Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Sevgiliye uzun günaydın mesajları başlığı altında derlediğimiz günaydın sözleri ile sevgiliye günaydın mesajları gönderebilirsiniz. Birbirinden güzel ve uzun günaydın mesajları ile sevdiğinizi mutlu edebilir, uzakta da olsanız kalbinde olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Günaydın mesajı, sevgiliye uzun günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri ve uzun günaydın mesajları aşağıdaki şekildedir. Daha fazlası için günaydın mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günümü güneşten daha çok aydınlatan, bana her sabah yeni bir ben katan, her anımda benden daha cesur ve çılgın olan kadın, iyi ki bugünde senin varlığının şerefine uyandım, günaydın.

En güzel sabahlar seninle, en eğlenceli vakitler ellerinle, en güzel akşamlar gözlerimin içine bakıp “ Seni Seviyorum” dediğinde güzel, günaydın.

Günaydın demeyi en çok sevdiğim adama dün gece yine aynı duayla yattım. “Bir gün daha sana günaydın diyerek uyanayım. “ Tanrı şahidim olsun ki her gece duam, her sabah umudum oluyorsun, günaydın elleri amber kokan adam.

Gülüşün parıltısını güneşten almış olmalı ki her gülümsediğinde içim ısınır benim. Sabahın ilk ışıkları sadece sana vurmuş olmalı ki her seni gördüğümde senden başka güzel olan her şey anlamını yitirir aklımda benim. Sen yine bu sabah güzel uyanmış olmalısın ki güne şarkı söyleyerek başladı benim dilim. Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim.

Başka baharları taşıyan saçlarının kokusuyla uyanmak ömür boyu tek dileğim. Yine de üzülmeyelim. Ayrı yataklarda yatıp uykuyla boğuştuğumuz her gece, birlikte uyanacağımız sabaha daha çok yaklaştırıyor bizi. Bir gün daha eksilttik, günaydın sevgilim.

Her sabah doğan tek güneşim sensin. Sen olmasan ne gece karanlığını bırakır gökyüzüne, ne sabah gün ışığı dolar odamın içine. Ne gece hayır verir kendinde ne gündüzlerin anlamı kalır geriye. Yine sabah ve yine seninle aydınlandı gece. Günaydın günü aydıran kadın, seni seviyorum yine.

Tenin soluk bir renk almıştır belki, korkuyorsundur. Rüyanda maceradan maceraya atlayıp titriyorsundur. Ellerin belki yastığın altında, belki yataktan aşağı sarkıyordur. Saçların da dağılmıştır biraz, toparlayamıyorsundur. Bir sabah yanında ben olacağım ve soluk tenine renk, titreyen bedenine kenet, nereye koyacağını bilemediğin ellerine yuva, dağılan saçlarına toka olacağım. Günaydın canım kadın.

Seninle başlayan her gün yaşanmaya değer benim gözümde sevgili zira olmadığın bir dünyaya adım atmak bir yana dursun, dönüp bakmam bile. Seninle bu dünyaya yeniden günaydın, yeniden merhaba…

Aşka kanat çırpışımın nedeni senli sabahlara olan hasretimdenmiş. Ben ki yanıp tutuştum sana günaydın demek için, bugün sensiz son sabahım, son sabahına günaydın sevgilim.

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için; sevgiliye uzun mesajlar

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Hilal Hilal 4 Mart 2020

  Hep erkekler yaziyormuş gibi olmuş bence birazda kadinlarin yazacaği olmalı

 2. Arif Arif 25 Aralık 2019

  Günaydın

 3. İbrahim İbrahim 22 Mayıs 2019

  YENİ BİR GÜNE ONSUZ BAŞLIYORUM BİZ UZAKTAYIZ AMA BIRBIRIMIZİ ÇOK SEVİYORUZ YAKIN BİR ZAMAN DA EVLENCEZ İNŞLLLAH BAYRAMDA BURDA OLCAK SEVDIGM KADININ SEVDIGI ADAM BEKLIYORUM SENI ÖMRÜNÜM YOLUNA TAŞINA CANI MI VERDİGİM 15.4.19 İYİKİ VARSIN PRENSESİM MELEGIM İBRAHİM. MELEK

 4. E❤İ E❤İ 12 Ocak 2019

  Seni çok seviyorum ÖMRÜM💕
  E❤İ

 5. Hüseyin Hüseyin 25 Kasım 2018

  20.03.18 İyiki varsın Eda’m elhamdulillah varlığına♥️
  Seni çok ama çok seviyorum kadınım 🌸♥️

 6. Leyladidem Leyladidem 28 Nisan 2018

  Seni seviyorum adamım iyki benimsin ❤❤💋💋24.02.2018💕💕beni hiç bırakma sana kavuşacağım biliyorum cünkü hergece allahıma dua ediyorum bizi kavuştursun diye 💑💑💑(L❤C)

  • YİĞİT İMRAN YİĞİT İMRAN 2 Haziran 2018

   GÜNAYDIN GÜN IŞIĞIMIN TEK BİR GÜZELLİĞİ VE CENNET KOKAN CENNET MELEĞİM YİNE BU SABAHIN EN ÇOK MUHTEŞEM OLAN BİR GÜZELLİĞE SAHİPSİN

 7. özge özge 21 Kasım 2017

  Sametimmmm iykiii haytmdasnnn seni cok svyrmmm ♥

 8. Güzel Güzel 2 Kasım 2017

  He he

 9. sevdigimsin sevdigimsin 13 Aralık 2016

  Huzurun bazen, kilometrelerce uzaktaki birinin sesinde saklı olması ne gariptir. Ne demiş şair; “sesinde sarılmak var.” Günaydın

 10. Filmtayfa Filmtayfa 4 Kasım 2016

  Şimdi sarılmaya bir başlasak bakü ceyhan hattına boru döşenir kaynak kardeş.O iş biraz sıkıntılı.

  İçerik hakkında beğendim ama malesef durumlar belli.

 11. Radyo Radyo 29 Ekim 2016

  Millet nasıl yazıyor bunları nereden akıllarına geliyor.

 12. can can 27 Ekim 2016

  insanın sevgilisi olunca zaten doğaçlama güzel şeyler yazıyor 🙂 ne olursa olsun sevdiğinize onu sevdiğinizi söyleyip gerçek olarak hissettirin

 13. ahmet ahmet 27 Ekim 2016

  sevgilime bu mesajları gönderdigimde sanki birkere daha aşık oldu 😀 paylaşımlarınız için teşekkürler :))

 14. Kaynak Kaynak 26 Ekim 2016

  Keşke sevgilim olasada atabilsem. Sevgilisi olmayan kardeşlerim kendini belli etsin gelin hep beraber sarılalım.

  • Anonim Anonim 31 Ekim 2017

   Sevglm var benim k.b ?