Sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları , Sevgiliye iyi geceler mesajları uzun, sevgiliye anlamlı iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler yazımızdak sevgiliye iyi geceler sözlerini ona gönderebilir ve kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Küçük meleğim,  can yarım. Günü geceye taşıdık ve çok yorulduk. İyi bir uyku çekip, yarın yine yan yana olmamız dileğiyle. İyi geceler seni seviyorum.

 

Hadi kapat gözlerini ve geceyi gündüze boğalım. Seni seviyorum sevgilim, iyi geceler.

 

Annem küçükken hep mışıl mışıl uyuduğunu söylerdi. Uzakta olduğumuz için ben pek şahit olamıyorum ama eminim yine mışıl mışıl uyuyorsundur. Benim canım ablam, iyi geceler diliyorum.

 

Hoş sohbetin için teşekkür ediyorum. Bugün yine iyi ki benim dostumsun dedim. Çok güzel bir gün geçirdik, eskileri anmak güzeldi. Yine aynı gün buluşmak dileğimle, iyi geceler.

 

Hayat ışığım, gün geceye büründü fakat ışığın hala aydınlatıyor odamı. Gece, içimdeki ışıkları söndürmeye yetmiyor. Seni seviyorum, iyi geceler.

 

Hayatıma hiç beklemediğim bir anda gelen ve ansızın kapıdan içeriye giren kanatlı meleğim, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Güzelliğin beni büyülüyor. Sonsuz rüyalara dalıyorum. Uyku vakti geldi, rüyamda yine seni görmeyi diliyorum. İyi geceler, seni seviyorum.

 

Perdeleri çektim ve bir sigara yaktım. Kısa süren bir günün ardından geceyle karşılıklı oturduk sohbet ediyoruz. Sen şimdi uyu, geceye güzelliğinden bahsedeyim biraz. Gündüz de seni tekrar yaşar, tekrar geceyle buluşurum. Sana dair anlatılacak çok şey var. İyi geceler can yurdum.

 

İkiye bölünen her gün için öyle kızıyorum ki Tanrıya… Yarısını seninle yarısını sensiz geçirmek zorunda olduğum günler yaratmış. Hep gülüşünü görüyorum ve artık nasıl uyuduğunu bilmek istiyorum. İkiye bölünen günler bitsin istiyorum sevgili, iyi geceler.

 

.

Yanında uyumak, nefesini yüzümde hissetmek için dünyaları verirdim. Çok merak ediyorum uyurkenki masumluğunu. Bir gece uyusan benimle, seni resmeder ve başucuma uyku diye koyardım. İyi geceler hayatım, seni seviyorum.

 

Geceye dök bütün yorgunluğunu, bütün sıkıntılarından birer parça bırak. Bırak ki aydınlanan günle birlikte onlarda gömülsün. Karanlığa at can kırıklarını ve düşünme bir daha onları. Bütün sıkıntılarını geceye bırakman dileğimle, seni seviyorum sevgilim. İyi geceler.

 

Rüyama gel ve başımı okşa. Saçlarımda dolaşsın parmakların, yüzümü izlesin gözlerin ve yanımdan hiç eksik olmasın varlığın. Gel de şöyle güzel bir uyku çekeyim. Gel de şöyle güzel bir sarılayım sana, gel de şöyle güzel bir öpeyim ayacıklarından. Gel, gönlüm zenginleşsin, gel odam zenginleşsin, gel sevgili gel de gönlüm güzelleşsin.Sadece gel ve benimle ol. İyi geceler canımın içi. Seni çok seviyorum.

 

Sevgiliye iyi geceler makalemizin sonuna geldik daha fazlası için iyi geceler mesajları kategorimize bakabilirsiniz.

Paylaş:

5 yorum Yorum Yap

  1. Sevgiliye iyi geceler mesajları bu sözler bir harika olmuş eline yüreğine sağlık admin kardeş
    #9373297426

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.