sevgiliye uzun mesajlar uzun aşk sözleri

Uzun Aşk Sözleri, Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar uzun aşk sözleri ve sevgiliye aşk sözleri bu sayfada. Sizde eşinize ve sevgilinize uzun aşk sözleri, uzun aşk mesajları, sevgiliye aşk sözleri, sevgiliye sözleruzun mesajlarsevgiliye uzun mesajlar sevgi sözleri aşkla ilgili sözler gönderin ve yüzlerinde tebessüm oluşturun. Ayrıca sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz doğum günü sözleri de bulabilirsiniz.

Yukarıdaki renkli linklere tıklayarak konu başlıklarına gidebilirsiniz. Daha fazla aşk sözleri arıyorsanız aşağıdaki yazılara bakabilirsiniz;
Romantik Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk SözleriAnlamlı Aşk Sözleri, Sevgiliye Güzel Sözler

Uzun Aşk Sözleri

İyi geceler sevgilim , yorganım da ten kokun sen olmayınca yastığıma hasret çöker.Saçlarının rengini kainata benzetiyorum.O kadar güzel o kadar narin ki bakmaya bile kıyamıyorum. Sensizlik olmasın uğramasın yokluğun bana , sonsuz olsun sevdamız bu mesajda kanıtımız.Ben yazıyorum yine seni düşünerek sen uyurken.Yanımda olmasan da hasretle bekleyeceğim seni. Anlatmayalım herkese öyle sevdamızı nazar falan değer.Belki de tüm kainat bilecek aşkımızın ne kadar güzel olduğunu.Kalbim çıkacak gibi oluyor senin yüzünü görünce , gündüz güneş gece ay bile diz çöker önünde.Sen sevdanın tarifi , yemekteki aşım , çorbamda ki tuzumsun.

Beni o kadar fazla hasretle bekletme sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir gibi.Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda mıydın ? Belkide saçlarını hasretle koklayacağım.

Hatırlıyor musun ? ilk buluşmamızı korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

Seninle tatile çıktığımız günü hatırlıyor musun ? ne kadar da masumdun .Kış dı ocak ayıydı yeni yılı kutlayıp gelmiştik Uludağ’a kar kadar güzeldi tenin.Bembeyaz tenine dokundukça
gülümsüyordun ve ben o anını hiç unutamıyorum.Başında bembeyaz bir el örgüsü şapka ve elinde ise yoldan gelirken aldığımız bir eldiven.Kalbim atıyor seni anlattıkça.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar ile sevgiline, eşine, sözlüne ve nişanlına sevgini belli et.

Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum , geleceğin gününü dört gözle bekliyorum.Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içdin mi ıhlamurunu.Sevda kokan saçlarını
iyi kuruttun mu ?

Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum.Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum.Her gün geçtikçe aşık alıyorum senin yüzüne , saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum güzelliğim.Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum.Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum , hep mutlu uyanırım sabahlara attığın o ilk mesaja yine geç mi yattın dediğin de gülüyorum , sen benim en sevdiğim ilacımsın , Allahıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın.

Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz.Gecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım , yastığımı toparlarken baş ucumda duran resmine bakıp bir öpücük konduracağım , benim için en önemlisi sensin , bu mesajı okurken sabah yüzünde ki mutluluğu görmek için saatlerce yürür gelirdim ama olsun bir seni seviyorum mesajına bile gülerim.Seni çok ama çok seviyorum , Allah ayırmasın yarim.

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Ruhumu bedenimden azat etmek istiyordum, nefes sayım bitsin ve bir an önce melekler beni başka bir dünyaya taşıyıp, buradan kurtarsın. Artık yaşamak denen şey bana anlamlı gelmiyordu. Gözlerim ya bileklerimde geziyordu, ya da boğazımda. Çekmecede bir bıçak, dolapta koca bir halat vardı. Ya kesecektim bileklerimi kanım akacaktı, ya asacaktım kendimi kanım donacaktı. Son sigaramı keyifli içmek için dışarı çıktım. Bir sigara içimlik ömür biçmiştim kendime. Sigaramı yaktım ve havayı dumanla doldurdum. Çektim, çektim ve çektim. Son bir nefeslik kaldı. Eve doğru yönelmiştim, tam kapıdan içeri girecektim ki burnuma bir koku takıldı. Kapattım gözlerimi, çektim rüzgarla burnuma dolan kokuyu. Kafamı çevirdiğimde seni gördüm. O an hayat yeniden başladı benim için, hayatta ilk defa yaşama sevinci hissettim. Sen benim intiharla gelen yaşama sevincimdin. Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin… Seni sevmek ruha iyi gelen en iyi ilaçtır. Yüreğimde açan gülleri her gün sulamak boynumun borcudur. Bir gün beni fark etmen dileğiyle…

Uzun aşk sözleri’ne ara vermeden devam ediyoruz. Sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye uzun sözler.

Aşk Sözleri

Aşk sözleri konu başlığımızın altında en güzel aşk sözleri bulabilirsiniz.

Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…

Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.

Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye sözler ve sevgiliye aşk sözleri bulabilirsiniz.

Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinci bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.

Uzun Mesajlar

Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların, dalların, yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın… Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni. Ayırma gövdenden…

Uzun aşk sözleri yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmından uzun aşk sözleri’ni bizimle paylaşabilirsiniz.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Yerle gök yarılsa ikiye yada gece gündüz bölünce orata yerinden sadece sen kalacakmışsın gibi geriye. Sensiz bir hayat düşünülemez sevgili. Kalbin atmaya devam etse etmese, sanki varlığın hep benimle. Sen nefesi tükenmeyecek gibi güçlü, hiç yaşlanmayacak gibi genç ve güzel.

Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgili, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

Bir filozofun en derin düşüncesinde, bir mucidin yeni icadındaki hevesinde, bir yazarın sayfalara döktüğü kelimelerde, ölümün yaşama karışıp yok olduğu yerde; kısacası seni her yerde seviyorum.

Kelebeğin ömrü bir gün olsa ne fark eder? Yaşamayı bilene bir gün bile yeter. Ben seninle yaşamayı bilmek isterim. Bir gün olsa da ömrümüz, o bir günü sonsuzluk yapar yıldızlara giderim.

Bir zaman varlığınla yetinemez duruma gelmiştim. Şimdi ise yokluğunla yaşamak zorundayım. Sen olmadığın zaman ne anlamı kalır ki yaşamanın? Yokluğunla yaşamak biraz da yok olmaya başlamaktır.

Okuduğum kitapları başka hiç kimse okumasın, izlediğim filmleri başka hiç kimse izlemesin istiyorum. Durum böyleyken seni benden başka birinin sevmesine izin verir miyim sanıyorsun?

Diğer tüm aşk sözleri için aşk sözleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,64. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...

Benzer Yazılar

yorum yaz

 • Sen iyiki geldin hoşgeldin 💕 💞
  DAMLA/MELİH

 • Ersin sana aşık olacagım aklımın ucundan bile geçmezdi senin için yanıp tutuşacagım kendimden çok seni düşünecegim aklımın ucundan bile geçmezdi ama olmadı işte o güzel gözlerine gülüşüne aşık oldum .Sen beni sevene kadar seni sevip bekliyecegim ömrümün geri kalanı.
  ÖNCEDEN BEGENDİGİM GÖZLERİNİN ŞİMDİ MUBDELASI OLDUM.💕💕

 • Sana gelip aşkımı söyleyemedim ,korkdum beni seniz birakırsın diye söyleyemedim yaşayamadık aşkımızı doyasıya . Sen beni çok korkutuyorsun niyemi beni bir gün bırakıp gidersin diye sensiz ,nefessiz bor hayatı bana yaşatırsın diye korkuyorum çünkü sen bu güne kadar hiç kimsede kalmadın kalamadın. Hep gerçek aşkı uzaklarda aradın ama bulamadın. Senin gözümün önünde başkalarını sevmen beni deli ediyor.Bak aglıyorum yine yüregim yanıyo, can çekişiyorum artık dayanamıyorum yeter nefesim kesiliyo içim sıkılıyor yapamıyorum , yaşayamıyorum. Düşünüyorum ama anlayamıyorum aklım almıyo kendime yediremiyorum. Herkes unut diyo ama unutamam lahnet olsun ki unutamam çünkü seni çok seviyorum sensiz olmayı düşünemiyorum .Kimseye anlatamıyorum canım yanıyor sen bir başkasına bakarken dayanamıyorum kalbim sıkışıyor ölesim geliyor elim titriyor ama sen bunların hiçbirini görmüyosun yada görmek istemiyosun ama yapma üzme artık seni deli gibi seven beni yapma kırma sana deli olan bu kalbi yapma acıtma daha fazla canımı yakma. Sanma ki bir günlük heves ben sena ömrümün baş köşesini kalbimin dört köşesini sana verdim. Şunu bil ki kimse benim sana verdigim degeri veremez çünkü kimse benim seni sevdigim kadar sevemez , özleyemez, bekleyemez ben seni bir gün degil bir ömur sevmeye hazırım. Belki ilerde bir gün beni seversin yada bir akşam otururken ben gelirim aklına maziye dalarsın belki geçmişe dönmek istersin ama dönemezsin acı çekersin ama ne fayda elinden hiçbirşey gelmez gelemez işte o zaman anlarsın hatalarını, yapamadıklarını.
  Bilmezsin ki seni seven hep bir ben vardım sana aşkla bakan ben. Seninle mutlu olamıyorum çünkü seninle olamıyorum ve bende sensiz seninle mutlu oluyorum senin mutlulugunla mutlu oluyorum senin canın yansa benim de canım yanar.

 • ben çok aşk………….den

 • Seni cok seviyorum aşkımm
  Elif/oktay
  😍😍😍😍

 • sözdar Gümüş

  Canm sevglmmm Ömrüm muhammedim seni cookk seviyorum
  SÖZDAR♥♥MUHAMMED
  21.10.2016

 • Öyle bir bakışı var ki beni benden alıyor her gece sensinlikle uğraşıyorum ama bil ki seni çok seviyorum

 • Bestem seni çok seviyorum

 • seni denizin altında ki kum tanecikleri kadar seviyorum (CERENİM)

 • Biricigim ; seni cok seviyorum ❤ gülüslerimin , mutluluğumun sahibi …çöldeki en degerli su damlam 💧 , bulutlardan düsen yağmur misali gönlüme düstün sende bi anda ☁ sen benim 14 ayım … sen benim biricik askim … Daha uzun seneler var önumuzde hep “biz” olmak dileğiyle 💞💞💓💓
  İpek&ahmet 221215

 • Gamzeli

  Bu hayatta ilk defa böyle birine aşık oldum ben ilk defa birine değer verdim kurban olduğum seni çok seviyorum iyki varsın benim tatlı belam bizi kimse ayıramadı ayırmazda artık çünkü çok seviyoruz birbirimizi iyki hayatımdasin iki gözüm seni çok seviyorum
  😍19/12/2016😍

 • Fatih Akyüz'den Şehnaz'ıma

  Bugun tam 38. Gunumuz nasl gecti anlamadim daha birlikte Gecirecegimiz Yillar var Gectim Onu Bi ömür Var Delim Seni herseyden Cok seviyorum Masalim <3 <3 Sonsuz MuTlUlUk

 • Evet her aşk bir gün biter ama sevgi gerçek sevgi ise bitmez her günü yeni bir gün olarak yaşarsan aşkda bitmez yeterki yaşamasını bil

 • Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katan

  Seni

  Seviyorum Zelal<3 <3

 • Sevgi❤ Serhat

  KELEBEĞİN OMRU BİR GUN OLSA NE FARK EDER.YAŞAMAYI BİLENE BİR GYB YETER.BEN SENLE YASAMAYI BİLMEK İSTERİM.BİR GUNDE OLSA OMRUMUZ O BİR GUNU SONSUZLUK YAPAR YILDIZLARA GİDERİM.SENİ SEVİYORUM BİTANEM SEN BENİM HERŞEYİMSİN.

 • Caner...Simge

  Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.
  Simge’m❤Caner

 • seni çok seviyorum birtaneçik aşkım (M&A)

 • Öyle bir bakışı var ki beni benden alıyor renksiz dunyama rengi katıyor su bir yıldır hayatıma o adar anlam kattı ki rabbime şükürler olsun onu bana verdi
  ❤❤❤

 • SENİ ÇOK SEVİYORUM MEHMETİMM.

 • Cook yanlissin

 • UMUTCAN.SEMA.SAĞLAM

  Seni Çok Seviyorum.Kadinim. Kusur dediğin her Zerrene Aşığım Senin .İyiki varsın.İyi ki benimsin.iyikilerimin sahibi kadın.Sana Aşığım.. Ömrümün Geri Kalanı.23.10.16.💕

 • kader birol

  Benim heeseyim aşığım sebegime delilercesine bi gülüşü var ömre bedel baktikca bakasim geliyo kirpiklerinden.opesim geliuo.kirli sakalina asik oldugim sesinde huzur buldugim herbiseyim hep iyikim seni seviyorum♥♡

 • Aşkımmmm;
  Sen benim kimseyle paylaşmak istemediğimsin
  Seni o kadar çok seviyorum ki ölene kadar senin için
  Yazılar da şiirler de yazarım yeterki sen benim olll
  Yazılıların ne kadar uzun sürerse sürsün seni hep bekleyeceğim herkesin aşkı kusursuzdur herkes temiz kalple sever tıpkı benim gibi ben sensiz yaşayamam benim kaderim sensin Allah’ım seni bana yazmış ellerim senden başka kıza yazmıyor gözlerim senden başka kızı görmüyor görürse zaten o gözü de o kalbi de söker atarım sen yazılıların a güzelce çalış seni hep beklicem elim ve gözlerim hep telefonda olucak (SENİ ÇOK SEVİYORUM)
  DOĞUKAN💝PINAR

 • Hep aşk bıde anasızlık acusı tadın

 • Samet Ozkan Kadere derki.

  Kaderim herbiseyim vazgecilmezim biricik esim benim seni cok seviorum iyiki benimsin. Hatunum tek varliqim tek umidim. Seninle bir omur boyu yasamaya daima varim seni asla ve asla hic birakmkcam cocuklarimizin annesi olacaksin sen seni cok seviorum

 • sedat ömür

  Bir gülüşün yetecek inan,

  şu üzgün hallerim yok mu gülüşün geldikçe aklıma geçecek gibi.

  Ellerim ile saklayamadığım zamanlar dert olur o gülüşünü başkası görüyor diye. Bana olmayan o gülüşün çökertecek içimi.

  Hiçbir sevinç aydınlığı onu silemiyor. Şu ellerim ellerinde güzel bırak öyle kalsınlar. Kaç kere yazdım seni kim bilir kaç satır harcadım şu gülüşüne..

 • gulender

  Mrhb zehracgm aynı bnde senin gibi asker yolu bekliyorum gerçekten çok zor onunla geçen günleri özledim ama yapacak hic biSeyimiz yok malesef onu dünyalar karar çok seviyorum o benim en guzel günlerimin sahibi hayatımın parçası onunla oldgum icin dünyanın en şanslı kızıyım en degerlim Hasanım seni cok ama cok seviyorummmmmmmm….

 • Birgül bu zamanda kendinden başka kimseye değer vermiyeceksin

 • serkan. ❤ .emel

  Seni çok seviyorum Emel

 • 10 yıl sonra buraya girdiğimde yine sen ol 😢❤

 • Şirkli iceren şiirini kendine sakla kardesim

 • Yağmur'dan Emircan'a

  Sen hayatıma doğan güneş.Seni bana sevdirene emanetsin😍😙

 • Çok iyi geldi

 • MEHMET AL'dan. BERIVAN'a Bitanecik sevilime

  Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

 • sevdalı biyorki

  💕 seni cook seviyorum 💔 M &G

 • ben çok aşk………….den

 • Onu okadar cok seviyorum ki sanki hic bitmicekmiş gibi delicesine aşıgım ona onsuz hic bir saniye bile düşünmek istemiyorum heralde benim icin dogmuş onsuz heralde nefes almanın bile anlamı olmaz onun bir gülüşü bana dünyalrı veriyor yeni doğan çocuk anesine Nası muhtacsa o olmasa yaşayamasa işde bende onsuz yaşıyamam o benim herşeyim tek gerçeğim vazgeçilmezim

 • Birgül o konuda seninle konuşabiliriz. bana mail atarsan konuşuruz.

 • Sıkma kardes canını anlayana güzel yazmissin anlayan yokki guzel olsun

 • Seni cok uzuyorum cok kiriyorum ama senden asla vazgecemeyecegimi de hic unutma PAŞAM
  İYİ Kİ BENİMLESİN İYİ Kİ EŞİM OLMUŞSUN BİTANEM BENİMM
  SENİ BANA VERENE BİN ŞÜKÜR ASKERİM BENİM..😘😘😘😘😘😘☺☺☺😌😌

 • zehra aydogdu

  Bende asker yolu bekliyorum nisanliyim aynisi banada oluyoo bazen boyle seyler olmuyo degil insan kiriyo incitiyo uzuluyoruz uzuyoruz ama hicbirsey sevdigin adamdan vazgecmeye degmez

 • Helal Olsun😂

 • Bk güzel kardeşim bnde askerim bura sivil gibi değil psikoloji bitik sen hep destek ol tatlı konuş bisry olmaz

 • Aynen gamze hanim bitti mi bilmiyorum ama ara vermek bitti mi sayılır bilemem

 • Elinize sağlık ama . .
  Her aşk bir gün biter..

 • seni çok ama çok seviyorum

 • Değiştir

  Değiştir sen de

 • Hayallerimiz ERTELENDİ

  Bu devirde düzgün sevgili bulmak zor be herkez çıkar pesinde

 • -JOKER🎭🔪

  Bir Gün Bir Çılgınlık Edip
  Seni Sevdiğimi Söylesem
  Alay Edip Güler Misin
  Yoksa Sen De Sever Misin
  Cesaretin Var Mı Aşka
  Çarpıyor Kalbim Bir Başka
  Sen De Böyle Sevsen Keşke
  Desen Bana Yar
  Konuşmadan Gözlerinle
  Beni Sevdiğini Söylesen
  Yüreğime Gözlerimi
  Ölene Dek Mühürlesem
  Neyse İlaydam Asıl Mevzu Aşağıda.Bu Gecede Seni İstediğim Gecelerden Biri Sadece
  El Açıp ellerimi Yine Duadayım Rabbime
  Seni Yazsın Ömrüme
  Kaderimizde Yoksa Kavuşmak Benden Alıp Senin  Ömrüne Koysun Ne Fark Eder Sensiz Yaşamak Yada Ölmek Söylesene Sedacım
  Bastığın Taşa Kurban Olurum😍
  Gözünden Akan Yaşada😍
  Çok Zengin Degilim Aslında Ne Yatım Nede Villam
  Ama; Seni Senden Daha Çok Yaradandan Sonra En Çokta Benim Seni Sevebilecegim Bi Kalbim Var Herkesin Bi Yeri Vardı Kalbimde Ama Senin Ülken
  Hani Bensiz Uyumak Zor Geliyorsa Sanada
  Bir Yüzüm Var Anamdan Hatıra
  Birde Canım Var Kurban Olsun Sana.
  Sen Günaydımımdın Günümü Aydınlatandın Ne Hos Baharımdın Simdi Kıştayız Belki Ama  Ben Hiç Seninle Oldugum Her Salise Uşumuyorum… ❤Seni Hep Geçeceğim Benim Güzel Melegim❤❤❤❤❤

 • Mustafa'dan sinire

  Sinir seni çook seviyorum..Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

 • Birgül

  Benim eşim askerde ben birbirimizi çok seviyoruz sanıyorum ama sanırım onun hakkında düşunduklerim yanlış o kadar üzüp kiriyorki beni ağıza alinmiycak şeyler söylüyor yoruldum artık sevdim içinde bırakmak istemiyorum napacam hiç bilmiyorum

 • ahmet im…

  Seni sevdiğim kadar mutlu olmamiştim ama o küsmelerin yokmu ömürümden ömür aliyon senin sesini duymadiğim her an ömtüm kisaliyo cok özledim cok

 • ibrahim KILIÇER

  Biraz daha guzel sozler yazin maksat alinti olsun

 • Helal et sevgili sen yokken seni bir kaç defa sevdimmmmmmm😘😘😘😘😘😘😘😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Yureginize sağlık allah her izin gönlüne göre versin

 • Gerçekten çok güzel yazmissin yüreğine sağlık allah hep gönlüne göre versin

 • aynen kardeş ayağı göt ayağı haklısın

 • Seni herseyden çok seviyorum yusufumm😍😍😍😍😍

 • Özgül♡kadir

  En güzel düş’ mmm
  Mutlulugumm sevgim gelecegim hersrym oldun adeta seni o kadar cook seviyorum ki hiç ayrılma yanımdan istiyorum biliyorum birgün aramızdaki bu mesafeler kilometrelerde kalkacak ama onu bir umutla beklemek bile coook güzel çünkü SANA AŞIĞIM ÇÜNKÜ SENI DELI GIBI SEVIYORUM IYIKI HAYATIMDASIN PAŞAM 8 AGUSTOSUM 😍😍😍😍

 • Seni sewiyorum hayatımın en önemlisi seni üzdüm seni kırdım ama elimden bişey gelmiyo anla beni lütfen özur dilerim senden bir kere deil bin kere seni sewiyorum ❤❤❤❤❤ güzel insan tatlı insan aşkım bsnim bitanem ömrüm dünyam nefesim ruhum ❤❤❤❤❤ Fatihimmmmmmmmmmmmm❤❤

 • Seni sewiyorum hayatımın en önemlisi ❤❤

 • Nurgül olçay

  Aşkk yaa buu mutluyum çünkü şuan o benim nefesim o benim hayatım. O benim tek gerceğim aşk ya işte bu dedikleri olsa gerek ona kıyamamak hic bir zaman onun nefesini kokusunu unutamak binlerce yıl geçse de yanındaymış gibi olmak delirircesine onu aramak ama ben aramıyorum şuan o benim çünkü aşkımm benim yanımda çok yakınımda her yanımda gitme aşkımm gitme hic bir zaman bunu okucaksınız belki de kim olursan ol sende seni seven birini bul ve onun elini bırakma ben bırakmam bırakamam Allah bizi ve tüm sevenleri ayırmasın ben FUATIMA tutuldum FUAŞKIMA ben onsuz olamıyorum sen okuyosan dua et nolur ayırmasınlar bizi senin bile duana ihtiyacım var benin seninde bana belki de ben şuan Sana dua ediyorum sende ett nolursun Allah seni ,beni tümm sevenleri ayırmasınn (amin) Fuat bunu biliyosun zaten ama ben seni çok seviyorum 💓💓💓💓💓💓💓💞💝💘💗💚💚💛💜💕💖❤😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚

 • Vay be 👍🏼😻

 • Gözlerinin kuytusunda yaşamak istiyorum Kelebegin ömrü kadar bile olsa yaşamak Kimene konmuş çig taneleri gibi Kırılgan ellerini tutmak ama hiç bırakmamacasına tutmak istiyorum Koklamaya doyamadığım portakal çicegim ömrümsün (Nerde kaldi eski aşklar kimseye denk gelmez binde bir sadece sevgilisi olan sevgilisine sahip ciksin kollasin ne olursa olsun yargilamadan sevsin benim boyle bi sevgilim olmadi)sizin yazdiklariniz gercekten cok guzel anlayan insana ..

 • Zeynep Kaya

  Gerçekten çoook güzrl içten yürekten
  Yazmışsınız…
  Ağzınıza yüreğinize SAĞLIK!!

 • isimsin hatun

  Arkadaşlar aşka meşke inanmayın hayatınızda okadar güzel bir yol dururken bazılarınız acı yundan gidiyo ve geri dönmüyo nedemek istedigimi anladınızmı tamam ben de acı yolunu sectim birini sevdim 1 yıl cıktım ama bi kaşar girdi alt üst etti bittirdi beni küfür icin k.b ama hani derlerya kardeş ayagı göt aya aynen arkadaşlar neyse şirleriniz mükemmelmiş bb

 • Yürekte yasam

  ASKER YARİİM HASRETLE VE AŞKLA SENİ BEKLİYORUM. İYİİ Kİİ VARSIN İYİİ Kİİ HAYATIMDASIN :* SENİİ ÇOKK SEVİYORUUMM KURBAN OLDUUĞUUMM :* 16.01.2015

 • 06.12.2016 saat tam 16.00 da bana seni seviyorjm demistin o anın heycanini nasil anlatjm,sevgilim seni cok seviyorjm fatihh😘😘

 • İbrahimim; yeşil gözlüm, sevdamm, askerim seni çok özledim nolur bi msj at 😔

 • Melek Kalpli

  Sevgine, kalbine, yüreğine sağlık inşallah herşey gönlünce olur. Yazdığını okurken yaşadım resmen..

 • ibrahim torgut

  ♥♥şeftalim♥♥
  ♥♥ömrüm ♥♥
  ♥♥aşkım♥♥
  ♥♥nefesim♥♥
  ♥♥SENİ ÇOK SEVİYORUM ♥♥

 • idil ırmak

  🙂

 • Bünyamin

  Kimse almasın seni, yine bana kalasın …

 • Sen onu seversin o başkasını
  Sen onu dusunursun o başkasını
  Sen onsuz yasayamazsin o da onsuz
  Sen onun için aglarsin o da bir başkası için
  AŞK ne garip şey be usta

 • Adem❤vehibe

  Sevgilimmmm yesil gozlummmm kir cicegimm yerdiki gokyuzum bnimm sen hayatimda gordugum en tatli seysin ^^ asksin sen hr konustugumuzda huzur veriyosun heyecanlaaa sana kosuyorumm biliyorummm sen bnimsin senle cok guzel bi gelecek dusunuyorumm insallahhh hic bi sorunumuz olmazdaa hepsi gercek olur zaten hic bisey engel olamaz ki bizeee sen bnimmm herseyimsin cok seviyorummm seniii kizimmm hic ayrilmayalimm mutlu mesut yasayalimm askim farkindayimm pek fazla konusamiyoruz konumuz yokdiye ama askim buldukca konusuyoruz goruyosun ne olursa olsun seviyorum bn seniii buluruz askim hic bisey sorun olmz bizdeee hersey seninle guzelll umudummm ömürlügümsun sen bnimmm sana yazdigim kelimeler kiyafetsiz kaliyoo yetmiyo askimi anlatmaya o kadar bagliyim ki sana aklima o ilk bulusmamiz geliyo kizarmistimmm hanii ^^ napayimm ask boyle bisey iste sevdiginin yaninda heyecana bürünmek konusamamakmis ben seninn herseyine tutuldum sevgilimmm hele o gamzelerinnnn deli oluyorum deliii sen hasta oldugundaaa hep bi merak bi endise kapliyoo icimi acaba nasil diye sen iyiyim desende aklim sendeee sevgilimmm biliyosun tek derdim sensin ^^ sensiz ne yapabilirim ki senin askim diyen dillerini yerimm ben karicimmm bnimmm ❤ bitiyorumm sana al bu can senin olsun herseyimiii alll bn seninimmmm verme bni ellereee uzulmeyelim bos yereee biz birbirimiz icin dogmusuz gec oldu ama bulduk birbirimizi askim belki cok mutlu olursun okuyunca blkide sacmalamis dersin bn sana icimden gelenleri doktummm begenmek sana kalmisss biseyyy ☺ biz hergun goremiyouz ya birbirimizi o kadar hasretimm o gozleree o kokunaaa hep yanimda ol istiyorummm kadinnn hep bnimle kal istiyorummn askimiz hic bitmesin olurmuuu ^^ seni cokkk seviyorummm herseyden herkezdennn kndimden bileee cok seviyorummm ugruna herseyi de yaparimm sacinin bir teline zarar gelse dunyayi yakarim sana bisey olsa yasayamam kii burdayim askim burdayimm :)) sana bu sozleri yazmakla mesgulummmm kurban olurumm sana benn 😚 sadecee kndinee dikkat ettt yeterrr biliyosun yalniz degilsin artik biz olduk sana bisey olursa banada olurr kalbimiz bir gonlumuz birrr artik tek kalpte iki insan yasiyorrr biz birbirimiz olmadan yapamayiz biliyorummm askim kizma gec yaziyorum diyee :)) sana vurgunumm cokk ama cok asigimmmm askim bnimmm hanii sen dudaktan opmemi istemiyosun ya opmem askim yok ben istesem operim ama bnden sogumani istemem ki biz sonsuz olacagiz ve bndan snraa sen op demeden opmem seni emin ol bitanemmm kiyamam bn sana bi sarilayim goreyim o guzel yuzunu yeter bana ama bn sana doyamiyorumm yazmadan da yapamiyorum ^^ ❤KARICIM BU BEDEN NEFES ALDIGI SURECE HEP SENINLEEE ❤
  💕SENIII COKKKK SEVIYORUMMM 💕
  😍😍😍😍😍😍

 • Enes Yıldırır

  Biran önce sana kavuşmak istiyorum Fazilet 😍😘

 • Sana Aşığım prenses’m bin şükür seni verene ♡♥

 • Seni çok seviyorum gökyüzü’M 💙💙💙💙

 • Seni sevmek,
  uçsuz bucaksız deniz gibi.
  Seni sevmek,
  pembe bir rüya gibi.
  Seni sevmek,
  Denizin üstünde yürümek gibi.
  Seni sevmek,
  denize vuran yakamoz gibi.
  Seni sevmek,
  sonu olmayan bir yol gibi.
  Seni sevmek,
  tatlı sükuta teslim olmak gibi.
  Seni sevmek,
  güneşin doğuşu gibi.
  Seni sevmek,
  kalabalığa inat her yüzde seni görmek gibi.
  Seni sevmek,
  çocukluk neşesi gibi. Seni sevmek,
  sabah ezanı gibi.
  Seni sevmek,
  bahar gibi.
  Seni sevmek,
  ölene dek beklemeyi kabul etmek gibi.
  Seni sevmek,
  simit-ayran gibi.
  Seni sevmek,
  güzel şey…

  BenİmKarI(Raziye’m)

 • EMRE SEFA BULUT

  Deniz gözlüm Yeryüzündeki gökyüzüm benim. Seni çok Seviyorum Herşeyden ve herkesten çok.

  <3 09.11.2015 <3 <3 <3

 • EMRE SEFA BULUT

  Deniz gözlüm Ayem’i oluşturan insan Seni hep Seviceğim Canımdan öte Yarim…

  <3 <3 <3 09.11.2015 <3

 • Deniz gözlüm Aytenim Ayem’i anlamlaştıran Yarim Seni bir ömür seviceğim hep seviceğim…

 • Zeynebim seni cok seviyorum ileride senle cok mutlu olacagiz biliyorum 14.07.2015😘😘😍😘😍😘😍😍😘😍

 • seni seviyorum necommmmmmmmmmm beni sakın birakmaa

 • Gerçekten çok ince düşünülmesi gereken bir konu. Sözcükler kalbin bir aynasıdır ve çok iyi yansıtılmalıdır.

 • Aşk deniz mavisidir.

 • Benimle mutlu olan benimdir gerisi misafir

 • Benimle mutlu olan benimdir gerisi misafir…

 • Aşkınız hep sürsün bizim aşkımızda:)

 • Çok güzel ellerine sağlık

 • Gel! bana sor bi şu aşkı
  Her karış cennet ben DAĞ tepe aştım
  Ceddin senin yaşındayken toprak oldu evlat
  Mevzu bahis vatansa onlar teferruat

 • Aşk yürek ister, yaşatmak içinde yaşamak içinde 🙂

 • Kısa ve öz olsa

 • hepsi birbirinden güzel gerçekten çok teşekkür ederim. Sevgilime bir tane gönderdim 🙂

 • Bayildimmm o yazan ellere hissettiren yürege saglik kendimide buldum bu mükemmel satirlarda…Nihal

 • nerden buluyorsunuz böyle güzel sözleri hepsi bir birinden güzel, Bu sayfayı yer imlerime ekliyorum

 • Böyle büyülü kelimeler güzelleştiriyor aşkı.. Küçük kelimelerin çok çokkk büyük duygularında gizli.

 • Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin çok iyimiş

 • Kumral_qenc

  … &…
  Gözlerini açtığında ilk ışık.
  Yüzüne deyen ilk su damlası
  Saçlarına dokunan ilk ruzgar
  Bastigin ilk toprak olayım,
  Bilemeyerek isledigin bir günah,
  Gönülden yaptigin sevap,
  Ben senin dudaklarında bir söz
  Ellerinde canini acitmyan yara olayım
  Ben damarlarında akan kan
  Aklından geçen anlamsız bir düşünce
  Kalbinde küçük bir sevgi
  Anla ışte kısacası sen olmak istiyorum Kurduğun imkansız bir hayal
  Gamzelerinde küçük bir tebessüm
  Yanaklarında utangaç kırmızı renk
  Başına taktiğin baş örtün olayım
  Ben namaz kildigin seccaden
  Avuçlarında günahsız bir dua
  Ya anla ışte Rabbimin huzurunda sağ yanında duran eş olmak istiyorum…

  Yzr: Osman OKKAY

 • :) ^_^ (:

  aşk bir boktur yemiyen yoktur

 • aşık oldumu samete yılıdırımı onlabilikteolmayı istedimi
  ola pazar buluşumkı istedimiicini

 • Gökhan Emre

  Bir gün gözlerine baktığımda tüm hüznü, üzüntüyü silip atmak istiyorum hafızandan. Gözlerinin içi her daim gülsün istiyorum. Hani anı defterleri olur ya sevgilim. Sonsuz sayfası olan bi defter hayal ediyorum seni yazdığım, bizi yazdığım bi defter olsun. Kaleme gerek yok, kalem sevgi, kalem aşk, kalem seninle yaşadığım huzur olsun. Her an seninle olmak istiyorum ben, bu kadar kısa sürede bu kadar güzel aşkı yaşattın sen bana. Senden önce korkardım ben kötü bişey sanırdım aşkı, sen öyle güzel geldin ki bana korkmuyorum artık aşık olmaktan, her an, her saniye , her adım ve her nefeste daha çok aşık oluyorum sana. Bu kalbin misafiri değil sahibisin sen. Hep senin gelmeni beklemişim farkına varmadan. Sen gelince anladım bunu. Öyle güzel yerleştin ki kalbime. Ömrüm ömrüne amade sevgilim. ☺❤

 • Aşkıımmm..bu hayatta Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, duruşun. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Bu olan askimiza bakip kalsinlar ( zatende öyleler ) 😘 seni çoook ama çoook seviyorum .

 • Çok güzel sözler yureğinize sağlık

 • Aynen katılıyorum çok güzel aşk sözleri var

 • İlker alisar

  Ne biliyor musun. Bazı şeyleri çok merak ediyorum. Ama favori merakım sensin. En çok seni merak ediyorum. Mesela hasta mısın şu an? Başın ağrıyor mu? Üşüyor musun? Sıkıca sarılabilirim çünkü. Korkuyor musun? Elini tutup bir daha asla bırakmam. Ağlıyor musun? Ömrümün sonuna kadar gözyaşlarını silebilirim. Ağlama. Gülüyor musun? Ben hep gülüşünü izlerim. Yaşamak istiyorum ama ben seni. Güldüğün şeylere beraber gülmek istiyorum. Ağladığın zaman bende ağlamak, korktuğun zaman bende korkmak istiyorum. Heyecanlı olduğun zaman kalbinin atışlarını dinlemek istiyorum. Saatlerce gözlerinin içine bakmak, istediğim zaman öpmek istiyorum. İzin ver. İzin ver seni seveyim. Saçlarınla oynayayım. Kusurlarınla dalga geçeyim ama en çok da ben seveyim onları. Biraz sen öp, biraz ben. Biraz sen sarıl biraz ben. Kapıyı açtığımda kocaman bir ayıcıkla karşıma çıkan sen ol. Başkası değil. Düştüğümde gülüp, sonradan yardım eden de sen ol. Sesim güzel olmadığı halde şarkı söylememi iste, söyleyince de gül ama yine de sen sev. Başkası değil. Çikolatalarımı gizli gizli yiyen de sen ol. Sürekli sana uzun mesajlar atıyorum. Yazı yazmayı seven insanım ben. Çok konuşuyorum kızıyor musun bana? Korksam sarılır mısın, öper misin defalarca boynumdan? Ağlasam siler misin sende benim gibi göz yaşlarımı, ”ben hep buradayım” der misin?

 • Birini seviyorsun iste.
  Bir adim atmaya mecalin yok oysa ki.
  Ama birini seviyorsun iste,kilometrelerce uzakta.
  Kendine siginmayi biliyorsun,daha once hic kimseye icini acmamissin.
  Birini sevince sadece onun yuva olabilecegini dusunuyorsun. Diger insanlar anlamiyor seni,dinlerken baska yone bakiyorlar.
  Ama o gozlerinin icine bakip yureginden tutarak dinliyor seni. Kendini bir kilit bir kapi olarak dusluyorsun veya baska seyler.
  Ama seni acmak icin ne lazimsa onun elinde.
  Kurdugun zaman gercegi kadar mutlu eden hayaller kuruyorsun birini sevince.
  Guven, sadakat vb. duygularin varlik olmus hali olarak goruyorsun onu. Bir yere gitmen gerekiyorsa arkaya bakmiyorsun. Biliyosun ki o orada. Birini sevince caninin icine can sokuyor. Yalniz olsan, konu ne olursa olsun tek karar verirsin. Ama birini sevince iki kere dusunmeyi ogreniyorsun. Kendine verilen zararlar pek umrunda olmuyor
  Birini sevince senin parmaklarin kirilsin ama onun sacinin teline zarar gelmesin istiyorsun. Gun,Ay,Yil onem kazaniyor. Sokaklarin bir anlami oluyor. Sarkilar bisey ifade ediyor. Sehrini seviyorsun en once.
  Insan birini sevince hic olmadigi kadar buyuyor..

 • şiirlerin hepsi bir birbirinden güzel, Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

 • Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat…
  Kendimi avutmak için bulduğum her şey
  bir süre sonra anlamsız geliyor… Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan… Kendimce oyunlar buluyor, sıkılıyorum bir süre sonra, kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor…
  Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun… Biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebileceğim bir kapı bulamayacağım… Kendine duvarlar örüyor ve beni dışarıda bırakıyorsun…
  Olsun diyorum, ördüğün duvarları maviye boyuyorum, çiçekler ekiyorum dibine, büyümüyorlar… Mavilerim soluyor, sen susuyorsun… Ben susuyorumm…
  Kendime yalanlar uyduruyorum kendim bile inanmıyorum… Oyunlar buluyorum sıkılıyorum… Durmaksızın bir şeyler bitiyor içimde…
  Sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim… Sadece sesini özlediğimden…
  Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden…
  Senden başka bir nedenim yok… Senden başka bir istediğim yok… Senden başka hiçbir şeyim mi var…
  Özlüyorum… Duy diye değil… Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum…
  suya yazı yazmak gibi seni sevmek
  yorgunum üşüyorum
  yanındayım ama yanlız ne çare
  suskunum huzursuzum…
  gözlerinde uçurumlar korkuyorum yüzleşmeye
  bakışların kaçar gider gücüm yok yetişmeye
  düğüm düğüm oldu içim ne olur birşey söyle
  sen sustukça içimde isyanlar, çığlıklar ah..

 • Emrah baykara

  Her söz yerini bulur ama sana söyleyecek tek sözüm bile yok cunki sözler ve kelimeler seni anlatamaz sevdigim …

 • özlem özkan

  Kusursuz olamaz insan ama kusursuz sevebilir nasilmi severs evdiginden baska kaska tum yuzlere kor sevdiginden baksa tum seslere sagir olur sevdiginden baska butub bedenlere kus olarak bazilari anlamaz bu duyguyu buguna kadar ben de hic anlamamistim ama 13 hazirandan sonra hersey degisti hayatima fatih girdi bi baktim kendimden baskasina asik olmusum benim etrafimda donen dunya artik onun etrafinda donuyo artik ben yok herseyde biz var fatih var anlattim ya hani biraz once ona asik oldum suan ondan baska kimseyi goremmiyiyorum sadece onun sesi var kulagimda ben sadece onu hissediyorum sadece onu yasiyorum hayatimi oyle bir degistirdi ki mutlu olmakdan korkan birisini mutlu olmayi ogretti olum sonsuz mutluluk diye dusunurdum olmekdi en buyuk hayalim simdi ise o sonsuz mutlulugum o en buyuk hayaklim bugyne kadar yasamadigim duygulari onunla yasiyorum ben o benim bi tanem hayatimin anlamj onu anlatmaya kelimeler yetmiyo bazen ayrilmak istiyorum ama yanlis anlmayin onun disinda herkezden herseyden sadece onun oldugu bi yere gitmek istiyorum kimsenin bizi gormedigi bi yere ozellikle de sevgilimi gormesinler kiskaniyorum herseyden herkezden annesinden kiskaniyorum yeri geliyo olamaz diyorum brnden baska kimse ama sonradan dank ediyo o olmasa fatih olmazdi ki iyiki var annesine olan sevgim artiyo iyiki dogurmus diyorum iyiki var diyorum bitaneem benim seni cok seviyorum bitanecik sevgilim

 • büşra koç

  ne kadar gerçek sevenler var şu yazıların hepsindeki anlam hep aynı Rabbim gerçek sevenleri ne bu dünyada nede diğer dünyada hiç ayrımasın…

 • xatire n-ova

  Seni cok ozluyorun yanimda olarken bile ozluyorum seni seni oyle.seviyorumki karsimda hic kimse duramaZ sevgide qurur olmuyor derlerdi inanmazdm ama o qururuda ayak altina aldm en guclu wair gelsede seni ala bilmez sensiZ hayellerimi ne yapayim senle kuruldu o hayeller seni her gordukde ilk gorus gibi atiyor kalbim sen bana yasamaqi oyretdin senin icin olmek neki ben senin icin yasamaqii goze aldm

 • Hasretimmm..bu hayatta Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, duruşun. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Bu olan askimiza bakip kalsinlar
  Bitanesiiiii hasretim benim

 • Sene 2013 senle tam sat öglen arasında karşılaşmıştık seni ilk gürüşüm sana ilk bakışım sana delişer gibi bir anda aşık oluşumm hani eve gitmiştim deliler gibi seni armaya başlamıştım fc üzerinden en az 70 sek sen tane purofil bakmıştım güzlermim şişmişti bilgisayara bakmaktan neyse sonra şükür semi buldumm ve ekledim yagrın kalkar kalkmaz delicesinr mesaj yazmaya başladım col sevdigimi cok aşıl oldugumu sölemiştim inanmamıştın bir günde bir bakmayla nasıl aşık olabilir insan..? Demiştin ve bende neden olmasın aşık olabilir insa demiştim neyse, 2 üc gün geçti mesaj yazdım selam tanışalımo falan diye tab demiştin tanışmıştıl snaa yazarken elim ayagım titriyordu cok heycanlanıyordum vee sonra benim konuşmamı cpk beyenmiştin cok tatlı bir kız oldugumu sölemiştin sonra senle buluştul neuse gezdik dolaştık güldük eylendik benden hoşlan dıgını söledin ve bem coksevindim sonra sevgili oldukk oladar mutlu etin be i okadar mutlu oldum kii bilemezsiniz sonra sene2015 nişan taktık ve obenim oldu ve hala nişanlıyom o col sevdigimi adamla okulumu bitirdikten sonra evlenicem seni cok seviyorum orhanım hikayenin yarınsı dinlemek istenir instekram hesabım meltem_123810

 • Yasar öztürk

  Gercekdende cok güzel bir hayatı yaşanması gereken mutlulugu her kesin hayali olan birlikdeligi ele alıp bizlerle paylaştıgın icin tsklr umarım istedigin dile getirdigin hayatı yaşarsın bu tür birlikteligi allAh herkese nasip etsin daygılar mutluluklar sevenlerin olsun

 • Varligi olmayan biri

  Bunu yazmamin sebebi kimseye soyleyemedigim hep içime attigim bir sevda benim hayatin roman gibi bir kanadim kirik yillar önce hayatima biri girdi gözümden bile sakindigim çok sevdim ama olmadi çünkü beni aldatti ve ben bir erkegim hayatima kimseye almadim aldiklarim hep bir gunluk kizlardi hep pismanlik yasadim ama olmadi simdi biri var ve ilk defa kalp atislarim değişti konuşamıyorum dilim dugumlendi belki hayatini değiştirecek ama benim ona olan duygularimi bilmiyo belki de kaybetmekten korkuyorum onu ama çok saygili ve efendi bi kiz belki bekledigime değer ALLAHım inşallah karsima düzgün bir es adayi cikarir karsima belki de o olabilir ama acilamam hemen öyle daha çok anilarim var soyleyemedigim

 • Özlem Dinsever

  Seni cookkk seviyorum omer’im ..
  Sen en cok asksin ..;))

 • fatih kerem

  Günaydın sevgilim dün sana baya kırgındım senide anlamaya çalışıyorum haklısın zor dönem geçiriyorsun geçiriyoruz. Biraz hayaller kuramk istedim kurdum sabah namazdan sonra onları seninle ile Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Seninle.. evimi kanepeyi hatta televizyon kumandasını bile paylaşmak daha doğrusu paylaşamayıp kavga etmek istiyorum 🙂 sende benim gibi kavgayı seviyorsunya sonuçta sjsj.:-) Sonra sana kıyamayıp istediğin kanalı izlemek istiyorum.Hoş sen varken televizyon umrumda bile değil.Ben senin o güzel bakışlarını tatlı ballı :-* televizyonu izlerken bana şu şöyle olsa daha iyi olmaz mıydı’ diye sorsan, ben sana dalmış bulunsam..Cevap vermesem..Sen hey sana diyorum diyip bana kızsan tokatlayip burnumu sıksan ne güzel olurdu 🙂 🙂 Seninle tişörtlerimi, hırkalarımı, kazaklarımı paylaşmak isterdim..Sana sinirlensem, salonda yatsam..Sen bana kıyamayıp gecenin bi yarısında yanıma gelip kanepenin bir köşesinde kıvrılıp uyusan.Uyandığımda seni görsem, tebessüm etsem, seni öperek uyandırsam dicektm aklıma geldi. 🙂 he şimdi bide izin alma meselesi var 🙂 neyse sende bana sarılsan.. çok özledim seni hep hayallere yaşıyorum büşramm..

 • Çok güzel yazılar var elinize yüreğinizde sağlık….

 • Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi. çok güzel bir söz

 • büşra doğru

  Benim sadece sevgilim olma askim . yeri geldigide sana abi diyebilmeliyim ,yeri geldiginde baba , yeri geldiginde anne..❤❤ sadece bas basa değil , arkadaslarimizla bulustugumuza birz gectikten sonra bei o ortamdan kacirmak iste mesela? Kaçamak bakisklar at , konusurken hep bana kaysn gözlerin . Ortamda herkesin icinde bana takil , sinir et aglat htta?? sonra yanima gelip tek kolunu omzuma at , kendine cek “şaka yaptim kizz” de gözlerinin içi güelrek?? Sonra sadece bir yere oturup bişeyler icmeyelim, sinemaya da gitmeyelim , kartopu oynayalim soguktan ellerimiz uyuşana kadar? ,yağmurda yürüyelim,kosalim. Sonra bıkana kadar öp beni , nefes almadan?? iç çamaşirlarimiza kadar islnalim? Maclarina geleyim , izleyeyim seni. Öpücük at bana sahanin ortasindan? attiğin golleri bana yolla , beni gordukce daha hizli kos?hep degil ama bazen şimart beni arkadaşlarimizin yaninda ? Ben aglayinca dursun dünya senin için. Yaninda aglarsam sustuma , aglayip rahatlamami sagla . seninleyken dursn zaman , sonra bana pc de pes atmayi ogret? muhtemelen bana fark atarsin ama arada benn uzulmeyeyeim diye kendi kalene de at? aramizda utanma çekinme olmasin , ben yoruldum dedigimde “hoppp'” die kucagina al beni .? ben ” birak biri gorcek ” dedigimde “görmezz” de ? Sonra ben zar zor ineyim kucağindan sen yine gül ? Sonra ögln uyuyalim mesela? sen düz yat , ben sana sarilayim birbirimize bakp evlilik hayalleri kuralim yine? Sonra seni sinir ettigimde kolumdan tutup “gidiyoruz” de , hatta bazi yerde gerekirse yapistir agzima bitane. Beni sahipln , benimse . ayri olan birseyimiz olmasin askim , iki vücut ama tek ruh olalim . sen birgun bulustugumuzda telefonunu bende unut . gunlerce bende kalsin ve bir kez bile acip bakmak gelmesin içimden , öyle güveneyim sana. Hayatindaki diger kizlardan ayri oldugumu hissettir bana , senin icin çok özel olayim . Güzel bi kiz sana yaklastiginda ” benim cok güzel bi sevgilim var ve ona çk aşiğim ” de. Ben varken kimseye ihtiyac duyma. Benden sıkılma , hep sadik kal bana. Sonra senle evlilik hayalleri kuralim ❤ evlenme teklifi et bana ve parmagima ?tak. Sonra ? ? al ve beni istemeye gelin ben sana ☕ verirken gözlerini benden alama.? Veee en sonunda nikah masasinda. “evetttttt” diye bağiralimm? Sonra birgun acayim gozlerimi hayal ettigim o ev ? o eşyalar ? sen uyuyorsun ben dusunuyorum uyan sonra bana gözlerini bana dikip ” bak yillardir hayalini kurdugumuz o ev ve o anlardan birini yaşiyoruz ” de? ben de öpmekle öpmemek arasi değdireyim dudaklarimi dudaklarina? Evlenip orta yaş grubuna girmis iki çift gibi olmayalim hicbir zaman. Biz hep çocuk kalalim askim? Her sabah işe giderken mutlaka öp beni . Ben uyanik olsam da uyuuyirmus gibi numara yapayim , seni izleyeyim sen üzerini giyerken ? birden uyumadigimi farkedip gel gidikla beni? Sonra her sabah işe yolcu edeyim kocami? ve sen işteyken bende evde senin sevdiğin yemekleri yapayim?? . ilk zamanlar annenin yemeklerine alisik oldugun icin benim yemeklerimi pek begenmesen de ” ellerine saglik karicim cok güzel olmjs” de? sonra sen benim kullanfdigim kremlere maskelere makyaj malzemelerime ??, aldigim kiyafertlere??? laf söyle , bende sadece gülüp geçeyim? Evimizi boyayalim beraber?birbirimjze siçratalim boyalari? kavga ettigimiz de bile askim canim diyerek kavga edelim , asla yükselmesin ses tonlarimjz? ben hasta oldugum zamanlarda beni hemen üstte oturuyorlar diye annemlere emanet edip gitme ise . izin al basimda bekle ? sonra birgun aramiza elleri ayaklari minicik bir kiz cocugu girsin? ben kizimin saclarina güzel güzel Tokalar takayim , sende tirnaklarini kes?? sonra kizimiza bıcır bıcır mini mini elbiseler alalim?? . biz kizimla seni bekleyelim her gun kizimla aksam yemegini hazirlayalim? derken biraz zaman sonra birde oğlumuz katilsin aramiza ? oglumjza dedesinin adini verelim “orhan” olsun adi ? sen ben kizimiz oğlumuz tam bir aile olalim? . kizimizla oğlumjuz beraber buyusun ?? . dördümüzde de evimjzin ?olsun . ? sonra evklatlarimiz da kendi yuvalsrina gitsinler. İkimiz en bastaki gibi bas basa kalalim yine. ??yaslanalim ama sevgimizi ve bu büyük askimizi hic unutmayalim ❤ nasil evliligimizin 1. Yilinda el eleysek 41. Yilinda da el ele olalim ❤ sonra birimiz vefat etsin , ardindan digerimiz. Yani diyorum ki sevgilim; bizi ölüm bile ayiramasin ❤❤❤ seni çok seviyorum bitanecik aşkım❤

 • Eminim şu an uykunun en derin zamanındasın ve Melek gibi uyuyorsun. O mis kokun yatağın bütün yerine dağılmış ve bir Prenses gibi yatarken yanına sessizce sokulup sana sarılıp o atmosferin tadını kokusunu içime bir bağımlı gibi çekmek istiyorum ?

 • insan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. İşte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var oldugunu, senin oldugunu bildigin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçegi o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi… Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın getirdigi diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördügü rüyadır. İşte sen benim için böyle bişeysin.

  Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum. .Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin. İyi ki varsın. SSSeni çok SeviyoruMMM DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI <3

  Seda <3 Mert

 • Evet aslında herşey tesadüf veya şanstı aşkım. Canımdan çok seviyorum mesela seni. Hani bi söz vardır ya “herşeyinle herşeyimsin” diye. Aynen öyle işte, herşeyinle herşeyimsin benim. Herşeyinle kabulümsün. Gülünce çıkan yarım gamzeni gözlerinin kısılışını dişlerinin görünüşünü çok seviyorum. Hep gülüşünü izleyebilirim senin. Saçlarını, en küçük parçanı falan yaşamak istiyorum. Sarıldığında hissettirdiğin o aşk duygusunun, o hissin tarifi yok. Herşeyimin ilkisin sen. Belki de bu yüzden farklısın. İlkim olmanı isteyecek kadar farklısın benim için. Çok farklısın. Sevildiğimi hissettiren en önemli kişisin sen. Sadece ilkim olma mesela, sonum ol, solumda ol. Hani sen demiştin ya ilkimsin sen diye. Lafta kalmasın bari, herkesin yaptığını yapma sen. İlkim diyip başında bırakma. Sonun da oluyum. Her şekilde parçamsın. Kokunu aldığımda bile hissettiğim huzurun mutluluğun tarifi yok. Biliyosun boynunu çok seviyorum ? Öpmelerim bile sayılıdır. İstediğim gibi öpemediğim kişisin sen (Kıyamadığım için). İlk defa doya doya öpmek istediğimsin sen. Hep uzun uzun sarılamadım sana ama saniyelik sarılışlarımız var herşeye bedel. Yanında çok mutluyum ben. Yanında rahatça saçmalayabileceğim birisin sen ki bilirsin genelde çekingen biriyim (başak burcu?). Alıştım sana. Sebebi bu yani. Çok bağlandım sana. Belki de çok bağladın. Nasıl yaptığın hakkında hiçbir fikrim yok zeynebim. Herşeyine bağlandım ama. Konuşmana, atarına, tribine, gıcıklığına, sinir edişine, kıskandığında sinirimden pis pis güldüğümde gülüşüne hatta vurmalarına bile. Kusura bakma ama, ben seni paylaşamıyorum. Paylaşmak istemiyorum. Sahiplendim seni zeynep. Paylaşma fikri bana göre değil, özellikle konu sensen. Belki saçma ama, arkadaşım kardeşim dediğin insanlardan, sıra arkadaşından, yeri geliyo sokaktaki sevdiğin köpeklerden bile kıskanıyorum seni lan. Aşırı kıskanç olduğumu bile senin sayende anladım. İnsanın kıskanıp kollamak istediği birinin olması çok klas bişey. Hatta ilk başlarda kendime yediremeyip “ben kıskanç değilim” desem de sonradan anladım. Çok sıkıyo olabilirim ama sende aşkı yaşıyorum be zeynep. Sıktığım günler anlar dakikalar için senden özür dilerim. Aşırı kıskancım ve kıskandığım zaman hoşuna gittiğini de biliyorum. Fazlası zarar ✋ Benim de hoşuma giden şeyler var. Uyuz olman, kızman gibi. Ama olsun sen uyuz olma. Sinir de olma. Aramız hiç bozulmasın yeter ki. Her zaman yanında olmaya çalışıyorum aşkım. Ya da yanındaymışım gibi hissetmeni sağlamaya çalışıyorum. Ben sadece senin mutlu olduğun ya da güldüğün anda yanında olmak istemiyorum bitanem. Üzüldüğün,  korktuğun,  moralinin bozuk olduğu,  canının sıkıldığı her an yanında olmak istiyorum. Bişeye moralin bozulduğunda yazacağın ilk kişi olmak istiyorum. Tamam belki o anlarda ne kadar yalnız kalmak isticeksin ya da konuşmak istemiceksin biliyorum ama bu hep öyle olsun. Dünyanı benimle paylaş. Benim bile çok fazla oluyo öyle zamanlarım. Bişeyleri anlatmak istemediğim anlarım oluyo. Sinirli olduğum, üzüldüğüm, moralimin bozuk olduğu falan filan inter milan işte. Her ne kadar bişey yok dediğimde bişeyimin var olduğunu bilecek kadar iyi tanıyosun beni. Hatta o anların bazılarını çözdün. Beni bu kadar iyi tanıyan da sadece sensin. Bende aynı şekilde seni çok iyi tanıyorum. Yani tam anlamıyla olmasa da öyle sayılabiliriz. Öyle sayabilecek kadar iyi yani. Herneyse işte seni çok sevdiğimi söylemek istemiyorum çünkü biliyosun kuzum ? sen iyi ki varsın. Bazen aklıma geliyosun. Şükürler olsin diyorum. Dualar ediyorum ikimiz ve geleceğimiz icin. İyi ki hayatımdasın. Dünyamın en güzeli, zeynebim, kadınım, hatunum, geleceğim. Bugün 8.ay 22.günümüz. (268.gün) Benim en uzun ilişkimsin. En yoğun duyguları hissettiğimsin.

 • Hatırlıyor musun ? ilk konuştuğumuzda sen annenlerdeyken ben ise evde her ikimizde teknolojinin yaptığı bir program üzerinde bekleyip bekleyip duruyorduk ama korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
  bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

 • Burağı her şeyden çok ama çok seviyorum,seviyorum diyorum kelimeler yetersiz kalıyır susuyorum sustukça kalbim de seninle yaşıyorum sevgimin tarifi olmadığı için ne diyceğimi bilmiyorum en güzel duam en güzel hayalimsin sen benim kafamj yastığa koyduğumda düşündüğüm sevgilimsin seninle bir ömür beraber olalım istiyorum ve sana zaman geçsin bu yazıyı okutmak istiyorum sen benim düşlerimsin geride bıraktıklarımı umutturan geleceği seninle gördüğüm kişisin gözüm de kalbimde aklım da hep sen varsın sen öyle bir şey sin ki güneş bile sana tutulmuş iyi ki varsın ömrüm RABBİM BİZİ AYIRMASIN KİMSE AYIRAMASIN BİR ÖMÜR SENİNLE OLUYUM SENİN İLE ÇOCUK OLUP SENİN İLE YAŞLANIYIM İYİ Kİ VARSIN
  06/06/16? B❤A

 • Sen cox sevirsense sevgin coxdursa onu bawa sala bilmersen esil sevgiler anladilmir bawa salsanda ede bilmersen cunku onu o qeder cox sevirsen ki onu daniwan zaman aqlina ne bir soz ne bir cumle gelir onu o qeder cox sevirsen ki adinni diline alan zaman dilin tireyir dilin soz tutmur baxin sevgi budur vse …………!

 • SENİ ÇOOOKKK SEVVVİİYYOORRUUMMMM SİİNAANIIMM :-* :-* 🙂

 • Helal olsun çok güzel yazmışsın bayıldım

 • ARKADAŞLAR UZUN AŞK SÖZLERİ YAZIMIZA SİZLERDE ÇEKİNMEDEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ

 • Cümleye başlayamamak… Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. ?? Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, kavgalarımız. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Benimle bi çocuk gibi ilgilensin, oynasın, uğraşsın, şımarsın, delilikler yapsın. Birlikte çocuklar kadar mutlu olalım. O biri gelsin artık. Rüyama gelsin bana gelsin diye diye Sonunda geldin. Evet o hep dilediğim hayalini kurduğum adam geldi. Bütün o çektiğim acılara, beklediğime, dilediğime değdi diyebildim sonunda. Ve o kadar çok mutluyum ki seninle. Tapılası, şımartılası, aşık olunası, mükemmelim Erkeğim benim! ❤️ Seni o kadar deli seviyorumki. Sevmeye incitmeye küsmeye kıyamadığım. Insanlar çok sevdiklerini kaybetmekten korkarlar ve ben çok korkuyorum. Ufacıkta olsa o kavgalar o kadar çok korkuyorum ki ufacık bi kızgınlıkla bitmekten.. Gitmenden korkmuyorum bitsede gidemezsin. En büyük korkum en kötüsü onun seni almasından o kadar deli korkuyorumki. O hep sanki en sevdiklerimizi alıyo yanına. Nolur seni benden önce almasın. 🙁 Kafamda delice şeyler oluşmaya başladı her an sanki sana bişey olucakmış gibi sanki biri bişey yapıcakmış gibi yanımda olmadığın her an o kadar huzursuzum ki. Sesini duyamadığımda, sesini kötü duyduğumda, suratını asman, haksız bile olsan üzülmeyi çok veya az hakediyo olsan bile üzülmen, üzülmeyi hakediyo olman o kadar huzursuz, mutsuz ediyo ki beni. Her an yanımda ol istiyorum bu içimdeki garip korku bürün hücrelerime yayılıp beni huzursu etmesin istiyorum seni alıp en güzel yerde saklamak istiyorum güvende olduğunu bilmek istiyorum her an gözümün önünde ol istiyorum o kadar garip ki. Huzuru kollarında bulduğum minnak sevgilim. Hiç bi şekilde gitmene izin vermicem hayatını sikicem gerekirse ama gitmek yok sana?ben seni buldum ve sen artık sadece bana aitsin! Hayallerimde artık bizli planlar var ve her şey çok güzel olucak. Sen uyurken sana yazıyorum ama daha çok sen uyurken seni izlemek istiyorum. Sabahları seni değişik değişik uyandırmak. Yastık savaşı yapmak. Seninle en saçma en şapşal en şımarık şeyleri yapmak istiyorum. Seninle günaha girmek istiyorum en büyük günahlarımın sebebi sen ol istiyorum. Çok şey istemiyorum ki gelsin diyordum geldin şimdi isteklerim senli benli. ❤️❤️❤️ Seni çok deli, şapşal, psikopatça seven minik kelebeğin. SENİ SEVİYORUM MUSTAFAM ❤ ❤

 • Birkan Sağıroğlu

  Elinize yüreğinize sağlık cok güzel sözler şiirler var arkadaşlar böyle devam edin tüm arkadaşlarıma paylaştım sayfanızı

 • arif arslan

  Ölüme yakın bedenler yaşamaya mahkum olan ruhlar kadar kötü. Ve başlamak istiyorum bu seferki grursuz ama onurlu insanları anlatmaya. Ve bir kız ve onun gibi düşünmek istedim onun gibi çok sevmek onun gibi ölmeyi göze almak istedim. Sevdim çok Aşık oldum kendimden bile onu çok sevdim kalbimin her atışı sabahlara kadar onun ismini sayıklayarak uyudum. Nefes alıyorum ama çekerek her nefes onun kadar temiz değildi ve gözle görülmeyen kalple görüldü işte o anda sen nefesim oldun ve benim oldun ve sana aşık oldum senin için ölümü gec canımı alacak olan azraili dize getirdim oda beni sana bağışladı. Bu durumu gören melekler bize cenneti vaat etti ama ben zaten senin elini tuttuğumda ve gözlerine baktığımda cenneti hissediyordum. Önceden hep alkol içip derdimi kendime anlatirdim şimdi ise hayat değil ömür arkadaşım sevdim kadın vardı yanımda buna okadar mutluyumki dile getirmek zor sadece ellerim yazar durumda kalbimse onu yazma kalbine sakla onu yazmaya mürekkep sayfalar yetmez diyor kelimeler karşında diz çöker. Ya bir insanı anlatmak çok kolay iki cümle sadece #iyi ve kötü# ama sen hiç biri iyi olman beni sevmen kötü olman benden vaz geçmemen işte bende seni bu yüzden çok seviyorum. Ö güne kadar beni yanlız bırak ana kadar sebebi olmayan ayrılık zamanı gelen ölüm kadar kötüydü. Sevdim Ama seni şimdi ise şişeler ve noktası olan ruhsuz şarkıları karşıda manzara olan ama bunu görmeyen ruhsuz bir kalp ve kör olmasada görmeyen bir göz bıraktın bu 3 güne tabi olan bir dünyada sana aşık oldum ama bilmiyordum ki bir boş bedene sadece ben o bedeni değil içinde bir avuç içi kucuklugunde koskocaman kalbi sevdim ama o kalp kendini büyük görmeye başlayınca elden düştü bir toprak parçasına üstüne ise akan yaşlar o kalbin bir fayda etmedi sadece o yaslarla önümden sel olup gitti geriye kalan benim boş kalbim dolu bedenim ama Kalpsiz bir beden pilsiz bir saat misali hep aynı zamanda durmus günler gecsede aylar gecsede bozuk bir saat sadece artık azrail geldi anlaşma bozuldu deme vakti buna hazirdim ama sen hiç degildin çünkü cennet yok cehennem var orda karşımdasin ama sen canını sıkma ben senin içinde yanarım bir su verenim olursa bu sen olma en kişi olsan bile o su bana gelmesin. sadece senin gözlerinin önünde yanmak ve yavaş yavaş ölmeyi tekrar tekrar isterim belki o olmayan kalbin bir netice olsada insanlık görür artık gidebilirsin unutuldun ama ani bıraktın. Artık çığlık atmak istiyorum bağırmak çağırmak sabahlara kadar içmek biliyorum geri gelmicen sadece kendimi avutcam. Artık ben olduğum durumu kabullendim sen yoksun…. nokta koydum hayata son ve bitiş diyerek. ……