Türkçe Dublaj Yabancı Dizi Önerileri

Türkçe dublaj yabancı dizi önerileri yazımızda sizlere birbirinden güzel üç yabancı dizi önereceğiz. Ayrıca dizi isimlerine tıklayarak dizileri türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz de, ben şahsen alt yazı sevmeyen birisi olarak türkçe dublajlı yabancı dizi ve filmleri daha çok izliyorum sizlere de Türkçe dublajlı izlemenizi öneririm.

Türkçe Dublaj diziler yoğun geçen günlerimiz için adeta bir ilaç gibi. Altyazı okumak istemeyenler için adeta bir nimet olan Türkçe Dublajlı diziler kervanına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Yabancı dizi izlemek isteyenler için birkaç dizi önerisinde bulunursak eğer. İlk olarak 7 sezon sonunda final yapan the mentalist türkçe dublaj bahsedelim. Takipçileri tarafından çok beğenilen dizide PatrickJane isimli bir adam televizyon programında medyumluk yapmaktadır. Bir gün şov nedeni ile bir seri katile sataşır. Katil bunun üzerine medyumun kızını ve karısını katleder. Adam da katilden intikamını almak için 7 sezon boyunca büyük uğraşlar verir. Heyecanlı ve akıcı diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

İkinci olarak da gençlere hitap eden teen wolf türkçe dublaj bahsedelim.Dizide lise öğrencisi Scott birgün ormanda gezerken bir kurtadam tarafından saldırıya uğrar ve kısa süre içinde ilginç değişimler yaşamaya başlar. Genç adam bu güçlerle ne yapacağınızı bilemez. Kurtadam olmaya zamanla alışan Scott’ın çevresinde daha ilginç olaylar olmaya başlar. Yakın arkadaşları ile birlikte bu olayları çözmeye çalışırlar. Girdikleri bazı mücadelelerden sonra kasabalarına başka tehlikeli yaratıklar gelmeye başlar. Bu lise öğrencilerini zorlu, mücadele dolu zamanlar beklemektedir. Kurtadamlıyaratıklı filmleri seviyorsanız bu diziyi de seveceğinizi garanti ederiz.

Üçüncü olarak sizlere the flash türkçe dublaj bahsedelim. Dizide BarryAllen yaşadığı şehirde meydana gelen parçacık hızlandırıcı deneyi sırasında yaşanan patlamadan etkilenir. Genç adam ofisinde çalışırken yıldırım düşer ve süper güçlere sahip olur. Barry artık dünyanın en hızlı adamı olur. Ancak patlama sonucunda başka insanlar da süper güçler kazanmıştır ve bu güçlerini kötüye kullanmaktadırlar. Barry şehrini ve sevdiği insanları korumak için güçlerini kullanır. Barry ve takım arkadaşları kötü insanları yakalamaya başlarlar. Fantastik türdeki bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz.

.
Paylaş:

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.