İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Sürprizler

Sevgiliye sürprizler yazımıza sevgiliye sürpriz fikirleri ve sevgiliye romantik sürprizler bulabilirsiniz. Sevgiliye birbirinden romantik sürprizler yaparak mutlu edebilirsiniz.

Aşkı pekiştirmek için en kestirme yol, hiç şüphesiz farklı ve özel sürprizler hazırlamaktır. Sürprizin maliyeti, aşkı yüceltmez. Önemli olan emek harcamak ve sevdiğiniz için vakit ayırdığınızı yani onu önemsediğinizi hissettirmektir. Hazırlanan sürprizin içinde yer alan ve duyguları kabartan anlamlı sözler ise aşkınıza heyecan katacak, anı ölümsüzleştirecektir. Sevgiliye hazırlanabilecek sürpriz seçenekleri oldukça fazladır. Fakat ‘’en farklı olanı bulayım ve sevgilimi şaşırtayım’’ derseniz, yaratıcılığınızı kullanmanız gerekir.

Sevgiliye Sürprizler

Âşık insanların, çok daha yaratıcı olduğu bilinmektedir. Zaten unutulmaz aşk şarkıları ve hafızalara kazılan romantik filmler, aşkı derinlemesine yaşayan yazarlar tarafından üretilir. Aşkınızı ifade etmek için; şık bir sabah kahvaltısı veya romantik güller tercih edebilirsiniz. Önemli olan sıkça yapılan sürprizler ile aşkı taze tutmak, sevgiliyi şaşırtmaktır.

Âşıklar için, çok çeşitli sürpriz seçenekleri mevcuttur. Doğum günüde, evlilik yıldönümünde veya sevgililer gününde alacağınız saat, gün boyu yanında taşıdığı için her dakika sizi hatırlamasını sağlayabilir. Bu saatin içine; isimlerinizi yazdırabilir, beraberliğinizi tüm dünyaya ilen edebilirsiniz. Yine birlikte çekindiğiniz resmi yerleştirmek için, şık bir resim çerçevesi hediye edilebilir. Fakat sürpriz yapmak için yalnızca özel günleri beklemek ve hediye almak gerekmez. Bazen yemyeşil bir ormanda hazırlanan küçük bir piknik, eşsiz bir sürpriz yapmak için yeterlidir. Piknik esnasında ağzınızdan çıkan güzel sözler, sevdiğiniz için en pahalı hediyelerden çok daha kıymetli olur.

Romantik Sürprizler

Aşk kartları ile sevdiğinizi şaşırtabilir ve her girdiği odada ona olan duygularınızı anlatabilirsiniz. Büyük bir renkli kartonu keserek, kalp şeklinde minik kartlar hazırlamanız yeterlidir. Bu kartların üzerine duygularınızı ifade eden aşk sözleri yazarak, evin her köşesine asabilirsiniz. Hatta banyoya bile asarak, her ortamda aşkınızı hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Yine beraberken çektirdiğiniz bir fotoğraftan puzzle yaptırarak, bittiğinde evin başköşesine asmasını sağlayabilirsiniz. Hem emek hem duygu barındıran bu hediyeler, aşkın çok uzun yıllar devam edeceğini kanıtlayacak, sevgilinizin kalbindeki yerinizi pekiştirecektir.

Aşk sürprizlerinin baş tacı, hiç şüphesiz romantik mumlardır. Evin girişinden başlayarak mumla kaplı bir yol yapmak, bitiminde ise hafif yiyeceklerden oluşan küçük bir masa hazırlamak, hem aşkınızı tazeleyecek hem gecenin devamında bir birinize dokunma şansı yaratacaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.