İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vefat Mesajları

Vefat mesajları yazımızda vefat eden kişilerin yakınlarına akrabalarına gönderebileceğiniz vefat sözleri ve vefat mesajları bulabilirsiniz.

Vefat Mesajları

Vefat edene yüce Allah’tan, bütün hata ve kusurlarını bağışlayacak kadar sonsuz rahmet diliyoruz. Ailesinin, yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun.

Çok saygı değer ve değerli şahsiyet ………. …………’ in vefatı bizlerde büyük üzüntü yaratmıştır. Kendisine  Allah’tan rahmet, başta  ailesi ve dostları olmak üzere bütün yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Bizim de fani olan hayatımızı devam ettirmekte olduğumuz bu fani dünyada bu acı kaybınızın gerçekleştiği günde yanınızda olduğumuzu hatırlatır, merhum / merhumeye Allah’tan sonsuz rahmet dileriz. Sizlerin başı sağ olsun. 

Ölüm Allah’tan geldi ve sevdiklerimizi aldı; ilahi takdir böyle uygun gördü ve onu aldıysa, bize kalan dua etmektir. Kabri cennet bahçelerinden bir bahçe olsun ve sizlerin de başı sağ olsun. Bütün iyi dileklerim sizlerledir.

Allah vefat edenlerimizin ruhlarını cennetle muştulasın ve hepimizin günah ve kusurlarını dualarımızla tümden bağışlasın. Dualarımızı şu anda da kabul eylesin. Ve vefat edenin mekânının cennet olduğunu kendisine haber versin, inşallah. Başımız sağ olsun.

Kolay geçmez içimizdeki acı, dualarla teskin oluruz. Rabbimize duaya devam edelim ki vefat edenin mekânı cennet olsun, başınız sağ olsun ve acımız bir olsun.

Öyle bir gün gelir ki biter o anda her şey. Bu can da ölümü tadar. Öyle bir gün gelir ki gülen gözlerimiz ağlar bir anda. Öyleyse her zaman dua edelim, günah ve kusurlarımızı temizleyelim. Ölümü hep hatırlayıp hissedelim. Ölen kardeşimize de Allah’tan rahmet dileriz. Başınız sağ olsun.

Güzel günlerde nasıl yan yana olduksa acı kaybınızın olduğu bugün de yarın da hep yanınızdayız, yanınızda olacağız. Başınız sağ olsun.

Allah vefat edenin mekânını cennet eylesin, hakkında ettiğimiz duaları en hayırlısıyla kabul etsin. Acınızı sizinle paylaşıyor ve sizler için de duada bulunuyoruz. Allah ona rahmet etsin. Sizlere de dayanma gücü versin. Başınız sağ olsun.

Hayat önce taze bir çiçek gibi açıyor ve sonra yavaş yavaş solarken zaman da su gibi akıyor. Ve bu dünyadan göçmek anı gelip çattığında üzüntüler her şeye egemen oluyor. Vefat eden arkadaşımıza Allah’tan sonsuz rahmet, sizlere de sabır diliyoruz.

Ölüm hiç kimseye hiç uzak değildir. Sadece vakti saati var, bekler. Dileğimiz odur ki bütün insanlara  Allah güzel ve kolay ruh teslimi nasip etsin. Vefat eden kardeşimizin de mekânı cennet bahçelerinden bir bahçe olsun. Allah’ın huzurunda günahları af olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

Ölenle ölünmüyor, acılarımız hiç bitmiyor. Hayatın gerçekliği bunlar; öyleyse, bu acılı anımızda dualarımız birleşsin, bizi biz teselli edelim böylece, birbirimize yaslanmış olalım. Hepimizin başı sağ olsun.

Dualarımız bir ve birlikte olsun, böylece dileğimiz tek olsun: Vefat edenin mekânı cennet olsun. Cümlemizin başı sağ olsun.

Değerli ve sayın ……. …… vefatı ile bizlere acı ve keder bıraktı. Yüce Allah dualarımızla merhuma cennet yüzü görmeyi çarçabuk nasip kılsın. Sizin de acınızı gözyaşlarımızla paylaşıp size baş sağlığı diliyoruz.

Unutmayın ki ölümde hayatın bir parçası, Allah hayırlı bir yaşam ve ölüm nasip etsin. Vefat mesajları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için başsağlığı mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

İlk yorum yapan siz olun
  1. Gel bana Rojda

    Kocam beni aldatıyor. Üstelik en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişiyle. Boşanamıyorum çünkü kocam aşirete bağlı boşanırsam başım derde girebilir. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

  2. Gel bana Buse

    Sevdiğim bir çocuk vardı benden ayrıldı, ailem de beni başkasıyla zorla evlendirmeye kalktı. Tam isteme günü sevdiğim çocuk kapımıza dayandı olay çıkardı, karşı tarafta kaçtı. Bu çocuk beni seviyor mu, zorbalık mı yapıyor? Ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.