Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Sevgiliye uzun günaydın mesajları başlığı altında derlediğimiz günaydın sözleri ile sevgiliye günaydın mesajları gönderebilirsiniz. Birbirinden güzel ve uzun günaydın mesajları ile sevdiğinizi mutlu edebilir, uzakta da olsanız kalbinde olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Günaydın mesajı, sevgiliye uzun günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri ve uzun günaydın mesajları aşağıdaki şekildedir. Daha fazlası için günaydın mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günümü güneşten daha çok aydınlatan, bana her sabah yeni bir ben katan, her anımda benden daha cesur ve çılgın olan kadın, iyi ki bugünde senin varlığının şerefine uyandım, günaydın.

 

En güzel sabahlar seninle, en eğlenceli vakitler ellerinle, en güzel akşamlar gözlerimin içine bakıp “ Seni Seviyorum” dediğinde güzel, günaydın.

 

Günaydın demeyi en çok sevdiğim adama dün gece yine aynı duayla yattım. “Bir gün daha sana günaydın diyerek uyanayım. “ Tanrı şahidim olsun ki her gece duam, her sabah umudum oluyorsun, günaydın elleri amber kokan adam.

 

Gülüşün parıltısını güneşten almış olmalı ki her gülümsediğinde içim ısınır benim. Sabahın ilk ışıkları sadece sana vurmuş olmalı ki her seni gördüğümde senden başka güzel olan her şey anlamını yitirir aklımda benim. Sen yine bu sabah güzel uyanmış olmalısın ki güne şarkı söyleyerek başladı benim dilim. Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

Başka baharları taşıyan saçlarının kokusuyla uyanmak ömür boyu tek dileğim. Yine de üzülmeyelim. Ayrı yataklarda yatıp uykuyla boğuştuğumuz her gece, birlikte uyanacağımız sabaha daha çok yaklaştırıyor bizi. Bir gün daha eksilttik, günaydın sevgilim.

 

Her sabah doğan tek güneşim sensin. Sen olmasan ne gece karanlığını bırakır gökyüzüne, ne sabah gün ışığı dolar odamın içine. Ne gece hayır verir kendinde ne gündüzlerin anlamı kalır geriye. Yine sabah ve yine seninle aydınlandı gece. Günaydın günü aydıran kadın, seni seviyorum yine.

 

Tenin soluk bir renk almıştır belki, korkuyorsundur. Rüyanda maceradan maceraya atlayıp titriyorsundur. Ellerin belki yastığın altında, belki yataktan aşağı sarkıyordur. Saçların da dağılmıştır biraz, toparlayamıyorsundur. Bir sabah yanında ben olacağım ve soluk tenine renk, titreyen bedenine kenet, nereye koyacağını bilemediğin ellerine yuva, dağılan saçlarına toka olacağım. Günaydın canım kadın.

 

Seninle başlayan her gün yaşanmaya değer benim gözümde sevgili zira olmadığın bir dünyaya adım atmak bir yana dursun, dönüp bakmam bile. Seninle bu dünyaya yeniden günaydın, yeniden merhaba…

 

.

Aşka kanat çırpışımın nedeni senli sabahlara olan hasretimdenmiş. Ben ki yanıp tutuştum sana günaydın demek için, bugün sensiz son sabahım, son sabahına günaydın sevgilim.

 

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için; sevgiliye uzun mesajlar

Paylaş:

11 yorum Yorum Yap

  1. Seni seviyorum adamım iyki benimsin ❤❤💋💋24.02.2018💕💕beni hiç bırakma sana kavuşacağım biliyorum cünkü hergece allahıma dua ediyorum bizi kavuştursun diye 💑💑💑(L❤C)

    1. GÜNAYDIN GÜN IŞIĞIMIN TEK BİR GÜZELLİĞİ VE CENNET KOKAN CENNET MELEĞİM YİNE BU SABAHIN EN ÇOK MUHTEŞEM OLAN BİR GÜZELLİĞE SAHİPSİN

  2. Huzurun bazen, kilometrelerce uzaktaki birinin sesinde saklı olması ne gariptir. Ne demiş şair; “sesinde sarılmak var.” Günaydın

  3. Şimdi sarılmaya bir başlasak bakü ceyhan hattına boru döşenir kaynak kardeş.O iş biraz sıkıntılı.

    İçerik hakkında beğendim ama malesef durumlar belli.

  4. insanın sevgilisi olunca zaten doğaçlama güzel şeyler yazıyor 🙂 ne olursa olsun sevdiğinize onu sevdiğinizi söyleyip gerçek olarak hissettirin

  5. sevgilime bu mesajları gönderdigimde sanki birkere daha aşık oldu 😀 paylaşımlarınız için teşekkürler :))

  6. Keşke sevgilim olasada atabilsem. Sevgilisi olmayan kardeşlerim kendini belli etsin gelin hep beraber sarılalım.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.