İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler makalemizde sevgiliye gönderebileceğiniz güzel sözler, sevgiliye romantik güzel mesajlar, sevgiliye etkileyici güzel sözler, sevgiliye anlamlı güzel sözler ve duygusal güzel sözler konu başlıklarında yazılar bulabilirsiniz.

Birini sevmek eğer sevmeyi becerebiliyorsanız gerçekten çok güzel bir duygu ve histir. Ama sevmeyi bilmeyene ne anlatalım ki burada? Zaten şuan buradaysanız sevdiğinize güzel bir söz göndermek için buradasınızdır, sevmeyen insan da uğraşmaz. Ne mutlu tüm sevenlere. 🙂

Sevgiliye Güzel Sözler

Aşk, dünyadaki lüks şeylerle ilgili değildir. En pahalı arabayı kullanmak ya da en pahalı evde yaşamak aşkla uzaktan yakından ilgili değildir. Aşk, rüyaları bir araya getirmek, birbirlerine yardım etmek, karşılığında bir şey beklemeden vermektir. Aşk hayattaki mutluluğu ve acıyı paylaşmakla ilgilidir. Sadece maddi olarak insanları değerlendiren insanlar, dünyanın en zengin insanı olabilirler belki ama aşk sahip olabilecekleri, parayla satın alabilecekleri bir şey değildir ve bu yüzden altın saraylarında, taşa dönmüş bir kalple yaşamaya devam eder ve en sonunda aşkı tatmadan ölüler.

Ne mutlu bana ki, ben ruhen çok zenginim. Altın saraylarım yok belki ama kalbimin sultanını bulmuşum. Onun varlığı her yeri altına çevirir. Kalbimin anahtarını tutan, kalbimin sultanısın sen.

Daha fazla ne söyleyebilirim? Güzel gülüşünü seviyorum; Senin güzel gözlerine tapıyorum ve parçalara dağılmış hayatımı toparladığın için de sana minnettarım. Varlığınla şu hayatın yaşamaya değer olduğunun farkına vardım. Az şey mi bu? Oysa sen olmadan önce dünya benim için sadece sıkıntıyla yaşamak zorunda olduğum bir yerdi. Renksiz ve sevgisiz bir yer. Senin karşıma çıkman tesadüf mü? Yoksa kaderin tatlı bir oyunu mu bilmiyorum ama iyi ki varsın hayatımda bir tanem. Seninle olduğum her gün bayram gibidir. İçimdeki sevda çiçeğini senin güzelliklerinle büyüttüm. Sana hayatımı borçluyum. Bir de aşka inanmamı sağladığın için çok ama çok mutluyum.

Sevdiğim, saygı ve onur duyduğum, hayranlık beslediğim tek insansın bu dünyada. Sen gerçekten benim bir tanem, ruh eşim aslında her şeyimsin. Seninle aynı gök yüzüne baktığımızı bilmek bile beni mutlu ediyor. Aynı gökyüzünün altında, bu dünyayı seninle paylaştığımızı bilmek, her yeni günün zorluğuna katlanabilme gücünü de bana bahşediyor. Benim için işte bu kadar kıymetlisin sevgilim.

Bazen gerçek olup olmadığını merak ediyorum.  Bazen senin gibi bir insana sahip olabilecek kadar şanslı olabilir miyim diye soruyorum kendi kendime. Bir rüyadaymışım da aniden uyanacakmışım ve bu tatsız hayatta sensiz kalacakmışım diye çok korkuyorum. Sonra elime bir fotoğrafını alıyorum ve gerçekten benim olduğunu anlıyorum. Benim bazen böyle takıntılarım oluyor işte. Ama ne yapayım o kadar harikasın ki…

Seni kelimelerin ötesinde seviyorum. O yüzden seni hiçbir şiirle ya da şarkıyla kıyaslayamam. Onların ötesindesin benim için. En güzel şarkı, en güzel bestesin daha henüz yazılmayan ama sadece benim içimde yaşayan.

Her gün yeniden mi diye sorma, her gün yeniden seviyorum ben seni.

Bir seni seviyorum sevgili, senden gayrısı benim için yaşamıyor bile.

Seni seviyorum demek için sadece iki dudak yeterli değil sevgili, önce kocam bir yüreğe ihtiyacın var.

Üstümüzdeki gökyüzü ne kadar karaya bulanırsa bulansın ben seni seviyorum demekten asla vazgeçmeyeceğim.

Bir el dokundu bana aylar önce, bırak sevmeyi taptım ben bu ele. Seni seviyorum demek ilk defa bu kadar değerli, ilk defa bu kadar gurur dolu…

Seni seviyorumu tükeniyor aşkların…

Senin gözlerinin olduğu yerde aşktan başka bir konunun bahsi dahi geçemez zira ben en çok gözlerinin yanında seviyorum seni.

Seni sevmekten öte bir meselem yok, aşk senle başlar, adının geçmediği yerde son bulur.

Seni seviyorum kadın dedi ve gitti, bir adam ancak bu kadar aşkı ızdıraba çevirebilir.

Senden başka ne dileğim olsun ki, sen benim kadınım, sevgilim, sevdiğim… Bir tek seni sevecek bu kalbim.

Yalnız kaldığımda zikrettiğim tek cümle seni seviyorum oldu. Ben öyle boş beleş sevmedim seni, dolu dolu, her anı aşk kokulu sevdim.

Gözlerimin içine güerek baktığın ilk anı düşünüyorum, dudaklarından dökülüyordu seni seviyorum deyişlerin.

Seni seviyorum, seni sevmeyi de seviyorum, seni sevmeyi senle birlikteyken çok daha çok seviyorum.

Sevgiliye güzel sözler yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz arkadaşlar.

Kalbimi sök al yerinden eğer bir daha seni seviyorum demeyeceksen.

Gözlerini kaçırma benden, bakışların neden uzaklaşıyor her adımımla senden. Ah sevgili bir daha seni seviyorum demeyeceksen, ben bu hayatı en altından kazmaya başlarım.

Kulaklarımda yankılanan seni seviyorum sözlerin kaldı bir tek, bir de her parçası kana bulanmış kalbim.

Her bakışta daha çok seviyorum seni sevgili, bir çift göz ancak bu kadar çok sevilebilirdi.

Seninle gelen ne varsa bana, ben bugün hepsini yeniden sevmeyi seçiyorum, en çok da seni seviyorum sevgili.

Seni seviyorum demek için çok şeye ihtiyacım yok, masamda dursun gözlerin yeter.

Kalbimi verdim eline, iki dudağının arasından çıkacak bir çift söze razıydım. Çok zor değil, sadece seni seviyorum diyecektin ve ben bu yalana inanacaktım.

Kendimden geri kalan sadece seni seviyorumlar var. Hepsini sildim benle beraber, bir tek onlar yaşamaya layıklar.

Seni seviyorum deme sevgili, sadece hissettir kafi.

Sevgiliye Uzun Güzel Mesajlar

Sensizlikten oluyor hep bunlar. Her gece uykumda kulağıma eğilip seni seviyorum diyorsun.

Geceleri tek başıma uyumanın verdiği bir yılgınlık var üzerimde. Ağır gelir bu duygu da taşıyamam bedenimde. Sen sevgili ne zaman gelsen benim yatağıma, sürsen elini tenime o gecelere sıkışasım gelir de bir türlü beceremem.

Yorgunluğumu alıp benden giden, elleriyle bana şifa veren, kalbimi en derininden bilen adam; senin varlığın benim ömrümün gizli mahzeni.

Gelir de başıma sevdalar konduramazdım yerlere, şimdi sen geldin bu keder dolu bedene. Aldın ellerinle sardın aşkı kederi, ne yapsam unutamam o güzel bedeni.

Kırgınlığıma meze olanım, masamda tozu kalanım seni ben böylesine güzel sararım.

>Sevgiliye uzun mesajlar< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Başımın tacı, en güzel şehrim, en çağlayan ırmağım, gücümün kaynağı, canımın damarı, beni bilenim, çekip gitmeyenim sen iyi ki benim gönlüme hediye geldin.

Ömrümün sonuna kadar mühürleyebilirim dudaklarımı dudaklarına. Ben ki bu dudaklardan ayrı kalmaya yorgun, bu dudaklar olmadan ölüme mahkum.

Sensizliğin sancısını tattırmasın bana yaradan, tadacağım tek zevk parmak uçlarında dans etmek olmalı.

Seninle geçen günlerim olsun hep, sensizlik uzak kalsın sevgili. Sen ki benim canıma can katanımsın.

Seni sevmekten yorulmak bir yana dursun, seni sevmek başlı başına bir devrim benim için. Her devrim bana heyecan verir ama bunun heyecanı benimle bir ömür…

Senin gibi elleri olan başka bir kadın daha var mıdır bu dünyada? Beni saran, seven, sayan, bana tapan… Senin sevgin gibi bir sevgi daha doğmuş mudur ana rahminden? Beni bilen, beni dinleyen ve benden hiç vazgeçmeyen.

Gözlerin gözlerime değdiğinde kalbimin atışını hep parmak uçlarımda hissediyorum sevgili, ellerini tutmaya korkuyorum kalp atışlarım narin bedenini sarsacak diye.

Gönlümün kapılarını arala ey yar. Başka bir el değmesin bu kapıya, başka bir ayak basmasın bu sevgi yumağı yollara. Senin adımların, senin ellerin bir ömür yeter bana.

Seninle başlayan bir macera bu. Sensiz devam etmesi söz konusu bile olamaz.

Bize en çok sevmek yakışır şimdi sevgili. Sevmenin mevsimi geldi; ağaçlar çiçek, ben aşk açıyorum bu mevsim.

Senin gözlerinin renginde ölmek vardı şimdi. Sonra göz kapaklarında yeniden hayat bulmak… Gamzelerine gömülmek vardı sevgili, dudaklarında kıyametle buluşmak.

Burası benim cennetim; bu kahkahalar cennetimin ırmaklarından geliyor, bu gözler cennetimin gökyüzü, bu eller cennetin yasak elması dokunsam cehenneme düşüp buz tutacağız sanki.

Seninle gülmeye doyulur mu, seninle sevmeye gönül koyulur mu? Sen ki benim baharım, bu mevsim sensiz olur mu?

Sevgiliye güzel sözler yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye seni seviyorum diyebilmek için seni seviyorum sözleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Profil fruseomer 30 Haziran 2020

  Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım. ❀

 2. Profil Alperen 26 Haziran 2020

  Seni çok seviyorum gülüm iyiki varsın O❤️A

 3. Profil Alperen 25 Haziran 2020

  Seni çok seviyorum gülüm sen benim tek varlığımsın
  O❤️A

 4. Profil Umut 25 Haziran 2020

  Seni Çok Seviyorum Sebiham

 5. Profil Anonim 2 Haziran 2020

  Alaattin adamına göre

 6. Profil Salih kaplan 2 Haziran 2020

  Hayat öyle bir zor olmuş sende benim gibi kimse olamaz deme hayatımızda daha yaşacak o kadar güzellikler varki belki yüce rabbim bizi deniyor hiç bir zaman isyan etme her güzellikle şükret birgün bana İnan ki senin karşınada güzel insanlar cıkacak inan ki

 7. Profil Papatya 29 Mayıs 2020

  Sevmek daima beraber olmak değil sensizken bile seninle olmaktır…

 8. Profil Ömrünn 22 Mayıs 2020

  Kimse sevemez seni sevdiğim gibi…

 9. Profil Yusuf 21 Mayıs 2020

  Seni çok seviyorum şehnur’um❤️😍❤️😍😍

 10. Profil ömürr 19 Mayıs 2020

  Ben çok begeniyorm sözleri bu sözleri okuyunca hep. Yeniden aşık oluyorm sevdigime.
  Bir hikayemide anlatmak istiyorm.
  Biz.aslında 7.sınıf sevgilisiydik sonra evimizi tasinca ne o bana ulasabildi nede ben bana vazgeç dediler ama vazgecmedim hep sevdim onu gel zaman git zaman 2 yıl oldu onu gormeyeli. Tabi kaderin hep tatli bir tesadüfü vardr öyle oldu benimkide tam sonra birbirimize ulaşınca fark ettim İkimizde birbirimizi sevmektn. vazgeçmemişiz .Anlatacağım şu mesafeler asla engel degil suan hala mutlu bir birlikteliğimiz var yaşımız ozanlar 12iken simdi 18
  tam 6,7 yıl birlikteliğimiz var. Hep bana dediler sı kılmıyor musun okadar yıl dedigim tek şey gerçekten ortada bir sevgi varsa niye sıkılsın
  2014<3 <3

 11. Profil Mustafa 19 Mayıs 2020

  Sevgi ve aşkı geç te olsa tanıdım. İnanın bambaşka bir duygu

 12. Profil Diyar can 16 Mayıs 2020

  Seni çok seviyorum rojinim❤🙏

 13. Profil büşra 13 Mayıs 2020

  Slm bence ben

 14. Profil büşra 13 Mayıs 2020

  Vay be

 15. Profil büşra 13 Mayıs 2020

  Aşk güeldir

 16. Profil Buket 10 Mayıs 2020

  Bence sevgi aşk yalan

 17. Profil Anonim 5 Mayıs 2020

  Bananane aq

 18. Profil Emirhan 5 Mayıs 2020

  Canım sizin o ulaşamadıgınız ciğeri ben oraya karışık söyledim 😉

 19. Profil Harun 5 Mayıs 2020

  Kıskançlık krizlerimin nedeni sanada iyi geceler ❤

 20. Profil Admin 💏 4 Mayıs 2020

  19.09.19 İYİKİ VARSIN ❤️KadirSultan❤️

 21. Profil Bir dosttt 3 Mayıs 2020

  Sni seviorm bitanem
  20.11❣️

 22. Profil Bir dosttt 3 Mayıs 2020

  Sevdm aldattı güvendm boşa çıkardı.. ama yinede hala kalbimde aradan kaç yıl geçerse geçsin hep kalbimde olacaksn..❣️

 23. Profil M.DOĞUŞ 2 Mayıs 2020

  SENİ COK SEVİYORUM GÜLOMMM…
  06/27

 24. Profil §erhat 2 Mayıs 2020

  Sevin ama güvenmeyin ne olursa olsun aldatmayın gözle olsa bile.

 25. Profil Murimin gülüşu 💕 1 Mayıs 2020

  Aşk derseler murim derim hic bir soz murimi anlatamaz bana ona olan sevgim asla bitmicek sevmek çok guzel hele o kişi sevginin kiymetini biliyorsa sınirsiz sevin ben murimi her şeyden çok seviyorum seni seviyorum aşkom murim 💕💞💞💞💕kalp kalp kalp

 26. Profil Melike 1 Mayıs 2020

  🙂

 27. Profil ... 21 Nisan 2020

  Bir gülüşü var alzaymir olsam unutmam

 28. Profil Mustafa 16 Nisan 2020

  Nida seni çok seviyorum 🤙🤙

 29. Profil Nayme1234 14 Nisan 2020

  Seni o gülüşün benim dünyam❤

 30. Profil Sefa 19 10 Nisan 2020

  Gülüşün çok güzelmiş müsaitsen sebebi olmak isterim♥️♥️

 31. Profil Gelbaharim 8 Nisan 2020

  Yusuf ❤Nehir
  25062018🍂🤲

 32. Profil Şahin basim 5 Nisan 2020

  Tek bir istediğim var Sonsuza dek seveceğim birine ulaşmak sadece ellerimle değil kalbimle de ona dokunmak

 33. Profil Ufukcan 22 Mart 2020

  Buram Buram Hasretin Tütüyo Aşkınla Harman Olmuş Gönlümde..!

 34. Profil Firargah 20 Mart 2020

  Iki Gözümün Çiçeği 🌸

 35. Profil faruk 20 Mart 2020

  Mükemmel

 36. Profil A.😔 16 Mart 2020

  Hani diyo ya seni çok seviyorum diye miyonki yalan diye ama bi gün bırakıp gidince aglasan eline ne geçicek deme ben başka birini sevmem die illa karşına biri çıkar seversin
  Hemde öyle bir biriniz seversinizki bırakamayacak kadar
  Dilerim ıns benim gibi olmazsınız 😔

 37. Profil Salih 16 Mart 2020

  Ne kadar uzakta olsak bile seni her geçen saniye sanki yanimdaymisin gibi daha çok seviyorum kalbimdesin iyikimsin

 38. Profil Anonim 2 Mart 2020

  mukemel

 39. Profil AEB 16 Şubat 2020

  Hiç işe yaramıyor arkadaşlar boşa ümitlenmeyin

 40. Profil Anonim 13 Şubat 2020

  Gülü bir gün
  Seni her gün
  Gülü solana kadar
  Seni ölene kadar
  Seveceğim…💋

 41. Profil Karam 13 Şubat 2020

  “Ama yinede sen kimseye söyleme bu şehirde en çok seni sevdiğimi…!” 👨‍❤️‍💋‍👨

 42. Profil Es10 11 Şubat 2020

  Senin o gözlerin, benim son sözlerim.

 43. Profil Hüzün 5 Şubat 2020

  Hayatın en hüzünlü anı mevsimine kapıldığın kişinin bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını anladığım andır.

 44. Profil Anonim 5 Şubat 2020

  BIR GÜLÜŞÜ VAR SIKIYSA VAZ GEÇ DER GIBI

 45. Profil ceren 31 Ocak 2020

  Simdi yanimda deyilsin,ben ise yanlizim seninle deyil,adin kalbimde dililm de deyil ,seni seviyorum elimde degil

 46. Profil Fatih 27 Ocak 2020

  Zaman gece yarısı yine seni düşünüyorum ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum .hani bir şarkımız varya hep onu söylüyorum ölesiye sevmişim unutamıyorum

 47. Profil Tayfun samur 16 Ocak 2020

  BÌR DAMLA GÒZ YAŞIN OLMAK ÌSTERDÌM GÒZLERÌNDE DOĞUP YANAKLARINDA SÙZÙLÙP DUDAKLARINDA ÒLMEK ÌÇÌN #TAYFECAN #ÌDÌRMAVALI

 48. Profil Perihan kaya 7 Ocak 2020

  Sarılar giyip güneşin olmayı,
  Maviler giyip denizin olmayı,
  Yeşiller giyip yaprağın olmayı,
  Beyazlar giyip senin olmayı…

  Sözlerin hepsi çok güzeldi💕💕

 49. Profil Azat Barlas sağlamtaş 6 Ocak 2020

  Güzelmiş

 50. Profil Azat Barlas sağlamtaş 6 Ocak 2020

  Güzel olmamış azat Barlas

 51. Profil gökay 6 Ocak 2020

  Aşk bu nezaman kapını çalacağını bilemessiniz

 52. Profil mmk 31 Aralık 2019

  çok güzel

 53. Profil Pelin 22 Aralık 2019

  Çok güzel olmuş yia beğendim ben

 54. Profil Serdıl Tekdağ 19 Aralık 2019

  Valla güzel diyebilirim bir sevgilim de olsa daha güzel olacak😊😊😊💟💟💟💟💟💝💝

 55. Profil Pelin 16 Aralık 2019

  Çooook güzel olmuş. Ben çok beğendim umarım işime yarar…❤❤❤

 56. Profil özlemö 16 Aralık 2019

  Super

 57. Profil Sümeyra 15 Aralık 2019

  Hiç güzel olmamış

 58. Profil Miço 15 Aralık 2019

  Allah razı olsun djdnfjnfjd

 59. Profil Şirnakli73 13 Aralık 2019

  Dewam dewam supersiniz

 60. Profil Ömer 11 Aralık 2019

  Güzel olmuş

 61. Profil zeynep 6 Aralık 2019

  Bence gereksiz olmuş

 62. Profil sahraa 21 Kasım 2019

  Saol aga

 63. Profil ece 19 Kasım 2019

  Cok guzel

 64. Profil ece 19 Kasım 2019

  Hiç begenmedim

 65. Profil NİLÜFER MİNGAN :) 16 Kasım 2019

  çook beyendim

 66. Profil ali 14 Kasım 2019

  keskekısaolsaydı

 67. Profil Anonim 23 Şubat 2019

  Sevgilim duygulandı yazdıklarımı görünce sarıldı ertesi gün (:

 68. Profil abdullah tutuş 7 Haziran 2018

  GÖZLERİNDE CENNETİ GÖRDÜM…Uzaktasın şimdi hiç olmadığın kadar uzakta,Özlemin kokusu sinmiş üzerime ,Sensizliğin bir son bahar yaprağı gibi düşüveriyor içime,Seni düşledim arkası yarınlarda,Dört mevsim gibi yaşıyorum seni,Aşılmaz zamanın ortasındayım şimdi,Seni anlattım yıldızlara her geçen sensiz gecelerde,Bir alev topu gibi büyüdükçe büyüdü özlemin,Kelimeler eksik kalır özlemini anlatmaya,Nedir bu bendeki sen arayıpta bulamadığım,Uzaktasın şimdi hiç olmadğın kadar uzakta…

 69. Profil batman 17 Ekim 2016

  En güzel mesajlari burada buldum ve sevdigime kendimi daha ğüzel ifade ediyorum
  Teşekürler

 70. Profil Enes 11 Ekim 2016

  Kadir kıymet bilenlere armağan edilmesi için paylaştığınız bu güzel sözler için çok teşekkür ederim. Gerçekten işimizi gördü, oldukça anlamlı hoş sözler.

 71. Profil Emre Gürses 19 Eylül 2016

  Gönül almak için kullanılabilirler.

 72. Profil Ahmet Düğün 19 Eylül 2016

  Bazı sözler lise yıllarımızda kullandığımız sözler 🙂 Vay anasına ya yıllar akıp gitmiş, anılar gözümde canlandı. Paylaşım için teşekkür ederim.

 73. Profil Sevgi 19 Ağustos 2016

  Yeni bir arkadaş sevgili edindim, ona armağan etmem gereken sevgi tadında sözler ararken bu sitedeki sözün bir tanesi o kadar hoşuma gittiki inşallah sevgiliminde hoşuna gider.

 74. Profil Aley 1 Temmuz 2016

  06/06/16 NEFESİM

 75. Profil Yuusf 25 Haziran 2016

  eyw bilader ellerinize sağlık gayet iyi yardımcı oldunuz Allah Razı Olsun