İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye uzun mesaj 2021, sevgiliye romantik uzun sözler, sevgiliye uzun aşk sözleri ve sevgiliye uzun duygusal sözler bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Hayat önceden kıymetli değildi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma.

Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı. Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesildiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor. Varlığını sürekli hissettiğim, senin gülüşünle geçireceğim günler yaşama hevesimi arttıran tek şey. Gel sevgilim benim ol, senin olayım. Birlikte mutlu sonsuz olalım.

Artık varlığım da yokluğum da seninle olacak, tıpkı dünüm ve bugünümdeki gibi. Sen kalmayı istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. Bir gün senin sesinle uyanıp, gözlerimi her sabaha seninle açmak. Sana kavuşacağım gün dünyaya gelme sebebim de anlam bulmuş olacak. Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım.

Aklıma geldiğinde karışıyor mevsimler. Gözlerini düşündüğüm her yer sanki bir ilkbahar sabahı. Seninle yaşadıklarımız sevgilim, bir hikayenin çok daha ötesindeydi. Biz seninle bir hikayeydik. Mutlu bir hikaye. Sen benim en güzel hikayemsin. Başlayan ve bitmesini asla istemediğim.

Günaydın yüzümdeki tebessümün mimarı. Günaydın hayatıma anIam veren güzeI insan. Günaydın kahramanım. Sen bana beIki de kızacaksın ama ben sabaha kadar uyumayıp seni düşündüm. Seni hayaI ettim. Bir sürü hikayeIer yazdım başkahramanIarı sen ve ben oIan. Bütün gece senin uyuyuşunu hayaI ettim. Sanki yanımdaymışçasına her anımızı hissettim. Sanki sen benim soI tarafımda uyuyormuşsun gibi. Sanki senin göğsünde yatıyormuşum gibi. Sanki seni öyIece hiç kıpırdamadan sabaha kadar izIemişim gibi… O meIek yüzünü hayaI ettim. DağıImış saçIarını, eIIerini hayaI ettim. KirpikIerine bakıp iç geçirdim. Bazen nefes aIıp verirken korktum. Sanki uyanacakmışsın gibi geIdi. Uykunu böImek istemedim sevgiIim. DudakIarın öyIe güzeIdi ki öpmek istedim, yapamadım. Çünkü saat gecenin biImem kaçıydı. AnIarsın işte. Uyandırmaya kıyamadım. Kıyamadığım kadar da bir an önce sabah oIsa da uyansa diye geçirdim içimden. Çünkü göz kapakIarını açtığında iIk göreceğin yüz ben oIayım istiyorum sevgiIim. UykuIu gözIerinden öpesim var. Sanki şimdi uyanacakmışsın da uykuIu sesinIe bana “günaydın” deyip güIecekmişsin gibi.. O kadar güzeI uyudun ki sevgiIim, meIekIer biIe hayran kaIdı. Ne güzeI bir histi tüm gece seninIe oImak. Şimdi dudakIarına bir öpücük konduracağım. Ve kuIağına “günaydın sevdiğim adam” diye fısıIdayacağım. Günaydın her şeyim oIan adam. Günaydın sevdiğim…

Şimdi yatakta dönüşünü izIiyor oIabiIirdim. Yüzünün güzeIIiğini,dudakIarını,nefes aIıp verdikçe hareket eden göğüsüne bakabiIirdim uzun uzun.beIki sonra yanına yatıp uyurdum.sıcakIığında, kokunu içime çeke çeke.çenen yine eIIerimi çağırırdı,dudakIarın yine öpüIesi oIurdu.Sen şimdi uyuyorsun ya kirpikIerinden öperdim,dudağının kenarIarından,üşümüş saçIarından,sakaIIarından,yatağa öyIesine koyduğun eIIerinden öperdim. GözIerini açar açmaz göreceğin dünyanı öperdim.AIdığın nefesten öperdim be. Ama öpmeye de kıyamazdım sanırım uyanırsın diye sadece izIerdim gökyüzünü izIemek gibi oIurdu seni izIemek. Uyu,kaIbinin her zerresini öptüğüm adam💕

>Sevgiliye Uzun Cümleler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

Yanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum kii mutluktan kalbim durucak gibi olurr.sen gögsümde uyurken izlenen efilmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkımm.sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim.yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim.sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kokun var bitanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kokun var aşkım.içime çekmeye doyamadıgım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kokun.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin oldugu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır.aama oraya kabul edilecegimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye.günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kokundan uzak kalmayayım

Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir şarkının sözünde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, sensiz tek bir an geçiremiyorum. Kokun aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor. Bir gün kokunu hiç hatırlayamamaktan korkuyorum. Sahi sevgilim sen de özledin mi özlediğim kadar seni?

Beni anlamanı beklemiyorum senden. Çünkü seni bu kadar nasıl sevdiğimi ben de bilmiyorum. Nefes almak gibi seni sevmek. İçim o kadar seninle dolmuş ki yokluğunu düşünemiyorum. Artık düşlediğim tek bir şey var. Kalan ömrümü seninle, senin yanında geçirmek. Akşam gözlerimi yanında kapatmak, sabaha seninle ulaşmak. Çok mu uzak dersin kokunla uyumaya başlayacağım günler? Baharın kokusu sen gelince geliyor sanki, yokluğun ise kış ortasındaki ayaz gibi. Gel kokunla ömrüme baharı getir.

Sana aşık olduğum günü hatırladım sevgili. Bir sonbahar akşamıydı. Sararan yapraklara, kötü havalara inat baharı hatırlatıyordu gülüşün. Gülünce gözlerinin içi gülüyordu. Hayattaki tüm kötü şeylere inat burdayım der gibi bakıyordu gözlerin. Sana o gün aşık oldum. Gözlerimi sanki yeniden açtım hayata. O günden sonra ne kendimi senden alabildim ne de düşüncelerimi. Baktığım gittiğim gezdiğim her yerde sen vardın. Senin hayalinle yaşadım her şeyi. Gel, sensizliğe mahrum etme beni. Ben seni sensiz de severim ama yokluğun günden güne eritir bedenimi. Gel sevgilim. Ruhum seninle dolsun, seninle sonsuz olalım.

Gunesim oldun usuyen yüreğimi isittin şu basit iki kelimeye sen anlam kazandirdin’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aldin sevginle isledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen güldurdun yüzümü ne zaman sinirlensem ne zaman icim de fırtınalar kopsa sigindigim liman hep sen oldun her sabah sesinle uyanmayi seviyorum ben ya da nefes alış verisini hissederek uyumayı aslında her gün yeni bir masal yaşıyorum seninle ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aldığım her nefes kadar muhtacım sana soludugum her hava kadar. Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı.Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani.Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum oyle o gökyüzü benim hayal perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaller beliriyor gözümün önünde .Ben hayatta hiç risk almadım biliyo musun bitanem hep korkularim her seyin önüne geçiyordu ta ki seni taniyana kadar hayatıma oyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin.Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle gülmem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki.Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni.Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayal etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keske kalbimin dili olsa da seninle konusabilse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyo musun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum.Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim.iyi bakacagindan adım gibi eminim. Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebilcem aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi ♥

Beni o kadar fazla hasretle bekletme sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir gibi.Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda mıydın ? Belkide saçlarını hasretle koklayacağım.

İyi geceler sevgilim , yorganım da ten kokun sen olmayınca yastığıma hasret çöker.Saçlarının rengini kainata benzetiyorum.O kadar güzel o kadar narin ki bakmaya bile kıyamıyorum. Sensizlik olmasın uğramasın yokluğun bana , sonsuz olsun sevdamız bu mesajda kanıtımız.Ben yazıyorum yine seni düşünerek sen uyurken.Yanımda olmasan da hasretle bekleyeceğim seni. Anlatmayalım herkese öyle sevdamızı nazar falan değer.Belki de tüm kainat bilecek aşkımızın ne kadar güzel olduğunu.Kalbim çıkacak gibi oluyor senin yüzünü görünce , gündüz güneş gece ay bile diz çöker önünde.Sen sevdanın tarifi , yemekteki aşım , çorbamda ki tuzumsun.

Hatırlıyor musun ? ilk buluşmamızı korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

Seninle tatile çıktığımız günü hatırlıyor musun ? ne kadar da masumdun .Kış dı ocak ayıydı yeni yılı kutlayıp gelmiştik Uludağ’a kar kadar güzeldi tenin.Bembeyaz tenine dokundukça
gülümsüyordun ve ben o anını hiç unutamıyorum.Başında bembeyaz bir el örgüsü şapka ve elinde ise yoldan gelirken aldığımız bir eldiven.Kalbim atıyor seni anlattıkça.

Uzun Aşk Sözleri

Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum , geleceğin gününü dört gözle bekliyorum.Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içdin mi ıhlamurunu.Sevda kokan saçlarını
iyi kuruttun mu ?

Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum.Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum.Her gün geçtikçe aşık alıyorum senin yüzüne , saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum güzelliğim.Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum.Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum , hep mutlu uyanırım sabahlara attığın o ilk mesaja yine geç mi yattın dediğin de gülüyorum , sen benim en sevdiğim ilacımsın , Allahıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın.

Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz.Gecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım , yastığımı toparlarken baş ucumda duran resmine bakıp bir öpücük konduracağım , benim için en önemlisi sensin , bu mesajı okurken sabah yüzünde ki mutluluğu görmek için saatlerce yürür gelirdim ama olsun bir seni seviyorum mesajına bile gülerim.Seni çok ama çok seviyorum , Allah ayırmasın yarim.

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Ruhumu bedenimden azat etmek istiyordum, nefes sayım bitsin ve bir an önce melekler beni başka bir dünyaya taşıyıp, buradan kurtarsın. Artık yaşamak denen şey bana anlamlı gelmiyordu. Gözlerim ya bileklerimde geziyordu, ya da boğazımda. Çekmecede bir bıçak, dolapta koca bir halat vardı. Ya kesecektim bileklerimi kanım akacaktı, ya asacaktım kendimi kanım donacaktı. Son sigaramı keyifli içmek için dışarı çıktım. Bir sigara içimlik ömür biçmiştim kendime. Sigaramı yaktım ve havayı dumanla doldurdum. Çektim, çektim ve çektim. Son bir nefeslik kaldı. Eve doğru yönelmiştim, tam kapıdan içeri girecektim ki burnuma bir koku takıldı. Kapattım gözlerimi, çektim rüzgarla burnuma dolan kokuyu. Kafamı çevirdiğimde seni gördüm. O an hayat yeniden başladı benim için, hayatta ilk defa yaşama sevinci hissettim. Sen benim intiharla gelen yaşama sevincimdin. Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin… Seni sevmek ruha iyi gelen en iyi ilaçtır. Yüreğimde açan gülleri her gün sulamak boynumun borcudur. Bir gün beni fark etmen dileğiyle…

Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…

Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.

Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.

Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye sözler ve sevgiliye aşk sözleri bulabilirsiniz.

Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinci bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.

Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk

Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların, dalların, yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın… Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni. Ayırma gövdenden…

Uzun aşk sözleri yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmından uzun aşk sözleri’ni bizimle paylaşabilirsiniz.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Yerle gök yarılsa ikiye yada gece gündüz bölünce orata yerinden sadece sen kalacakmışsın gibi geriye. Sensiz bir hayat düşünülemez sevgili. Kalbin atmaya devam etse etmese, sanki varlığın hep benimle. Sen nefesi tükenmeyecek gibi güçlü, hiç yaşlanmayacak gibi genç ve güzel.

Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgili, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

Bir filozofun en derin düşüncesinde, bir mucidin yeni icadındaki hevesinde, bir yazarın sayfalara döktüğü kelimelerde, ölümün yaşama karışıp yok olduğu yerde; kısacası seni her yerde seviyorum.

Kelebeğin ömrü bir gün olsa ne fark eder? Yaşamayı bilene bir gün bile yeter. Ben seninle yaşamayı bilmek isterim. Bir gün olsa da ömrümüz, o bir günü sonsuzluk yapar yıldızlara giderim.

Bir zaman varlığınla yetinemez duruma gelmiştim. Şimdi ise yokluğunla yaşamak zorundayım. Sen olmadığın zaman ne anlamı kalır ki yaşamanın? Yokluğunla yaşamak biraz da yok olmaya başlamaktır.

Okuduğum kitapları başka hiç kimse okumasın, izlediğim filmleri başka hiç kimse izlemesin istiyorum. Durum böyleyken seni benden başka birinin sevmesine izin verir miyim sanıyorsun?

Gözlerine baktığımda uçsuz bucaksız okyanuslara dalıyorum, aklımı alıyorsun başımdan, gülüşün ilaç gibi can katıyor canıma. Hele birde o baldan tatlı sözlerin yok mu mest oluyorum inan. Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim, ruh eşimsin benim diğer yanımsın. Seninle tam oldum, huzur buldum. Gökkuşağı gibi renk verdin hayatıma, ömrüme… Meğer ne renksiz ve yalınmış sensiz geçen günler. Şimdi anlıyorum yaşadığımı, nefes aldığımı. Canıma can oldun, ellerimi hiç bırakma yoluna kurban olduğum…

Platonik aşkımdın benim, köşe başında beklerdin hep, bense önünden geçmek için sudan sebeplerle çıkardım evden, yeter ki göz göze gelelim diye. Bazen görmezdin beni, arkadaşlarınla konuşurdun, nasıl kızardım sana bir bilsen. Sesini ta evden duyar çıkardım cama, ah derdim geldi gönlümün efendisi. Hayal kurardım hep keşke benim olsa, bana ait olsa, beni sevse ve elimden tutsa diye. Nerden bilebilirdim ki bu hayalin gerçek olacağını, sen benim en güzel niyetimdin şimdi gerçek oldun sevgili…

Sevgiliye Uzun Sözler

Sen gozumu aliyosn, ben gonlumu alamiyorm.

Sen benim evim, arka sokagim ön bahcemsin. Sen benim dunyamin merkezi, okyanuslarin birlestigi yersin. Sol tarafin mavi, sag tarafin yesil senin….

Karanlığa küfrettiğim bir anda çıktın karşıma. Seni tanımanın ne demek olduğunu nereden bilebilirdi ki bu ıssız yüreğim. Ürkütücü bir çölde yanmış bedenim soğuk bir suya atlıyordu sanki. Mavi gözlerini gördüğüm an ben ilk kez ferahladım. Mutlu bir başlangıçtı seni gördüğüm ilk gün. Acınası halimden eser yoktu ey sevgili. Söyle dudakların hangi şairin şiiri? Saçların hangi mevsimin rengi?

Tozlu raflarda kalan, unutulmuş eski bir kitaptım ben. Sen aldın, okudun içimi. Satır satır, hece hece okuyup yazdın beni kalbine. Ve beni var ettin kalbinde. Gönlünün odalarında kendime bir dünya kurdum. Gözlerin gökyüzüm, gamzen uçurtmam oldu. Sana olan inancımdandır büyüklüğüm. Kalbinde olduğum için çok şanslıyım sevgili.

İlk görüşte değildi bendeki, her görüşte aşktı. Gülüşün aklımı aldı, bakışın ruhumu sardı.

Sen olmasaydın, gülüşlerim olmazdı.
Gülüşlerim olmadaydı eğer,
Böylesine deli aşık olmazdım.
O yüzden sen varsan her şey güzel, her şey tamam. 

Sıcacık göğsümü sana sakladım başını yaslayıp tatlı tatlı konuş diye. Ve sen koynumda öylesine gözlerine kapamış aşkla konuşurken, huzurla uyumak ne güzel.

Sabah güneşin aydınlığı değil, saçlarının kokusu uyandırsın beni yeni güne.
Avuçların vücuduma değsin. Ve ben saçlarınla uyurken ellerinin sıcaklığı mutluluğa salsın bizi.
Sabaha uyanmak senle cennetten bir güne uyanmak kadar güzel olsun.
Dudaklarından çıkan her söz ruhuma öpücükler kondursun.
Tek stresimiz, tek derdimiz gece erken yatamadığımızdan olsun.
Ve huzurun limanı uyurken ikimizin arası olsun.
Karanlıklar aşkımız için heyecan versin gözlerine.
En romantik anlarımız tebessüm ettiğimiz anlar olsun. 

Yine şekersiz içeyim çayımı,
Şekeri dilin olsun çayımın.
Ki ben parmaklarını bile yerim.
Birlikte yıldızları da izleyelim ve en büyük yıldızım küçücük kalbin olsun. Parlatsın aşkı ile atmosferimizi, bizi ıslatan tek yağmur ☔ mutluluk göz yaşların olsun.
Hayallerimizi yaşadığımız o gün şükredelim.
İşte o gün yaşadığımız her mutlu gün birlikte uyuduğumuz ilk gün kadar heyecanlı olsun.

Gözlerinde bulduğum aşkı, dilinde kaybetmek o kadar zor geldi ki. Ne gözlerine değdi bakışlarım bir daha, ne de dilin sustu aşk acısından yana. Acı çeken bendim oysa kapattım çığlıklarımı sancılı boğazıma, ne sesim çıkıyor artık, ne gözüm değiyor sana.

Her akşam yüreğinde demle
Hayallerimizi,sözlerimizi, en güzel sevişlerimizi,
Ufkun çizgisinde başlasın tüm sevmeler
Sonsuz olsun dokunuşlarım
Saçlarımın uçlarına dağılsın öpücüklerin çiçek açsın,
Baharı geçmesin kalbimin
Kışın ortasındaki sığınağım olsun dudakların
Sıcacık yapsın vücudumu
İliklerime kadar seninle yanayım
Volkan olayım avuçlarında
Yangın yeri olsun kalplerimiz
Sabahları dağınık saçlarımın içinde kaybolsun ellerin
Tutuntuğun ,güç bulduğun sarmaşıklar gibi dolansın parmakların saçımın her teline
Mutlu son olmasın bizim yuvamızda
Her şeyin sonsuzluğuyla mutlu olalım
Sonsuza kadar sen ve ben…
Her zaman deli gibi sevelim
Kıskanınca ısırıp
Sinirlenince öpüşelim
Duygularımız ve gülüşlerimiz taze kalsın
80 yaşında bile birbirimize sırnaşalım
Hep yanımda ol
Ben hep yanındayım
Sadece seninleyim ve sadece seninim
Bir ömür ve sonsuzluk için seninle mutlu olmaya varım
Günün her zaman benimle aydınlansın

Bakışlarındaki acıyı tarif etmenin imkanı yoktu buralarda. Bu sokaklarda senin bakışlarına tercüman olacak bir cümle, seni kurtaracak bir kelime yoktu. Sen hep acılı baktın be kadın. Sana aşık olan acıyla yoğruluyordu.

Kıskan ya. Biriyle konuştuğumu görünce trip at bana. Bir benimle konuş de. Gecenin bir yarısında uyandır, sesini özledim de. Hep senin sesinle uyuyup senin sesinle uyanayım. Olmuyor başka türlü, rahat uyuyamıyorum de. Benden 1 saat haber alamayınca ortalığı ayağa kaldır. Yap yani. Sahiplen. Kıskan. Sev. En çokta özle. Yüzünü görmek istiyorum de. Görüşelim olmuyor sensiz de. Haberim olmadığında kapıma kadar gel, çık dışarıya de. Tek başıma evin önüne bile çıkarma beni. Hep benden bekleme, biraz da sen özle. İhtiyacım var sahiplenilmeye. Tek taraflı olunca olmuyor, hep bir şeyler eksik oluyor.

Sevdiğim ellerini, sıcacık ayaklarını, her gece beni sarıp yatan yüreğinden öpüyorum bu gece seni. Bütün kadehlerimin sebebi; bak gör nasıl bir aşka meylettin beni. Şişe diplerinde birikiyor sana olan sevdalarım; sabahlar uzak, bu sevda tuzak bana diyor Ebru Gündeş.

Sabah olmuyor be adam. Sensiz hiç bir şey olmuyor. Sensiz gün batmıyor, sensiz gün doğmuyor, sensiz bu yatakta yatılmıyor. Sensiz yemek yenmiyor, sensiz aç kalınmıyor, sensiz su boğazdan akmıyor.

Bana hiç bilmediğim bir dille yeniden gel. Önce anlamak için uğraşayım seni. Bana hiç bilmediğim bir yüzle gel sevgili, önce tanımaya çalışayım seni. Bana hiç bilmediğim bir bedenle gel sevgili, önce ben kirleteyim o bedeni.

İlk miydim bilmiyorum ama son olduğum kesin. Son kez değdi bakışlarım yüzüne, son kez değdi aşk yakama ve son kez öptü dudaklarım seni bu sabah. Artık gidiyorum sevgili, kalkmak üzere olan bir geminin en ücra köşesindeyim şimdi. Sirenle birlikte salacağım içimde sen kokan günleri ve sirenle ayrılacağım bu limandan, tek başıma bedevi.

Bana geldiğin o ilk günü hiç unutmuyorum. Dağılan saçların, delici bakışların, ellerini saran eldivenlerin vardı. İlk kez o gün konuşmuştuk seninle. Bu kadar yara alacağımı bilseydim, ne saçlarına takılırdı rüzgar, ne bakışların delebilirdi kalkanlarımı.

Acı vermek kolay be kadın, acı çekmeyi sor sen bana. Ne aşklar devirdim, ne gönüller delirttim. Yine de sevme diyemedim. Hep sevdim, hep de acılı sevdim. Hep Adana’yı sevdim, Urfa’dan vazgeçtim. Acı yedim, acı içtim ben.

Sevgiliye gönderebileceğiniz uzun mesajlar paylaştığımız sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik.

588 Yorum YORUM YAP
 1. Dilan Dilan 21 Ağustos 2016

  Bana çok değer veren, çok seven bir adama kaçtım. Sonrasında evlendik fakat şuanda bana iyi davranmıyor gözlerindeki sevgi kayboldu. Babamlarda kaçtığım için bana kızgın ne yapacağımı şaşırdım. BANA YARDIM EDİN TAVSİYE VERİN LÜTFEN!

  • Kemal Kemal 16 Mart 2021

   Allah Yardımcın Olsun Kardeşm Yuvani Kurtarmaya Bak El Öpme İle Ağız Kirlenmez Bı Sure Alttan Al Bakalım Nolacak

  • Anonim Anonim 3 Nisan 2021

   Nerdesın s3n

 2. Meltem can Meltem can 18 Ağustos 2016

  Sene 2013 senle tam sat öglen arasında karşılaşmıştık seni ilk gürüşüm sana ilk bakışım sana delişer gibi bir anda aşık oluşumm hani eve gitmiştim deliler gibi seni armaya başlamıştım fc üzerinden en az 70 sek sen tane purofil bakmıştım güzlermim şişmişti bilgisayara bakmaktan neyse sonra şükür semi buldumm ve ekledim yagrın kalkar kalkmaz delicesinr mesaj yazmaya başladım col sevdigimi cok aşıl oldugumu sölemiştim inanmamıştın bir günde bir bakmayla nasıl aşık olabilir insan..? Demiştin ve bende neden olmasın aşık olabilir insa demiştim neyse, 2 üc gün geçti mesaj yazdım selam tanışalımo falan diye tab demiştin tanışmıştıl snaa yazarken elim ayagım titriyordu cok heycanlanıyordum vee sonra benim konuşmamı cpk beyenmiştin cok tatlı bir kız oldugumu sölemiştin sonra senle buluştul neuse gezdik dolaştık güldük eylendik benden hoşlan dıgını söledin ve bem coksevindim sonra sevgili oldukk oladar mutlu etin be i okadar mutlu oldum kii bilemezsiniz sonra sene2015 nişan taktık ve obenim oldu ve hala nişanlıyom o col sevdigimi adamla okulumu bitirdikten sonra evlenicem seni cok seviyorum orhanım hikayenin yarınsı dinlemek istenir instekram hesabım meltem_123810

 3. Yasar öztürk Yasar öztürk 15 Ağustos 2016

  Gercekdende cok güzel bir hayatı yaşanması gereken mutlulugu her kesin hayali olan birlikdeligi ele alıp bizlerle paylaştıgın icin tsklr umarım istedigin dile getirdigin hayatı yaşarsın bu tür birlikteligi allAh herkese nasip etsin daygılar mutluluklar sevenlerin olsun

 4. Varligi olmayan biri Varligi olmayan biri 7 Ağustos 2016

  Bunu yazmamin sebebi kimseye soyleyemedigim hep içime attigim bir sevda benim hayatin roman gibi bir kanadim kirik yillar önce hayatima biri girdi gözümden bile sakindigim çok sevdim ama olmadi çünkü beni aldatti ve ben bir erkegim hayatima kimseye almadim aldiklarim hep bir gunluk kizlardi hep pismanlik yasadim ama olmadi simdi biri var ve ilk defa kalp atislarim değişti konuşamıyorum dilim dugumlendi belki hayatini değiştirecek ama benim ona olan duygularimi bilmiyo belki de kaybetmekten korkuyorum onu ama çok saygili ve efendi bi kiz belki bekledigime değer ALLAHım inşallah karsima düzgün bir es adayi cikarir karsima belki de o olabilir ama acilamam hemen öyle daha çok anilarim var soyleyemedigim

 5. Özlem Dinsever Özlem Dinsever 6 Ağustos 2016

  Seni cookkk seviyorum omer’im ..
  Sen en cok asksin ..;))

 6. fatih kerem fatih kerem 5 Ağustos 2016

  Günaydın sevgilim dün sana baya kırgındım senide anlamaya çalışıyorum haklısın zor dönem geçiriyorsun geçiriyoruz. Biraz hayaller kuramk istedim kurdum sabah namazdan sonra onları seninle ile Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Seninle.. evimi kanepeyi hatta televizyon kumandasını bile paylaşmak daha doğrusu paylaşamayıp kavga etmek istiyorum 🙂 sende benim gibi kavgayı seviyorsunya sonuçta sjsj.:-) Sonra sana kıyamayıp istediğin kanalı izlemek istiyorum.Hoş sen varken televizyon umrumda bile değil.Ben senin o güzel bakışlarını tatlı ballı :-* televizyonu izlerken bana şu şöyle olsa daha iyi olmaz mıydı’ diye sorsan, ben sana dalmış bulunsam..Cevap vermesem..Sen hey sana diyorum diyip bana kızsan tokatlayip burnumu sıksan ne güzel olurdu 🙂 🙂 Seninle tişörtlerimi, hırkalarımı, kazaklarımı paylaşmak isterdim..Sana sinirlensem, salonda yatsam..Sen bana kıyamayıp gecenin bi yarısında yanıma gelip kanepenin bir köşesinde kıvrılıp uyusan.Uyandığımda seni görsem, tebessüm etsem, seni öperek uyandırsam dicektm aklıma geldi. 🙂 he şimdi bide izin alma meselesi var 🙂 neyse sende bana sarılsan.. çok özledim seni hep hayallere yaşıyorum büşramm..

 7. Mustafa kocaman Mustafa kocaman 31 Temmuz 2016

  Çok güzel yazılar var elinize yüreğinizde sağlık….

 8. tubidy tubidy 21 Temmuz 2016

  Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi. çok güzel bir söz

 9. büşra doğru büşra doğru 20 Temmuz 2016

  Benim sadece sevgilim olma askim . yeri geldigide sana abi diyebilmeliyim ,yeri geldiginde baba , yeri geldiginde anne..❤❤ sadece bas basa değil , arkadaslarimizla bulustugumuza birz gectikten sonra bei o ortamdan kacirmak iste mesela? Kaçamak bakisklar at , konusurken hep bana kaysn gözlerin . Ortamda herkesin icinde bana takil , sinir et aglat htta?? sonra yanima gelip tek kolunu omzuma at , kendine cek “şaka yaptim kizz” de gözlerinin içi güelrek?? Sonra sadece bir yere oturup bişeyler icmeyelim, sinemaya da gitmeyelim , kartopu oynayalim soguktan ellerimiz uyuşana kadar? ,yağmurda yürüyelim,kosalim. Sonra bıkana kadar öp beni , nefes almadan?? iç çamaşirlarimiza kadar islnalim? Maclarina geleyim , izleyeyim seni. Öpücük at bana sahanin ortasindan? attiğin golleri bana yolla , beni gordukce daha hizli kos?hep degil ama bazen şimart beni arkadaşlarimizin yaninda ? Ben aglayinca dursun dünya senin için. Yaninda aglarsam sustuma , aglayip rahatlamami sagla . seninleyken dursn zaman , sonra bana pc de pes atmayi ogret? muhtemelen bana fark atarsin ama arada benn uzulmeyeyeim diye kendi kalene de at? aramizda utanma çekinme olmasin , ben yoruldum dedigimde “hoppp'” die kucagina al beni .? ben ” birak biri gorcek ” dedigimde “görmezz” de ? Sonra ben zar zor ineyim kucağindan sen yine gül ? Sonra ögln uyuyalim mesela? sen düz yat , ben sana sarilayim birbirimize bakp evlilik hayalleri kuralim yine? Sonra seni sinir ettigimde kolumdan tutup “gidiyoruz” de , hatta bazi yerde gerekirse yapistir agzima bitane. Beni sahipln , benimse . ayri olan birseyimiz olmasin askim , iki vücut ama tek ruh olalim . sen birgun bulustugumuzda telefonunu bende unut . gunlerce bende kalsin ve bir kez bile acip bakmak gelmesin içimden , öyle güveneyim sana. Hayatindaki diger kizlardan ayri oldugumu hissettir bana , senin icin çok özel olayim . Güzel bi kiz sana yaklastiginda ” benim cok güzel bi sevgilim var ve ona çk aşiğim ” de. Ben varken kimseye ihtiyac duyma. Benden sıkılma , hep sadik kal bana. Sonra senle evlilik hayalleri kuralim ❤ evlenme teklifi et bana ve parmagima ?tak. Sonra ? ? al ve beni istemeye gelin ben sana ☕ verirken gözlerini benden alama.? Veee en sonunda nikah masasinda. “evetttttt” diye bağiralimm? Sonra birgun acayim gozlerimi hayal ettigim o ev ? o eşyalar ? sen uyuyorsun ben dusunuyorum uyan sonra bana gözlerini bana dikip ” bak yillardir hayalini kurdugumuz o ev ve o anlardan birini yaşiyoruz ” de? ben de öpmekle öpmemek arasi değdireyim dudaklarimi dudaklarina? Evlenip orta yaş grubuna girmis iki çift gibi olmayalim hicbir zaman. Biz hep çocuk kalalim askim? Her sabah işe giderken mutlaka öp beni . Ben uyanik olsam da uyuuyirmus gibi numara yapayim , seni izleyeyim sen üzerini giyerken ? birden uyumadigimi farkedip gel gidikla beni? Sonra her sabah işe yolcu edeyim kocami? ve sen işteyken bende evde senin sevdiğin yemekleri yapayim?? . ilk zamanlar annenin yemeklerine alisik oldugun icin benim yemeklerimi pek begenmesen de ” ellerine saglik karicim cok güzel olmjs” de? sonra sen benim kullanfdigim kremlere maskelere makyaj malzemelerime ??, aldigim kiyafertlere??? laf söyle , bende sadece gülüp geçeyim? Evimizi boyayalim beraber?birbirimjze siçratalim boyalari? kavga ettigimiz de bile askim canim diyerek kavga edelim , asla yükselmesin ses tonlarimjz? ben hasta oldugum zamanlarda beni hemen üstte oturuyorlar diye annemlere emanet edip gitme ise . izin al basimda bekle ? sonra birgun aramiza elleri ayaklari minicik bir kiz cocugu girsin? ben kizimin saclarina güzel güzel Tokalar takayim , sende tirnaklarini kes?? sonra kizimiza bıcır bıcır mini mini elbiseler alalim?? . biz kizimla seni bekleyelim her gun kizimla aksam yemegini hazirlayalim? derken biraz zaman sonra birde oğlumuz katilsin aramiza ? oglumjza dedesinin adini verelim “orhan” olsun adi ? sen ben kizimiz oğlumuz tam bir aile olalim? . kizimizla oğlumjuz beraber buyusun ?? . dördümüzde de evimjzin ?olsun . ? sonra evklatlarimiz da kendi yuvalsrina gitsinler. İkimiz en bastaki gibi bas basa kalalim yine. ??yaslanalim ama sevgimizi ve bu büyük askimizi hic unutmayalim ❤ nasil evliligimizin 1. Yilinda el eleysek 41. Yilinda da el ele olalim ❤ sonra birimiz vefat etsin , ardindan digerimiz. Yani diyorum ki sevgilim; bizi ölüm bile ayiramasin ❤❤❤ seni çok seviyorum bitanecik aşkım❤

  • Emre elter Emre elter 14 Ağustos 2016

   Tebrik ediyorum sizi ilk defa bu kadar güzel yazı okuyorum valla omrumde 🙂

 10. Hkn Hkn 13 Temmuz 2016

  Eminim şu an uykunun en derin zamanındasın ve Melek gibi uyuyorsun. O mis kokun yatağın bütün yerine dağılmış ve bir Prenses gibi yatarken yanına sessizce sokulup sana sarılıp o atmosferin tadını kokusunu içime bir bağımlı gibi çekmek istiyorum ?

 11. Mert Kaya Mert Kaya 13 Temmuz 2016

  insan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. İşte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var oldugunu, senin oldugunu bildigin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçegi o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi… Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın getirdigi diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördügü rüyadır. İşte sen benim için böyle bişeysin.

  Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum. .Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin. İyi ki varsın. SSSeni çok SeviyoruMMM DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI <3

  Seda <3 Mert

 12. Erdem Aktaş Erdem Aktaş 12 Temmuz 2016

  Evet aslında herşey tesadüf veya şanstı aşkım. Canımdan çok seviyorum mesela seni. Hani bi söz vardır ya “herşeyinle herşeyimsin” diye. Aynen öyle işte, herşeyinle herşeyimsin benim. Herşeyinle kabulümsün. Gülünce çıkan yarım gamzeni gözlerinin kısılışını dişlerinin görünüşünü çok seviyorum. Hep gülüşünü izleyebilirim senin. Saçlarını, en küçük parçanı falan yaşamak istiyorum. Sarıldığında hissettirdiğin o aşk duygusunun, o hissin tarifi yok. Herşeyimin ilkisin sen. Belki de bu yüzden farklısın. İlkim olmanı isteyecek kadar farklısın benim için. Çok farklısın. Sevildiğimi hissettiren en önemli kişisin sen. Sadece ilkim olma mesela, sonum ol, solumda ol. Hani sen demiştin ya ilkimsin sen diye. Lafta kalmasın bari, herkesin yaptığını yapma sen. İlkim diyip başında bırakma. Sonun da oluyum. Her şekilde parçamsın. Kokunu aldığımda bile hissettiğim huzurun mutluluğun tarifi yok. Biliyosun boynunu çok seviyorum ? Öpmelerim bile sayılıdır. İstediğim gibi öpemediğim kişisin sen (Kıyamadığım için). İlk defa doya doya öpmek istediğimsin sen. Hep uzun uzun sarılamadım sana ama saniyelik sarılışlarımız var herşeye bedel. Yanında çok mutluyum ben. Yanında rahatça saçmalayabileceğim birisin sen ki bilirsin genelde çekingen biriyim (başak burcu?). Alıştım sana. Sebebi bu yani. Çok bağlandım sana. Belki de çok bağladın. Nasıl yaptığın hakkında hiçbir fikrim yok zeynebim. Herşeyine bağlandım ama. Konuşmana, atarına, tribine, gıcıklığına, sinir edişine, kıskandığında sinirimden pis pis güldüğümde gülüşüne hatta vurmalarına bile. Kusura bakma ama, ben seni paylaşamıyorum. Paylaşmak istemiyorum. Sahiplendim seni zeynep. Paylaşma fikri bana göre değil, özellikle konu sensen. Belki saçma ama, arkadaşım kardeşim dediğin insanlardan, sıra arkadaşından, yeri geliyo sokaktaki sevdiğin köpeklerden bile kıskanıyorum seni lan. Aşırı kıskanç olduğumu bile senin sayende anladım. İnsanın kıskanıp kollamak istediği birinin olması çok klas bişey. Hatta ilk başlarda kendime yediremeyip “ben kıskanç değilim” desem de sonradan anladım. Çok sıkıyo olabilirim ama sende aşkı yaşıyorum be zeynep. Sıktığım günler anlar dakikalar için senden özür dilerim. Aşırı kıskancım ve kıskandığım zaman hoşuna gittiğini de biliyorum. Fazlası zarar ✋ Benim de hoşuma giden şeyler var. Uyuz olman, kızman gibi. Ama olsun sen uyuz olma. Sinir de olma. Aramız hiç bozulmasın yeter ki. Her zaman yanında olmaya çalışıyorum aşkım. Ya da yanındaymışım gibi hissetmeni sağlamaya çalışıyorum. Ben sadece senin mutlu olduğun ya da güldüğün anda yanında olmak istemiyorum bitanem. Üzüldüğün,  korktuğun,  moralinin bozuk olduğu,  canının sıkıldığı her an yanında olmak istiyorum. Bişeye moralin bozulduğunda yazacağın ilk kişi olmak istiyorum. Tamam belki o anlarda ne kadar yalnız kalmak isticeksin ya da konuşmak istemiceksin biliyorum ama bu hep öyle olsun. Dünyanı benimle paylaş. Benim bile çok fazla oluyo öyle zamanlarım. Bişeyleri anlatmak istemediğim anlarım oluyo. Sinirli olduğum, üzüldüğüm, moralimin bozuk olduğu falan filan inter milan işte. Her ne kadar bişey yok dediğimde bişeyimin var olduğunu bilecek kadar iyi tanıyosun beni. Hatta o anların bazılarını çözdün. Beni bu kadar iyi tanıyan da sadece sensin. Bende aynı şekilde seni çok iyi tanıyorum. Yani tam anlamıyla olmasa da öyle sayılabiliriz. Öyle sayabilecek kadar iyi yani. Herneyse işte seni çok sevdiğimi söylemek istemiyorum çünkü biliyosun kuzum ? sen iyi ki varsın. Bazen aklıma geliyosun. Şükürler olsin diyorum. Dualar ediyorum ikimiz ve geleceğimiz icin. İyi ki hayatımdasın. Dünyamın en güzeli, zeynebim, kadınım, hatunum, geleceğim. Bugün 8.ay 22.günümüz. (268.gün) Benim en uzun ilişkimsin. En yoğun duyguları hissettiğimsin.

 13. seslidunya seslidunya 5 Temmuz 2016

  Hatırlıyor musun ? ilk konuştuğumuzda sen annenlerdeyken ben ise evde her ikimizde teknolojinin yaptığı bir program üzerinde bekleyip bekleyip duruyorduk ama korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
  bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

 14. Aley Aley 1 Temmuz 2016

  Burağı her şeyden çok ama çok seviyorum,seviyorum diyorum kelimeler yetersiz kalıyır susuyorum sustukça kalbim de seninle yaşıyorum sevgimin tarifi olmadığı için ne diyceğimi bilmiyorum en güzel duam en güzel hayalimsin sen benim kafamj yastığa koyduğumda düşündüğüm sevgilimsin seninle bir ömür beraber olalım istiyorum ve sana zaman geçsin bu yazıyı okutmak istiyorum sen benim düşlerimsin geride bıraktıklarımı umutturan geleceği seninle gördüğüm kişisin gözüm de kalbimde aklım da hep sen varsın sen öyle bir şey sin ki güneş bile sana tutulmuş iyi ki varsın ömrüm RABBİM BİZİ AYIRMASIN KİMSE AYIRAMASIN BİR ÖMÜR SENİNLE OLUYUM SENİN İLE ÇOCUK OLUP SENİN İLE YAŞLANIYIM İYİ Kİ VARSIN
  06/06/16? B❤A

 15. begum begum 29 Haziran 2016

  Sen cox sevirsense sevgin coxdursa onu bawa sala bilmersen esil sevgiler anladilmir bawa salsanda ede bilmersen cunku onu o qeder cox sevirsen ki onu daniwan zaman aqlina ne bir soz ne bir cumle gelir onu o qeder cox sevirsen ki adinni diline alan zaman dilin tireyir dilin soz tutmur baxin sevgi budur vse …………!

 16. SİBEL SİBEL 27 Haziran 2016

  SENİ ÇOOOKKK SEVVVİİYYOORRUUMMMM SİİNAANIIMM :-* :-* 🙂

  • Emirhan Emirhan 28 Mart 2021

   Hâlâ konuşuyorumusunuz

 17. Yasemin Yasemin 26 Haziran 2016

  Helal olsun çok güzel yazmışsın bayıldım

 18. yasin yasin Yazar | 24 Mayıs 2016

  ARKADAŞLAR UZUN AŞK SÖZLERİ YAZIMIZA SİZLERDE ÇEKİNMEDEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ

  • baran baran 19 Aralık 2017

   yaa güzel şeyler yazında kopya çekiyim

  • Sedef Sedef 15 Ocak 2018

   ben çok aşk……..
   Den

 19. Rabia Rabia 24 Mayıs 2016

  Cümleye başlayamamak… Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. ?? Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, kavgalarımız. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Benimle bi çocuk gibi ilgilensin, oynasın, uğraşsın, şımarsın, delilikler yapsın. Birlikte çocuklar kadar mutlu olalım. O biri gelsin artık. Rüyama gelsin bana gelsin diye diye Sonunda geldin. Evet o hep dilediğim hayalini kurduğum adam geldi. Bütün o çektiğim acılara, beklediğime, dilediğime değdi diyebildim sonunda. Ve o kadar çok mutluyum ki seninle. Tapılası, şımartılası, aşık olunası, mükemmelim Erkeğim benim! ❤️ Seni o kadar deli seviyorumki. Sevmeye incitmeye küsmeye kıyamadığım. Insanlar çok sevdiklerini kaybetmekten korkarlar ve ben çok korkuyorum. Ufacıkta olsa o kavgalar o kadar çok korkuyorum ki ufacık bi kızgınlıkla bitmekten.. Gitmenden korkmuyorum bitsede gidemezsin. En büyük korkum en kötüsü onun seni almasından o kadar deli korkuyorumki. O hep sanki en sevdiklerimizi alıyo yanına. Nolur seni benden önce almasın. 🙁 Kafamda delice şeyler oluşmaya başladı her an sanki sana bişey olucakmış gibi sanki biri bişey yapıcakmış gibi yanımda olmadığın her an o kadar huzursuzum ki. Sesini duyamadığımda, sesini kötü duyduğumda, suratını asman, haksız bile olsan üzülmeyi çok veya az hakediyo olsan bile üzülmen, üzülmeyi hakediyo olman o kadar huzursuz, mutsuz ediyo ki beni. Her an yanımda ol istiyorum bu içimdeki garip korku bürün hücrelerime yayılıp beni huzursu etmesin istiyorum seni alıp en güzel yerde saklamak istiyorum güvende olduğunu bilmek istiyorum her an gözümün önünde ol istiyorum o kadar garip ki. Huzuru kollarında bulduğum minnak sevgilim. Hiç bi şekilde gitmene izin vermicem hayatını sikicem gerekirse ama gitmek yok sana?ben seni buldum ve sen artık sadece bana aitsin! Hayallerimde artık bizli planlar var ve her şey çok güzel olucak. Sen uyurken sana yazıyorum ama daha çok sen uyurken seni izlemek istiyorum. Sabahları seni değişik değişik uyandırmak. Yastık savaşı yapmak. Seninle en saçma en şapşal en şımarık şeyleri yapmak istiyorum. Seninle günaha girmek istiyorum en büyük günahlarımın sebebi sen ol istiyorum. Çok şey istemiyorum ki gelsin diyordum geldin şimdi isteklerim senli benli. ❤️❤️❤️ Seni çok deli, şapşal, psikopatça seven minik kelebeğin. SENİ SEVİYORUM MUSTAFAM ❤ ❤

  • tahir tahir 16 Haziran 2016

   Kardeş eyw helal olsn elıne koluna saglık 15 senem oldu

  • buse buse 21 Haziran 2016

   cok guzel yazmssn helall olsun 🙂

   • Aysu gul Aysu gul 1 Haziran 2017

    Katılıyorum çok güzel yazmis

  • burak burak 8 Temmuz 2016

   helal olsun

  • Sezer Sezer 14 Temmuz 2016

   Helal olsun vallahi çok güzel olmuş

  • xrussellwestbrookx xrussellwestbrookx 1 Haziran 2017

   helal lan rabia

  • Esengül-Feyza Esengül-Feyza 27 Şubat 2018

   Allah razı olsun senden bu mesajın bize çok yardımcı oldu. 02.06.2017
   EEÇ❤
   MFD❤
   Hep siz sonuna kadar da siz…

  • Ordu Ordu 7 Aralık 2018

   👏👏👏

 20. Birkan Sağıroğlu Birkan Sağıroğlu 12 Mayıs 2016

  Elinize yüreğinize sağlık cok güzel sözler şiirler var arkadaşlar böyle devam edin tüm arkadaşlarıma paylaştım sayfanızı

 21. arif arslan arif arslan 14 Nisan 2016

  Ölüme yakın bedenler yaşamaya mahkum olan ruhlar kadar kötü. Ve başlamak istiyorum bu seferki grursuz ama onurlu insanları anlatmaya. Ve bir kız ve onun gibi düşünmek istedim onun gibi çok sevmek onun gibi ölmeyi göze almak istedim. Sevdim çok Aşık oldum kendimden bile onu çok sevdim kalbimin her atışı sabahlara kadar onun ismini sayıklayarak uyudum. Nefes alıyorum ama çekerek her nefes onun kadar temiz değildi ve gözle görülmeyen kalple görüldü işte o anda sen nefesim oldun ve benim oldun ve sana aşık oldum senin için ölümü gec canımı alacak olan azraili dize getirdim oda beni sana bağışladı. Bu durumu gören melekler bize cenneti vaat etti ama ben zaten senin elini tuttuğumda ve gözlerine baktığımda cenneti hissediyordum. Önceden hep alkol içip derdimi kendime anlatirdim şimdi ise hayat değil ömür arkadaşım sevdim kadın vardı yanımda buna okadar mutluyumki dile getirmek zor sadece ellerim yazar durumda kalbimse onu yazma kalbine sakla onu yazmaya mürekkep sayfalar yetmez diyor kelimeler karşında diz çöker. Ya bir insanı anlatmak çok kolay iki cümle sadece #iyi ve kötü# ama sen hiç biri iyi olman beni sevmen kötü olman benden vaz geçmemen işte bende seni bu yüzden çok seviyorum. Ö güne kadar beni yanlız bırak ana kadar sebebi olmayan ayrılık zamanı gelen ölüm kadar kötüydü. Sevdim Ama seni şimdi ise şişeler ve noktası olan ruhsuz şarkıları karşıda manzara olan ama bunu görmeyen ruhsuz bir kalp ve kör olmasada görmeyen bir göz bıraktın bu 3 güne tabi olan bir dünyada sana aşık oldum ama bilmiyordum ki bir boş bedene sadece ben o bedeni değil içinde bir avuç içi kucuklugunde koskocaman kalbi sevdim ama o kalp kendini büyük görmeye başlayınca elden düştü bir toprak parçasına üstüne ise akan yaşlar o kalbin bir fayda etmedi sadece o yaslarla önümden sel olup gitti geriye kalan benim boş kalbim dolu bedenim ama Kalpsiz bir beden pilsiz bir saat misali hep aynı zamanda durmus günler gecsede aylar gecsede bozuk bir saat sadece artık azrail geldi anlaşma bozuldu deme vakti buna hazirdim ama sen hiç degildin çünkü cennet yok cehennem var orda karşımdasin ama sen canını sıkma ben senin içinde yanarım bir su verenim olursa bu sen olma en kişi olsan bile o su bana gelmesin. sadece senin gözlerinin önünde yanmak ve yavaş yavaş ölmeyi tekrar tekrar isterim belki o olmayan kalbin bir netice olsada insanlık görür artık gidebilirsin unutuldun ama ani bıraktın. Artık çığlık atmak istiyorum bağırmak çağırmak sabahlara kadar içmek biliyorum geri gelmicen sadece kendimi avutcam. Artık ben olduğum durumu kabullendim sen yoksun…. nokta koydum hayata son ve bitiş diyerek. ……

  • Aysel Sevinç Aysel Sevinç 10 Ağustos 2016

   Çok güzeldi. Keşke bize de yazan olsa

   • AydınAydın AydınAydın 19 Ocak 2018

    Olur belki

   • MURAT MURAT 13 Haziran 2018

    BEN SANA YAZARIM AYSELLL 05541235849

  • Dolunay Dolunay 13 Eylül 2017

   Harikaaaaa;-)

   • Anonim Anonim 17 Nisan 2018

    Gönlüme ayettir gülüşün

  • Mert can Mert can 27 Temmuz 2018

   Azraili dile getireceğine sen git seni yaratan ALLAHA iman et zındık herif sen o azrailin tırnagi bile olamazsın hiç değil se her an Allaha iman ediyor zikrediyor sen gibi milleti şirke davet etmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.