İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

Sevgiliye uzun güzel sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel uzun sözler bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz romantik uzun güzel yazılar onu mutlu edebilir ve gönlünü kazanabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

Ben doğduğumdan beri seni bekliyordum ve seninle tanıştığım an, senin kalbimi attıracak ve ruhumu uyandıracak kişi olduğunu anlamıştım. Tek bakışın yetti hayata yeniden başlamama. Seninle bambaşka bir insan oldum. Seni her şeyden çok seviyorum sevgilim çünkü bana yepyeni bir hayat bahşettin. Umarım bu harika hayatın her anını seninle yaşayabilir ve değerlendirebilirim.

Hayatın harika olduğunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama diyorum işte. Bazen ben bile dediklerime inanamıyorum ama bana bunları söyleten sensin bir tanem. Sen ve senin varlığındır hayatı harika yapan. Sen olmazsan eğer hayat başı sonu olmayan, tatsız ve anlamsız bir film gibi geçerdi gözlerimin önünden.

Şu hissettiklerimi daha önce hiç hissetmemiştim, bir rüyada olduğumu düşünmüştüm önceleri, sadece bir serap sanmıştım seni.  Rüyadan uyandığımdan beri istediğim şeyi bulmuştum, bu sendin bir tanem. Çöllerde artık aşktan ve hayattan tüm ümidimi kesmişken ben, sen çekip aldın beni. Seni seviyorum ve bu güzellik günlerin hiç bitmemesini temenni ediyorum.

Dünyanın en uzak ucuna gittim, her şeyi yaşadım, her şeyi tattım ama seni tanımadan önce ben sadece ömür tüketiyor, günlerimi öylesine yaşıyormuşum meğerse. Ne kadar uzağa gitse de insan, sevdiği aslında hep yanındaymış, göz bazen yanıltır insanı, insan en yakınındaki güzellikleri göremez ya. İşte seninle benim hikâyem de tam olarak böyle sevgilim. Yakınımda duran hazinem senmişsin meğer geç anladım.

En büyük neşem, seni gülümsetmek, mutlu etmek ve sevildiğinizi hissettirmek. Her zaman senin yanında olacağım.  En zor zamanında da, en güzel anlarında da ben hep ellerini tutup, gözlerine bakıyor olacağım. Bazen teselli sözleri dökülecek dudaklarımdan, bazen güzel anlarımız için en güzel sözler. Ama bil ki sevgilim, bu sözlerin hepsinde seni düşünen ve sadece senin iyiliğini isteyen bir insanın en temiz duyguları yaşayacak. Seni kendi gözümden bile sakınacağım bir tanem.

Hayatımda yaşamaya değer olan tek şey, seni bulmak. Seni sevmek ve senin için yanıp tutuşmak. Uzaklarda olsan bile, senin canın acıdığında benim de canım acıyor. Sen gülersen ben de gülüyorum. Öyle güçlü bir bağ oluştu ki aramızda, onu kimseler koparamaz. Çünkü seni bulmak için ben çok çileler çektim. Kıymetini bilirim aşkın ve sedalının. O yüzden toz bile kondurmam üstüne. Kimse ne ayırabilir bizi, ne de aramıza girebilir.

İnanıyorum ki,  Tanrı, bir insanı yaşamımıza belirli bir nedenden dolayı koyar. İnsanları bazen en tuhaf şekillerde buluşturur. Sen benim hayatıma Tanrı tarafından lütfedilen bir hediyesin. Bunun için seninle geçen her gün bana bir hediye ve bunun için Tanrı’ya  şükrediyorum. Seni buldum ya artık benim sırtımı hiçbir şey yere getiremez. Tanrı’ma binlerce şükür seni bana lütfetti. Bu değerli hediyeyi hayatımın sonuna kadar hak ettiği değerle gözeteceğim.

Sevgiliye güzel sözler paylaştığımız sevgiliye uzun güzel sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye güzel sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

  3. Emirhan Emirhan

    Parasını toparla kendini iyice al kac git keyfine bak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.