İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Günaydın Sözleri / Mesajları

Sevgiliye günaydın sözleri yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz günaydın mesajlarını bulabilirsiniz. Sevgilinize günaydın mesajları göndererek güne iyi başlamalarına vesile olabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Sözleri

Geceler bitiyor sevgili, her karanlık aydınlığa kavuşuyor. Tıpkı benim sana kavuştuğum gibi. Ben geceyim, sen gündüz. Karanlık benim adım, sen ise beni gündüze çalanım… Günaydın sevgililerin en güzeli, en balı…

 

Bu gece de erdi sona, bu karanlıkta kavuştu sabaha. Günaydın günümün en aydınlık yanı… Seni seviyorum.

 

Benim güzeller güzeli, canımın parçası sevgilim, her güne başlama sebebim günaydın. Gece hasretliği bitti, aç o güzel gözlerini de bir sesini duyayım. Seni seviyorum.

 

Dağınık saçlarınla seni göreceğim bir gün, bir sabah uyanacağım ve yanımda sen yatıyor olacaksın. Her sabaha o günün özlemiyle uyanıyorum. Seni seviyorum sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

Sabah meleğim, cennetim, güzel kokulu sevdiğim… Gece sabaha uyandı, tıpkı benim sana uyandığım gibi. Günaydın günlerin en parlak, en mis kokulu sevgilisi… Günaydın çiçeklerin baharı, kuşların cıvıltısı… Bütün doğa bu sabah sana uyandık, günün aydınlık olsun meleğim.

 

Sakalları gece kokan adam, gündüz oldu. Sabah bugün yine içime ışıl ışıl güneşin sıcaklığıyla geldi, burnuma kokunu getirdi. Özlemle açtım gözlerimi bu güne. Günaydın canım adam, günaydın.

 

Ne de güzelsindir şimdi, yarı uyanık, yarı uykuda… Güneş odandan içeri süzülüyordur belki de, belki de çoktan uyanmışsındır. İlk benim mesajımla uyan istedim, güne gülümseyerek başlamanı diledim. Günaydın sevgilim.

 

Güneş parlamaya başladı, bütün doğa uyanıyor seninle birlikte. En sevdiğin çiçeklerden koyacağım masaya ileride. Evimin kadını, gönlümün sultanı olacaksın. Sabahlarımın en sıcak güneşi, çayın en koyusu, kahvaltımın olmazsa olmazı olacaksın. Her güne seninle başlayacağım, her gün daha mutlu uyanacağım. O gün gelene dek sadece sabahları mesajımla uyanmanı sağlayabiliyorum. Günaydın sevgilim, güne gülümseyerek başla. Seni seviyorum.

sevgiliye günaydın sözleri

Aşkların en güzeli, güneş bir görse sabahları nasıl güzel olduğunu küserdi dünyaya. Uğramazdı belki de bir daha, göstermezdi yüzünü. Senin güzelliğin sabahların en büyük ışığı, sabahların en sıcak yanı oluyor. Günaydın sevgilim; sana hasret, güneşe inat.

 

Sis var her yerde, çiy de kaplamış baharların üstünü. Yağmur yağmış geceden belli, hafif bir toprak kokusu var. Senin kokunu andırıyor. Hadi uyan da pencereni aç meleğim, toprağın kokusunu duy, günün rengini alsın yanakların, sonra bir çay demle ve huzurla yudumla. Güne güzel başla, seni seviyorum.

 

En güzel sabahlar senin olsun sevgilim, ben gecelerle avuturum kendimi. Sen güneş gibi gül, sıcak ol. Ben gece ayazına saklanır, sabahı beklerim. Sen sabahları seversin, her sabah da seni sevsin. Günaydın aşkların en güzeli, günün aydınlık olsun.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN!

Sevgiliye günaydın sözleri yazımızın sonuna geldik. Ayrıca tüm günaydın sözleri için, Günaydın Mesajları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Profil @Berattekes16 2 Temmuz 2017

  2. Profil @Berattekes16 2 Temmuz 2017

    Çok güzeller ❤ Elinize sağlık !

  3. Profil Remzi Koyuncu 2 Eylül 2016

    Aralarında çok güzel sözler var, elinize sağlık. Günaydın mesajları güzelmiş.