Teşekkür Sözleri, Teşekkür Mesajları

Teşekkür sözleri yazımızda dostlara teşekkürler sözlerinin yanında sevgiliye, anneye, aileye, patrona ve ödül alırken edilecek teşekkür sözlerini bulabilirsiniz.

Teşekkür Sözleri

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

 

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

 

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

 

Bana hayatım boyunca yaşayamayacağım mutlulukları yaşattığın için teşekkür ederim güzel kadın. Bana kattıkların, bende yarattıkların bir ömür yüreğimde yamaya devam edecek, seni seviyorum.

 

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

 

İnsanın yanında dayanabileceği bir dağ olmalı ya da gövdesine yaslanıp, gölgesinde dinlenebileceği bir dayanağı. Benim canım babam, üzerimdeki emeğinin ve sabrının hakkını ödeyemem. Seni ne kadar üzdüysem beni o kadar çok sardın, bana hep cesaret kattın. Her kararımda yanımdaydın ve asla içimdeki ışığın sönmesine göz yummadın. Her zaman da yanımda olacağını, elini hiç üzerimden çekmeyeceğini biliyorum ve bunlar için sana çok teşekkür ediyorum. Hakkını ödeyemem, seni çok seviyorum.

teşekkür sözleri

Herkes birden üstüme gelmişken sadece sen bana inandın. Yapabileceğime, başarabileceğime dair bana hep umut yağmurları yağdırdın. Benim canım ablam, sırtımdaki desteğin için sana çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

 

Benim melek sevgilim. Hiç ummadığım bir anda hayatıma girdin ve dört yanımı iyilik mevsimiyle donattın. Kalbimdeki kör zindandan beni çıkarıp, gökyüzünü gösterdiğin için sana teşekkür etmek istiyorum. Seni seviyorum.

 

.

Benim için yapılan bütün iyiliklerin farkındayım. En başta babam ve annem olmak üzere, beni destekleyen ve bu işte ilerleyebilmem için benden yardım elini esirgemeyen bütün büyüklerime teşekkür ediyorum. Ben sizlerle varım, sizlerle var olacağım. Bana güvendiğiniz için hepinize bir bir minnettarım.

 

Benim canım kardeşim aldığın hediye için sana teşekkür ederim. Bu hediyenin anlamı benim için çok değerli, bana inandığın için sana milyonlarca teşekkür ederim. Seni seviyorum.

 

Bu ödülü bütün sınıf arkadaşlarım ve bana emek veren bütün hocalarım adına alıyorum. Sizler iyi ki varsınız. Hepinize desteği için teşekkür ediyorum.

 

Layık görüldüğüm bu ödül için, sayın patronuma teşekkürü borç bilirim. Birlikte nice güzel işler yapmak dileğimle…

 

Teşekkür sözleri yazımıza yorum yaparak sizde sizin için önemli kişilere teşekkür edebilirsiniz.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN
  1. Fatma Fatma 10 Haziran 2018

    Ablama hediye için teşekkür mesajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.