İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözleri 2021 yazımızda seni seviyorum sözleri, etkileyici seni seviyorum yazıları, anlamlı seni seviyorum kelimeleri, güzel seni seviyorum cümleleri ve seni seviyorum mesajları yazılarını bulabilirsiniz. Seni seviyorum kelimeleri ile sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri

Bugün Güneş tersten doğdu desen, seni değil de Güneş’i sorgulayacak kadar büyük bir aşk benimkisi.

Zaman ölümü okurken aşk can çekişiyor ve ben inatla seni seviyorum…

Gözlerinin içine baktığımda göz bebeklerinde kendimi gördüğüm için seviyorum seni.

Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim.

Git gide daha da çok seviyorum seni. Ne imkansızlığın umurumda ne de mesafeler. Sadece seni seviyorum.

Seni sevdim ve daha yaşanabilir bir yer oldu  Dünya!

Dünüm, bugünüm, yarınım… Bütün zamanların karşılığı seni sevmekle eşdeğerdir sevgilim.

İçin rahat olsun sevgilim. Hayalleri sana, seni duaya, duayı da Allah’a emanet ettim. Sevgim mi? O kaybolmaz!

Aşka inanmayanlara her seferinde inatla seni anlattım.

Nasıl seversin dersen, “nar” gibi derim. Dışardan bakıldığında bir görünür ama içimden de binlerce sen dökülür.

Sol yanımda biri var. Allah rahatını bozmasın…

Seni Seviyorum Mesajları

Bir tek seni sevdim onca şey arasından.

Aklına gelebilecek her ihtimalden daha fazla seviyorum seni.

Bir şarkıyı besteler gibi özenle besliyorum hislerimi sana karşı. İlham aramaya gerek yok çünkü sen varsın. Başka bir söz aramaya gerek yok çünkü sen benim aşkımla varsın. Seni seviyorum.

Her gecenin bir sabahı, her dünün bir yarını, her duygunun bir karşılığı vardır: Seni seviyorum.

Bir umut bulunur hiç bitmeyecek, bir ateş bulunur hiç sönmeyecek, bir su bulunur hiç tükenmeyecek. Bir de ölüm bulunur hiç ölünmeyecek. Seni seviyorum, seni sevdikçe sonsuza kadar yaşamış olacağım.

“Seni Seviyorum” dünyanın söylenmesi en kolay olduğu kadar cesaret etmesi en zor sözüdür. Her insanın yüreği el vermez söylemeye. Benim yüreğimdeyse seni sevmekten başka bir söz yok sevgilim. Cesur olmayı bana sen öğrettin.

Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatrına: Seni Seviyorum.

Aşk bir kelime olsaydı bütün sözlükleri, bir sayı olsa bütün matematiği, bir formül olsa bütün kimyayı sana vermek isterdim. Ancak ben sana yalnız sevgimi verebiliyorum.

İmkansızı düşünürsen seni buldum. Seni imkansız olarak görürken gerçeğin kendisini buldum: Seni Seviyorum.

Kelebek kadar ömrümüz olsa dahi, bütün ömrüm boyunca, başka bir şey düşünmeden seni seveceğim.

Bir dermanı bulunmazmış bu aşkın, derman isteyen kim! Çare de sensin, ümit de. Yaşam da sensin, ölüm de. Sen varsan ben varım. Seni sevmekten başka ilacım mı var?

Bir şarkının sözünde, bir şiirin dizesinde, bir melodinin tınısında, bir rüzgarın esintisinde, bir aşkın en derininde; senin sevgin var sevgilim.

Romantik Seni Seviyorum Sözleri

Romantik güzel sözler ile sevgilinize seni seviyorum’un en romantik cümleleri ile seslenebilirsiniz.

Belki de beni yaşama bağlayan şey sadece senin bana olan sevgindir. Susuz yaşayamaz ya çiçekler, ben de senin sevgin olmadan yaşayamam o zaman. Seni sevmekten başka bir amacım olamaz sevgilim.

Kokladığım her çiçekte, duyduğum her sözde, gördüğüm her yerde sadece sen ve senin aşkın var.

Sana koşuyorum sadece sana. Ceplerimde topladığım mevsimler var. Sıcağıyla, soğuğuyla bütün bir ömrü sana getirdim. Seni sevmek zamanı olsun diye bütün yaşamım.

Seninle bütün olasılıkların gerçekleşmiş haliyim. Mucizelere inanmamı sağlayan sendin, şimdi bir mucizeyi de beraber yaratalım sevgilim. Seninle tamamen sonsuzluğa gidelim.

Hayatımın anlamı olmak için gelmiştin bana. Yazılıydı bu kaderimde. Şimdi ise seni daha çok seviyorum, dualarım eklensin kaderime diye.

Seni sevmekten başka bildiğim bir şey yok benim. Senin aşkından başka her şeye karşı cahilim.

Seni öyle çok seviyorum ki; aklım başımdan, yüreğim bedenimden uçup gidiyor.

Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

Sevmenin en sek tonundayım bugün ve yine hiçbir şey yapmadan seni sevme eylemime devam ediyorum kaldığım yerden. Seni sevmek sürekli devam eden bir eylem sevgili, seni sevmek öyle bir iki ay değil ömre sığdırabilinceye kadar sevmek demektir.

Sadece bugün değil yıllarımı alsa da seni seveceğim sevgili. Sen sevilecek en değerli mücevher, gezilecek en güzel şehir, keşfedilecek en berrak denizsin. Seni gezerek, görerek, bilerek ve hissederek sevmek gerek.

Kendi kalp atışlarımdan bir haber yaşarken takıldı kulaklarım senin kalp atışlarına. Ben senin kalp atışlarını sevdim sevgili, bundan daha ötesi mi var?

Ellerimle dokunduğum saçlarında kaldı parmak izlerim, hiçbir yağmur silemedi. Senin ve benim varlığımın en güzel yeriydi saçların; ben seni ilk saçlarından sevdim sevgili, buram buram sen kokan upuzun saçlarından.

Esmer yüzünün hemen altında duran gülümsemene tutuldum ben senin, parlayan gülüşünle geldi kalbimin yazı. Ben seni öylesine sevmedim, ben seni ölesiye sevdim sevgili.

Yine çalsan kapımı baksan, parmak uçlarımda piyano çalsan… Geceleri korkunca kulağıma sevdiğim şarkıları fısıldasan, sen benle bütün olsan ben senden hiç kopmasam. Nasıl bir aşk sevgili bu bende ki ne senden öteye gidebiliyorum ne sensiz bu dünyayı sevebiliyorum. Çok seviyorum, çok!

Aynı şarkıda kilitlendi kalplerimiz. Biz seninle bir şarkının giriş kısmında tanıştık, nakaratına kalmadan ruhlarımızı bedenlerimizle birlikte semaya taşıdık. Seni sevene kadar geçen süre bir nakarata varamadan yıl oldu sevgili, seni sevmek emek isteyen ve hızlı gelişen bir eylem.

Hiç beklenmedik bir anda çaldın kapımı içerisi boş mu diye… Boştu sevgili, seni görünce diyemedim boş diye. O kalp oracıkta hemen dolmuştu. Senin aşkın bana ömürlük olmuştu. Seni seviyorum.

Gel bak aşkına hala aynı yerinde asılı duruyor kalbimin. Seni sensiz bekleyen günlerimin hatrına kal sevgili. Seni seven bu kalbin en sağlam yerini kırma, orası benim yaşam merkezim. Sen onları bırak, ben seni herkesten daha çok severim.

Kalbim attığı sürece ve nefes alıyorken hala seni sevmeye bir ömür daha sığdırabilirim. Bir insan ne kadar sevebilir herkese ben gösterebilirim. Sevilen sen olunca sevmek anlamlı oluyor, bu anlamı anlatmak, herkesi ışığına boğmak isterim.

Seni sevmenin ötesinde bu hissettiklerimin avucuma bıraktıkları… Bir insanı sevmek şiir beslemekten değil şiir yazmaktan geçer. Bense sana şiirler besliyorum sevgili, öldürmüyorum sevdiğin şiirleri, öldürmüyorum noktalarını, virgüllerini. Öldürmeyeceğim sevgili, sevgimi de şiirlerini de öldürmeyeceğim. Kendimi bildiğim sürece seni ve şiirlerini seveceğim.

Adımlarını takip eder yüreğim, benim senden başka yolum yok. Her köşe başında sana çıkar kalbim benim senden başka sevebilecek bir aşkım yok.

Sevgiliye Seni Seviyorum

Aslında yukarıdaki yazılarda da sevgiliye gönderebileceğiniz seni seviyorum sözleri bulabilirsiniz fakat bu kısımdaki sözler sevgiliye göndermek için daha uygun olacaktır.

Sadece seni değil; sana dair ve sana ait her şeyi seviyorum bu gece yine. Koydum kırık kadehime şarabı; gözlerinden başladım sevmeye önce, gerdanına takıldı gözüm sonra bir de gerdanından devam ettim sevmeye. Bütün gece dipten tırnağa sevdim seni, yarın gece yine seveceğim bile isteye.

İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: “Seni Seviyorum”.

Duası kadar sevdi her insan. Kimisi ömürlük sevip Rabb’inden istedi benim gibi, kimisi de sadece dünyalık sevip hevesiyle gitti.

Sevgiliye gönderebileceğiniz daha fazla söz için aşk sözleri göz atabilirsiniz.

Sonraları anlarsın seni ne kadar sevdiğimi. Geç olur, güç olur ve için acır. En önemlisi de ben senden çoktan gitmiş olurum.

Yanımda olsan şimdi, nasıl da sevesim var seni.

Sarılmak istiyorum. Sımsıkı sarılmak… ve öylece kalmak. Bir ömür seni sevmek…

Onca kalbin arasında kalbim senin kalbini sevdi.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni.

Gönlünü, sözünü, gözünü, canını sevdiğim.

Ben seni içimden geldiği gibi sevdim. Gerisini de Allah’a bıraktım.

Sana hissetlerim göğüs kafesime sığmıyor.

Ben seni koklasam nefesimi vermeye kıyamam.

Gülüşünü ayrı, kendisini ayrı seviyorum.

Duygularımı tercüme edecek tek söz seni seviyorum değil.

Herkesten farklısın gözümde, herkesten ayrı. Seni sevmenin birçok sebebini sunabilirim sana.

Seni seviyorum haberin yok. Mevsimlerin, yılların, yolların haberi var ama senin yok.

Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.

Yitirmeli ne varsa senden önce. Seninle başlamalı her şey yeniden… Sevmek senden başlamalı sevgilim. Aşk senden…

Seçtiğim hayat sevdiğim insansın sen.

Bir şarkı tuttum, bir resim çizdim bize. Hangi şarkı dizesine bakarsan bak, hangi resimde figür olursan ol, seni her şekilde her halde yine en derinden ben seviyorum.

Seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Göksu

  Sevgilim var ama eski sevgilimi özlüyorum, ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Ahmet

  Parasızken terk eden kıza geri döndüm hata mı yaptım?

 3. Anonim Anonim

  seni sevmeyeni ısrarla sevmek neden?

 4. BAKAYIM0 BAKAYIM0

  Sen benim kabul olmuş en büyük duonsın

 5. ALİ&DAMLA ❤️❤️ ALİ&DAMLA ❤️❤️

  Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydın da hiç konuşmasaydın öylece otursaydın. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir güzel sözde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor bazen, İçimde bir özlemin var her gün kanayan. Sen benim hiç bitmeyen yaram hatırladıkça kanayan ve hiç kabuk tutmayan sonsuz acım. Bu kanayan yaraya derman senin sözlerindir… seni çoooooook seviyorum aşkım canım DAMLAMMM İCENNET KOKULUM 14.05.20 ❤️❤️

 6. Şifo 🧿Sero Şifo 🧿Sero

  Seni çok ama çok seviyorum canım sevgilim benimmm. SEN BENİM HERŞEYİMSİN. SEN BENİM KALBİMSİN. Nazlının yakışıklısı Babası 👨‍👩‍👧

 7. Şifo 🧿Sero Şifo 🧿Sero

  💕Seni çok ama çok seviyorum canım sevgilim benimmm Sen Benim Kalbimsin .Sen Benim Herşeyimsin 💕

 8. Anonim Anonim

  O çocuk seni seviyor sevmese öyle bişey yapmaz senle ayrılıyor ama senin de kimseyle olman istemiyor

 9. Anonim Anonim

  ❤❤❤❤😍

 10. Mehmet Guzel Mehmet Guzel

  Hayatıma anlam katan güzel kadın Sen şarkı söyle, ben uykuya dalayım.

 11. Anonim Anonim

  Aldatanı aldatacaksın

 12. Sumeyye CENGİZ Sumeyye CENGİZ

  Seni 😅😅😉😉 çok güzel bir şekilde

 13. Esoo Esoo

  Umudum.. Aşkım… Özetim… Özlemim.. Seni çokk ama çokk seviyorum 😊

 14. Ercocan Nuyan Ercocan Nuyan

  Seni seviyorum hayatim

 15. Deniz Deniz

  Aşk seninle çok güzel bir hal aldı sevgilim seni çok seviyorum bitanemm benim iyi ki varsın 😊 😊 😊 😊 😊 😊
  ❤❤N❤❤D❤❤
  26.12.2019

 16. ETHEM SAİT KURT ETHEM SAİT KURT

  10.06.2015 SENI SEVIYORUM IREM A.

 17. Mevlut Mevlut

  ♥️30.04.2019♥️

 18. kumsal kadir 11.3.20 kumsal kadir 11.3.20

  sadece sana aitim çakir gozlum seni bana nasip eden rabime şukurler olsun ins rabim hayirlisi neyse onu verir sen bende heves degilsin heves olsaydin biterdin sen bende nefesin anca ölünce bitersin her zerem iyiki varsın yakışıklımmmmm

 19. Yarali Yarali

  Edin bana tatlim koricom der ama hep sozlerde

 20. Serhat Serhat

  Herşeyimsin Sen Sibelim Duam Seninle Seni Atan Kalbimle Cok Ama Cok Seviyorum

 21. Seyit ❤Sümeyye Seyit ❤Sümeyye

  Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydın da hiç konuşmasaydın öylece otursaydın. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir güzel sözde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor bazen, İçimde bir özlemin var her gün kanayan. Sen benim hiç bitmeyen yaram hatırladıkça kanayan ve hiç kabuk tutmayan sonsuz acım. Bu kanayan yaraya derman senin sözlerindir… seni çoooooook seviyorum aşkım canım susummmmm aşk kokulum cennet yüzlüm 😍😍😍🌷🌷🌷❤❤❤

 22. Anonim Anonim

  Etkileyici ask sözleri

 23. Xayca1 Xayca1

  Adımlarını takip eder yüreğim, benim senden başka yolum yok. Her köşe başında sana çıkar kalbim
  16.01,❣️❣️
  Memukemin

 24. tuğba ömer tuğba ömer

  bir gül bahçesinde geçsede ömrùm inan üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm uğruna değer be gülüm

 25. Nehir Nehir

  2.12 sayısına anlam kazandıran sevdiğim. İşte o gün sana aşık oldum. Bir imkansızı başarıp sana duygularımı döktüm. Fakat sen bana sadece arkadaş olabileceğimizi ve beni sevmediğini söyledin ve her fırsatta bunu tekrar söyledin. Şunu bil ki sen beni sevmesen de ben seni ölene dek sevmeye devam edeceğim Barış…

 26. m m

  Aşk çok güzel bir duygu

 27. LOVE YOU ... LOVE YOU ...

  seni çok seviyorum ALİ m keşke bunu sen de anlasan … DÜNYAMIN UYDUSU .

 28. Anonim Anonim

  aleyna seni çok ama çok seviyorum aşk:))

 29. İsa koca İsa koca

  Gülü bir gün seni her gün gülü solana seni ölene kadar severim

 30. ÇİRKİN KIRAL ÇİRKİN KIRAL

  RAZİYE❤️RECEP
  Seni çok seviyorum raziyem 😘😘
  ❤️11.10.2019❤️

 31. ♥️İLAYDA♥️CAN♥️ ♥️İLAYDA♥️CAN♥️

  ❤️SENİİİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ❤️
  27.10💕

 32. Alihan duygu Alihan duygu

  20.10.2017
  ALİHAN 💕 DUYGU

 33. Evindar Evindar

  Seni çok ama çok seviyorum canemı
  ♥️ O7,04,2019♥️evindar♥️ferat♥️
  ♥️ HERŞEYİMMMMM♥️

 34. 001 001

  Samet 🧡Marziye

 35. İlknur ❤osman İlknur ❤osman

  ❤Seni seviyorum iyiki varsın aşkım ❤❤❤
  ❤Aşkım seni dünya karda seviyorum ❤❤❤
  👫11.08.2019👫👫
  ❤Sözüm ❤
  ❤İLKNUR &OSMAN ❤

 36. Remziye yakupp Remziye yakupp

  Seni cok seviyorum müatakbel nişanlım💚🍀

 37. Wedat dilek Wedat dilek

  Seni seviyorum deliler gibi aşkım dilegim benim iyiki hayatımdasın canımın içi ömrüm sün sen ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️wedat ❤️❤️❤️delik❤️❤️❤️

 38. GÖKHAN💓EDANUR GÖKHAN💓EDANUR

  BIRI WAR CANIMDAN COKK SEWDIGIM VE YASADIGIM SURECE NEFES ALDIGIM SURECE ONU SEWMEKTEN ASLA WAZGECMICEMM IYI KI BENIMSIN GOKHANIMM HUZUR KOKULUMM 13❤01❤2019

 39. 28.0219 U😍D 28.0219 U😍D

  Cocuklarımın annesi herşeyim ömrümm minnoşum benim seni çok ama çok seviyorum bitanem benim
  ♥♥şeftalim♥♥
  ♥♥ömrüm ♥♥
  ♥♥aşkım♥♥
  ♥♥nefesim♥♥
  ♥♥SENİ ÇOK SEVİYORUM ♥♥ 28.02.19 💕D

 40. Anonim Anonim

  Seni cok seviyorum ilki hayatimdasin pelşin seni çok seviyorum

 41. Onurlu bir yaşam Onurlu bir yaşam

  Ben hayatımda ilk kez bu kadar sevdim birini yasama sebebim oldu resmen tabi en onemliside beni canindan cok seviyor ben ona kurban olayim ♥️ONED♥️ ONURUMMM

 42. Anonim Anonim

  Aşkların en güzeli iyiki hayatımdasın senı çok seviyorum 😍 Muhammedim 😍
  ❤ 30 / 09 / 2018 ❤
  ” Kirpiklerine kadar aşık olduğum tek insan varlığına ELHAMDÜLİLLAH ” 😘😘😘

 43. Hayat & CENNET Hayat & CENNET

  Seni cooooooiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmmmmmmkkkkkkkkkkkkmmmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum askmmmmm HAYAT & CENNET

 44. Serseri asik Serseri asik

  Seni seviyorum hayAtimi adadigim….

 45. Havva Özal Havva Özal

  Slymn seni seviyorum demek suç mu seviyorum işte benimle tanıştık tan sonra bambaşka biri ol musun belli 😗

 46. azad azad

  ve azad dedik seni seviyorum denizzzim

 47. Fadime Fadime

  Seni çok seviyorum mustfam

 48. Yaren irfan Yaren irfan

  Gelecekse beklenen beklemek güzeldir özleyecekse özlenen özlemek güzeldir ve sevecekse sevilen o hayat herşeye bedeldir

  • Anonim Anonim

   güzel söz

  • Zagrozcnokader. Zagrozcnokader.

   Îşî düşenin dostu değîlîm sıkıntısı olan 155 i arasın.

 49. Anonim Anonim

  Seni cokk ama cok seviyorum seni hic bir seye degismem canim askim
  😍😘❤EBRUMM❤😘😍

  • Anonim Anonim

   c😴😴😴😴

 50. hxhdhd hxhdhd

  Bbunlar cok guzel sozlermis

 51. ERCAN HATİCE GÖÇMEN ERCAN HATİCE GÖÇMEN

  Ve diyeceğim ki; Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece…
  ❤05.11.2017❤

 52. HÜSEYIN HÜSEYIN

  KÂRICIĞIM benim seni çok SEVİYORUM.
  Kar tanem benim hep benim ol.
  Birbirimizin helali olalım.yavrularım sana anne desin,by elim senin elinden başka bir eli görmesin

  • Anonim Anonim

   seniyorum canım

 53. Memik Memik

  #$eNi #ÇoK #$SevİYORumM #HeLaLimM #ßeKLe #ßeNi #DöNüCemM

  ” # EsRamMmM # “

 54. AsK_KokULuM AsK_KokULuM

  Seni gökteki yildizlar ve dunyalar kadar cok SEVIYORUM canim Askim Agcam

 55. Onur baki Onur baki

  Seni çok seviyorum esram sen benim herseyim sin iyi ki varsın

  • Anoanin Anoanin

   Pl bende seni seviyorum

 56. ramazan ramazan

  Seni seviyorum ilknurum benim mavi gözlü yarim benim

 57. Aynur Aynur

  Cok seviyorum seni ömrümmm cennetim

  • Anonim Anonim

   Bende hayatim😍😍❤

 58. almila_keskin48 almila_keskin48

  gerçekten şahane

 59. mayıs aşkı mayıs aşkı

  Enginimm Seni dünyalarr kadar çok seviyorum
  Ömrüme huzur veren birtanem

 60. Power Power

  Busemmm benimm<3 <3

 61. gecelerin yargı ci gecelerin yargı ci

  seni seviyorum tülin

 62. Ahmet Ahmet

  Güzel sözler gerçekten

 63. selin selin

  can arkadaşım benim iyiki tanımışım seni

  • Feyyaz Feyyaz

   Cenneti ayaklarının altında taşıdığın cocukların babası olmak istiyorum

 64. Can Can

  Seni seviyorum Esra’mmmm <3

 65. Aynur Aynur

  Çok güzel sözler var gerçekten.

 66. Anonim Anonim

  Seni coxxx seviyorum……..
  Derdim ama sevdiyini deyibmis basqasina😳😳

 67. Anonim Anonim

  Sevdim onu sebepsiz sevmedi beni serefsiz…

  • ela ela

   gerçekten doğru soyluyorsun

  • Zeynep Tutar Zeynep Tutar

   Gerçekten adamgibi söz helal olsun katiliyorum

 68. İsa çukur İsa çukur

  Hayat dolu gözler boş mu geldi sözler

 69. anonİM anonİM

  SEN SOLUMA HERKES YOLUNA

 70. Anonim Anonim

  bencede idare eder

 71. Yavuz Selim ŞAHİN Yavuz Selim ŞAHİN

  Gerçekten şahane paylaşımlarınız var bloğunuzun tasarımı oldukça sade ve şık aynı zamanda takip listeleme aldım başarılar 🙂

  • Doğuş Doğuş

   Unuttum demek bile hatırlamaktır

 72. Kral ankaralı Kral ankaralı

  Seni sevmek suç sa ara 155 gelsin cano

 73. Kral ankaralı Kral ankaralı

  Seni sevmek suç sa ara 155 gelsin cano

 74. isa varol isa varol

  senin adın nedir

 75. Uçuş Bilgilerim Uçuş Bilgilerim

  Seni seviyorum sözleri gerçekten harika.. Sitenizi takip ediyorum..

 76. esooo esooo

  ask acidır tatmayın

  • Anonim Anonim

   Cook guzel

 77. Teknonano Teknonano

  Su guzel sozlere bakip bakip yakiyorum bir tane 🙂

 78. Elisa Elisa

  Seni swviyorum cunku sana hasretim seni ya ne bilim hoslanti yayay

 79. Cemal POLAT Cemal POLAT

  Siteniz çok güzel. Bayağı işime yaradı. Tabi herkez şair değil güzel sözler bulamıyor. Teşekkürler.

 80. Polat Polat

  Sevda gelmişse başa kıvırmak artık boşa. Artık aşkım seni seviyorum kelimeleri çok klişe oldu. Ama sözler harika

 81. Rafaelhoub Rafaelhoub

  Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an hicbir sey seni sevmek gibi degil.

 82. Tekin Oloji Tekin Oloji

  valla sevgilimi burdan besliyorum diyebilirim teşekkürler teknolojinin faydaları ya

 83. Mustafa Sirin Mustafa Sirin

  Sevgiliye gonderilebilecek en guzel seni seviyorum sozlerini buldum, not ettim bir kenara, gun asiri sevgilime gonderip seni seviyorum diyecegim

 84. Kişisel blog Kişisel blog

  Bende bundan yıllar önce çok sevmiştim..

  Üstünden 10yıl geçti hala seni seviyorum diyebileceğim bir hatun yok ; P Çok şanslıyım bu konuda..

  • Nalin Nalin

   Neden şanslsnz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.