Sevgiliye Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel günaydın sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Sizde sevgiliye güzel mesajlar konumuza yorum yaparak düşündüklerinizi dile getirebilirsiniz.

 

Günaydın sevgilim. Kahvaltıyı hazır ettim, ekmeğine en sevdiğin reçeli de sürdüm. Çayı da yeni koydum ocağa, seni bekliyorum. Gel de sofram şenlensin.

 

Minicik gözlerinin uyuyuşunu sevdiğim, günaydın. Hadi aç gözlerini de dünya sefillikten kurtulsun. Aç gözlerini, aç çocukların karnı doysun. Aç gözlerini, hastalıklar son bulsun. Hadi aç gözlerini hepimizin sana ihtiyacı var.

 

Günaydın hayatımın en güzel kadını… Şu an uyuyorsundur diye tahmin ediyorum. Ben de sana doğru adım adım geliyorum, rüyanın içine girmek üzereyim ve evet girdim. Bak sana papatyalar aldım, yürüyeceğimiz yollara güller döktürdüm. Ellerin sıcacık olsun üşüme diye ellerini saracağım.

 

Günaydın sevgilim, güneşin ilk yüzüne vurduğu anları göremediğim için kendimi şanssız hissediyorum. Sakalların kızıla dönüyor ve yeşil gözlerin çok masum oluyor. Seni bugün yine çok seviyorum.

 

Her yeni güne günaydınla başlamak sadece seninle güzel… İnsanın günaydın diyebileceği bir sevgilisinin olması huzur veriyor. Sana her gün günaydın demeyi çok seviyorum ve bugün yine günüm sana aydı. Günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın sözleri

Güneş sıcaklığı yavaş yavaş odama dolarken, benim içime de damla damla sen yağıyorsun. Aklım fikrim sen oldun. Günaydın sevgilim, gün senin için erken uyandı.

 

Esneyen bir gün var karşımda, yeni uyanıyor bugün. Yanımda yokluğunun olduğu her gün büyük bir sızı, büyük bir kalp ağrısı. Günaydın başköşem, büyülü evim. Hadi aç gözlerini ve güne merhaba de. Günaydın, seni seviyorum.

 

Kocaman gülümsemesiyle günüme neşeyle gelen adam, canım babam. Günaydın. Bugün senden uzak yerde ilk günüm ve masada sen yoksun. Huzur verici yüzün olmadan tadı olmuyor şekerli çayın.

.

 

Güzel yüzlü karım, masum meleğim. Günaydın. Erken çıktığım ve senindeniz gözlerinde sabaha uyanamadığım için üzgünüm. Seni seviyorum.

 

Geceden geriye kalan büyük bir aydınlık ve güneş senin için uyanıyor bugün. Günaydın hayatım.

 

Artık senli günlere uyanamayacağım. Terk edilişimin üzerinden epey zaman geçti ve ben her gün sana sessizce fısıldıyorum “Günaydın.” diye. Günaydın gönül sızım, günaydın diğer yarım.

 

Telefona ilk baktığında beni bul istedim. Günaydın meleğim. Güzel bir günden merhaba.

Tüm günaydın sözleri için günaydın mesajları kategorimize göz atabilirsiniz.

Paylaş:


 1. Esma Esma 25 Kasım 2015

  Sevgiliye Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri kim yazıyorsa süper sözler yazmışlar
  #2959563578

 2. Mesut Mesut 24 Kasım 2015

  harika sözlermiş be Sevgiliye Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri bu sözleri tavsiye edeceğim
  #8879122190

 3. Ufuk Ufuk 24 Kasım 2015

  Sevgiliye Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri güzel sözler varmış helal olsun admin
  #75786588

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.