Sevgiliye Mesaj 2016

Sevgiliye mesaj 2016 yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz. Aslında sadece sevgiliye mesaj diye düşünmemek gerekiyor, henüz sevgiliniz olmamış konuştuğunuz ve romantiklik yaptığınız kişiye de gönderebilirsiniz veya sevgililikten ötede olan eşinize gün içinde gönderip mutlu edebilirsiniz.

Seni öperken istemsizce kapanıyor gözlerim. Dudaklarımla yanaklarının buluşacağı noktada kocaman bir karanlık istiyorum. Görmeden, bilmeden, duymadan sadece hissetmek istiyorum. Ondandır her öpüşümde gözlerimi bizden ayırmam.

 

Sakallarının yanına bir nehir koysalar, o nehirdeki aç balık olmaya razı olurdum. Kamp kurardım sakallarının kuytusuna. Yağmurlar da yağsa, fırtınalar da kopsa sarardı beni sakalların. Seni görünce aklıma hep bunlar geliyor ve ben her afette sana tutunabilecek bir sebep bulabiliyorum. Değil vazgeçmek, bir ömür içinde saklı kalmak istiyorum. Seni her yüzüne baktığımda daha çok seviyorum.

Sevgiliye Mesaj

Ensenden alnına kadar olan mesafeyi dolaştım ben defalarca. Saç tellerinin arasında dolaştım her uykuya daldığında. Üşüdüğümde ellerin ısıttı beni. Sıcacık ayaklarında can buldu sıcak güneşler. Sen keşfedilmesi mümkün olmayan, saklı bir hazinesin. Bu hazinenin haritası kalbin ve bir hazineye ulaşmak ancak bu kadar eşsiz olabilirdi. Seni seviyorum benim güzel sevgilim.

 

Kendi derdinden çok benim derdimi düşünür durur, saçlarımla oynamadan uyuyamaz, sürekli benimle didişir ama hiç kalp kırmaz. Böyle bir adamı hayal edin mümkün mü? Sizi bilmem ama benim için bu mümkün ve bu adam benim can özüm, gül yüzüm, evimin direği, gönlümün baharı… Seni seviyorum adam, seni hiç olmadığı kadar çok seviyorum.

sevgiliye mesajlar 2016

Sevda derler nicesine, onlar seni görmemiş daha bir kere bile. Görseler almak isterler. Sen hep saklı kal benim bahçemde. Görmesin seni benden başka bir göz, duymasın nazlı sesini benden başka bir kulak. Dokunmasın sana benim elimden başka bir el. Kırılırsın, hırpalarlar seni. Senin yerin benim olduğum yerde.

 

Sevmek gibisi var mı azizim… Sevmek meşakkatli bir iştir. Sevdin mi unutacaksın bütün kadınların varlığını, bir tek o olacak gönlünde de gözünde de içinde de. Seviyorum demek kolay mı? Değil, seviyorum dedin mi bir tek o kadın duyacak. Başka kadınlara kapatacaksın ağzını. Ben seni böyle seviyorum sevgilim ve bu kelimeleri bir tek senin için kullanmak istiyorum.

 

Bir damla yaş düşse gözlerinden şahlanır bütün parçalarım. Dünyaları yangına veririm. Sen üzülmek için değil, gülüp mutlu olmak için yaratılmışsın. Senin gözlerini yaşa boğanın canını alırım.

 

İdam ettim senden önce ben bütün kadınları. Kırıklarla dolu bir kalpte, ayakların camlara bata bata yürüdün bir süre. İlk başlarda inanmadım ama sen benim için vardın. Beni yeniden hayata döndüren kadın, andım olsun ki bütün çiçekleri kapına yığacağım. Aşkı sana en sek halde yaşatacağım.

.
Paylaş:

Bizi Takip Edin:

1 yorum Yorum Yap

  1. Mesajlarında eski tadı tuzu kalmadı bir şeyi çok kullanınca anlamını yitiriyor. Çok değil 10 sene önce 3 günde gelen bir sms bizi mutlu ederken şu an her yerimiz bildirim oldu.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.