20 CENNETİM’in doğum günü evet cennetim EMREM sen benim en büyük duam en büyük hayalim en büyük sevdamsın beni ben yapan senin varlığın be adam seni seviyorum demicem sana ölüyorum seni bana veren RABBİME hamd olsun şimdiden iyi ki doğdun CENNETİM benim

 29. 7788 7788

  12 şubat canparcamın doğum günu ve ben onu çok seviyorum ne gerekirse yapacağim Allah kimseyi ayrı koymasin kimseyi cikmazda birakmasin

 30. sevdalı kız sevdalı kız

  17 de sevdiğim adamın doğum günü geçen sene askerde olduğu için yanında olamamıştım inşallah bu sefer yanında olacam. onu çok seviyorummmmmm

 31. Gökçe Gökçe

  Ne yazıcamı bilmiyorum ya beynim durdu 😥😥

 32. Anonim Anonim

  İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

 33. Esra Esra

  Iyiki doğdun kurban olduğun iyiki benim oldun . Seni cok seviyorum ünalimmm. Belki bu yazdiklarimi gormeyeceksin ama olsun . Sana deli gibi asik oldugumu yazmak istedim . Iyiki varsin kocacummm

 34. Zeynep Zeynep

  İyi ki doğdun canımın en içi iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın seni çok seviyorum kadirimm❤💙

 35. verdaa verdaa

  seni seviyorum tek varlığım…

 36. Bilinmesin Bilinmesin

  Yarın sevgilimin doğum günü ve o bugün öldü….

  • bilinmez kişi. bilinmez kişi.

   Aşırı üzüldüm kardeşim.. başın sağ olsun.

  • sorgulama sorgulama

   ben kalpsizim

 37. Zeynep demir Zeynep demir

  Seni çok seviyorumm canim iyiki doğdun ve iyiki varsin iyiki benim canimsin

 38. kuşiarnav kuşiarnav

  Bi bucuk saat sonra sevdicegimin dogum gunu iyiki dogdun sevgilim seni seviyorum herbiseyim yakisikli prensim İsomm

 39. Anonim Anonim

  Askerimmm seni çok seviyorummm ömrüm💕15.12’den sonsuzluğa👫

 40. Aşık... Aşık...

  Benim sevgilimin doğum gününe bir hafta var ama şimdiden kafayı yedim napacam diye öneriniz varsa söyleyin onun ailesiyle birşeyler planlamak istiyorum

  • Anonim Anonim

   Aynı dert bende de var bişey bulamadım

 41. esra esra

  ya ben ne yapicam yaaa yarin sevgilimin dogum gunu

 42. Ömer beyza Ömer beyza

  Bugün benim sevgilim doğum günü onu çok seviyorum ha bide sevgi iki saatlik değil dir bir ömür dur 6 yıldır birlikteyiz bir gün bile tartışma veya farklı biseý olmadı çok şükür herşeyimi ona adadım şu anda onla nışanlıyiz 6 yıl sonra

 43. Esra Esra

  Seni herkezden çok seviyorum

 44. Esra Esra

  Kızlar siz erkek arkadaşlarınıza doğum günü süprizi ne yaptınız

  • Angarlı bey Angarlı bey

   Sen naptın

 45. Mizgin Mizgin

  Seni seviyorum iyki dogdun sevdigim

 46. Anonim Anonim

  Sevgilim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun

 47. Anonim Anonim

  Yarın onun doğum günü delilercesine çok seviyorum

 48. özlem özlem

  Ahmet bizce deyil sence elif çok hakli????

 49. özlem özlem

  Elif çok haklısın cnm

 50. ömer görmez ömer görmez

  beğendim muhteşem 🙂

 51. KIVIRCIK KIVIRCIK

  2 gun sonra dogum gunun seni cok seviyorum ?♥

 52. Anonim Anonim

  Bugün onun doğum günü onu çook seviyorum

 53. ahmet ahmet

  Bizce öyle değil elif 🙂

 54. elif araklı??? elif araklı???

  Bence hayir sevgili anca para pul pesinde ? sevgi umurlatinda degil sadece gonul eglendirme pesinde isterseniz sevgiliye agzinda kus tutsan hic bir sey etmez ………..

  • M. M.

   Sana göre öyle olabilir elif hnm ama bazı sevgiler vardır emin olun toprağına aşık şekilde yasayacak kadar aşık

   • 🖤🖤 🖤🖤

    uzun soģuk gunu mesajı yazarmisiniz?

 55. ömer nuri tektaş ömer nuri tektaş

  hazırlayan kişi sevgiyi iyi biliyor. sevgiliye doğum günü mesajları yazınızdan güzel bir sözü sevgilime gönderdim teşekkürler

 56. fetih fetih

  Sevgilimin doğum günü geçti. Bilseydim 2.satırdaki yazıyı da eklerdim. Çok güzelmiş. Bir daha ki sefere inş.

 57. ilan ilan

  sevgiliye en anlamlı hediye onu devamlı hatırlamaktır

  • ♡♡ ♡♡

   Çok haklısınız, ! !

 58. Aksay Bilişim Aksay Bilişim

  Sevgimizi en çok hakeden Annemiz için kaptık birtane 🙂 Doğum gününde yazağım, Elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.