İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzun Günaydın Mesajları

Uzun günaydın mesajları, uzun günaydın sözleri, sevgiliye uzun günaydın mesajları facebook, uzun günaydın mesajı kısa yazımızda sevgiliye göndererek onu mutlu edebileceğiniz en güzel günaydın mesajları ve sözlerini bulabilirsiniz. Bu sözleri birine göndermek yerine sosyal medyada da paylaşarak binlerce beğeni alabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Sabah ışıkları her odama vurduğunda lanet okuyan bir adamın dilinden dökülüyor bu kelimeler. Her sabah ilk gün ışığıyla birlikte istenmeyen bir hayata sahip olmanın verdiği öfkeyle ve yalnızlığın tahammül edilemeyen soğukluğuyla başlıyordum güne. Ben ve etrafımdaki her şey her zaman ters giderdi. Hiç gün doğmasın isterdim ta ki karşıma sen çıkana kadar. Meğer sabahların kıymeti bilinmeliymiş sevgili. Öfkeli bir adamı gündüze aşık ettin. Günaydın demeyi ben seninle öğrendim.

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah üşenmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın kadınım diyorum, yine çok güzel uyandın.

Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.”

sevgiliye uzun günaydın mesajları

Bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Bütün hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın ve sanıyorum ki olabildiğince masumsun. Saçların dağılmıştır muhtemelen, bir elin yastığın altındadır ve bir bacağını da karnına doğru çekmişsindir. Zannımca rüyanda beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken en azından ben öyle olmasını umut ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır o sebepten güne güzel başlaman için yazıldı bu mesaj. Günaydın sevgilim.

Gecenin sessizliğinin ardından yavaş yavaş kuş seslerine takılıyor kulaklarım. Sanıyorum ki birazdan gün ağaracak. İlk ışıklarla birlikte de sokaklara dökülecek insanlar. Korna sesleri, martıların deniz üzerinde yankılanan kanat sesleri, insanların uğultuları dolduracak kulakları. Çok geçmeden de sen gözlerini açıp güne merhaba diyeceksin. Güne ilk merhaba benden olsun, günaydın sevgili.

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Uzun Günaydın Mesajları yazımıza devam ederken benzer bir çok yazıyı sevgiliye uzun mesajlar yazımızda bulabileceğinizi belirtmek isterim.

Güneş neden içimi ısıtır biliyor musun ya da ben neden en çok sabahları seviyorum? Çünkü o gün senin de hayatta olduğunu biliyorum. Çünkü sabahlarım sadece seninle anlam buluyor, çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle seviyorum. Uğruna uyanabileceğim bir kadına sahip olduğum için her gece kafamı yastığa koyup sabahı bekliyorum. Günaydın sevgilim, günaydın benim güneş ışığım.

Bu gece yanımda bir prenses uyudu. Göğsüme kafasını koyar koymaz kapandı gözleri. Uyurken birkaç defa bana sırtını döndü fakat gün ağarmaya yüz tutunca asıl yerinin göğsüm olduğunu anladı ki çok geçmeden döndüğü sırtını diğer yana savurdu. Bir kolunu üstüme koydu, nefesi boynuma düştü. O kadar masum uyuyordu ki, bir saniye bile ayıramadım gözlerimi ondan. Kulağı hemen dudağımın yanında duruyordu ve ilk gözlerini açısında günaydın meleğim dedim. Seni böyle uyandıracağım günler de gelecek, günaydın kadınım.

Daha gözlerimi açar açmaz giriyor sıcaklığın kalbime ve kalbim kuş gibi çırpınmaya başlıyor. Seni sevmek daha ne kadar iyi hissettirebilir biliyorum fakat günün senle başlamasına seviniyorum. İçimi ısıtıyorsun, bana yaşam sevinci veriyorsun ve ben seni çok seviyorum. Bugün yine seni çok seveceğim sevgilim, günaydın.

Bir gün kendi odamızda olacağız ve birlikte aynı yastığa baş koyacağız. Ayrı yataklarda uyumak, ayrı yataklarda uyanmak zorunda kalmayacağız. O büyülü günler gelene kadar ben sana her sabah senden önce uyanıp günaydın geleceğimin kadını demeye devam edeceğim. O gün gelecek ve bütün günaydınlarımı kulağına fısıldayacağım.

Bugün yine günlerden sen… Sabahın ilk ışıkları senin üstüne düşüyor ve bir melek gibi göz kamaştırıyorsun. Masumluğuna ölmek istiyor insan, sıcacık ellerine gömülmek, uykundayken rüyana girip seni daha çok sevmek istiyor. Nefes alışlarını duymak bana huzur veriyor. Günaydın huzur bahçem.

Günaydın Mesajları

Bu sabah güneş yine bir başka doğdu benim için. Dışarıda kar yağıyor olsa da, hayatımda sen olduğun için her gün sanki sıcacık bir yaz sabahı, ilkbaharda esen çiçek kokulu ılık bir meltem gibi sevgili. Yeni güne yine seninle başladığım için ne kadar çok şanslıyım bir bilsen… Haydi, aç cennet yeşili gözlerini öpücük yolladım sana hisset teninde ve dışarıya bak, yağan her kar tanesi seni seviyorum canım aşkım demek, günaydın aşkların en güzeli en özeli.

İstiyorum ki bir gün güneş odamızdan içeriye doğsun, kardan beyaz yatağımızın üstüne. Biz seninle aşkın en güzel uykusunda olalım, tenimizin sıcaklığı karışsın birbirine. Sonra ben öperek ve koklayarak uyandırayım seni her ne kadar kıyamasam da o masum uykunu bölmeye, hani bıraksan saatlerce izlerim nefes alışını uyuyuşunu. Biliyorum o gün gelecek beni yaşatan bu hayaller sevgilim, o yüzden şimdilik hislerimi anlatan bu sıcacık mesajla günaydın benim iyilik meleğim.

günaydın mesajları

Benim yakışıklı sevgilim, Allah’a her gün şükrediyorum yine yeni bir güne seni severek sana âşık olarak başladığım için, hayatımda varlığın olduğu için, sabahların bir anlamı var senin sayende içtiğim çay, yediğim 1-2 lokma bile zevk veriyor artık bana. Günaydın can içim, günaydın sevgilim, günüme doğan güneşim günaydın.

Uykucu prensesim hala uyuyor musun? Haydi, uyan günaydın de hayata, ben çoktan düştüm yollara, bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende sevgilim. Çünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Günaydınların en güzel sana olsun benim huzur veren sevgilim. Seni çok seviyorum.

Günaydın benim aşk diye atan sol yanım, günaydın rüyalarımı pembeye çeviren kadın, hayatımı anlamlaştıran ve beni yeni baştan yaratan sevgili, Günaydın sana uykulu gözlerinden ve o bal dudaklarından öperim.

Sen görülen rüyanın hayra çıkması, hayatımın dört yapraklı yoncası, huzurum, sevincim kalbime taht kuran canım sevgilim. Günaydın bahar çiçeğim, bugün doğan güneş güzelliğini kıskansın, kuşlar sana sevgimi haykırsın, aşkım rüzgâr olup sarsın çevreni ve ben bugünde seni özleyerek uyandım sevgili.

Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Rüyamda yine benimleydin, sarılmıştın boynuma, sıcacık tenini hissettim sanki uyandığımda, senin aşkın bu kadar derin ve özel sevgilim. O yüzden yine yeni güne aşkla başladım sevgilim. Haydi, sen de kalk, bak yepyeni bir gün var önümüzde aşkımızı yaşayacağımız. Yepyeni anılar ekleyeceğimiz ve birbirimizi daha çok seveceğimiz. Günaydın benim aşk tanrıçam, kalbime taht kuran en özel insan.

Biliyor musun sevgilim her sabah doğan güneş bile ısıtmıyor beni senin ellerin kadar? Kalbime ılık ılık akmıyor hiçbir şey gözlerin kadar, o yüzden seni görmeden gün bile başlamıyor bana inan. Haydi, kalk uykucu şirinim günümü aydınlat, güzelliğinle döndür başımı ve elerlinle ısıt bedenimi. Günaydın sana sevgilim, günaydın.

Sen gözlerini açtığında ağrır gün, günün en aydınlık ve sıcak saatleri gülümsediğin anlarda çıkar ortaya. Gülümsemende bulurum ben mutluluğu, sarılışında ise huzur. Öpmelerin cennettir senin, kokun cennet kokusu. Günün aydın olsun sevgilim, seni çok seviyoruuuuuum. ❤😍😘

Günaydın mesajları paylaştığımız uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Rojda

  Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Buse

  Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

 3. Anonim Anonim

  Nerede oturuyorsunuz

 4. Anonim Anonim

  Helal olsun dostum

 5. Anonim Anonim

  Yiğit birde yıldönümü mesajı yaz

 6. Airjan Airjan

  Kaç gel bana

 7. Anonim Anonim

  Ayril gitsin ne hali varsa görsün

 8. Sudeniz Sudeniz

  ⊙_☉) günaydın (⊙_☉)

  乂❤‿❤乂乂❤‿❤乂

  👉🏻👉🏻mutlu günler 👈🏻👈🏻

  (。♥‿♥。)(。♥‿♥。)

  😍😍😍😍😍😍😍

  (♥ω♥*)(♥ω♥*)

  😇Günün iyi geçsin😇

  😜😜😜😜😜😜😜

  🤗Sevdinle mutlu ol🤗

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  🙉Sevgilinle huzurlu ol🙉

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  🤗🤗🤗 SUDE🤗🤗🤗

  (。♥‿♥。)(。♥‿♥。)

 9. Yiğit Yiğit

  GUNAYDIN KALBİME HUKMEDENIM❤️❤️😚GÜNAYDIN MINIK GÖZÜM ❤️❤️😚GÜNAYDIN GÜLÜŞLERİMIN SEBEBİ ❤️❤️😚GÜNAYDIN BAL KAYMAĞIM❤️❤️😚GÜNAYDIN GÖKYÜZÜ SURATLIM❤️❤️😚GUNAYDIN GÜNEŞIM ❤️❤️😚GÜNAYDIN CENNETİMİN ANAHTARI ❤️❤️😚GÜNAYDIN HERBİŞEYİM❤️❤️😚GÜNAYDIN SUÇ ORTAĞIM ❤️❤️😚GUUNAYDIN NEFESİM ❤️❤️😚GUNAYDIN BAŞIMIN TACI ❤️❤️😚TATLI BELASI ❤️❤️😅GUNAYDIN Gülüm ❤️❤️😚GÜNAYDIN MURADIM ❤️❤️😚GUNAYDIN VAZGECILMEZIM ❤️❤️😚GUNAYDIN SOL YANIM ❤️❤️😚GUNAYDDIN KALP ATIŞIM ❤️❤️😚GUNAYDIN PRENSESİM 👸 ❤️❤️😚GUNAYDIN HATUNUMMM ❤️❤️😚GUNAYDIN GÜZELER GÜZELİ SEVGİLİM ❤️❤️😚GÜNAYDIN DİLEĞİM ❤️❤️😚GÜNAYDIN BÜŞRAMM SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️29.09.20🙈💓💓💓

 10. Yiğit27 Yiğit27

  Sevgilim kalbim birtanem şuan kesin uyuyorsun dur bugun bitanecik sevgilime güzel günaydın mesajı yazmak istedim seninle yeni bir güne güzel huzurlu başlayalım🤗Daha  gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈 Haydi sen de kalk bak yepyeni bir gün var önümüzde yine seninle yeni güne aşkla başladım sevgilim 🌸 Bugün yanında uyanmak istedim,öylece durup sana bakmak 👀ve seni sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak. gözlerini açtığında ilk göreceğin kişi olmak ❤️kokunu çekmeyi sana sımsıkı sarılmayı isterdim😇Bir gün aynı yastığa baş koyacağız beraber uyuyup beraber uyanacağız😊Şu an tatlı uykundasın ve olabildiğince masum masum uyuyorsundur saçların dağılmıştır muhtemelen💓😂gözlerine bakarken gözlerimin gülmesi kalbimin seninle nasıl attığını içinde sen olan ve senin adınla başlayan herşeyi💞Her an her zaman seni🥰ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM❤️😘Kendini yalnız hissettiğin zaman elini kalbine koy bn her zaman orda olacağım sevgilim👩‍❤️‍👨Öyle çok seviyorum ki seni her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar♥️♾️ İYİ Kİ HAYATIM DASIN İYİ Kİ BENİM SEVGİLİMSİN❣️🙏Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben sana kavuşmuş olacağım sevgilim💋💟Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor ✨💘. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül bana gül başkasını güldürme onunla gülme istiyorum🦋❤️Kalbi evim olan kadınım❤😊Gülenn yüzüm😍 en sevdiğim😘 hayatımın anlami💑dünyam🌎
  SENİ ÇOK SEVİYORUM HAYATIMIN ANLAMİ❤️😘😘 GÜNAYDIN ❣️SEVGİLİM ❤️ ASYAM😍28.08.20❣️

 11. Anonim Anonim

  Günaydın de

 12. Mahmut Mahmut

  Ver ileri gelme geri ben sevdim eller aldı sen sevdin bir yerleri kalktı

 13. Anonim Anonim

  Bacım aynı bizim ilidki tam ben yazmışım.gibi tşk edefim muah

 14. Yiğit Yiğit

  Daha 👀 gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈
  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum.🙊
  Şimdi seninle uyanmak vardı.🤩 Sen sımsıkı😎 sarılmışken öylece durup sana bakmak 👀ve seni ❣sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak.
  Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek.💘 Bir günaydın 💌 mesajıyla başlıyorum seni 💗sevmeye ve gün içinde seni 🤔düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında 💫dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok💖 seviyorum.🤫
  Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor,😏 çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle 😍seviyorum.
  Benim gerçek adım 👍🏻Sen ile başlıyo ve 👉🏻senin son sözünle bitiyo✍🏻 tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için. Seni çok seviyorum ve hep sevicem 🙏♥ G Ü N A Y D I N HATUNUMMMM 😍😍😍🥰🥰❤️😘

 15. Sesiz adam Sesiz adam

  Hangi devirde yaşisen yaw 🙄🙄🙄

 16. Aşikar aşık Aşikar aşık

  Çok seven ayrılsada seni hâlâ seviyordur benim kanaatime göre o seni hâlâ seviyordur o yüzden o ewi basmıştır

 17. Osman Osman

  Sevgilin yoksa olurmuyuz 😘

 18. Osman Osman

  Aşk yok tam seversin ayrılır ciddi dersin ayrılır aşk yok bence

 19. Fatih Fatih

  Aslında yapılacak çok şey war lakin burdan yazılacak şeyler değil…

 20. Ferhat yaşar Ferhat yaşar

  senicooooooooooooooooookkkkkk çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iyiki benimsin iyiki seninim gülüşünü öptüğüm kurban olduğum varlığına Elhamdülillah herşeyim birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü öpüyorummmmmmm bal dudaklarından ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?????

 21. Ruzgarcan Ruzgarcan

  ❤️RÜZGAR❣️IŞILAY❣️❣️22.08❣️Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez❤ Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki❤her an seni yaşamak❤ seninle yaşamak❤ seninle yaşlanmak istiyorum kuzucum❤ Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin❤yaşadığımın farkına vardıran sensin❤ huzurun diğer adı sensin❤ Biricik Hatunum❤Bilki bitanem her duamda ellerimi açtığım❤ her hayalde baş köşeye kondurduğumsun❤Bilki kuzucum❤ benim en tatlı uykum❤ en hakiki mutluluğumsun❤bazen yokluğunu haykırmak istiyorum❤ o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye❤ Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum❤Seni çoooooook seviyorum diye duysun herkes sana olam sevgimi anlasın herkes sebi nasl sevdigimi❤❤💜Canımın içi💜yokluğun beni zora sokuyor❤daha önce böyle bir hüznü tatmamıştım❤ böyle bir sızı doldurmamıştı yüreğimi❤Böylesine üzülmemiş❤gecenin karanlığıyla mutsuzluğa boğulmamıştım❤Senden ayrıyken❤ ellerin ellerimde değilken kuzum❤ ben dünyanın en karamsar insanı oluveriyorum❤ En kötü kabuslara dalıyor❤ en acılı şarkıları yaşıyor sensizliği buram buram hissediyorum❤ Seni her şeyim yaparken❤ sana hatunum derken bir an bile tereddüt etmedim❤ Ama senden ayrı kalınca yaşamak konusunda kararsız kalıyorum❤ Senin sesini duymadan geçen günlerimin hiçbir anlamı yok❤ bak kuzucum gittiniz oraya kav gunden beri duyamiyorum sesini biliyom sende musait olmuyosun ama herifinde cok ozluyor sesini❤ inan bana zaman geçmiyor bile❤ Sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum❤Lütfen hep benimle kal. Hatunumm hep benim ol hayatımın sonuna kadar ben inaniyorum zatn hep benim olcagına bütün hayallerimi seninle gercektestircegimi❤ Seni çok seviyorum❤ ve her zaman seveceğim❤
  Sen benim başıma gelen en güzel şeysin💜 Beni hayatın karanlığından💜ve solgunluğundan kurtaran💜 gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın💜 Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki💜seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı💜 Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın💜 güzel bakışlım💜Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki💜 bi fotoğrafına bakıp ozleninden ağlayacak duruma geliyorum seni öylesine seviyorum ki aşkım💜 bunu anlatmaya hiçbir kelime💜 hiçbir şiir💜 hiçbir şarkı yetmez💜 Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez💜senin gibi bir güzelliğe sahip olduğum için💜 beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum💜 Seni tanıdığım için💜attığım tüm adımlar içim💜seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum💜 Benim sevgilim💕 benim hatunum💕 benim prensesim💕 benim dünyam 💕benim huzurum💕 benim herbiseyim 💕oldugun için dünyanın en şanslı insanıyım💜Sensiz hiçbir yere ait değil💜 hiçbir sözle mutlu değilim💜Sensizken hiçbir yemekte iştahlı💜 hiçbir mevsimde huzurlu değilim💜Her an seni görmek💜 her an senin yakınında olmak💜 seninle aynı yastığa baş koymak💜 ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum💜 Seninle birlikte yaşlanmak💜 saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum💜 Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın💜 İyi ki benimsin💜 İyi ki varsın💜 Kuzucugum bilmiyorum ne kadar icimi dokmeye calissamda yetmez hu kelimeler bizi anlatmaya sana olan sevgimi anlatmaya kuzucum sende biliosun ki bizim aşkımız sevdamızı ne bi kelimeyle ne bi cümleyle anlatamayız biz sevgimizi yasiyoruz sadece ama kuzucum elimden geldigi kadar anlatmaya calistim ben sana insallah guzel biseyler oluy kuzucugumm 💜🖤SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUMM💜🖤

  GÜNAYDIN HATUNUMM💚 GUNAYDIN MELEĞİM🖤 GÜNAYDIN SOL YANIM💚 GUNAYDIN MUTLULUGUM🖤 GÜNAYDIN HUZURUM💚 GUNAYDIN NEŞEM🖤 GUNAYDIN GÜLÜCÜKLERIM 💚GUNAYDIN HAYALLERIM🖤 GUNAYDIN UMUTLARIM💚 GUNAYDIN GELECEGIM 🖤GUNAYDIN ÖMRÜM💚 GÜNAYDIN PRENSESIM🖤 GUNAYDIN GÖKYÜZÜM💚 GUNAYDIN HUZUR YUVAM💚 HERBIŞEYIMM💚

  😘💕💕GUNAYDIN KARICIGIMM💕💕
  😘💕💕GUNAYDIN ÖMRÜM💕💕😘❤️22.08🥰IŞILAY❣️RÜZGAR❣️

 22. Anonim Anonim

  Günaydın günümü aydınlatın geceme gündüz olan hayatıma gökkuşagı gibi açan sevgilim

 23. Ahmet Ahmet

  Vay ki ne vay

 24. Anonim Anonim

  Farmasicimm09
  Instagram hesabımı takip eder mısınız ❣💋

 25. Yunusbey98 Yunusbey98

  Mükemmell sözler takio etmeyı unutmayın

 26. Yakupkara.1903 Yakupkara.1903

  Günaydın ey güzel sevgilim

 27. Anonim Anonim

  Bu ne boktan biley ya yazıyorum yazıyı sonra siliniyo

 28. Eminecan1975 Eminecan1975

  Güzel sözler ve yazılar mükemmel 😉😊

 29. Hasan Hasan

  Şimdi nerden başlasam bilmiyorum🙄. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan🥺 yorulmuştum. Kalbim acıyodu.😔💔 Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu.😒 Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. ♥🙏Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın🦋🌹. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 🙏🙈 Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. avuciçlerinden öpüyorum sevgilim günaydın minişimmm🌸💜🖤ZEYNOMM💜🖤🌸

 30. emrahyuseindofficial emrahyuseindofficial

  Günaydın, ömrüm❤ Günaydın, ömürlüğüm❤Günaydın, can parçam❤Günaydın, gökyüzüm❤Günaydın, cennetim❤Günaydın, hayatım❤Günaydın, gülüm❤Günaydın kaderim❤Günaydın, baharım❤Günaydın, ay ışığım❤Günaydın, güneşim❤Günaydın, kalbimi, mühürlediğim❤günaydın, şuhulatam, ❤Günaydın, nutellam❤Günaydın, çohohremim❤Günaydın, şeherim❤Günaydın, nefesim❤Günaydın, nur tanem❤Günaydın, can özüm❤Günaydın, canımın ciğeri❤Günaydın, nasibim❤Günaydın, gamzelim❤Günaydın, yârim❤Günaydın, kraliçem❤Günaydın, prensesim❤Günaydın, gözümün nuru❤Günaydın, kaderim❤Günaydın, sonum❤Günaydın, sonsuzum❤Günaydın, yol arkadaşım❤Günaydın, minnoşum❤Günaydın, başımın tacı❤Günaydın, başımın belası❤Günaydın, minnik kedim❤Günaydın, eşim❤Günaydın, boncuk gözlüm❤Günaydın bal dudaklım❤Günaydın, karıcığım❤Günaydın, hatunum…❤

 31. ayca.ackgz_09 ayca.ackgz_09

  Seni tanıdığım gün takvimin en güzel yaprağıydı.😍❤❤

 32. MehmetErden7 MehmetErden7

  ❤️

 33. Mustafa Zahidemm Mustafa Zahidemm

  Sen 😗gözlerini😙 açtığında😍 ağrır😗 gün,😙 günün ❣en 💚aydınlık 💞ve❤ sıcak 💛saatleri 🖤gülümsediğin 😋anlarda💞 çıkar 💞ortaya. 🍁Gülümsemende🌼 bulurum 💜ben🌷 mutluluğu, sarılışında 😗ise 😗huzur. 🌺Öpmelerin 😚cennettir senin, ❤kokun 😙cennet😍 kokusu. 🌼Günün 💝aydın💜 olsun 😘sevgilim💞, seni çok💞 çok ❣seviyoruuuuuum🌺 ZAHIDEMM💞

  Bu enkaz altında olan dünya da bir tek
  😚😚💞💞😚😚💞💞😚😚💞💞😚😚
  sana sarılmak istiyorum…. Çünkü bir tek
  😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚
  sana sarılınca yuva gibi kokuyor içim
  😘😘😘😜😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
  Aşk kokuyor içim zahidemmmmmm

 34. Ozlemug Ozlemug

  Seni seviyorum Uğurum ❤

 35. A ⚘ L 25.03 ❤⚘ A ⚘ L 25.03 ❤⚘

  25/03 ⚘❤
  Ben Seni Tanıdıktan Sonra Bütün Kızların Cenaze Namazını Kıldım ⚘❤

 36. Hofbahar663@gmail.com Hofbahar663@gmail.com

  Ne yapıyorsun?

 37. İnstagram yasinimcskn =) İnstagram yasinimcskn =)

  Günaydın

 38. Eliff Eliff

  GÜNAYDIN💖Huzur verenim.
  GÜNAYDIN💜Derdime dermanım.
  GÜNAYDIN💛Tebessüm sebebin.
  GÜNAYDIN💙Mutluluğunu
  GÜNAYDIN 💚Tek varlığım.
  GÜNAYDIN💟Yaşama sebebim.
  GÜNAYDIN🖤Ahiretliyim.
  GÜNAYDIN💗Hayattaki umudum.
  GÜNAYDIN❤️Cennetim çocuklarımın babası olacak adam Seni Çok Ama Çok Seviyorum Rabbime sonsuz şükürler olsun seniz günüm gecem olmasın Hep benim ol benimle kal kurban olduğum Mutlu sabahlar Seni cok seven karıcın❤️❤️

 39. dygsz_htn_07 dygsz_htn_07

  Şimdi nerden başlasam bilmiyorum🙄. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan🥺 yorulmuştum. Kalbim acıyodu.😔💔 Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu.😒 Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. ♥🙏Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın🦋🌹. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 14 ocaktan dan öncesi yok bende.🙏🙈 Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. avuciçlerinden öpüyorum sevgilim günaydın..! ♡
  ♥merve_yasin♥

 40. Hayatımın hayatıyım Hayatımın hayatıyım

  Günaydın hayatımın tek gerçeği
  💗💗💗💗💗💗💗💗💗
  Dünyamı aydınlatan adam
  ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
  Günaydın nefesiyle içimi ısıtan herşeyim
  💞💞💞💞💞💞💞💞💞
  Günaydın HAYATIMIN ANLAMI
  🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎
  Günaydın sevgilim
  🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
  Günaydın evimin neşesi
  💛💛💛💛💛💛💛💛💛
  Günaydın kocacığım
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Günaydın kurban olduğum
  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
  Günaydın NEFESİM
  💓💓💓💓💓💓💓💓💓
  Günaydın gökyüzüm
  😘😘😘😘😘😘😘😘😘
  Günaydın sevdiğim adam
  ♥️🤍♥️🤍♥️🤍♥️🤍♥️
  Günaydın canımın içi
  😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  Günaydın sol yanım
  💛♥️💛♥️💛♥️💛♥️💛

 41. Beril Beril

  Sevgilim, kalbim, birtanem şuan kesin uyuyorsun dur bugun bitanecik sevgilime güzel günaydın mesajı yazmak istedim seninle yeni bir güne güzel huzurlu başlayalım🤗Daha  gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈 Haydi sen de kalk, bak yepyeni bir gün var önümüzde yine seninle yeni güne aşkla başladım sevgilim 🌸 Bugün yanında uyanmak istedim,öylece durup sana bakmak 👀ve seni sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak. gözlerini açtığında ilk göreceğin kişi olmak ❤️kokunu çekmeyi sana sımsıkı sarılmayı isterdim😇Bir gün aynı yastığa baş koyacağız beraber uyuyup beraber uyanacağız😊Şu an tatlı uykundasın ve olabildiğince masum masum uyuyorsundur, saçların dağılmıştır muhtemelen💓😂gözlerine bakarken gözlerimin gülmesi, kalbimin seninle nasıl attığını, içinde sen olan ve senin adınla başlayan herşeyi💞Her an her zaman seni🥰ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM❤️😘Kendini yalnız hissettiğin zaman elini kalbine koy bn her zaman orda olacağım sevgilim👩‍❤️‍👨Öyle çok seviyorum ki seni; her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar♥️♾️ İYİ Kİ HAYATIM DASIN İYİ Kİ BENİM SEVGİLİMSİN❣️🙏Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben sana kavuşmuş olacağım sevgilim💋💟Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor ✨💘. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül bana gül başkasını güldürme onunla gülme istiyorum🦋❤️Kalbi evim olan adam❤😊Gülenn yüzüm😍 en sevdiğim😘 hayatımın anlami💑dünyam🌎
  SENİ ÇOK SEVİYORUM HAYATIMIN ANLAMİ❤️😘😘 GÜNAYDIN BİRİCİK SEVGİLİM 😍04.11.18

 42. Cengizhan Cengizhan

  15.02.2020 seni çok seviyorum eliff gűnaydın bitanem..

 43. BuLUT BuLUT

  Seni herşeyden daha çok seviyom RABISIM
  ❤❤CESRA❤❤
  ❤❤❤08.06❤❤❤

 44. Uyuz Uyuz

  Benim sevgilim yok ama dünyadan daha değerli bir arkadaşım var ailemden hep darbe yedim o ise hep elini uzattı bana çocukluğumu hiç yaşamadım o bana çocukluğumu yaşattı benim ailem sensin Melo seni çok seviyorum canım arkadaşım sarı civcivim😘

 45. ali ali

  vay be şöyle bizi seven olmadı 🙁

 46. Asik madi Asik madi

  20.09.2019 😍 ÖMRUME ÖMUR KATAN ADAM ( M )😍
  Öyle çok seviyorum ki seni; her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar.
  Öyle çok seviyorum ki seni; çöldeki kum tanelerinin sayısı kadar.
  Öyle çok seviyorum ki seni; bir annenin bebeğini sevdiği kadar.
  Öyle çok seviyorum ki seni; sonsuzlukta uçan bulutun özgürlüğü kadar.
  Öyle çok seviyorum ki seni; hiç ayrılmak isteyecek kadar.
  Öyle çok seviyorum ki seni; sevgimin boyutunun üç dünyaya sığacağını düşünecek kadar çooook seviyorum.

 47. Staruriss Staruriss

  Aslında sadece mutlu olmak istemiştim 4 yıl boyuna ama sonunda en yakın arkadaşından öğreniyorsun ki gecmistekini unutmak için bizim hayatımızın içine etmeye gelmiş mk

 48. EMRE EMRE

  Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

 49. Onur Severoğlu Onur Severoğlu

  Dünüm de sensin, bugünüm de… Yarınımda seninle olacak, varlığım da yokluğum da… Sen istediğin sürece hayatımın merkezinde olacaksın sevgilim. Benim sakladığım tüm hayallerim senin, benim her şeyim senin ve ben seninim. Bundan daha büyük bir mutluluk ise yok benim dünyamda. Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben en büyük hayalime kavuşmuş olacağım. Sana kavuşmuş olacağım sevgilim. Benim için mutluluğun resmi de sensin, güzelliklerin adı da… Dünyanın en ulaşılmaz varlığı da sensin, bu köhne yeryüzünün en kıymetli hazinesi de sensin Kadınım 😘😘😘😘😘😘

 50. Sertan Sertan

  Daha 👀 gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈
  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum.🙊
  Şimdi seninle uyanmak vardı.🤩 Sen sımsıkı😎 sarılmışken öylece durup sana bakmak 👀ve seni ❣sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak.
  Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek.💘 Bir günaydın 💌 mesajıyla başlıyorum seni 💗sevmeye ve gün içinde seni 🤔düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında 💫dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok💖 seviyorum.🤫
  Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor,😏 çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle 😍seviyorum.
  Benim gerçek adım 👍🏻Sen ile başlıyo ve 👉🏻senin son sözünle bitiyo✍🏻 tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için. Seni çok seviyorum ve hep sevicem 🙏♥ G Ü N A Y D I N HATUNUMMMM 😍😍😍🥰🥰❤️😘

 51. Aşık... Aşık...

  Günaydın, ömrüm❤ Günaydın, ömürlüğüm❤Günaydın, can parçam❤Günaydın, gökyüzüm❤Günaydın, cennetim❤Günaydın, hayatım❤Günaydın, gülüm❤Günaydın kaderim❤Günaydın, baharım❤Günaydın, ay ışığım❤Günaydın, güneşim❤Günaydın, kalbimi, mühürlediğim❤günaydın, şuhulatam, ❤Günaydın, nutellam❤Günaydın, çohohremim❤Günaydın, şeherim❤Günaydın, nefesim❤Günaydın, nur tanem❤Günaydın, can özüm❤Günaydın, canımın ciğeri❤Günaydın, nasibim❤Günaydın, gamzelim❤Günaydın, yârim❤Günaydın, kraliçem❤Günaydın, prensesim❤Günaydın, gözümün nuru❤Günaydın, kaderim❤Günaydın, sonum❤Günaydın, sonsuzum❤Günaydın, yol arkadaşım❤Günaydın, minnoşum❤Günaydın, başımın tacı❤Günaydın, başımın belası❤Günaydın, minnik kedim❤Günaydın, eşim❤Günaydın, boncuk gözlüm❤Günaydın bal dudaklım❤Günaydın, karıcığım❤Günaydın, hatunum…❤

 52. Gmk Gmk

  Günaydin en kiyetlim❤
  Günaydin en gercegim❤
  Günyadin en sevdigim❤
  Gunaydin sevgilim❤
  Gunaydin askim❤
  Gunaydin balim❤
  Gunaydin kaymagim❤
  Gunaydin kadinim❤
  Gunaydin bebegim❤
  Gunaydin kalbim❤
  Gunaydin kalbimin yarisi❤
  Gunaudin okudugum en guzel şiir❤
  Gunaydin sonmeyen atesim❤
  Gunaydin dunyam❤
  Gunaydin hayatim❤
  Gunaydin en guzel ruyam❤
  Gunaydin cennet kapimin anahtati❤
  Gunaydin tahtimin sulatani❤
  Gunaydin gunesim ❤☀
  Gunaydin aydinligim❤
  Gunaydin gokyuzum❤🌈
  Gunaydin ask tanem❤
  Gunaydin kelebegim❤🦋
  Gunaydin papatyam❤🌼

  Gunaydin sevdigim gunaydin sana gunaydin diye bilmek nekadar guzel bi duygu biliyomusun sen seni kendim kaldirmak cok isterdim seni kendim uayndirmak cok isterdim insallah o gunleride gorecez sevgilim sana gunaydin demeyi sana iyi geceler demeyi okadar cok seviyorum ki anlataman yazarken yuzumde hic gulumseme eksilmiyo cunku gulumsememin sebebine yaziyorum cunku sevgilime yaziyorum cunku askima hayatima bebegime gunesime yaziyorum cunku ben onu cok seviyorum cunku ben seni cok seviyorum sevgilim seni cok seviyorum hayatimin tek gercegi benim tek gercegim benim tek kadinim benim tek sevgilim benim tek askim seni cok seviyorum gunaydin askim ❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘

 53. İbocan İbocan

  Şuan uyuyorsun biliyorum uyandiginda bu oduna ne oldu diyeceksin Biliyormusun aşkım normalde hic bu kadar uzun mesajlar yazamiyan biriyim zaten ne kadar odun oldugumu biliyorsun ama seni dusunerek yazdigimda aklima o kadar cok sey geliyorki yazacak hangisini yazsam nerden başlasam diye dusunuyorum hayallerimin başkahramanı karşıma cıkan en guzel mutluluk Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ben karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha cok seviyorum sen benim hayatımın anlamısın bitanem Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı. Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi

 54. Yağmurummmm Yağmurummmm

  😂😂😂😂

 55. Hayat Hayat

  Daha 👀gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma😁🙈
  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum🙊💕 Kalbi evim olan adam❤😊Gülenn yüzüm😍 en sevdiğim😘 hayatımın anlami💑dünyam🌎Günaydın tek gerçeğimm 😍🤗🤗😛🤗😛🤗💕

  • Murat gül Murat gül

   GUNAYDIN KALBİME HUKMEDENIM❤️❤️😚GÜNAYDIN MINIK GÖZÜM ❤️❤️😚GÜNAYDIN GÜLÜŞLERİMIN SEBEBİ ❤️❤️😚GÜNAYDIN BAL KAYMAĞIM❤️❤️😚GÜNAYDIN GÖKYÜZÜ SURATLIM❤️❤️😚GUNAYDIN GÜNEŞIM ❤️❤️😚GÜNAYDIN CENNETİMİN ANAHTARI ❤️❤️😚GÜNAYDIN HERBİŞEYİM❤️❤️😚GÜNAYDIN SUÇ ORTAĞIM ❤️❤️😚GUUNAYDIN NEFESİM ❤️❤️😚GUNAYDIN BAŞIMIN TACI ❤️❤️😚TATLI BELASI ❤️❤️😅GUNAYDIN Gülüm ❤️❤️😚GÜNAYDIN MURADIM ❤️❤️😚GUNAYDIN VAZGECILMEZIM ❤️❤️😚GUNAYDIN SOL YANIM ❤️❤️😚GUNAYDDIN KALP ATIŞIM ❤️❤️😚GUNAYDIN PRENSİM ❤️❤️😚GUNAYDIN Erkegim❤️❤️😚GUNAYDIN yakışıklı sevgilim ❤️❤️😚GÜNAYDIN DİLEĞİM ❤️❤️😚GÜNAYDIN Muradım Seni cok seviyorum 27. 02.2019🙈💓💓💓

 56. Melek Çolak Melek Çolak

  Saatimi senin gülen gözlerinin merkezine kuruyorum. ❤💕Her sabah uyanınca gözlerinle gülümsersin ya bana, ❤💕işte senin gözlerin benim saatimin akrep ve yelkovanında. ❤💕Geceler elbet biter, ❤💕ama cennet gülüşün hiç bitmesin.❤💕
  BERATIMMM 18.06,18 SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤💕

 57. Cevat Özkan Cevat Özkan

  Şule seni çok sevmek istiyorum

  • Yasin Yasin

   Ee sev kardes 😂🤣

 58. Cevat Özkan Cevat Özkan

  Şule ben seni çok sevmek istiyorum hep sana şiirler yazmak istiyorum

 59. Cevat Cevat

  Şule ben seni sonsuza kadar severim her gün şiir ler yazarım sana

  • Arslnts Arslnts

   Nişanlı sule nişanlı

 60. @xpower.qeveze ınsta @xpower.qeveze ınsta

  Tm çok güzel mesaj lar varda sevgilimiz yokki bi gunyadin mesajı atak yaa 😓😓😓

  • Burakk.ucarrr Burakk.ucarrr

   Aga burda ne işin var ozaman ahahahahha

  • zeynep zeynep

   Allah allah

 61. Hüseyin SOYLU Hüseyin SOYLU

  GUNAYDIN KALBİME HUKMEDENIM❤️❤️😚GÜNAYDIN MINIK GÖZÜM ❤️❤️😚GÜNAYDIN GÜLÜŞLERİMIN SEBEBİ ❤️❤️😚GÜNAYDIN BAL KAYMAĞIM❤️❤️😚GÜNAYDIN GÖKYÜZÜ SURATLIM❤️❤️😚GUNAYDIN GÜNEŞIM ❤️❤️😚GÜNAYDIN CENNETİMİN ANAHTARI ❤️❤️😚GÜNAYDIN HERBİŞEYİM❤️❤️😚GÜNAYDIN SUÇ ORTAĞIM ❤️❤️😚GUUNAYDIN NEFESİM ❤️❤️😚GUNAYDIN BAŞIMIN TACI ❤️❤️😚TATLI BELASI ❤️❤️😅GUNAYDIN SULTANIM ❤️❤️😚GÜNAYDIN MELEĞİM ❤️❤️😚GUNAYDIN VAZGECILMEZIM ❤️❤️😚GUNAYDIN SOL YANIM ❤️❤️😚GUNAYDDIN KALP ATIŞIM ❤️❤️😚GUNAYDIN PRENSESIM ❤️❤️😚GUNAYDIN KADINIM❤️❤️😚GUNAYDIN GÜZELLİK ABIDEM ❤️❤️😚GÜNAYDIN DİLEĞİM ❤️❤️😚GÜNAYDIN İNCİ TANEM 😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️GUNAYDIN AŞKIM HUZURUM KURBAN OLDUĞUM

  • The end The end

   Saol kardeşim iyi oldu bu

  • Anonim Anonim

   Cokk güzel ya bol bol yazın atın

  • Vedat Vedat

   Çok güzel olmuş Adamsın Helal Sana

 62. The end The end

  4 yılım gitti koskoca 4 yıl biti…

 63. Birkan Birkan

  Sizden ricam bir doğum günü mesajı yazabilirmisiniz uzun olsun

  • Anonim Anonim

   Doğum günün kutlu olsun

   • isminizigirin isminizigirin

    Graaal 😂😂

    • Canan Yiğit Canan Yiğit

     Yaa bddhchhc

 64. BuğraBeyy BuğraBeyy

  Herşey tamam ama bilin bakalım ne eksik?

 65. İsmail İsmail

  Abi hiç beğenmedim aq bune yaşlı yaşlı

  • admin admin

   Nasıl olsun abicim ketçap mayonezde olsun ister misin?

   • Cerenn Cerenn

    Helal olsun admin 🔥🔥🔥🔥

  • Anonim Anonim

   O zaman burda ne işin var karşim

 66. Esrayagmuryagız Esrayagmuryagız

  Vay be neguzel gunaydın mesajları allh aklınız ve kalbınızdekını sozlerın yanında olmasını nasıp etsın ☺tabı bızede boyke guzel mesaıjlar atacak sevgılılwr nasıp etsın aminnn🙈💕

  • Anonim Anonim

   Bn varim ya

  • Anonim Anonim

   hersabah atabilirim istersen 😋😋

  • Serhat Serhat

   Esra istersen benle beraber olabilirsin instegram kullanici adim @serhat._.k667 istek atarsin

   • Polen Polen

    Sende beni ekle instagram adi : poln.x

  • Anonim Anonim

   istegram kullanyormusun

 67. Şule Şule

  Vay anasını bir bizim sevgilimiz yok anasını satım biri bana sevgili olsun 😂😂

  • Umuttttttt Umuttttttt

   Ben olayım 😂😂

   • Mert Mert

    sevilecek kadınmısın mesela

    • Gül Gül

     Tabiki de 😊

   • Şule Şule

    Vayyy bize böyle sevgili denk gelmedi anasını satım 😃😃

    • Muhammet Muhammet

     Elbet bir gun gelir sanada denk

    • Anonim Anonim

     Sule seni seven hersekilde bikmadan gormeden sever asik olur yani benim gibi😊😊🌹❤❤

    • Anonim Anonim

     @alim_aktmr25

    • Emree.banner Emree.banner

     Vay be evlenme salonuna dönmüş burası

     • Samet Samet

      Niye şimdiki aşklar basit oluyor sanki kardeşim insanlar daha napıcağıni bilmiyor aşk artık yok menfaat çıkar eğlence nefis olmuş🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

    • Anonim Anonim

     Istersen var öle sevgili

     • Samet Samet

      İsmi Sevgilim olsun sadece ama aşk sevgi yok

  • Gazi şimşek Gazi şimşek

   Ben. Olurum Tanışalımmı

  • Anonim Anonim

   Ben olurum sevgilin

  • ismail yegen ismail yegen

   😀 😀 😀

  • zafer zafer

   gel sev beni seveyim seni olumunee şuleee 💓💕💞💑

  • Mehmet Mehmet

   Daha cok ararsın

  • Anonim Anonim

   Ben Oluyum Ya 😂😂

 68. Bir dost Bir dost

  GÜNAYDIN 💖Huzur verenim.
  GÜNAYDIN 💜Derdime dermanım.
  GÜNAYDIN 💛Tebessüm sebebim.
  GÜNAYDIN 💙Mutluluk kaynağım.
  GÜNAYDIN 💚Tek varlığım.
  GÜNAYDIN 💟Yaşama sebebim.
  GÜNAYDIN 🖤Hayattaki umudum.
  GÜNAYDIN 💗Ahiretliğim.
  GÜNAYDIN ❤Benim cennetim Çocuklarımın babası olacak insan
  SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM iyiki varsın Rabbime sonsuz şükürler olsun sensiz günüm gecem olmasın hep benim ol benimle ol kurban olduğum hayırlı sabahlar😘😘😘😘😘😘😘

  • gülhan gülhan

   Hayrli sabahlr bn yarin erkk arkadsima uzn mesj yazacagimi soyledim ve ne yazcagimi bilmiyrm bana yardimci olurmusunz acba

  • Uzman Çavuş Uzman Çavuş

   Hanfendi yada beyfendi aliyorum yazdigini ona numara olmusss 😂😂

  • Hayalet Hayalet

   Vallahi billahi yüreğine sağlık 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 69. Seda Seda

  Şuan uyuyorsun biliyorum uyandiginda bu oduna ne oldu diyeceksin Biliyormusun aşkım normalde hic bu kadar uzun mesajlar yazamiyan biriyim zaten ne kadar odun oldugumu biliyorsun ama seni dusunerek yazdigimda aklima o kadar cok sey geliyorki yazacak hangisini yazsam nerden başlasam diye dusunuyorum hayallerimin başkahramanı karşıma cıkan en guzel mutluluk Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ben karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha cok seviyorum sen benim hayatımın anlamısın bitanem Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı. Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi 💘💘😘

  • eragcaglr65 eragcaglr65

   Ne yaptın be seda😂😂

 70. Hilal Hilal

  Daha 👀 gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈
  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum.🙊
  Şimdi seninle uyanmak vardı.🤩 Sen sımsıkı😎 sarılmışken öylece durup sana bakmak 👀ve seni ❣sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak.
  Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek.💘 Bir günaydın 💌 mesajıyla başlıyorum seni 💗sevmeye ve gün içinde seni 🤔düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında 💫dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok💖 seviyorum.🤫
  Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor,😏 çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle 😍seviyorum.
  Benim gerçek adım 👍🏻Sen ile başlıyo ve 👉🏻senin son sözünle bitiyo✍🏻 tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için. Seni çok seviyorum ve hep sevicem 🙏♥ G Ü N A Y D I N KALBİ evim olan ADAMIM!!!

  • Anonim Anonim

   Bunu sevgilime attım çok teşekkür ederim ❤️

 71. Sevda temur Sevda temur

  Supwr yaa

  • Anonim Anonim

   Bende sana yazarim sev

 72. Mahmut'un sevdiği Mahmut'un sevdiği

  Günaydın hayallerimin baş kahramanı,
  Bugünde sensiz uyandım .
  Ama olsun ben biliyorum ki sen her zaman yanımdasın. Şimdi seninle uyanmak vardı. Sen sımsıkı sarılmışken öylece durup sana bakmak ve seni sevmek. Ellerini tutmak vardı. En önemliside yanında uyumak. Senin sesini duyunca içim bi tuhaf oluyo. biliyosun ki telefonla konuşmayı sevmem ama seninle konuşurken hic kapatasım gelmiyo hayatımın anlamı. Seni çok seviyorum çocuklarımın babası. Sensiz yaşayamam oksijenim . Günaydın benim minik sevgilim…

 73. Yasinim ❤️ Yasinim ❤️

  Sen cennetsin gözlerimde sen bir Huzursun huzur veren kalbimde. Adın yazılı kalbimde silinmez ben ölesiye kadar Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine beni hayata döndürmek için bir sözün yeter. Benim ilahımda sensin dünyamda sensin. Senin için ağlamak bile bana huzur seninle gülmek kadar seninle ağlamayıda seviyorum benim için her zaman hayatımın anlamı olarak sen kalıcaksın sevgilim. Ölesiye seviyorum seni yaşamak için tek sebebimsin yaşamak için seviyorum seni ölmek içinde tek sebebim olur gidişin. Umutlarım adına Teşekkür ediyorum sana huzurumun adına teşekkür ediyorum. Sen benim tek huzurum sen benim bildiğim tek doğrumsun. Benim gerçek adım Sen ile başlıyo ve senin son sözünle bitiyo tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için. Seni çok seviyorum ve hep sevicem ölesiye kadar 🙏🏽♥️ G Ü N A Y D I N KALBİ evim olan ADAMIM!!!

  • Anonim Anonim

   Şirk var yazı da

 74. beyza beyza

  Seni cok seviyorum aliiiiiiiiii 😘😍💕💓💓💓💓

  • Ensar Ensar

   Bende seni seviyorum 😂😂

 75. Merve Hatun Merve Hatun

  Seviyorum her an daha fazla aşık oluyorum inan buna sevdigim gerçekten sen benim herşeyimsin mesafeler yollar hiç umrumda değil senin o güzel kalbin benim hayatım ömrümü verdim ben ona herseyimi sana adadim kalbimi ruhumu bedenimi senden baska herkese kör gözlerimi sen benim tek erkeğimsin Aşk her şekilde ve her yerde yaşanır ve biz aşkımızı her yerde en güzel şekilde mutlu oluruz kalbinin bende olduğunu bildiğim için asla senden vazgeçmem Dur durak bilmeden seviyorum seni Hiç dinlenmeden, yorulmadan
  Ben seni hep aynı şiddetle seviyorum sevgilim hayallerim ise sensiz adeta bir hic İyi ki benim sevgilim olmuşsun Bana yaşattığın her güzel duygu için sana milyonlarca kez teşekkürler bir tanem. Sen benim yanımda olduğun sürece bu dünya hep bu kadar güzel olacak canım sevgilim Beni bu kadar sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için sana çok teşekkür ederim kalbin o kadar temiz ki o kalbin içinde olduğumuz için çok mutluyum aşık olduğum tek isim ve yaşlılığımda da ellerini tutmak isteyeceğim tek adamsın İyi ki yanımdasin Şimdi ise tek derdim seninle mutlu bir yuva kurup birlikte çocuklarımızı büyütebilmek canım sevgilim O günler de yakında gelecek ve bizim icin hayat işte o zaman başlayacak Hayatımın en güzel günleri seninle başladı ve seninle devam ediyor bir tanem Her zaman yanımda olduğun ve ellerimi hiç bırakmadığın için sana milyonlarca kez teşekkür de etsem az gelir Seni çok seviyorum benim canım kocacım Güzel kalpli kocam benim senleyken buldugum mutluluğu hiç bir yerde bulamıyorum Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaallah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum 😀😀
  bana kızgın küs olmanı kaldıramam bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsamda uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ben karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden bazen çocukça davranıyorum ama ne yapım ben de böyleyim ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam ben seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum ? aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum seninle vakit geçirememekten senın sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum arayamıyorum senı ama uzun lafın kısası ben ölümden değil sensizlikten korkuyorum beni hic bi zaman sensiz bırakma olur mu ALLAH bir insanı benden cok seversen elınden alırım demiş sana duygularımın bircogunun belli etmememin sebebıde bu nasıbımıze ne düşerse onu yaşarız benım nasıbımde sensın zamana degıl bız herşeyi Allaha bıraktık Allah senı benım karşıma cıkardıysa guzel bır sebebı vardır çünkü sen benim geleceğim kocam eşim cocuklarımın babası annemle babamın biricik tek damadı olucaksın inşallah 😊😊 Amma fela kin hersey yıne nasip yolun cıkıyor 😊😀seni sevıyorum bıtanem
  Ellerım agrıdı yazana kadar canım cıktı 😀 hepsı kendı düşüncem bir ilham geldı anlatamam 😀😀 saatte gece 12:10 😀😀 neyse aşkım

  G
  Ü
  N
  A
  Y
  D
  I
  N

  T
  E
  K

  G
  E
  R
  Ç
  E
  Ğ
  İ
  M
  ❤️🖤❤️💞💓💞

  • Emrevrg Emrevrg

   Kopyaladım eywallah 😁

  • Yusuf avan Yusuf avan

   Güzel 😃

  • Esmer hatun Esmer hatun

   Bu ne güzel bir yazıdır bi insan kendini ancak bu kadar anlatabilir

 76. Yasinim ❤️ Yasinim ❤️

  Sen benim kocaman ıssız çölümde kalbimdeki çiçekleri yeşerten tek varlığımsın. Kapkaranlık gecemi aydınlatan tek ışığımsın. Dünyamı aydınlatan tek yıldızımsın. İçimde kocaman bir dünya kurdum o dünyanın gökyüzüsün. Sen benim en mutlu en neşeli yanımsın sevdiğim. Seni çok seviyorum Günaydınnnn aşk kokulum 💕

  • Mustafa Mustafa

   Teşekkür ederim aldım bunu eyvallah

 77. Ahmetcan Türk Ahmetcan Türk

  Gecemi gündüze çeviren, kapkaranlık hayatımı gökkuşağına çeviren, bedenimi sıcaklığıyla ısıtan, ruhuma ışığıyla huzur veren güneşi bile kıskandıran güzeller güzeli sevgilim güüünnaaaydıııııın 😍😍 seni seviyorum yağmurdan sonraki toprak kokum, köklerime can veren cansuyum benim çok seviyorum seni 😊 vee kocaman öpüyorum o güzel suratının her santiminden hasretiyle yandığım kadınım benim 😘💋❤️

 78. Yasin’inkübrası Yasin’inkübrası

  Senin saçının kaşının hatta ve hatta kirpiklerinin her telinde bir başka mucize yatıyo Sen adam sen hayatıma girdiğinden beri içimde kuruyup gitmekte olan ağaçlar şimdi renk renk çiçek açıyo.
  Ve sen Adamım sen benim hayatımda olduğun sürece içimde büyüyen ağaçların dalına kuşlar, çiçeklerin üzerinede bal arıları konmaya devam edecek. Ve ben bu hayatta olduğum sürece son nefesimi verene kadar seni sevmeye devam edeceğim. Seninle aynı evi paylaşıp aynı evin anahtarını taşımak istiyorum. Kapımın önünde senin ayakkabılarını görmek ve geleceğin saati 4 gözle 👁 beklemek istiyorum seninle herşeyi paylaşmak istiyorum oturduğumuz kanepeyi televizyonu hatta televizyon kumandasını bile paylaşmak daha doğrusu paylaşamayıp kavga etmek sonra kıyamayıp seninle aynı şeyi izlemek istiyorum. Hoş sen varken televizyon umrumda bile değil. Senin her zerreni yüzünün kıvrımlarını yüz hatlarını ezberlemek istiyorum sende bana noldu niye bakıyorsun deyip hiçç demek istiyorum . Sen iyiki varsın ADAMIM. Bana bu güzel duyguları hissettirdiğin için çok teşekkür ederim. Rabbim seni başımdan gönlümden eksik etmesin. Seni çok seviyorum. Günaydın canıma can diye kattığım. ❤️🤚🏽

 79. Barısevim Barısevim

  Gözlerimi açar açmaz sen seni bugün dünden daha çok seviyorum güneş her açtığında seni bana yakınlaştırıyo günaydın herşeyim şükürler olsun ki aşkınla kalbim taşıyo yaşama sebebi veriyo içtiğim su bile anlamlaşıyo yürüdüğüm yol iyiki varsın adam iyiki varsın

 80. . .

  💜🖤 GÜNAYDIN GÜNÜMÜ AYDINLATANIM💜🖤

  Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez❤ Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki❤her an seni yaşamak❤ seninle yaşamak❤ seninle yaşlanmak istiyorum kuzucum❤ Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin❤yaşadığımın farkına vardıran sensin❤ huzurun diğer adı sensin❤ Biricik Hatunum❤Bilki bitanem her duamda ellerimi açtığım❤ her hayalde baş köşeye kondurduğumsun❤Bilki kuzucum❤ benim en tatlı uykum❤ en hakiki mutluluğumsun❤bazen yokluğunu haykırmak istiyorum❤ o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye❤ Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum❤Seni çoooooook seviyorum diye duysun herkes sana olam sevgimi anlasın herkes sebi nasl sevdigimi❤❤💜Canımın içi💜yokluğun beni zora sokuyor❤daha önce böyle bir hüznü tatmamıştım❤ böyle bir sızı doldurmamıştı yüreğimi❤Böylesine üzülmemiş❤gecenin karanlığıyla mutsuzluğa boğulmamıştım❤Senden ayrıyken❤ ellerin ellerimde değilken kuzum❤ ben dünyanın en karamsar insanı oluveriyorum❤ En kötü kabuslara dalıyor❤ en acılı şarkıları yaşıyor sensizliği buram buram hissediyorum❤ Seni her şeyim yaparken❤ sana hatunum derken bir an bile tereddüt etmedim❤ Ama senden ayrı kalınca yaşamak konusunda kararsız kalıyorum❤ Senin sesini duymadan geçen günlerimin hiçbir anlamı yok❤ bak kuzucum gittiniz oraya kav gunden beri duyamiyorum sesini biliyom sende musait olmuyosun ama herifinde cok ozluyor sesini❤ inan bana zaman geçmiyor bile❤ Sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum❤Lütfen hep benimle kal. Hatunumm hep benim ol hayatımın sonuna kadar ben inaniyorum zatn hep benim olcagına bütün hayallerimi seninle gercektestircegimi❤ Seni çok seviyorum❤ ve her zaman seveceğim❤
  Sen benim başıma gelen en güzel şeysin💜 Beni hayatın karanlığından💜ve solgunluğundan kurtaran💜 gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın💜 Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki💜seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı💜 Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın💜 güzel bakışlım💜Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki💜 bi fotoğrafına bakıp ozleninden ağlayacak duruma geliyorum seni öylesine seviyorum ki aşkım💜 bunu anlatmaya hiçbir kelime💜 hiçbir şiir💜 hiçbir şarkı yetmez💜 Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez💜senin gibi bir güzelliğe sahip olduğum için💜 beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum💜 Seni tanıdığım için💜attığım tüm adımlar içim💜seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum💜 Benim sevgilim💕 benim hatunum💕 benim prensesim💕 benim dünyam 💕benim huzurum💕 benim herbiseyim 💕oldugun için dünyanın en şanslı insanıyım💜Sensiz hiçbir yere ait değil💜 hiçbir sözle mutlu değilim💜Sensizken hiçbir yemekte iştahlı💜 hiçbir mevsimde huzurlu değilim💜Her an seni görmek💜 her an senin yakınında olmak💜 seninle aynı yastığa baş koymak💜 ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum💜 Seninle birlikte yaşlanmak💜 saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum💜 Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın💜 İyi ki benimsin💜 İyi ki varsın💜 Kuzucugum bilmiyorum ne kadar icimi dokmeye calissamda yetmez hu kelimeler bizi anlatmaya sana olan sevgimi anlatmaya kuzucum sende biliosun ki bizim aşkımız sevdamızı ne bi kelimeyle ne bi cümleyle anlatamayız biz sevgimizi yasiyoruz sadece ama kuzucum elimden geldigi kadar anlatmaya calistim ben sana insallah guzel biseyler oluy kuzucugumm 💜🖤SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUMM💜🖤

  GÜNAYDIN HATUNUMM💚 GUNAYDIN MELEĞİM🖤 GÜNAYDIN SOL YANIM💚 GUNAYDIN MUTLULUGUM🖤 GÜNAYDIN HUZURUM💚 GUNAYDIN NEŞEM🖤 GUNAYDIN GÜLÜCÜKLERIM 💚GUNAYDIN HAYALLERIM🖤 GUNAYDIN UMUTLARIM💚 GUNAYDIN GELECEGIM 🖤GUNAYDIN ÖMRÜM💚 GÜNAYDIN PRENSESIM🖤 GUNAYDIN GÖKYÜZÜM💚 GUNAYDIN HUZUR YUVAM💚 HERBIŞEYIMM💚

  😘💕💕GUNAYDIN KARICIGIMM💕💕
  😘💕💕GUNAYDIN ÖMRÜM💕💕😘

 81. Anonim Anonim

  yazarmisiniz biraz daha

  • admin admin

   Devamı gelecek bizi takip edin.

 82. Gamzelim Gamzelim

  Aldığım nefesin sebebi. Sonsuzluk gibi seni sevmek. Sürüklenirsin mutluluğa umuda hayallere ve aşka. Sensin bu bedenimde kalbim, sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim sevdiğim. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin. Attığım her adımda seni isterim baktığım her yerde seni görürüm. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle. Ah bir bilsen nasıl seviyorum. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime. Benn anlatamıyorum sen yaşa istiyorum.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gerçeği vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın. Günaydın sevgilim üzerini sıkı giyin üşütme seni çok seviyorum ❤️

 83. Kübra❤️Yasin Kübra❤️Yasin

  Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyosun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmiyorum. Her sabah üşenmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Uykumda bile özlediğim asla doyamadığım ve doyamayacağım huzur kokan ADAMIM! Aşık olunca sevince seviyor insan sabahları. Aşık olunca kıymeti biliniyo günün. Yine uyanır uyanmaz telefona gidiyo elim. Kim bilir belki şimdi yeni uyandın ne kadar masumsundur ☺️ sersemsindir ne yapacağını bilemiyosun bi sağa bi sola bakıyosundur ? belkide saçların dağılmıştır sinirlisindir ?? yanında olup o hallerini görmenin hayaliyle yaşıyorum ?? Günaydın içimi huzurla dolduran Adamım ?. Günaydın yaşadığım en güzel gerçek ♥️ Günaydın gamzelerinden öptüğüm ??

  • Jonii Jonii

   Bu fena ??

 84. Şahin krkya Şahin krkya

  Yarın için sevgilime söz verdim uzun mesaj atıcam diye güzel bisey de yazamadım bi yardımcı olurmusunuz rica etsem

 85. Eda Eda

  Sevilmedik şöyle anasını satayım..

  • Anonim Anonim

   Seweym seni oyle biyle

  • Anonim Anonim

   Inşallah seçilirsin

  • Anonim Anonim

   Eda hanım kıymetini bilmeyenler utansın

  • Anonim Anonim

   Ben seni severim eda gel

  • Anonim Anonim

   aşkımbenimya

  • Shiro Shiro

   Sevilmek istiyorsan sevilirsin… Elinin tersiyle itmek yerine sen konuş o dinlesin…

  • Kalabalık içinde sessiz adam Kalabalık içinde sessiz adam

   Birgün sevilirsin inşallah

 86. Nida Nida

  Güneşim oldun üşüyeen yüreğimi ısıttın şu basit iki kelimeye sen anlam kazandirdin ’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aldin sevginle isledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen güldurdun yüzümü ne zaman sinirlensem ne zaman icim de fırtınalar kopsa sigindigim liman hep sen oldun her sabah sesinle uyanmayi seviyorum ben ya da nefes alış verisini hissederek uyumayı aslında her gün yeni bir masal yaşıyorum seninle ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aldığım her nefes kadar muhtacım sana soludugum her hava kadar. Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı. Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani. Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum oyle o gökyüzü benim hayal perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaller beliriyor gözümün önünde .Ben hayatta hiç risk almadım biliyo musun bitanem hep korkularim her seyin önüne geçiyordu ta ki seni taniyana kadar hayatıma oyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin. Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle gülmem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki. Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni. Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayal etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keske kalbimin dili olsa da seninle konusabilse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyo musun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum. Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim. İyi bakacagindan adım gibi eminim. Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebilcem aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi ♥?

  • Anonim Anonim

   Benim ismim de nida ve aynı aşkı yaşıyoruz ??

  • Sima Sima

   Mükemmelsin yaaa

  • Çingen Çingen

   Bu yazı tamamda altındaki sözler küçük sözler iyiki cevap vermisim falan benim sozlerim

 87. Esmerinin Asik Hatunu Esmerinin Asik Hatunu

  Gunaydin gulusu gozune yansiyan sevgilim her sabah seni gormek kadar guzel ne var ki bu dunyada belki uzun zamanlar belki mesafeler var ama o kara harelerine batigimda iste o zaman unutuyorum mesafeleri de korkuyu da huznu kederi de. O gozlerin benim huzurum, o gozlerinin derinligine kapilarak ayri yataklarda da olsak her sabah yuzune bakarak uyanmak sessizce fisildayabilmek ilerde kirpiklerinden baslayip koprucugune kadar operek uyandirmak kulagina seni seviyorum diyince tum guluslerini bana vermen ve harelerin isil isil kahverenginin en guzel tonunu bana bahşetmen gunaydin gun isigim gunaydin yasam kaynagim seni cok seviyorum esmerimm ♥♥

 88. Anonim Anonim

  Icınden geldi gibi yaz ole olmaz

 89. Aşk kipirtisi Aşk kipirtisi

  Sabah sabah ilk gözümü açar açmaz aklıma gelen sevgilim dokunduğumda hissettiğim opunce eridiğim adam biliyorum ve sende biliyorsun iki gündür saçma sapan şeylere tartışıyoruz ben düşündüm taşındım gerek yok yani böyle şeylere her aznimizin kıymetini bilmek yerine tartışmak niye üzmek neden yani onun için seni üzmeyeceğim sevgilim ya ben sensiz ne yaparım hiç düşündün mü sen benim nefesimsin kalbim bedenim ruhum herseyim sana ait ve ben bu durumdan çok mutluyum sana farklı bir düşkünlüğüm var benim kiziyorsam kiriyorsam affet bazen huysuz ihtiyar insanlara benziyoruz ? ama biliyormusun en çok o beni mutlu eden ilerde beraber yaşlanmak seninle aynı evin içinde olmak mesela 10 gün sonra burdasin hatta 9 o kadar alıştık ki birbirimize Allah seni benim başımdan eksik etmesin bitanem ama sunu da bil sana kızıyorsam sebebi var da bilerek kirmiyorum bunu bil yeter olur mu şimdi gelelim kim kimi daha fazla seviyor öyle mi prensim benim ?? bi kere ben daha çok seviyorum seni böyle dünyanın tavanı kadar falan uçsuz bucaksız seviyorum seni cooooooooooooooooookkkkkk çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iyiki benimsin iyiki seninim gülüşünü öptüğüm kurban olduğum varlığına Elhamdülillah herşeyim birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü öpüyorummmmmmm bal dudaklarından ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?????

 90. Mehmet Mehmet

  Kapkara yanlız gecelere doğan güneşim yaşanılmaz olan dünyada yaşayabileceğim tek eşim,
  Kirli kalplerin hüküm sürdüğü dünyada temiz kalpli sevdiğim,
  Sevmelere doyamadığım,
  Ömrümü feda ettiğim,
  Sevgimin hakedeni,
  Güzeller güzeli..
  Konuşurken mutlu olduğum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece senin gözlerin içinde hayallere dalacak.. Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem, Uyan hadi uykucu sevdam, Hadi uyan bana günaydın de, Aklımdan bir saniye bile çıkmayan aşk, Bir an önce uyan güzel gözlüm… Sana ait olduğum ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sende toplandı bitanem, ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım, seni çok seviyorum,
  Prensesim ; seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, seni çok seviyorum hem de çok canım benim gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor…
  Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, küçücük kalbimde dünyalar kadar sennn seni seviyorum Sana aşığım, GÜNAYDIN hatunum benim ???❤❤

 91. Kelebek Kelebek

  Bize bukadar guzel seyler yazan hic olmadi

  • Cansel Cansel

   Neden olmadj

   • Burakcan Burakcan

    Bizi böle seven olmadı be

 92. Uzay Uzay

  Bence herkes günaydın mesajını içinden geldiği gibi yazmali

 93. Anonim Anonim

  uzun mesaj

 94. Gurbet ayaz Gurbet ayaz

  Bizi seven yok

  • Anonim Anonim

   Benimle çıkarmışsın

 95. Tuğba Tuğba

  Bana da çok uzun mesaj yazıp gönderebilirmisin sevgilime böyle güzel bişey atmak istiyorum

  • Anonim Anonim

   Özgün ol bence 😂

 96. Anonim Anonim

  çok güzell

 97. Selçuk sibel Selçuk sibel

  Süperler ya

 98. Anonim Anonim

  Vayy ananasini çok güzel ??

  • Emin.y Emin.y

   Banada yardımCı olabilirmisiniz Sewdigime uzun bir günaydın mesajı AtmaLıyım ve ne yazacağımı bilmiorum 😕😕

 99. Anonim Anonim

  Sen benim ilk görüşte aşık olduğum ,
  sen ağzından çıkan ilk kelimeye tutulduğum,
  sen gülüşüne bağlandığım ,
  sen hayatım ,
  sen mutluluğum ,
  sen bu dünyadaki en değerli varlığım,
  ben senin aşkınla gözlerini açan ,
  ben seninle ilk nefesini alan,
  ben seninle hayatın güzelliklerini gören
  Ben ömür boyu o kalpte yaşamak isteyen
  MELEĞİNİM
  TÜM dünyadaki en değerli, en yakışıklı, en güzel gözlü, kalbime hitap eden tek erkek günaydın

  • Anonim Anonim

   Vayyyyy süper be ya

  • Eylem Kardaş Eylem Kardaş

   Aldım bunu teşekkür ederim

   • Yarqic11 Yarqic11

    😊😊

 100. bade işcil bade işcil

  Hayat bazen hiç ummadığımız kadar yabancı bize ve yine sen bittanem ümrumü adadığım erkeğim her an her dakika senle olma hayali kuruyorum aynı evde aynı yastığa ve koymayı günaydın hayatımın anlamı kalbimin parçası bittanem senle yini bu güne günaydın

  • Anonim Anonim

   Önce Türkçeyi öğren

 101. elif elif

  vay be boyle sevenlerde varmis arkadas tamda dogum gunumde paylasmissin kardesim Allah mutlulugunuzu Bozmasin İnsallah ?

 102. Yarim ? Yarim ?

  Günaydın günümü aydınlatın geceme gündüz olan hayatıma gökkuşagı gibi açan sevgilim ?

 103. Kxkdkdkd Kxkdkdkd

  Allahına kurban ?????

 104. Anonim Anonim

  Helal olsun kardeşim cidden

 105. Resul gizem çolak Resul gizem çolak

  Günaydın ömrümü verdiğim, hayatımı adadığım, canımdan can olan sevdiğim; Günaydın güzel gözlerine, tatlı diline, güler yüzüne, kızmalarına, sevmelerine, tolatlamalarına kurban olduğumm? Günaydın bakmaya doyamadığım, sevmeye kıyamadığım, gönlümün tek sahibi olan aşkım Günaydın ömrümün diğer yarısı, vazgeçemediğim; Günaydın benim sabahımı aydınlatan ışığım, bitmek tükenmek bilmeyen özlemim bu kadar yetermi dedim ama yemiyor aşkım sana olan sevgimi anlatmaya biraz daha bahsedeyim seni ne kadar sevdiğimi ??uzun lafın kısası aşkım ❤❤❤❤Sen benim huzurum sen benim meleğim, benim her şeyim, benim gecemi gündüzüme bağlayan yarim , benim cennet kokulum ?bunu saten biliyosun “ÇÜNKÜ BENİM BOCUĞUM” ?Saçlarının her telinde huzur bulduğum hatunum gözlerine baktığımda geleceğimizi gördüğüm aşkım. Senin her gözüne baktığımda şunu görüyorum aşkım Geleceğinizde sen ben bir de aslan parçası oğlumuz var, birde kızımız ❤️ geleceğimizde Allah’ın bana emanet ettiği seni helalim olduğunu görüyorum seninle benim sonsuzluğumuzu görüyorum❤️ ÖMRÜM Her şeyim , güneşin Bile kıskandığı sevgilim, melek yüzlü sevgilim, gıdısını öpmek istediğim ? ama oynamaktan öpemediğim? öptüğümde de kokunu içime çekiyorum O beni benden alıyo aşkım sen benim her şeyimsin ❤️GİZEMİM❤️ tam her şey bitti derken Allah gönderdi seni bana deli kalk dedi ??uğruna canını verebileceğin bir emanet yolluyorum sana❤️ona iyi bak ileride helalin olacak Allahun bana lütuf ettiği aşkım sen geldin Elimi sen tuttun sonra açık olan yaralarımın hepsi o an kapandı sen bana sarıldığında dünyanın bütün kötülüğü üstümdeki tüm yaşamama isteği birden dünyanın en huzurlu en mutlu en neşeli en merhametli birisine döndürdün beni Boncuğum ❤️Ben kendimi sende buldum şimdi seninle beraber sonsuza kadar yaşamayı istiyorum ❤️sonsuza dek hep SENBEN kalarak, seni çok seviyorum meleğim çok kelimesi az kalıyor sana olan sevgimin yanında o yüzden seni sonsuz seviyorum❤️ ÇİRKEFİM uçsuz bucaksız seviyorumm seni aşkımm❤️ sen benimm kar tanemsin biricik eşi benzeri olmayan kar tanemsin ben senin için için canımı vermeye çoktaan hazırım seni o kadar çok SEVİYORUM Bak bunları benden hiç duymadın aşkım ❤️ben bi kelebek olsam 1 günlük ömrüm olduğunu bilsem yine sana kurban olurum o günümü senle geçiririm ❤️ seni o kadar çok seviyorum ki rüzgar olsam sen üşüme diye kışın sıcak eserim❤️ sen yazın terleyip hasta olma diye ılık rüzgar olurum❤️ seni o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorum kelimelerim kifayesiz kalıyo ❤️Sana olan sevgimi anlatmaya kalsam dünyada o dil yok seni anlatacağım sonsuz harflerden oluşan ve o sonsuz kelimenin hepsinin birleştirsek sana olan sevgimi anlatacağım bir dil yok❤️ dünyada ama sana olan sevgimi kalbimden duya bilirsin aşkimm. Ben seni kalbimden seviyorum o her atışında senin için atıyor❤️senin için kan pompalıyor❤️ vücuduma, damarlarımdan senin için geçiriyor kanı❤️ Seni sımsıkı sarmam❤️ senin yanında olman❤️ her öptüğümde dudağımda yanağının sıcaklığı kalsın diye atıyor❤️sana her dokunduğumda her çizgini her ayrıntını beynime kazımam için atıyor bu kalp❤️ Senin için atıyor❤️ sana olan sevgisinden❤️aşkından atıyor❤️senin bana olan sevginden atıyor❤️ bunu ne kadar bilsemde duymak hoşuma gidiyo seni seviyorum demen ❤️ Sen beni sevgisiz bırakma AŞKIM seni çok ama çok seviyorum her şeyim tek varlığım dünyada kalış sebebim kalbimin atış sebebi aşkım❤️Hani diyor ya “çünkü sen cölüme yağmur oldun” diye iste sende benimm çölüme yağmur oldun içimde sonsuz çiçek açtın her biri senin eserin aşkım sen benim her şeyimsin be Hatunum iyi ki varsın. Iyi ki Allah seni bana emanet etmiş iyi ki seni çıkarmış benim karşıma şükürler olsun Allah’ım sonsuz şükürler olsun❤️ biliyorum uzun oldu biraz kusura bakma aşkım kıyamam ben senin okurken sağa sola giden gözlerine okumak için aşağı indirmek için yazıyı kullandığın eline parmaklarına❤️ Aşkım her şeyimmm biricik Sevgilim… seni hiç nokta olmadan, durmadan seviyorum aşkım bu mesajı okurken yoruldun tahmin edebiliyorum seni çok seviyorum Günaydın aşkım seni çok seviyorum aşkım iyi ki varsın❤❤

  • Playnoy6875 Playnoy6875

   Abi varsa atarmısın bitane daha

  • Anonim Anonim

   SENIN O ALLAHAN KURBAN😙

 106. Berk Yilmaz Berk Yilmaz

  Gunaydin sevgilim. Gun ayiyor ise senin yuz’unden. Gunesim sensin aslinda, senin yuzun benim gunesim. Sen uyandiginda aydinlaniyor benim gunum. Seni seviyorum.

 107. günaydın mesajı günaydın mesajı

  günaydın

 108. Şafak Albayın Şafak Albayın

  Her günaydın mesajı bir birinden içten ve samimi. Bir günaydın başka nasıl söylenebilir bilmiyorum saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.