İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Sevgiliye uzun günaydın mesajları başlığı altında derlediğimiz günaydın sözleri ile sevgiliye günaydın mesajları gönderebilirsiniz. Birbirinden güzel ve uzun günaydın mesajları ile sevdiğinizi mutlu edebilir, uzakta da olsanız kalbinde olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Günaydın mesajı, sevgiliye uzun günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri ve uzun günaydın mesajları aşağıdaki şekildedir. Daha fazlası için günaydın mesajları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günümü güneşten daha çok aydınlatan, bana her sabah yeni bir ben katan, her anımda benden daha cesur ve çılgın olan kadın, iyi ki bugünde senin varlığının şerefine uyandım, günaydın.

En güzel sabahlar seninle, en eğlenceli vakitler ellerinle, en güzel akşamlar gözlerimin içine bakıp “ Seni Seviyorum” dediğinde güzel, günaydın.

Günaydın demeyi en çok sevdiğim adama dün gece yine aynı duayla yattım. “Bir gün daha sana günaydın diyerek uyanayım. “ Tanrı şahidim olsun ki her gece duam, her sabah umudum oluyorsun, günaydın elleri amber kokan adam.

Gülüşün parıltısını güneşten almış olmalı ki her gülümsediğinde içim ısınır benim. Sabahın ilk ışıkları sadece sana vurmuş olmalı ki her seni gördüğümde senden başka güzel olan her şey anlamını yitirir aklımda benim. Sen yine bu sabah güzel uyanmış olmalısın ki güne şarkı söyleyerek başladı benim dilim. Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim.

Başka baharları taşıyan saçlarının kokusuyla uyanmak ömür boyu tek dileğim. Yine de üzülmeyelim. Ayrı yataklarda yatıp uykuyla boğuştuğumuz her gece, birlikte uyanacağımız sabaha daha çok yaklaştırıyor bizi. Bir gün daha eksilttik, günaydın sevgilim.

Her sabah doğan tek güneşim sensin. Sen olmasan ne gece karanlığını bırakır gökyüzüne, ne sabah gün ışığı dolar odamın içine. Ne gece hayır verir kendinde ne gündüzlerin anlamı kalır geriye. Yine sabah ve yine seninle aydınlandı gece. Günaydın günü aydıran kadın, seni seviyorum yine.

Tenin soluk bir renk almıştır belki, korkuyorsundur. Rüyanda maceradan maceraya atlayıp titriyorsundur. Ellerin belki yastığın altında, belki yataktan aşağı sarkıyordur. Saçların da dağılmıştır biraz, toparlayamıyorsundur. Bir sabah yanında ben olacağım ve soluk tenine renk, titreyen bedenine kenet, nereye koyacağını bilemediğin ellerine yuva, dağılan saçlarına toka olacağım. Günaydın canım kadın.

Seninle başlayan her gün yaşanmaya değer benim gözümde sevgili zira olmadığın bir dünyaya adım atmak bir yana dursun, dönüp bakmam bile. Seninle bu dünyaya yeniden günaydın, yeniden merhaba…

Aşka kanat çırpışımın nedeni senli sabahlara olan hasretimdenmiş. Ben ki yanıp tutuştum sana günaydın demek için, bugün sensiz son sabahım, son sabahına günaydın sevgilim.

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için; sevgiliye uzun mesajlar

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. anonim anonim

  Bana yaz Emrahyuseindofficial instagram

 4. Serhat Serhat

  Bana ulaşırsan sana daha rahat yardımcı olurum

 5. Anonim Anonim

  Sevmeseydi kapına gelmezdi

 6. Koray Koray

  Sende aldat

 7. Anonim Anonim

  Paylaşım lariniz için çok teşekür ederim🙏🌹🌹🌹

 8. Bahadır Yağız Bahadır Yağız

  Sıla kanka sende Aldat :#

 9. Mal değneği Mal değneği

  Sevgilim çok mutlu oldu lan çok saol

 10. Aksam güneşi Aksam güneşi

  Herkes 2019 2018 yazmış 2020 de korona sürecinde olanlar NERDESINIZZZZZZ😂

 11. MİK MİK

  İnsan güzel bir şey yazmak ister ise bunu yapabilir �nsanoğlu istediği her şeyi yapar kendinizi yorma gereği bile duymuyorsanız siz aşık falan değilsiniz

 12. Anonim Anonim

  Bence güzel ama keşke şu sözleri hak edecek insanlar olsa ✍🏻🤷🏻‍♂️

 13. gurkan_ozden gurkan_ozden

  Seninle başlayan her gün yaşanmaya değer benim gözümde sevgili zira olmadığın bir dünyaya adım atmak bir yana dursun, dönüp bakmam bile. Seninle bu dünyaya yeniden günaydın, yeniden merhaba…

 14. Hüseyin Merve Hüseyin Merve

  Seni çok seviyorum hayatımın anlamı HÜSEYİN ❤️ MERVE

 15. SenAnanYani SenAnanYani

  Gayet mükemmel mesajlar var ov ye (sen anan yani)

 16. Hilal Hilal

  Hep erkekler yaziyormuş gibi olmuş bence birazda kadinlarin yazacaği olmalı

 17. İbrahim İbrahim

  YENİ BİR GÜNE ONSUZ BAŞLIYORUM BİZ UZAKTAYIZ AMA BIRBIRIMIZİ ÇOK SEVİYORUZ YAKIN BİR ZAMAN DA EVLENCEZ İNŞLLLAH BAYRAMDA BURDA OLCAK SEVDIGM KADININ SEVDIGI ADAM BEKLIYORUM SENI ÖMRÜNÜM YOLUNA TAŞINA CANI MI VERDİGİM 15.4.19 İYİKİ VARSIN PRENSESİM MELEGIM İBRAHİM. MELEK

 18. E❤İ E❤İ

  Seni çok seviyorum ÖMRÜM💕
  E❤İ

 19. Hüseyin Hüseyin

  20.03.18 İyiki varsın Eda’m elhamdulillah varlığına♥️
  Seni çok ama çok seviyorum kadınım 🌸♥️

 20. Leyladidem Leyladidem

  Seni seviyorum adamım iyki benimsin ❤❤💋💋24.02.2018💕💕beni hiç bırakma sana kavuşacağım biliyorum cünkü hergece allahıma dua ediyorum bizi kavuştursun diye 💑💑💑(L❤C)

  • YİĞİT İMRAN YİĞİT İMRAN

   GÜNAYDIN GÜN IŞIĞIMIN TEK BİR GÜZELLİĞİ VE CENNET KOKAN CENNET MELEĞİM YİNE BU SABAHIN EN ÇOK MUHTEŞEM OLAN BİR GÜZELLİĞE SAHİPSİN

 21. özge özge

  Sametimmmm iykiii haytmdasnnn seni cok svyrmmm ♥

 22. sevdigimsin sevdigimsin

  Huzurun bazen, kilometrelerce uzaktaki birinin sesinde saklı olması ne gariptir. Ne demiş şair; “sesinde sarılmak var.” Günaydın

 23. Filmtayfa Filmtayfa

  Şimdi sarılmaya bir başlasak bakü ceyhan hattına boru döşenir kaynak kardeş.O iş biraz sıkıntılı.

  İçerik hakkında beğendim ama malesef durumlar belli.

 24. Radyo Radyo

  Millet nasıl yazıyor bunları nereden akıllarına geliyor.

 25. can can

  insanın sevgilisi olunca zaten doğaçlama güzel şeyler yazıyor 🙂 ne olursa olsun sevdiğinize onu sevdiğinizi söyleyip gerçek olarak hissettirin

 26. ahmet ahmet

  sevgilime bu mesajları gönderdigimde sanki birkere daha aşık oldu 😀 paylaşımlarınız için teşekkürler :))

 27. Kaynak Kaynak

  Keşke sevgilim olasada atabilsem. Sevgilisi olmayan kardeşlerim kendini belli etsin gelin hep beraber sarılalım.

  • Anonim Anonim

   Sevglm var benim k.b ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.