İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Terk Edilme Sözleri

Terk edilme sözleri tumblr yazımızda terk edilme mesajları, terk edilme sözleri kısa, bırakıp gidenlere kapak sözler, terketme sözleri bulabilirsiniz. Birbirinden anlamlı terk edilme sözleri ile sizi terk eden, yarı yolda bırakanlara en anlamlı terketme sözleri bulabilirsiniz.

Terk Edilme Sözleri

Ben yokluğunda halen geleceksin umutları ile yaşarken sen kimin sevdasına gebe kaldın da ihanet doğuruyorsun bana.

Yeniden tanışalım, hiçbir zaman birbirimizi görmediğimiz sokaklarda yeniden bulalım senle aşkı, terk etme beni sevgili ben yokluğunda ölürüm.

Terk edişinin son demleriydi bana anlamsız gülüşler sergilediğin saniyeler. Oysaki celladımın son arzumu sormasıymış meğer hayatın en anlamsız dakikaları.

Bilsem ki terk edeceksin bir kısa mesaja sığdırmazdım sitemimi, bir göz göze gelip konuşmak vardı ya hani onu da başaramazdın.

Ben her ne kadar sevgime sadakat göstersem de, senin terk edişin beni intikama sürükler oldu. Yakındır kıyamet, iki elim vicdanında olacak.

Ömrünü ömrüme iliklemek varken, ne diye ömrümü alıp gittin yabancı ellere.

Seslenişimin son çığlıklarındayım. Neden beni fütursuzca iki kelimeye sığdırıp gittin.

Terk ediliş bir intikamın temel yapısını oluşturur. Ne denli bir intikama gebe kalmadan düşüncelerin oluştuğu o hain dakikalar insanı derbeder eder durur hayatın en anlamsız sokaklarında.

Kimi özlediğimi bilmeden hasretin en derin halini yaşarım, kendimi içine atamadığım cümlelerde yol kesip mısraları satırlarım.

Hiç ummadığım bir cümlede bulurum kendimi, terk edişinin en anlamı sözcüklerinin yer aldığı satırlarda isyan çıkartıp yakarım seni.

Her ne kadar terk edişin nefret dolu bir özlemi barındırsa da içimde dayanılmaz bir hasret kaplar beni.

Hani gittin ya, o son gidişinin arkana bakmayışının asılsız sebebi. İşte oralarda bir yerde duruyor hala kinim ve hasretim.

Sen gidince çok şey değişti demeli insan, ama senden sonra değişmeyen çok şey oldu mesela ihanetin.

Bu günde ölmek güzel gibi görünse de daha yüzünü görüp söveceğim tatlı dakikalar var.

Terk etmek kim sen kim, beceremezsin bırak inadı.

Dolu bir sayfa yüklüyorum defterimin en anlamsız kısmına. Senin gidişin her ne kadar yıpratsa da yüreğimi, gözyaşlarım kadar yıpratmaz defterimin her bir köşesini.

Aşık mı atmak gerekir, yoksa sitem mi? Bence her ikisini de küfürbaz düşlerimle sancıya çevirerek anlatmalıyım benliğimi. İşte o zaman anlarsın geride bıraktığın yıkık şehri ve divane bir deliyi.

Aşkın girdabında mest olmak güzeldir, fakat güzelin terk etme ihaneti ise acı şarabın ta kendisidir.

Terk etmek bu kadar kolay olmamalı, seni seviyorum dediğin kadar kolay mıydı?

Artık bende seni yokluğunu terk etmem gerek, zira kansere çeviriyor düşüncelerimi atamıyorum beynimden.

Bu gecede biraz hüzünle takılayım, lakin ihanetin daha ağır basmakta.

Biraz daha mı düşünmek gerek gidişinin anlamını, yoksa daha da küfür’e mi bağlamak lazım terk edişini.

Bu kadar rahat mı geldi sana sevgim, terk etmekte ne demek oluyor şimdi? Bırak oyunu hadi bekliyorum gecemin karanlığında.

Ne kadar özlesek de gelmeyecek olanın hasretiyle yanıp duracağız sanırım. Ölmekte var işin ucunda, ama can çekişmek ayrı bir dert.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Anonim Anonim

  sevdanın olduğu yerde korkunu Azrail’e teslim et seviyosun yuvanı kurtarmaya çalış sevmiyorsa yokuş aşşaya yuvarla karlı havada yuvarlandıkça büyüsünler

 4. Anonim Anonim

  Ne güzeldi ümitlerim kırdı gitti sevdiklerim .

 5. ^Sıla^ ^Sıla^

  Hayat bi masal gibi ucu yok başı yok

 6. aslı aslı

  aşk yalan anlayin artık

 7. deniz deniz

  Çok iyi ya güzel olmuş

 8. Ömer Ömer

  vayy cok guzel insani cok uzaklara atiyor

 9. hayat hayat

  gece gece resmen beni bana anlattınız ve en sonunda da ağlattınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.