Uzun Özür Mesajları

Uzun özür mesajları yazımızda sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza veya ailenize; kırdığınız ve pişman olduğunuz birine gönderebileceğiniz uzun özür mesajlarını bulabilirsiniz.

Uzun Özür Mesajları

Sana inandığım için özür dilerim. Bunu hak etmediğini bilmiyordum. En baştan söyleseydin benden sana çok güzel hayal kırıklıkları olur diye, sadece kendi kırıklarımı alır defolur giderdim. Ağzından çıkmayan sözler için şimdi kendi kırıklarımı bulamaz oldum. İçim dışım senin bıraktığın kırıklarla doldu.

Seni üzdüğüm, gözlerinde ki yaşları boğduğum her gün için özür diliyorum sevgilim. Ben sendeki beni görmekte fazla geciktim. Ben seni diğerleriyle aynı kefeye koymayı seçtim. Ben sana güvenmedim, seni düşünmedim. Ben deli bir adamım sevgilim, senden çok özür dilerim.

Canını yakmadığım, boğazını sıkmadığım her an için senden özür diliyorum. Aklından hiç çıkarma ki karşıma çıktığın ilk gün, gırtlağının bedeninden ayrılacağı gündür.

Öfkeme hakim olamıyorum, böylesine verilen emek karşılığında böyle saçma bir bahaneyle çekip gitmekte ne demek. Seni sevdiğim için özür dilerim. Sen gerçekten sevilmeyi bilmeyen bir adamsın.

Anlamlı >pişmanlık sözleri< için tıklayın.

Bencilliğin için benden özür dileme. Sadece bencil olma. Ben sencil olmayı seçtim benden vazgeçip. Sendeki her detayı, her ayrıntıyı çok sevdim. Dinlediğin bütün şarkıları senden önce ben sevdim. Özür dilerim. Bu kadar sencil olduğum için senden milyonlarca kez özür dilerim.

Yastığımda bıraktığın koku için özür dilemeye gel yatağımdan. Seni saran içine alan, seni sahiplenen yorganımdan af dile. Geceleri korktuğunda sana sarılan kollarımdan helallik al. Bu borcu öde, öbür düyaya bırakma zira cehennem senin iliklerinin kuruduğu yer olacak.

Ellerime nasıl dokunabildin hiç utanmadan. Başka tenlerin izini nasıl taşıdın benim bedenime. Bıraktığın her iz için bedenimden özür dile.

Özür dilerim, seni çok kırdım. Seni pamuklara sarıp sevdim, seni saçlarımda uyuttum, seni kucağımda ısıttım. Özür dilerim, seni bir öğle vakti kırdım.

Mum ışığındaki alevi görmeliydin, haykırıyordu yapma diye. Ama duymadın, kulakların sağır çünkü senin. Senin yerine ben özür diledim, bizim için alev alev yandı diye. Mumun bile canı yandı sevgili, gittin ve arkana bakmadın diye.

Dünya yıkılsa döner yine af dilerdim senden, gitme diye. Gittin ve yine yıkıldı dünya. Yeniden güzel bir dünya için beni affede bilir misin sevgilim.

Bu yazımızda kırdığınız kişiye gönderebileceğiniz özür mesajları paylaştık.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Meryem Meryem 28 Kasım 2015

  Uzun Özür Mesajları sözler güzel ama daha fazlası lazım
  #319232232

 2. Şaziye Şaziye 24 Kasım 2015

  Uzun Özür Mesajları çık gizil sizlir vir idmin
  #312615162

 3. Hira Hira 24 Kasım 2015

  En güzel Özür Mesajları kategori sayfası bu sayfa.
  #4822495547