İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye uzun aşk sözleri yazımızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ve uzun aşk sözlerini, romantik aşk sözleri ve anlamlı aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye uzun aşk sözleri yazımızdaki tüm sözleri facebook vb sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgilim, benim en güzel çiçeğim. Aşk tohumum, benim atan damarım, Şahım, padişahım, aşım, işim… Sensiz bu hayat çekilir miydi ki? Sen olmasan ne baharlar uğrardı pencereme, ne güller açardı toprağımda. Evimin betonları çatlardı yokluğundan… Varlığın bana lütuf, bana hediye sevgilim.

 

Sensiz geçecek günlerim varsa ömrümün geri kalanında, istemem görmeyi hemen alsın Rabbim nefesimi. Sensiz ben yaşamak bilmem sevgili, sensiz bir ben bilmem ben. Sen var oldukça yeşerecek benim dallarım, senin soluğun ısıtacak göçük yuvamın perdelerini. Seninle girilecek her gece uykulara, o uykulara doyulmayacak sevgili.

 

Güzelliğin dolanıyor avuçlarımın içinde. Senden güzel ne olabilir ki, sen her şeyin en başında, enötesinde, en ilk köşesindesin. Sen olman ne güzellik mana bulur, ne aşk sahibini bulur, ne denizler mavi, ne gökyüzü derin olur. Her şeyin başı su değil, nefes değil. Her şeyin başı sensin sevgili.

 

Parmağına taktığın yüzüğe verilen sözün içinde olmak istiyorum. O yüzükte ikimizin adı yazacak, o yüzüğü sana ben takacağım. Biz evet diyeceğiz seninle ve milyonlar alkış tutacak. Ah sevgilim ne güzel hayaller bunlar. Senin içinde bulunupta güzel olmayan bir şey görmedim ki ben daha. Sen karıştığın her şeyi güzel yapansın.

 

Aşkına düştüm oldum divane. Ben bu aşk uğruna hep bir çare… Ah nazlı yarim sensiz ben bu aşka pervane. Güzel gülüşlüm, en güzel düşüm, benim aşkı buluşum. Senden ötesi var mı ki dünyada yaşanılası? Senden bir adım önde ne bulunur? Ne senden öncesini bilir bu gönül, ne senden sonrası. Benim için her şeyin başında sen gelirsin ve her şeyin sonunda yine sen beklersin. Kalbimin anahtarı, elleri pamuk, gönlü yufka yüreklim… Sen bu güzellikle beni kendine meşk edersin.

 

Gel ver ellerini de dinleneyim avuç içlerinde. Yoruldum bu hayat cümbüşünden, Her sokak sahte, her köşe başı yalan kaynıyor. Hayatımdaki tek gerçek sensin sevgilim. Sahtelikten uzak, yalandan öte, gönlümün içinde… Sen tohum saldın bu toprağa, bu toprak seni besleyip büyüttü. Köklerinle sardın bu kalbi, bu kalp sana yurt, yuva oldu. Sen hiç çıkma emi, sen köşe başlarına benzeme, sen evimin kadını, gönlümün limanı ol. Seni çok seviyorum.

 

Sıyrıldı etim kemiğimden. Göğüs kafesim çatlamaya başladı, en baş kemiğinden. Organlarım paramparça oldu. Senin sesin bende bir yıkım, yeni bir doğuş oldu. İlk başta kendimi kaybettiğimi düşündüm sevgili lakin bana yeni bir ten, yeni bir nefes, yeni bir et geldi. Kalbim ağzıma taşındı, ellerim titreyerek uyandı. Ah sevgili, senin bu aşkın beni divane etti.

 

Her öpüşünde kalbimin bahçeleri menekşelerle dolup taşıyor. Gönül tacım bir sana yakışıyor. Sensiz bu gönlün ne bahçesi var imiş, ne gülleri. Bülbüller taşınıyor duyuyor musun? Bu aşk beni en güzel şeylere davet etti. Senin aşkın beni deli etti, divane etti, Sen ki sümbülleri seversin, sümbüller bu bahçede her geçen gün daha çok bitti.

 

Ah canına kurban olduğum, aşkını başıma taç ettiğim benim güzel kokulu sevgilim. Senin varlığınla yıkanıyor he gün bedenim. Benim nazarım oldun, duam oldun. Meleklerin güzelliğini soldurdun, kanatlarını kendi omzuna kondurdun. Kanatlı bir melek, kanatlı bir sevgili oldun. Seni her gördüğümde aklım başımdan uçuyor, takılıyor senin peşine. Nereye gidersen kendimi orada buluyorum. Öyle güzel bir aşk yaşatıyorsun ki bana, bazen kendimi rüyada sanıyorum. Uyuyor muyum, uyumuyor muyum anlayamıyorum. Düşüm de sen, gerçeğim de sen oldun.

Daha fazlası için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram adınla yorum yap, takipçi kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.