İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar 2021 yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, etkileyici sevgiliye uzun yazılar, uzun aşk sözleri, sevgiliye en uzun mesajlar ve sevgiliye uzun sözler yazılarını bulabilirsiniz. Birbirinden anlamlı sevgiliye uzun mesaj ve uzun aşk yazıları ile sevgilinizi mutlu edebilir gönlünü alabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Hayat önceden kıymetli değildi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma.

Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı. Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesildiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor. Varlığını sürekli hissettiğim, senin gülüşünle geçireceğim günler yaşama hevesimi arttıran tek şey. Gel sevgilim benim ol, senin olayım. Birlikte mutlu sonsuz olalım.

Artık varlığım da yokluğum da seninle olacak, tıpkı dünüm ve bugünümdeki gibi. Sen kalmayı istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. Bir gün senin sesinle uyanıp, gözlerimi her sabaha seninle açmak. Sana kavuşacağım gün dünyaya gelme sebebim de anlam bulmuş olacak. Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım.

Aklıma geldiğinde karışıyor mevsimler. Gözlerini düşündüğüm her yer sanki bir ilkbahar sabahı. Seninle yaşadıklarımız sevgilim, bir hikayenin çok daha ötesindeydi. Biz seninle bir hikayeydik. Mutlu bir hikaye. Sen benim en güzel hikayemsin. Başlayan ve bitmesini asla istemediğim.

Günaydın yüzümdeki tebessümün mimarı. Günaydın hayatıma anIam veren güzeI insan. Günaydın kahramanım. Sen bana beIki de kızacaksın ama ben sabaha kadar uyumayıp seni düşündüm. Seni hayaI ettim. Bir sürü hikayeIer yazdım başkahramanIarı sen ve ben oIan. Bütün gece senin uyuyuşunu hayaI ettim. Sanki yanımdaymışçasına her anımızı hissettim. Sanki sen benim soI tarafımda uyuyormuşsun gibi. Sanki senin göğsünde yatıyormuşum gibi. Sanki seni öyIece hiç kıpırdamadan sabaha kadar izIemişim gibi… O meIek yüzünü hayaI ettim. DağıImış saçIarını, eIIerini hayaI ettim. KirpikIerine bakıp iç geçirdim. Bazen nefes aIıp verirken korktum. Sanki uyanacakmışsın gibi geIdi. Uykunu böImek istemedim sevgiIim. DudakIarın öyIe güzeIdi ki öpmek istedim, yapamadım. Çünkü saat gecenin biImem kaçıydı. AnIarsın işte. Uyandırmaya kıyamadım. Kıyamadığım kadar da bir an önce sabah oIsa da uyansa diye geçirdim içimden. Çünkü göz kapakIarını açtığında iIk göreceğin yüz ben oIayım istiyorum sevgiIim. UykuIu gözIerinden öpesim var. Sanki şimdi uyanacakmışsın da uykuIu sesinIe bana “günaydın” deyip güIecekmişsin gibi.. O kadar güzeI uyudun ki sevgiIim, meIekIer biIe hayran kaIdı. Ne güzeI bir histi tüm gece seninIe oImak. Şimdi dudakIarına bir öpücük konduracağım. Ve kuIağına “günaydın sevdiğim adam” diye fısıIdayacağım. Günaydın her şeyim oIan adam. Günaydın sevdiğim…

Şimdi yatakta dönüşünü izIiyor oIabiIirdim. Yüzünün güzeIIiğini,dudakIarını,nefes aIıp verdikçe hareket eden göğüsüne bakabiIirdim uzun uzun.beIki sonra yanına yatıp uyurdum.sıcakIığında, kokunu içime çeke çeke.çenen yine eIIerimi çağırırdı,dudakIarın yine öpüIesi oIurdu.Sen şimdi uyuyorsun ya kirpikIerinden öperdim,dudağının kenarIarından,üşümüş saçIarından,sakaIIarından,yatağa öyIesine koyduğun eIIerinden öperdim. GözIerini açar açmaz göreceğin dünyanı öperdim.AIdığın nefesten öperdim be. Ama öpmeye de kıyamazdım sanırım uyanırsın diye sadece izIerdim gökyüzünü izIemek gibi oIurdu seni izIemek. Uyu,kaIbinin her zerresini öptüğüm adam💕

Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

Yanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum kii mutluktan kalbim durucak gibi olurr.sen gögsümde uyurken izlenen efilmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkımm.sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim.yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim.sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kokun var bitanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kokun var aşkım.içime çekmeye doyamadıgım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kokun.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin oldugu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır.aama oraya kabul edilecegimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye.günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kokundan uzak kalmayayım

Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir şarkının sözünde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, sensiz tek bir an geçiremiyorum. Kokun aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor. Bir gün kokunu hiç hatırlayamamaktan korkuyorum. Sahi sevgilim sen de özledin mi özlediğim kadar seni?

Beni anlamanı beklemiyorum senden. Çünkü seni bu kadar nasıl sevdiğimi ben de bilmiyorum. Nefes almak gibi seni sevmek. İçim o kadar seninle dolmuş ki yokluğunu düşünemiyorum. Artık düşlediğim tek bir şey var. Kalan ömrümü seninle, senin yanında geçirmek. Akşam gözlerimi yanında kapatmak, sabaha seninle ulaşmak. Çok mu uzak dersin kokunla uyumaya başlayacağım günler? Baharın kokusu sen gelince geliyor sanki, yokluğun ise kış ortasındaki ayaz gibi. Gel kokunla ömrüme baharı getir.

Sana aşık olduğum günü hatırladım sevgili. Bir sonbahar akşamıydı. Sararan yapraklara, kötü havalara inat baharı hatırlatıyordu gülüşün. Gülünce gözlerinin içi gülüyordu. Hayattaki tüm kötü şeylere inat burdayım der gibi bakıyordu gözlerin. Sana o gün aşık oldum. Gözlerimi sanki yeniden açtım hayata. O günden sonra ne kendimi senden alabildim ne de düşüncelerimi. Baktığım gittiğim gezdiğim her yerde sen vardın. Senin hayalinle yaşadım her şeyi. Gel, sensizliğe mahrum etme beni. Ben seni sensiz de severim ama yokluğun günden güne eritir bedenimi. Gel sevgilim. Ruhum seninle dolsun, seninle sonsuz olalım.

Gunesim oldun usuyen yüreğimi isittin şu basit iki kelimeye sen anlam kazandirdin’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aldin sevginle isledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen güldurdun yüzümü ne zaman sinirlensem ne zaman icim de fırtınalar kopsa sigindigim liman hep sen oldun her sabah sesinle uyanmayi seviyorum ben ya da nefes alış verisini hissederek uyumayı aslında her gün yeni bir masal yaşıyorum seninle ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aldığım her nefes kadar muhtacım sana soludugum her hava kadar. Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı.Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani.Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum oyle o gökyüzü benim hayal perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaller beliriyor gözümün önünde .Ben hayatta hiç risk almadım biliyo musun bitanem hep korkularim her seyin önüne geçiyordu ta ki seni taniyana kadar hayatıma oyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin.Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle gülmem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki.Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni.Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayal etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keske kalbimin dili olsa da seninle konusabilse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyo musun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum.Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim.iyi bakacagindan adım gibi eminim. Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebilcem aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi ♥

Beni o kadar fazla hasretle bekletme sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir gibi.Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda mıydın ? Belkide saçlarını hasretle koklayacağım.

İyi geceler sevgilim , yorganım da ten kokun sen olmayınca yastığıma hasret çöker.Saçlarının rengini kainata benzetiyorum.O kadar güzel o kadar narin ki bakmaya bile kıyamıyorum. Sensizlik olmasın uğramasın yokluğun bana , sonsuz olsun sevdamız bu mesajda kanıtımız.Ben yazıyorum yine seni düşünerek sen uyurken.Yanımda olmasan da hasretle bekleyeceğim seni. Anlatmayalım herkese öyle sevdamızı nazar falan değer.Belki de tüm kainat bilecek aşkımızın ne kadar güzel olduğunu.Kalbim çıkacak gibi oluyor senin yüzünü görünce , gündüz güneş gece ay bile diz çöker önünde.Sen sevdanın tarifi , yemekteki aşım , çorbamda ki tuzumsun.

Hatırlıyor musun ? ilk buluşmamızı korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

Seninle tatile çıktığımız günü hatırlıyor musun ? ne kadar da masumdun .Kış dı ocak ayıydı yeni yılı kutlayıp gelmiştik Uludağ’a kar kadar güzeldi tenin.Bembeyaz tenine dokundukça
gülümsüyordun ve ben o anını hiç unutamıyorum.Başında bembeyaz bir el örgüsü şapka ve elinde ise yoldan gelirken aldığımız bir eldiven.Kalbim atıyor seni anlattıkça.

Uzun Aşk Sözleri

Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum , geleceğin gününü dört gözle bekliyorum.Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içdin mi ıhlamurunu.Sevda kokan saçlarını
iyi kuruttun mu ?

Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum.Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum.Her gün geçtikçe aşık alıyorum senin yüzüne , saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum güzelliğim.Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum.Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum , hep mutlu uyanırım sabahlara attığın o ilk mesaja yine geç mi yattın dediğin de gülüyorum , sen benim en sevdiğim ilacımsın , Allahıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın.

Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz.Gecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım , yastığımı toparlarken baş ucumda duran resmine bakıp bir öpücük konduracağım , benim için en önemlisi sensin , bu mesajı okurken sabah yüzünde ki mutluluğu görmek için saatlerce yürür gelirdim ama olsun bir seni seviyorum mesajına bile gülerim.Seni çok ama çok seviyorum , Allah ayırmasın yarim.

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Ruhumu bedenimden azat etmek istiyordum, nefes sayım bitsin ve bir an önce melekler beni başka bir dünyaya taşıyıp, buradan kurtarsın. Artık yaşamak denen şey bana anlamlı gelmiyordu. Gözlerim ya bileklerimde geziyordu, ya da boğazımda. Çekmecede bir bıçak, dolapta koca bir halat vardı. Ya kesecektim bileklerimi kanım akacaktı, ya asacaktım kendimi kanım donacaktı. Son sigaramı keyifli içmek için dışarı çıktım. Bir sigara içimlik ömür biçmiştim kendime. Sigaramı yaktım ve havayı dumanla doldurdum. Çektim, çektim ve çektim. Son bir nefeslik kaldı. Eve doğru yönelmiştim, tam kapıdan içeri girecektim ki burnuma bir koku takıldı. Kapattım gözlerimi, çektim rüzgarla burnuma dolan kokuyu. Kafamı çevirdiğimde seni gördüm. O an hayat yeniden başladı benim için, hayatta ilk defa yaşama sevinci hissettim. Sen benim intiharla gelen yaşama sevincimdin. Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin… Seni sevmek ruha iyi gelen en iyi ilaçtır. Yüreğimde açan gülleri her gün sulamak boynumun borcudur. Bir gün beni fark etmen dileğiyle…

Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…

Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.

Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.

Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye sözler ve sevgiliye aşk sözleri bulabilirsiniz.

Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinci bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.

Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk

Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların, dalların, yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın… Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni. Ayırma gövdenden…

Uzun aşk sözleri yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmından uzun aşk sözleri’ni bizimle paylaşabilirsiniz.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Yerle gök yarılsa ikiye yada gece gündüz bölünce orata yerinden sadece sen kalacakmışsın gibi geriye. Sensiz bir hayat düşünülemez sevgili. Kalbin atmaya devam etse etmese, sanki varlığın hep benimle. Sen nefesi tükenmeyecek gibi güçlü, hiç yaşlanmayacak gibi genç ve güzel.

Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgili, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

Bir filozofun en derin düşüncesinde, bir mucidin yeni icadındaki hevesinde, bir yazarın sayfalara döktüğü kelimelerde, ölümün yaşama karışıp yok olduğu yerde; kısacası seni her yerde seviyorum.

Kelebeğin ömrü bir gün olsa ne fark eder? Yaşamayı bilene bir gün bile yeter. Ben seninle yaşamayı bilmek isterim. Bir gün olsa da ömrümüz, o bir günü sonsuzluk yapar yıldızlara giderim.

Bir zaman varlığınla yetinemez duruma gelmiştim. Şimdi ise yokluğunla yaşamak zorundayım. Sen olmadığın zaman ne anlamı kalır ki yaşamanın? Yokluğunla yaşamak biraz da yok olmaya başlamaktır.

Okuduğum kitapları başka hiç kimse okumasın, izlediğim filmleri başka hiç kimse izlemesin istiyorum. Durum böyleyken seni benden başka birinin sevmesine izin verir miyim sanıyorsun?

Gözlerine baktığımda uçsuz bucaksız okyanuslara dalıyorum, aklımı alıyorsun başımdan, gülüşün ilaç gibi can katıyor canıma. Hele birde o baldan tatlı sözlerin yok mu mest oluyorum inan. Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim, ruh eşimsin benim diğer yanımsın. Seninle tam oldum, huzur buldum. Gökkuşağı gibi renk verdin hayatıma, ömrüme… Meğer ne renksiz ve yalınmış sensiz geçen günler. Şimdi anlıyorum yaşadığımı, nefes aldığımı. Canıma can oldun, ellerimi hiç bırakma yoluna kurban olduğum…

Platonik aşkımdın benim, köşe başında beklerdin hep, bense önünden geçmek için sudan sebeplerle çıkardım evden, yeter ki göz göze gelelim diye. Bazen görmezdin beni, arkadaşlarınla konuşurdun, nasıl kızardım sana bir bilsen. Sesini ta evden duyar çıkardım cama, ah derdim geldi gönlümün efendisi. Hayal kurardım hep keşke benim olsa, bana ait olsa, beni sevse ve elimden tutsa diye. Nerden bilebilirdim ki bu hayalin gerçek olacağını, sen benim en güzel niyetimdin şimdi gerçek oldun sevgili…

Sevgiliye Uzun Sözler

Sen gozumu aliyosn, ben gonlumu alamiyorm.

Sen benim evim, arka sokagim ön bahcemsin. Sen benim dunyamin merkezi, okyanuslarin birlestigi yersin. Sol tarafin mavi, sag tarafin yesil senin….

Karanlığa küfrettiğim bir anda çıktın karşıma. Seni tanımanın ne demek olduğunu nereden bilebilirdi ki bu ıssız yüreğim. Ürkütücü bir çölde yanmış bedenim soğuk bir suya atlıyordu sanki. Mavi gözlerini gördüğüm an ben ilk kez ferahladım. Mutlu bir başlangıçtı seni gördüğüm ilk gün. Acınası halimden eser yoktu ey sevgili. Söyle dudakların hangi şairin şiiri? Saçların hangi mevsimin rengi?

Tozlu raflarda kalan, unutulmuş eski bir kitaptım ben. Sen aldın, okudun içimi. Satır satır, hece hece okuyup yazdın beni kalbine. Ve beni var ettin kalbinde. Gönlünün odalarında kendime bir dünya kurdum. Gözlerin gökyüzüm, gamzen uçurtmam oldu. Sana olan inancımdandır büyüklüğüm. Kalbinde olduğum için çok şanslıyım sevgili.

İlk görüşte değildi bendeki, her görüşte aşktı. Gülüşün aklımı aldı, bakışın ruhumu sardı.

Sen olmasaydın, gülüşlerim olmazdı.
Gülüşlerim olmadaydı eğer,
Böylesine deli aşık olmazdım.
O yüzden sen varsan her şey güzel, her şey tamam. 

Sıcacık göğsümü sana sakladım başını yaslayıp tatlı tatlı konuş diye. Ve sen koynumda öylesine gözlerine kapamış aşkla konuşurken, huzurla uyumak ne güzel.

Sabah güneşin aydınlığı değil, saçlarının kokusu uyandırsın beni yeni güne.
Avuçların vücuduma değsin. Ve ben saçlarınla uyurken ellerinin sıcaklığı mutluluğa salsın bizi.
Sabaha uyanmak senle cennetten bir güne uyanmak kadar güzel olsun.
Dudaklarından çıkan her söz ruhuma öpücükler kondursun.
Tek stresimiz, tek derdimiz gece erken yatamadığımızdan olsun.
Ve huzurun limanı uyurken ikimizin arası olsun.
Karanlıklar aşkımız için heyecan versin gözlerine.
En romantik anlarımız tebessüm ettiğimiz anlar olsun. 

Yine şekersiz içeyim çayımı,
Şekeri dilin olsun çayımın.
Ki ben parmaklarını bile yerim.
Birlikte yıldızları da izleyelim ve en büyük yıldızım küçücük kalbin olsun. Parlatsın aşkı ile atmosferimizi, bizi ıslatan tek yağmur ☔ mutluluk göz yaşların olsun.
Hayallerimizi yaşadığımız o gün şükredelim.
İşte o gün yaşadığımız her mutlu gün birlikte uyuduğumuz ilk gün kadar heyecanlı olsun.

Gözlerinde bulduğum aşkı, dilinde kaybetmek o kadar zor geldi ki. Ne gözlerine değdi bakışlarım bir daha, ne de dilin sustu aşk acısından yana. Acı çeken bendim oysa kapattım çığlıklarımı sancılı boğazıma, ne sesim çıkıyor artık, ne gözüm değiyor sana.

Her akşam yüreğinde demle
Hayallerimizi,sözlerimizi, en güzel sevişlerimizi,
Ufkun çizgisinde başlasın tüm sevmeler
Sonsuz olsun dokunuşlarım
Saçlarımın uçlarına dağılsın öpücüklerin çiçek açsın,
Baharı geçmesin kalbimin
Kışın ortasındaki sığınağım olsun dudakların
Sıcacık yapsın vücudumu
İliklerime kadar seninle yanayım
Volkan olayım avuçlarında
Yangın yeri olsun kalplerimiz
Sabahları dağınık saçlarımın içinde kaybolsun ellerin
Tutuntuğun ,güç bulduğun sarmaşıklar gibi dolansın parmakların saçımın her teline
Mutlu son olmasın bizim yuvamızda
Her şeyin sonsuzluğuyla mutlu olalım
Sonsuza kadar sen ve ben…
Her zaman deli gibi sevelim
Kıskanınca ısırıp
Sinirlenince öpüşelim
Duygularımız ve gülüşlerimiz taze kalsın
80 yaşında bile birbirimize sırnaşalım
Hep yanımda ol
Ben hep yanındayım
Sadece seninleyim ve sadece seninim
Bir ömür ve sonsuzluk için seninle mutlu olmaya varım
Günün her zaman benimle aydınlansın

Bakışlarındaki acıyı tarif etmenin imkanı yoktu buralarda. Bu sokaklarda senin bakışlarına tercüman olacak bir cümle, seni kurtaracak bir kelime yoktu. Sen hep acılı baktın be kadın. Sana aşık olan acıyla yoğruluyordu.

Kıskan ya. Biriyle konuştuğumu görünce trip at bana. Bir benimle konuş de. Gecenin bir yarısında uyandır, sesini özledim de. Hep senin sesinle uyuyup senin sesinle uyanayım. Olmuyor başka türlü, rahat uyuyamıyorum de. Benden 1 saat haber alamayınca ortalığı ayağa kaldır. Yap yani. Sahiplen. Kıskan. Sev. En çokta özle. Yüzünü görmek istiyorum de. Görüşelim olmuyor sensiz de. Haberim olmadığında kapıma kadar gel, çık dışarıya de. Tek başıma evin önüne bile çıkarma beni. Hep benden bekleme, biraz da sen özle. İhtiyacım var sahiplenilmeye. Tek taraflı olunca olmuyor, hep bir şeyler eksik oluyor.

Sevdiğim ellerini, sıcacık ayaklarını, her gece beni sarıp yatan yüreğinden öpüyorum bu gece seni. Bütün kadehlerimin sebebi; bak gör nasıl bir aşka meylettin beni. Şişe diplerinde birikiyor sana olan sevdalarım; sabahlar uzak, bu sevda tuzak bana diyor Ebru Gündeş.

Sabah olmuyor be adam. Sensiz hiç bir şey olmuyor. Sensiz gün batmıyor, sensiz gün doğmuyor, sensiz bu yatakta yatılmıyor. Sensiz yemek yenmiyor, sensiz aç kalınmıyor, sensiz su boğazdan akmıyor.

Bana hiç bilmediğim bir dille yeniden gel. Önce anlamak için uğraşayım seni. Bana hiç bilmediğim bir yüzle gel sevgili, önce tanımaya çalışayım seni. Bana hiç bilmediğim bir bedenle gel sevgili, önce ben kirleteyim o bedeni.

İlk miydim bilmiyorum ama son olduğum kesin. Son kez değdi bakışlarım yüzüne, son kez değdi aşk yakama ve son kez öptü dudaklarım seni bu sabah. Artık gidiyorum sevgili, kalkmak üzere olan bir geminin en ücra köşesindeyim şimdi. Sirenle birlikte salacağım içimde sen kokan günleri ve sirenle ayrılacağım bu limandan, tek başıma bedevi.

Bana geldiğin o ilk günü hiç unutmuyorum. Dağılan saçların, delici bakışların, ellerini saran eldivenlerin vardı. İlk kez o gün konuşmuştuk seninle. Bu kadar yara alacağımı bilseydim, ne saçlarına takılırdı rüzgar, ne bakışların delebilirdi kalkanlarımı.

Acı vermek kolay be kadın, acı çekmeyi sor sen bana. Ne aşklar devirdim, ne gönüller delirttim. Yine de sevme diyemedim. Hep sevdim, hep de acılı sevdim. Hep Adana’yı sevdim, Urfa’dan vazgeçtim. Acı yedim, acı içtim ben.

Sevgiliye gönderebileceğiniz uzun mesajlar paylaştığımız sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için seni seviyorum sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

 1. Gel bana Göksu

  Sevgilim var ama eski sevgilimi özlüyorum, ne yapmalıyım?

 2. Gel bana Ahmet

  Parasızken terk eden kıza geri döndüm hata mı yaptım?

 3. Murat bey Murat bey

  Hayatım a girdigin günden beri dir o kadar çok şey öğrendim ki sevgiyi mutluluğu huzuru sen öğretin bana hani derler ya bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum bnde sana ömür boyu yanında olacağım sen güldükce benim kalbim ferahliyacak öyle şükür içindeyimki sen geldiginden beridir Allah a sonsuz şükürler ediyorum aşkım iyki geldin iyki benimsin iyiki hayattimdasin iyki elerin elerimde gözlerin gözlerimde ve seni kelimelerle cümleler le anlatamıyorum çünkü kelimelerdende en güzel sözlerden de değerlisin seni çok seviyorum Melek yüzlüm ❤️ MERYEM ❤️MURAT 25_08_2020

 4. Mustafa b. Mustafa b.

  Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah kardesim benim 🤲🤲🤲🤲🌼🌺❤️😊😊

 5. Elifnur Elifnur

  Sevglımle kavga etım ne yapabilirım fikir verırmısız

 6. Sktireet Sktireet

  Makada giren şemsiye açılmaz açılırsalar çıkmaz akışına bırak

 7. Anonim Anonim

  Fatih ilayda ❤️🥰
  16.11.20

 8. Ardahan Ardahan

  Bakışlarındaki acıyı tarif etmenin imkanı yoktu buralarda. Bu sokaklarda senin bakışlarına tercüman olacak bir cümle, seni kurtaracak bir kelime yoktu. Sen hep acılı baktın be kadın. Sana aşık olan acıyla yoğruluyordu

 9. 13.05.2020 13.05.2020

  Kenan ❤️ Sultan

  Ben hâlâ seni çok seviyorum..
  13.11.2020

 10. 13.05.2020 13.05.2020

  K ❤️ S

  Ben hâlâ seni çok seviyorum..
  13.11.2020

 11. Anonim Anonim

  K ❤️ S

  Ben seni hâlâ çok seviyorum..
  13.11.2020

 12. Anonim Anonim

  Kenan ❤️ Sultan

  Ben hâlâ seni çok seviyorum..
  13.11.2020

 13. Anonim Anonim

  Evde kalmazin da

 14. Anonim Anonim

  Çok doğru bizzat yaşadım ben😐😐

 15. Anonim Anonim

  O zaman boşan

 16. Anonim Anonim

  Sen malmısn aşirete bağlı olsq nolacak çok çok ölürsün ama boynuzlanmaya gönln el veriyorsa otur aşiretten korkmaya devam et

 17. Serdar Serdar

  Kötü bir durum aşiret ailesine şöyle

 18. Baharın Muratı❤️ Baharın Muratı❤️

  Baharım canım aşkım kurban olduğum ben seni çok seviyorum ben senle öğrendim sevmeyi sevilmeyi senden önce ben mutluluk huzur ne bilmiyordum ben bunları seninle yaşadım aklım fikrim sende attığım adımda baktığım yerde aldığım kokuda duyduğum seste her şeyde sen varsın sen benim herşeyimsin bu can yoluna feda seni çok seviyorum meleğim şuan bana kırgınsın evet çok özür dilerim aşkım affet aşkını seni çok seviyorum ❤️❤️Aşığım Sana

 19. Anonim Anonim

  evlendiniz barı

 20. Halil yağşi Halil yağşi

  arkadaşlar Gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?

 21. 27.02.2019❣️ 27.02.2019❣️

  Sonra biri çıkıyor karşına,seni aşkın varlığına inandırıyor,kendi dünyasının merkezine seni koyuyor, gözünün içine bakıyor mutlu ol diye,senin için tüm fedakarlıkları yapıyor sonra sana diyor ki ben sevgiye inanırdım aşka inanmazdım ama sana aşık oldum hem de çok…O an anlıyorsun aşk var hâlâ ve eninde sonunda diğer yanın çıkıyor ortaya.Seni de kendini de aşka inandırıyo . Diğer yarını bulmak dünyanın en güzel hissi onu anlıyorsun🌎

 22. Ceyda Ceyda

  Ay allah yardımcin olsun abla allahim herzaman yaninda olsun 😏😏😏😏😏

 23. Cancan Cancan

  Yapabileceğin pek birşey yok

 24. C C

  Yapabileceğin pek birşey yok

 25. Anonim Anonim

  Bende seni ne kadar mi
  Okyanustaki su taneleri kadar
  Gökteki yıldızlar kadar
  Ve nefesimin yettigi kadar…

 26. Ayşe göktaş Ayşe göktaş

  Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah

 27. Anonim Anonim

  Hiç birşey olmaz mahkemeye basvur

 28. Zekiye oral Zekiye oral

  ÖMER♥️ZEKİYE
  Sen benim başıma gelen en güzel belasin rabbim yokluğunu bi an bile Göstermesin bana her zaman böyle mutlu olalım biricik sevdiğim 💕kalbime taht kuran adam♥️♥️

 29. Harbi adam Harbi adam

  Gece uyudugunda boğazını kes ya da bi gecede ortadan kaybol . Ayrılmadan mutfaga git bi tabağın üstüne sıç. Not bırak. Deki sen anca bokumu hakediyorsun

 30. Anonim Anonim

  Sık kafasina

 31. Hamitcab kapalan Hamitcab kapalan

  Var nasıl yok sudecik

 32. Anonim Anonim

  Seviyor bırakma onu

 33. Ali süngür Ali süngür

  Manyakmısın kardeşim

 34. Sevim ozturk Sevim ozturk

  Seviyorr kimseye vermk istemiyor

 35. Meryem göeen Meryem göeen

  Insallah sende cok mutlu olursun kardesim buda senin sınavinmis

 36. Ayşenur Ayşenur

  Benmiii😂🤭

 37. Mesut demirbilek Mesut demirbilek

  Ela ❤mesut ❤0101.2020👫 😭05.08💔2020💔
  Kimseyi sevmeyin lan hiç kimseyi en sevdiğin insan bile seni bırakıp başkasıyla evleniyor bile bile yapıyor 😭😭😭😭😭😭

 38. Ayaz levent Ayaz levent

  Sen kacırr..bişey olsa kardeşin her zaman yanda

 39. Elif Elif

  Napmaya çalıştığı belli değil

 40. Mustafa yigit Mustafa yigit

  Yyyazz bana avuktim

 41. Anonim Anonim

  😁😁😁

 42. Güzellik Güzellik

  16.09.2020🔒

 43. Kalpppp Kalpppp

  Vay. Be yazık olmuş

 44. Anonim Anonim

  ❤️Nuroj ❤️Diyar❤️

 45. Anonim Anonim

  Belki vardır

 46. Anonim Anonim

  Ben olsam Allaha havale ederdim

 47. Adem Adem

  Bnce aile buyuklerine git konus onlar sana yardimci olur

 48. Atakan Atakan

  ❤️12/05/2020💚

  💚Z ♾ A❤️

  Herşey 12 mayıs salı akşamı bütün kararları verip seni artık hayatıma sokmaya karar vermekle başladı zeynom.o güzel kararı verdiğim için çok mutluyum . Şimdi biraz yüzünde tebessüm oluşturmak için bu satırları döküyorum canısı 4. Aya veda 5. Aya başlangıç gecemiz bizim bu gece sana olan sonsuz sevgimin gecesi canım. 🌎
  Kalbime taht kurmuş birisin ve oradan seni indirmeye hiç niyetim yok sevgilim. Seninle beraber aklımda olan tüm çılgınlıkları yapıp, ömrümün, nefesimin son anına kadar yaşamayı istiyorum ve senden başkasıyla asla olmak istemiyorum. Bu 4. Ayımızı bitirmekle beraber 5. Ayımızın bize daha fazla mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. Benim olduğun zamanlardaki mutluluğumu anlamak istiyorsan eğer gözlerimin içine ta derinliklerine bak hayatım ve orada kendini bul. Seni seviyorum kalbi güzel sevdiğim.💚Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı ben seninle yaşlanmak istedim…💕
  Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım…
  Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…💙
  O varken bana bir şey olmaz!diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim…🧡
  Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…💛
  Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim…💜
  Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum…🦋
  Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…💚
  Ben her zman her koşulda, seni seçtim çünkü sen sen olduğun için benimsin❣️

 49. Anonim Anonim

  Boşanmalısın aşiret maşiret boş işler bundan korkma

 50. I am who? I am who?

  Yine bir gece daha geldi sensiz uyuyacağım hasret doluyor kollarım yattığım yer güzelim şimdi yatakta dönüşlerini izlemek vardı o güzel uyuyuşunu izleyerek düşüncelere kapılmak kainatın en eşsiz güzelliğini seyrediyordum sanki yanakların ellerimi çağırıyor yine o masum o güzel ve özel güzelliğin mest ediyor kalbimi ben hayatımda ilk defa şansımın seninle güldüğünü farkettim hayallerimin yeşerdiğini izledim güzel kadın ne güzel dokundun kalbime hayatıma gri hayatımı rengârenk yaptın her sabah uyanmak istemezdim şimdi can atıyorum yine seninle konuşabilmek için dünya içindeki dünyam gökyüzüm o kahve gözlerinde aşkı bulmak sevgini sevildiğimi görmek yüzümde gülücükler saçtırıyor şuan özlemin göğüs kafesimi parçalayan bir yumruk gibi iniyor göğsüme ciğerlerimin en ücra köşelerine ulaşmalı kokun ellerim saçında dans etsin ahenkle kalp atışlarını nefesini hissedeyim hayallerim iyikim ay tenlim bir gülüşüne bin gül versem az gelir hele birde en güzel çiçekleri kıskandıran kokun yokmu burnumun direkleri sızlıyor ama bu ne güzel bir sızlama bun ne güzel bir aşk bu ne güzel bir duygu seni çok seviyorum prensesim kalbimin sahibi iyi geceler rüyanda buluşalım o özlediğim koku bir nebzede olsa bilinç altımdan iner ciğerlerime iyiki hayatimdasın ve iyiki sana rastlamış kaderim bu rastlantıların en güzeli güzel sevgilim öpüyorum o güzel gözlerinden

 51. Defne Defne

  Zorbalık yapamaz dağ başı degil türkiye burasi kesin seni çok sevio sevmese bu rski göze alamz

 52. Çaven reş Çaven reş

  Kocana aşk muskasi yap sana aşık olsun. 🙂

 53. Anonim Anonim

  Seviyo sevmese böyle bisey yapmazdi

 54. Tugay agun Tugay agun

  Sevmese olay cıkartmaz dı ben 13 yaşımda bizim köyden nir kıza aşık oldum 15 yaşında sevgili olduk askerden geldim birlikteydik aradan bir yıl gecti istemeye gittik vermediler sonra kız 1 ay sonra benden ayrıldı sonra alkole basladım 4üncü kattan atladım sağ bacam sakat kaldı gitti baskasıyla evlendi. onun için ne aska inanıyorum nede sevgiye artık boş iş bunlar diyorum onu Allaha havale etmedim Allaha emanet ettim 🤤

 55. Anonim Anonim

  evdemi kaldın üzülme zaten bu sene bütün dünya evde kaldı umutlar seneye kaldı üzülme bu arada ev gelişmiş ferah bahçesi varmı umarım vardır bizim var çoh hoştır

 56. NeoN NeoN

  Ben yazarım insta ver 😂😂😂

 57. Burak Can Burak Can

  Ablacım kac git ya kurtulun soyle zihniyetlerden vizesiz ukraynaya git avrupada makedonya kosova git kurtul hayatinizi bir insana bu kadar mâl etmeyin hicbisey sizin mutlulugunuzdan onemli degil al bi tanidginin kartindan biletini kendi adina cik carsiya diye bidaha gorme

 58. Gizemli hayran Gizemli hayran

  Bırak gitsin ne hali varsa görsün

 59. Papatyan Papatyan

  Betül&Fırat
  Seni Çok Seviyorum Askerim
  25.06❤️

 60. Anonim Anonim

  Yasemin Muhammed

 61. Aşık🤭❤️ Aşık🤭❤️

  Seni kelimelerle anlatamam ama gökyüzünde yıldızları sayabilirmisin işte seni okadar çok seviyorum

 62. Anonim Anonim

  Seni herşeyden ve herkesden cok seviyorum sevgilim ❤aşkım

 63. Emre Emre

  Seni çok seviyorum en kıymetlim
  03.04.2020♥️
  Ö♥️E

 64. Şuleeeeee Şuleeeeee

  Biz evde kaldık valla 😂😂 bize böyle yazan yok

 65. _yarali_kalpler_1 _yarali_kalpler_1

  Bakmaya bile kıyamadığım birisin, ben aşkımın sensiz akıllanmayacak delisiyim, bilemezsin’ki dilinin konuştuğu her kelimenin esiriyim, ben aşkına vururmuş özgürlüğü olmayan kölesiyim…

 66. ahmetsakallı.1 ahmetsakallı.1

  Seni coook seviyorum 💖
  Gülsenem💖

 67. bagirofha.l6 bagirofha.l6

  😍😍

 68. BM Bulut🖤 12.01.2015❤️ BM Bulut🖤 12.01.2015❤️

  Seni çok seviyorum sonsuzum🖤❤️
  12.01.2015 🌙💜🌸

 69. BM Bulut🖤 12.01.2015❤️ BM Bulut🖤 12.01.2015❤️

  Olum seni çok seviyorum lan❤️ ne biçim birşeysin sen anlamiyomki😂❤️ yeminle çok seviyorum ya🌹🌹 rabbim sevgimizi daim etsin inşallah paşam ❤️ hep böyle bir ömür sımsıkı kenetleniriz birbirimize🤲🏻🤞🏻 hem seninle bir sürü hayallerimiz var hepsini gerçekleştirmek için bı adım aticaz bunun için çok mutluyum biliyo musun🥰🌹❤️ seninle aynı evin içinde yaşama düşüncesi bile beni çok mutlu ediyor❤️🤞🏻 inşallah her daim böyle güvenle sadakatle sevgiyle ileriye taşırız aşkımızı ❤️ ilk göz ağrım benim herbiseyim🌹seni çok seviyorum aşkım hepte çok sevicem rabbim nefesimi alana kadar sen benim hayatımın tek aşkı olarak kalicaksin ömrüm 🗝️🗝️🖤 Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özlüyorum seni. Kendinden emin ve en temiz hislerle… ve hepte bu temiz duygularımla seni anıp seveceğim sevgilim … Sen benim hayatımda yaptığım tek dogrusun . Ömrüm seninle geçsin ve bı an önce kavusalim birbirimize başka hiç bişey istemiyom. 🗝️🖤🙏🌸 Güzel gözlüm ömrüme ömür katan adam tez gel olur mu çok bekletme sevdiğini .. Gel de bu şehir böyle bı kavuşmayı yeni görsün.. Sımsıkı sarılıp opucem seni saatlerce kokunu içime çekeyim üzerime sinsin ve eve geldiğim de uyuyacağım zaman senin kokunla uyuyayım ve artık şu zamanlar geçsin baş ucumda sen ol ve öyle uyuyayım tişörtüne hirkana sarılara uyumak istemiyorum artık seni istiyorum ve o kimsenin bile farkında olmadığı bebeksi kokunu ….🙏🖤💜🖤🙏🌸🗝️💜💜🖤🙏🙏 Kokunun bana verdiği huzuru kimse veremiyor sağ tarafım eksik çünkü sen yoksun gel sarıl ve kalbin benim sağ tarafimi benim kalbimde senin sağ tarafını sarsın ve tamamlanalim.. 🙏🖤🍀💋👻🌙🍀🖤🖤💜🌸🗝️🤩💋❤️🤩🌸🖤🌸 seni çok seviyorum özlemim ilk göz ağrım herseyim kalbim kalbimin sahibi miladım geleceğim gerçeğim … Kısacası herşeyimsin canımın canisin ömrümsün adam ömrümmmmm🤩🖤💋🌸🗝️🤩 seni çok seviyorum paşam eşim herseyim sırdaşım dostum ömrümün geri kalanı sevgilim 🗝️🌸💜💜🤩💜💜 seni canımdan çok seviyorum aşkım bunu hicbi zaman unutma … Ve bı an önce kazasız belasız gel goreyim bir kere de olsa..💜 seni çok seviyorum sevgilim rabbim rüyalarını korusun ve bizi gör rüyanda seni çok seviyorum iyi geceler Allah rahatlık versin sevgilim 💜🙏🖤🍀🖤🖤🗝️🖤

 70. 🥰Hasan🥰 🥰Hasan🥰

  H💞A
  29.10.2019

 71. 13.05.2020♥ 13.05.2020♥

  Kenan ♥ Sultan

  13.05.2020…♥

  Ben Seninim Sende Benim…
  Sonsuza Kadar Seni Seveceğimm.♥

 72. Buse kuzay Buse kuzay

  Gönderme mi yaptın naptıysan olmadı

 73. Özlm ((E)) Özlm ((E))

  Seni cook seviyorum hayatımın anlamı
  03.04.2020
  E💜

 74. Anonim Anonim

  Boşversene kardeşim kaçır gitsin ilk olarak işte iste ama vermezlerse kaçır

 75. Buse muzaffer kuzay Buse muzaffer kuzay

  31.05.16
  Seni çok seviyorum be adam 👨‍⚖️
  Artık düğüne beklerriz sizide

 76. Betül & Gazi ( Batman-manavgat ) Betül & Gazi ( Batman-manavgat )

  En güzel aşk gerçekten sevenle olur Papatyam🌼

  Betül & Gazi

  13 sa. 14 dk. (1.146,1 km). Mesafeler engel değildir gönülden sevene. çocukluğum İlk göz ağrım.

 77. Fırat Fırat

  Sevdiğim bir kız var ve onu bana vermiyorlar. Sanırım kaçıracağım ama ailesi psikopat ve çok zengin. Ne yapmayalıyım sizce? Başımız belaya girer mi?

 78. ❤️(Gaziantep) Mustafa-Selin (Ankara)❤️ ❤️(Gaziantep) Mustafa-Selin (Ankara)❤️

  İyi geceler sevgilimm👩‍❤️‍💋‍👨 O halde biraz ilgi ve felsefe🤔👅 nasıl başlayacağım bilmiyoooooomm ama ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünyammm🥰 Allah’ım varlığını hiç eksik etmesin hayatımda ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut hiç bırakma. Çok özledim seni la özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum.😔 Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı hep baksaydım ona saatlerce😘😌 Seni çok seviyorum güzel kadın hani tamam beni anlamanı beklemiyorum senden. Çünkü seni bu kadar nasıl sevdiğimi ben de bilmiyorum. Nefes almak gibi seni sevmek. İçim o kadar seninle dolmuş ki yokluğunu düşünemiyorum nefesimm😘 kendimden çok seviyorum seni amk 🙄♥️🤍 Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum🙏🏻 Anlatılmazsın senn yani nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum🤷🏻‍♂️👩‍❤️‍💋‍👨Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz.Gecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım😭 Kurban olduğum benim sana kurduğum her cümle şiir kokar, Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın🤪💋 Neyse uzatmayayım Rabbım saygımızı inancımızı güvenimizi ebedı ve daim kılsın birkez daha söylemek istiyorum gönlüme hoş geldin parlayan yıldızım hayatıma hoş geldin gülen yüzüm kalbime hoş geldin dualarım Selinim herşeyim kurban olduğum canımın en içi özelim sırdaşım hayatımın anlamı🥰😛👩‍❤️‍💋‍👨💞

 79. Çilekli süt Çilekli süt

  Seni çok seviyorum GÖKYÜZLÜM…

 80. MarMe MarMe

  17.06.2019❤
  MarMe♾💘

 81. Asmina Asmina

  MarMe♾
  💞💓
  💘17.06.2019💘

 82. H❤️Y H❤️Y

  ❤️Sonsuza denk elele❤️🌹25.03.2020🌹
  Hacire ❤️ Yusuf

 83. Anonim Anonim

  16.09.2019 kalbimin sahibi

 84. Meryem❤Halil Meryem❤Halil

  Seni çok seviyorum adam😍

 85. Sevği kelebeğim Sevği kelebeğim

  sevmek nefes almaktır. Aşk yaralı olmaktır.

 86. MeHmeT MeHmeT

  Hayat kısa sevdiğinizin kıymetini bilin ❤️

 87. Mustafa Mustafa

  Hayatıma geldigıgın gune şükürler olsun yanaklarını burnunu gözlerını kulaklarını ellerini ayaklarını sevıyım senın hayatıma birkez daha ıyıkı holgelmişsin senınle okadar çok mutluyumki anlatamam kelimelerle anlatmaya kalksam yetmez sesımle anlatmak istesem nefesım yetmez kesılırım gözlerım le anlatmak istiyorum seni ama onlar sana bakerken gülümsemeye başlıyor konulturamıyorum dudaklarımla anlatıcam seni tam hatıcem dıyorum o m den sonra açamıyorum agzımı dilim tutuluyor ben neyı denersem deneyım herşeyım sana esir olmuş hiçbirini yonlendirwmiyorum bedenım sana teslım ve ben bu bedenımın hayattaki fanı dünyadaki Rabbım den sonra tek ve son sahıbsın gönlüme birkez daha hoş geldin cennet bana yaşatan sevgılım sen yıllardır sahıb olamadığım huzurun ta kendısı sın boyle bir huzura sahıb olmak benı dünyanın en mutlu insanı yapıyor senı rabbımın hedıyesı olarak goruyorum butun dualarım senınle bu hayatta birini öz annem gibi sevıcwgımı tahmın bile edemezdim ama yanılmışım annen benım ikinci annem degıl öz annem alanlarında benım baldızlarım degıl öz ablalarım abınse kocaman yürekli bir insan ona abı demekten şeref duyarım ailene saygım sonsuz ıyıkı o ailenin boyle mükemmel otesı bir kızını sevıyorum sen benım için hagla bir çocuksun neden biliyomusun seni yenıden buyutucem dertsız tasasız sıkıntısız mutlu huzurlu güçlü başarılı ve kendıne inanan bir insan olarak seni yenıden buyutucem olgun akıllı zeki ve asla hakkını yedırmeyen bir prenses gıbı kalbıme tekrardan hoşgeldin en güzel ve en degerli varlıgım sana ve senı yaratan Rabbıme şükürler olsun seni tertemiz zararsız sevıyorum Rabbım yardımcımız olsun bizi birbirimize nasıb edsın Rabbım birliktelimizi daim edsın günahlarımızı affeddsın dualarımızı kabul edsın en güzel dualarıma sebeb olanım seni çok seviyorum gözümün nuru sen benım için cennetin anahtarısın ve Allah bize nasıb ederse sen o cennetin kapısını açıp benı elimden tutup içeri girdirdıgın gune kadar benım sın Rabbım saygımızı inancımızı güvenimizi ebedı ve daim kılsın birkez daha söylemek istiyorum gönlüme hoş geldin parlayan yıldızım hayatıma hoş geldin gülen yüzüm kalbime hoş geldin dualarım HATİCE❤️MUSTAFA

 88. D❤O D❤O

  12.10.2018 ❤

 89. Ponçik Ponçik

  Benim yüreği güzel sevdiğim eşi benzeri olmayan hani derler ya her insanın bi bezeri var diye herkesin konuşması lafları yürüyüşü birbirine benzer ama sevdiğim sen çok farklısın senin ne eşin var ne benzerin kurban olduğum Rabbim seni okadar güzel okadar kusursuz yaratmış ki insan sana bakınca dünyadan kopuyo o gülüşün varya ayaklarımı yerden kesiyo okadar güzel okadar kendine has bi kokun var ki bende okadar uzak olmana rağmen kokunu hissediyorum aşkım senle bi kaçamak yapıp rüyalarımızda buluşsak sevgilim sıkı sıkı sarılsak yüreğimizi yakan hasretimiz biraz olsun dinse sevgilim gözlerinin içine baksam kaybolup gitsem mesla kokunu çeksem içime tutsam ellerinde bulutlara çıksak herkesten herşeyden uzaklaşsak sadece sen ve ben böyle her zamanki şımarıklığımla boynuna atlasam oksijene gerek duymasam kokunla yaşasam başımı omzuna koyup hayaller kursak saçlarımı okşasan sevdiğim olmazmı bazen herşeyi herkesi geride bırakıp sana gelmeyi düşünüyorum aşkım şuan uyuyosun yanında değilim bitanem o günlerde gelecek inşallah sevdiğim😊 SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

 90. Ƥ̇ЅİƘΘƤΔƬ ƁΘZƘƱΓƬ Ƥ̇ЅİƘΘƤΔƬ ƁΘZƘƱΓƬ

  SENİ SEVİYORUM DEMEK ÇOK BASİT GELİR BİRİLERİNE !

  BEN SENİ SEVİYORUM DEDİĞİM DE SENİ 1 GÜNLÜK DEĞİL ÖMÜRLÜK SEVİYORUM SENİ ❤M

 91. ELİF ELİF

  Meğer en güzel aşk senin gozlerinde sakliymis en özeli ise kalbinde atıyor Muş sevgilim canım canımın içi kelimeler anlatılmaz sana olan sevgimi

 92. İsimsiz İsimsiz

  Yusuf ❤Nehir
  25.06.18🌹🕊

 93. Şahan Şahan

  Fatma❣️Şahan
  16.03.20🔐♾

 94. Nihat Nihat

  Seni çok seviyorum 🖤H

 95. Gönlümün gögerçinii♥️ Gönlümün gögerçinii♥️

  Neslihan♥️Murat
  06.01.2020♥️🍫

 96. ÖzFer ÖzFer

  Özge❣Ferhat

  20.07.2015❤

 97. Betül & gazi 13.10.17 Betül & gazi 13.10.17

  Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

 98. Semre Semre

  Eğer bu siteye girersen görürsün bitanem. Seni çok seviyorum
  100819♥️🔐

 99. Selin♤rodan Selin♤rodan

  Bir eylül sabahıydı şu gönlüme yar diye düştüğünde🤭❤️ Ölmüştüm ben bitmiştim taki o güne kadar🤫 O gün hayatıma öyle bir girdinki düşmüştüm sen ayağa kaldırdın 🤭Sevgisizdim sen sevgi verdin🤭❤️ Gülmeyi unutmuştum sen gülmeyi öğrettin🤭☺️ Hayatımın benim icin değeri kalmamıştı😱 hayatıma değer kattın🤭👌 Kalbim paramparça olmuştu sen onardin🤭❤️ Hayatıma öyle bir girdinki bir anda kuraklık çöllerime suyum oldun🤭 kurumuş ağaç gibiydim susuz kalmıştım😱 sevgisiz kalmıştım😱 sen öyle bir girdinki hayatıma sevgilim sevgi verdin🤭 aşk verdin🤭 değer verdin🤭 kurumuş yapraklarima suyum oldun🤭 aşksız kalbime aşk oldun❤️🤭 kurumak üzereydim su verdin, ölmek üzereydim hayat verdin, sen benim herşeyim oldun🤭❤️

  Rodan ♤♡selin sonsuza denk el ele {eylül ayının en güzeli etütte tanışmakta ayrı bi aşk
  Seni çok seviyorum rodanım💞💓❣

 100. Sedat_omur65 Sedat_omur65

  Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

 101. Sedat Sedat

  🌼🌼🌼❣️💘Sedat_omur65 💘❣️🌼🌼🌼hesapta takipleşerek bi gurup acmak isteyen varsa eklesin mesaj atsın bana iyi gunler dilierim kalbi güzel insanlar

 102. Nevsehirli Nevsehirli

  Seni cok seviyorum adanali

 103. BEYZAUĞUR BEYZAUĞUR

  Beyza Duşunki Yanına Bi Melek Düşüyo Nasıl Hissedersin Kendini Şanslı Ve Mutllu Hissedersin Dimi İşte Sende Benim Gönlüme Öyle Düştün♥♥♥♥♥♥♥♥ (SONSUZA DEK ♥BEYZA♥)

 104. HELİN BEDİRHAN HELİN BEDİRHAN

  ❤ ❤ 😍 BEDİRHANIM SENİ , ÇOK AMA ÇOKKK SEVİYORUMM SEVGİLİM , İYİ Kİ AMA İYİ Kİ HAYATIMDASINN

  ❤ 15.06.2019❤

  HELİN❤ BEDİRHAN

 105. AliyEnes AliyEnes

  SONSUZA DEK❣
  ALİYE❤ENES

 106. Kemal Polat Kemal Polat

  Evet başarılı

 107. Aşk Aşk

  Seni çok seviyorum HERKESTEN HERSEYDEN DAHA ÇOK SEVIYORUM MESAFELLER BIZE ENGEL OLMAZ
  ANKARA ISTANBUL
  09.09.19

  MUHAMMED&DİLAN

 108. Alparslan Akçay Alparslan Akçay

  Cok iyiudu

 109. Anonim Anonim

  ben bu sözü çok güzel

 110. SerBet YAKUT❤ SerBet YAKUT❤

  Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim…💕
  Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım…
  Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…💙
  “O varken bana bir şey olmaz!” diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim…🧡
  Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…💛
  Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim…💜
  Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum…💓
  Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim…💞
  Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…💚
  Dilimde İyi ki. lerle, geleceğe dair “Belki”li umutlarla sana geldim…
  İyi ki 💌
  21.07.2017
  ❤❤SerBet YAKUT❤❤

 111. Anonim Anonim

  Seni çok ama çok seviyorum Arzum sen benim herşeyimsin senin için herşeyimi veririm birtanem.💏❤️😘♥️💕😍💓🤩💋💞🥰👩‍❤️‍👨👫💜👨‍👩‍👧‍👦M➕A

 112. sumeye sumeye

  En güzel aşk gerçekten sevenle olur

 113. İdris İdris

  ❤AŞKIM🥰💞
  ❤AYIŞIGIM❣🥰
  ❤AYPARCAM🤎🥰
  ❤BALIM🥰💜
  ❤BİRİCİĞIM🥰💝
  ❤BIRTANEM 🥰💘
  ❤CANIM🥰💔
  ❤CANPARCAM🥰💚
  ❤CANÖZÜM🥰🤍
  ❤CENNETIM🥰💙
  ❤DİĞER YARIM🥰💖
  ❤DİLBERIM🥰🖤
  ❤ENDEGERLIM🥰💓
  ❤ENTATLIM🥰💖
  ❤ENGUZELİM💙🥰
  ❤GECEM 🥰💚
  ❤GÜNDUZUM🥰❣
  ❤GUNESIM 💘🥰
  ❤GUNUM💚🥰
  ❤GÖZÜM🥰💞
  ❤GÖNLÜM🥰💔
  ❤HAYATIM🥰🧡
  ❤HATUNUM💙🥰
  ❤HAYALİM🥰🤎
  ❤HELALIM🥰🖤
  ❤HERSEYIM🤍🥰
  ❤HERBISEYIM🥰💕
  ❤HUZURUM🥰❤
  ❤İKİGÖZÜM🥰💝
  ❤İLKİM🥰💜
  ❤İLKBAHARIM🥰🧡
  ❤İNCEDETAYIM🥰🤎
  ❤İNCİM🥰🖤
  ❤KALBİM🥰🤍
  ❤KIYMETLİM🥰💙
  ❤KİMLİGİM🥰💕
  ❤KURBANINOLDUGUM🥰❤
  ❤LALEM🥰💝
  ❤MENEKSEM 🥰💜
  ❤MELEGİM🥰🧡
  ❤MİNNOŞUM🥰🤎
  ❤MERIDYENIM🥰💔
  ❤MEVSIMIM💘🥰
  ❤NURUM💗🥰
  ❤NURYUZLUM🥰💗
  ❤NIYETIM🥰💚
  ❤NIMETIM🥰💜
  ❤NESEM🥰❣
  ❤UMUDUM🥰💝
  ❤UGRASIM🥰🧡
  ❤ÖMRÜMM🥰🤎
  ❤ÖMÜRTÖRPÜM🥰💔
  ❤ÖZLEMIM🥰💘
  ❤ÖZLEDĞİM🥰💚
  ❤ONURUM🥰💗
  ❤PRENSESİM🥰❣
  ❤TATLIM💜🥰
  ❤TATLÎŞİM🥰🤍
  ❤TATLITELAŞIM🧡
  ❤TEKGERCEĞIM🥰🤎
  ❤TEKDOGRUM🥰🖤
  ❤SEVDİĞİM🥰💔
  ❤SEVDAM🥰💝
  ❤SEVDALIM💗🥰
  ❤SEVGİM 🥰❣
  ❤SAYGIM🥰❣
  ❤SONSUZLUĞUM🥰❣
  ❤SONAŞKIM🥰❣
  ❤SONSÖZÜM🥰❣
  ❤ŞEKERIM🥰❣
  ❤ŞEBEĞİM🥰❣
  ❤ŞERBETİM🥰❣
  ❤YAŞANTIM🥰❣
  ❤YAŞANMIŞLIGİM🥰❣
  ❤YARENİM🥰❣
  ❤YARİMM🥰💜
  ❤VARLIĞİM🤍
  ❤VAROLUSUM🥰❤
  ❤ZAMANIM ❤ ve ❤ Endegerlim ❤

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ❣❣❣❣❤❤❤❤❤❤ ZÜBEYDAM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❣❣❣❣❣🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰hayatima hosgeldin🥰🥰🥰🥰🥰❣❣❣❣❣❤❤❤❤❤❤❤❤❤❣❣❤❤❣❤❣❤❤❣❣🥰🥰❣❤❤❣🥰❣❤❣🥰❣❤❤❤🥰🥰🥰🥰SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMM❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰🥰❣🥰❤❤❣❣

 114. Hamsed Hamsed

  Seni çoook seviyorum
  H♡S

 115. İbrahim İbrahim

  Bir eylül sabahıydı şu gönlüme yar diye düştüğünde🤭❤️ Ölmüştüm ben bitmiştim taki o güne kadar🤫 O gün hayatıma öyle bir girdinki düşmüştüm sen ayağa kaldırdın 🤭Sevgisizdim sen sevgi verdin🤭❤️ Gülmeyi unutmuştum sen gülmeyi öğrettin🤭☺️ Hayatımın benim icin değeri kalmamıştı😱 hayatıma değer kattın🤭👌 Kalbim paramparça olmuştu sen onardin🤭❤️ Hayatıma öyle bir girdinki bir anda kuraklık çöllerime suyum oldun🤭 kurumuş ağaç gibiydim susuz kalmıştım😱 sevgisiz kalmıştım😱 sen öyle bir girdinki hayatıma sevgilim sevgi verdin🤭 aşk verdin🤭 değer verdin🤭 kurumuş yapraklarima suyum oldun🤭 aşksız kalbime aşk oldun❤️🤭 kurumak üzereydim su verdin, ölmek üzereydim hayat verdin, sen benim herşeyim oldun🤭❤️ Anla be kadınım ben sana olan aşkımı ne dağlara sığdırabiliyorum😱 ne göklere😱 ne dünyalara😱 nede bu küçücük kalbime😱 Anlayamıyorum sevgilim bu küçücük kalbim seni nasil bu kadar sevebiliyor🤭 Keşke milyonlarca binlerce kalbim olsada senin şuankinden daha çok sevebilsem🤭 Sen hakediyorsun sevgilim sen herşeyin en güzelini hakediyorsun🤭 Çünkü sen buna değersin🤫 Bu dünyada benim aşkımı, sevgimi en çok hakeden kişi sensin🤫🤭❤️ Aşkım, kalp atışım, her şeyim ömrümü paylaşacağım karım, seni çok seviyorum🤭❤️ Öyle böyle değil her şeyden çok seviyorum 🤭 Bi insan bi insanın aklından bi saniye de olsa bile çıkmaz mı😱 Çıkmıyorsun işte valla her saniye aklımdasın🤭 Konuştuklarımız aklımda🤭 Yaşadıklarımız, yaşayacaklarımız aklımda🤭 Seninle olan her şey aklımda kalbimde hiç çıkmayacak oradan hep kalacak onlar🤭 Ben seninle çok mutluyum valla bak mutluluktan daha fazla bi mutluluk var adını koyamıyorum onun😱 Ne bilim böyle seninle konuştuğumda hevesle konuşuyorum🤭 böyle yüzümde güller açıyor🤭 çok mutlu oluyorum🤫❤️ Sen benim kadınım sen benim hayelerimi süsleyen kadın sen benim öpmeye koklamaya kiyamadigim saçının bir tek teline canımı feda bile edeceğim sevgilim, kadınım, askim, prensesim, gönlümün sultanısın🤭❤️🌹 Bana aşkı tarif et desen senin aşkını sana tarif edemem edebilsemde sana olan aşkımı anlatmak yılar seneler asırlar sürer😱🤭Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı🤭 Artık sen var olduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey olduğuna inanmıyorum🤫🤭 Sana binlerce kez teşekkür ederim yüzümü güldüren beni seven düşünen benim herseyim aşkım iyiki sevdim seni hep mutlu ol sen mutlu oldukça benim dünyam güzelleşiyor…🤭❤️
  Ben seni severken çocuk gibiyim ❤️
  Seni seviyorum çocuk gibiyim ❤️
  İyi geceler melek yüzlüm 🤭❤️🌹 Rüyanda beni görr🤭😁
  Esengül ♾ İbrahim
  ❤️ 09.09.2019❤️

 116. Gülcan Gülcan

  Herşeyin seni yordugunun sıktıgının farkindayim ben de tuz biber gibi üzerine geliyorum üzüyorum seni tabi dogal olarak sende degisiyosun snra bide nedenini soruyorum sana diyorum ama benim artik birseyleri fark etmem gerek yada farkindayim kaybetme korkum önune geciyor bilmiyorum ama söz verdim hem kendime hem sevgime çünku sen benim sevgimede askimada saygimada layik bi adamsin ben seninle tamamlandim seninle benligimin farkina vardim seninle büyüdum ben seninle anladim gercek ask sevgi herseyin önune geçebilirmis gercek ask herseyin ustesinden gelirmis gercek ask sayesinde insan cesaretlenirmis güç toplarmis ben güzel olan imkansiz olan ne varsa seninlee yaşadim yaşiyorumda çok şükürr 🙏🏻
  Kocaam kelimesi o kadar sahiplenmis birr kelimeki sana kocam dedikce kocam oldugunu dusundukce içim disimm sevginle dolup tasiyo ya seninle alakli ne varsa beni şapşall şapşall gülümsetiyo seninle yaşadıgımız güzel gunleri duşunup duşünup mutlu oluyorum hani o gülerken gözlerinin icide gülüyo ya iste o an diyorumm benim dünyam bu, bu adam benim bana ait gelecegim diyorum o gülüşün için iste ömrumu ömrune adayayim ❤
  Huzurruummm,bitaneemmmm,can bildiğim,umudumm sen bana hep hoşgeldin ❤🙏🏻
  Sana seni anlatirken bile daha cok seviyorum boyle yanimda olsan agzini burnunu sevesim geliyo.
  Fakat ben inaniyorum ki bizim harika bir yuvamiz olacak biz 80 yasina bile gelsek birbirimize hep ayni askla bakacagiz ilk gunki gibi sevecegiz ben buna inaniyorum cocuklarimiz bizinle gurur duyacak cunku bizim gibi anne babasi olmak her cocuga nasip olmaz 😁❤
  Neyse ne uzatmayacagim seni çok seviyorum hepte sevecegim söz 🙏🏻 hemdee asker yareni sözü MURAT CİNDİLLİ eşi sözü biz birlikte bir butunuz tamamen birbirimize ait olduk huyumuz suyumuz bile cok benzer oldu bugun fark ettim mesela yaninda nefes alirken biz birlikte nefes aliyoruz o yuzden nefesini icime cekemiyorum ve fark ettim sende benim nefesimi vermemi bekliyosun bazen nefesimi alabilmek icin 🙈 ya bitiyorum sana ait olmaya sana ait seyleri bilmeye bayiliyrmmn mesela tatli seviyosun tuzlu seviyorsn senin icin yemegin tuzu 1 tık belli olacak cunku oyle seviyosun çayin şekerli olacakki tadini alabilesin birseylerden az az yiyosun ama sıkk yiyosun kucuk cocuk gibisin agzin hic bos kalmasin yeter hic ses etmezsin canin birsey istedigi an olsun istiyosun olmazsada yaparsin kıpır kıpır bi o kadarda üşengeçsin 😁 sen benimsin benimmmmm binlerce kezz şükür olsun benimsin canima cannnnsin sen benim varım yoğumm herseyimsin seni cok seviyorummmm ❤🙏🏻
  16.03.2019 ❤
  Gülcan❤ murat

 117. Kadri ozmen Kadri ozmen

  Cümleye başlayamamak… Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. ?? Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, kavgalarımız. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Benimle bi çocuk gibi ilgilensin, oynasın, uğraşsın, şımarsın, delilikler yapsın. Birlikte çocuklar kadar mutlu olalım. O biri gelsin artık. Rüyama gelsin bana gelsin diye diye Sonunda geldin. Evet o hep dilediğim hayalini kurduğum kadınım geldi. Bütün o çektiğim acılara, beklediğime, dilediğime değdi diyebildim sonunda. Ve o kadar çok mutluyum ki seninle. Tapılası, şımartılası, aşık olunası, mükemmelim bebekam benim Seni o kadar deli seviyorumki. Sevmeye incitmeye küsmeye kıyamadığım. Insanlar çok sevdiklerini kaybetmekten korkarlar ve ben çok korkuyorum. Ufacıkta olsa o kavgalar o kadar çok korkuyorum ki ufacık bi kızgınlıkla bitmekten.. Gitmenden korkmuyorum bitsede gidemezsin. En büyük korkum en kötüsü onun seni almasından o kadar deli korkuyorumki. O hep sanki en sevdiklerimizi alıyo yanına. Nolur seni benden önce almasın.  Kafamda delice şeyler oluşmaya başladı her an sanki sana bişey olucakmış gibi sanki biri bişey yapıcakmış gibi yanımda olmadığın her an o kadar huzursuzum ki. Sesini duyamadığımda, sesini kötü duyduğumda, suratını asman, haksız bile olsan üzülmeyi çok veya az hakediyo olsan bile üzülmen, üzülmeyi hakediyo olman o kadar huzursuz, mutsuz ediyo ki beni. Her an yanımda ol istiyorum bu içimdeki garip korku bürün hücrelerime yayılıp beni huzursu etmesin istiyorum seni alıp en güzel yerde saklamak istiyorum güvende olduğunu bilmek istiyorum her an gözümün önünde ol istiyorum o kadar garip ki. Huzuru kollarında bulduğum minnak sevgilim. Hiç bi şekilde gitmene izin vermicem gerekirse ama gitmek yok sana?ben seni buldum ve sen artık sadece bana aitsin Hayallerimde artık bizli planlar var ve her şey çok güzel olucak. Sen uyurken sana yazıyorum ama daha çok sen uyurken seni izlemek istiyorum. Sabahları seni değişik değişik uyandırmak. Yastık savaşı yapmak. Seninle en saçma en şapşal en şımarık şeyleri yapmak istiyorum. Seninle günaha girmek istiyorum en büyük günahlarımın sebebi sen ol istiyorum. Çok şey istemiyorum ki gelsin diyordum geldin şimdi isteklerim senli benli.  Seni çok deli, şapşal, psikopatça seven minik SEKERIN SENİ SEVİYORUM MİRANIMIN ANNESİ 😍🌼🌼🌺♥🌺🌼🌼🌼🌺❣🌹🌼🌹🌼❣🌼❣🌼❣🌼 SEN IYIKI DOĞDUN HAYAT ARKADAŞIM IYIKI VARSIN IYIKI DOĞDUN HAYAT ARKADAŞIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE MUTLU SENELERE İNŞALLAH AŞKIM İNŞALLAH CANIM BENİM 🌼❣🌹🌹😍🌹♥♥🌺🌺🌼❣❣❣❣❣🌼❣🌼🌼🌼

 118. sezer sezer

  Birbirimizi çocukluktan beri tanıyoruz
  İlk kez adını bir kağıt parçasına yazıyorum,
  Uzun bir zamandan sonra ilk kez
  Kalbimdeki yaranın iyileşmesini ummuştum
  Numaran hala kayıtlı (telefonumda), binlerce kez çevirdim (numaranı)
  Belki bir umut açarsın diye
  (Ancak) çok geç
  Özledim seni, aşkım
  Bana bir işaret göster, yapabilirsen. Konuşmanı özledim, gülüşünü özledim.
  Hatıralar hafızamda. Tanrım, lütfen koru onları, uyumak istiyorum, çünkü beni rüyalarımda ziyarete geliyor*
  Aşkın ne anlama geldiğini bilmiyorum artık; çünkü ayrılığımız parçaladı kalbimi
  Nerede benim meleğim? Canım benim her şeyim hayatım نور عيني – nour 3iney (Gözlerimin feri)**. Geri dön, (yoksa) gözlerimin feri sönecek!
  Sadece soğukluğu hissediyorum, sen gittiğinden beri
  Aşk yalan, sadece ölüm, gerçek olan.

  (Züleyha) Seni unutmadığımı bilmelisin
  (Züleyha) Tanrı’ya yemin ederim ki, seni özlüyorum
  (Züleyha) Neden bırakıp gittin bizi?
  (Züleyha) Tekrar karşılaşacağımız günü bekliyorum

  Planlarımız vardı.. Çocuklar, aşk ve ölüm üzerine konuşmuştuk
  Sana gidersem ne olacağını sormuştum, şimdiyse giden sensin prensesim
  Bir oğlumuz olsa adını Musa, kızımız olsa adını Zeynep koyacaktık.
  Onun gibi biri daha yok (şu dünyada)
  Annemi kendi annen gibi sevip benimsemiştin
  Bir kraliçe gibi davranırdı, önce saygı icap ederdi, sonraysa her şey ters gitmeye başladı, başta sen olmak üzere
  Ailelerimiz bile tanışmıştı, aşkımıza onay vermişlerdi, baban beni uygun görmüştü
  (kabul etmişti)
  Kürt veyahut Arap (olayım) , onun için fark etmemişti, önemli olan şey, benim orada onun kızı için bulunmuş olmamdı (onun kızı için oradaydım)

 119. Gizemli kral Gizemli kral

  26/09/2019 Hayatıma hoşgeldin kadınım.
  ❤️ PINAR & ALİ❤️
  ❤️❤️can bildiğim kadin❤️
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,❤️❤️Sende gördüm bakışların en derinini.❤️❤️😍 Yaralı bir kuşu okşar gibi hatunum ❤️😘
  usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum.😘❤️Bu hasret kalmışlığımı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. 😍Seni çok seviyorum huzurum😍, iyisiyle kötüsüyle yanındayim en cokda kötü günunde yaninda olmak istiyorum 😍❤️, Seni hiç bırakmayacağım, Sen de beni bırakma,❤️😅Sen benim için ilk ve son aşkımsın❤️ Seni seviyorum hatunum❤️❤️bugün gene aynı şeyi yaptım, oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini❤️🤗 Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. ❤️❤️Hiç sıkılmadan, bunalmadan.❤️❤️Kavgamızı bile seviyorum. ❤️❤️Çünkü onlarda sana bana ait. ❤️Seninle tartışmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar❤️❤️Seni Sen yapan attığın her adımı bile seviyorum. ❤️Çünkü onlarda bana geliyorlar❤️.❤️Adımların bile bana ait. ❤️Seni her şeyinle seviyorum❤️❤️ iyiki şu yalan dünyada kadinim olarak seninle birlikteyim ❤️inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle❤️❤️ Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor❤️. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum ❤️❤️Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi ❤️❤️ iyiki benimsin iyiki varsın güzelik❤❤
  Herşeyim senin o kalbini öperim ben ya 😘😘iyilik meleği aşkım benim😍😍❤️ sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam ❤️❤️❤️ TATLI DİLLİM❤️❤️❤️CANIMM ❤️ BİRİCİK SEVGİLİM❤️ SONSUZ AŞKIM SEVGİMM❤️❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM 😘😗😙😚❤🌹

 120. Gizemli kral Gizemli kral

  Seni sevmek,
  uçsuz bucaksız deniz gibi.❤
  Seni sevmek,
  pembe bir rüya gibi.❤
  Seni sevmek,
  Denizin üstünde yürümek gibi.❤
  Seni sevmek,
  denize vuran yakamoz gibi.❤
  Seni sevmek,
  sonu olmayan bir yol gibi.❤
  Seni sevmek,
  tatlı sükuta teslim olmak gibi.❤
  Seni sevmek,
  güneşin doğuşu gibi.❤
  Seni sevmek,
  kalabalığa inat her yüzde seni görmek gibi.❤
  Seni sevmek,
  çocukluk neşesi gibi. Seni sevmek,
  sabah ezanı gibi.❤
  Seni sevmek,
  bahar gibi.
  Seni sevmek,
  ölene dek beklemeyi kabul etmek gibi.❤
  Seni sevmek,
  simit-ayran gibi.❤
  Seni sevmek,
  güzel şey…❤
  ❤26/09/2019❤
  PINARIM HATUNUM SENİ ÇOK SEVİYORUM❤😘
  ❤🖤26/09/2019🖤❤🖤❤PINAR🌹ALİ❤🖤

 121. Gizemli kral Gizemli kral

  💏💑💏💑💏💑💏💑💏💑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💝💝💝💝💝💝💝💝
  Hayatım,😘😘😘
  Huzurum,😘😘😘
  Kalbim,😘😘😘
  Yolunu bekledigim,😘😘😘
  Mutluluğum,😘😘😘
  Hayatımın anlamı,😘😘😘
  Bal bal,😘😘😘
  Rüyam,😘😘😘
  Yarınım,😘😘😘
  Sol yanım😘😘😘
  💏💑💏💑💏💑💏💑💏💑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💝💝💝💝💝💝💝💝

 122. Yusuf Oruç Yusuf Oruç

  Hayatın tüm renklerini kucaklamak gibi seni sevmek; adeta gökkuşağına dokunmak gibi seni sevmek; ama yolumuz uzun, yolumuz yokuş, zirveye çıkana kadar bu meşaggatli yolda bana eşlik ettiğin için, beni düştüğüm yerden kaldırıp, yeniden yola koyduğun için, beni benimsediğin için seni ayrıca çok seviyorum. Geçmiş zamandan kalma bir kırık kalp, bir garip Yusuf tam ışıkları kapattım derken gayipten den bir ses; dur daha herşey bitmiş değil dedi ne olaki dedim? Msj at dedi kime dedim? Sevdiğine dedi çok bir şansım yok ama deniyeyim dedim ve bugün durum bu noktaya geldi. Demem o ki bitti dediğimiz anda yeniden bir hayat bahşeden bir rabbimiz var şükürki. Hayatım boyunca senle yaşadığım herbir saniyenin kıymeti her geçen gün dahada artıyor benim için senle olan kavgalarımızın bile benim için büyük değeri var geçmişteki yaşadığımız o deli dolu günlerin her bir zerresine o kadar muhtacım ki anlatamam. Çünkü ben senle yaşadığımız herşeyde o kadar mutlu oldum ki. Bugün Ölsem asla bunun pişmanlığını yaşamam. Çünkü seni öylesi çok seviyorum, öylesi çok kalbimde hissediyorum ki; bütün uzuvlarımla sana aşığım güzelim. Benim sana olan aşkım, sevgim öylesine değil ölesiye bunu bilesin sevgilim. Bundan sonraki hayatımızda eminim ki kolay olmayacak ama biz senle öyle bir aşka imza atacaz ki bütün bu zorlukların üstesinden rahatça geleceğiz benim buna inancım tam olmakla birlikte senin bu ilişkiye bakışını da en kısa sürede netleştireceğimden de şüphen olmasın. Kaldı ki sana çok büyük bir manevi borcum var bunun herdaim bilincinde olacağıma ve ölene kadar sana sadık kalacağıma seninde inancın tam olsun gülüm. Etrafımızdaki onca beyni çürümüş olanlara, bize hastle bakanlara, çekemeyenlere ve de karşı çıkanlara inat seni eskisinden daha çok sevip daha çok mutlu edeceğime ve sımsıkı sarılacağıma her koşulda bu ilişkimize sahip çıkacağıma dair sana yemin eder söz veririm bitanem. Bunca yoğun yaşadığım bu duygularımı paylaşamadığım ve dile dökemediğim için bu yazıları yazma ihtiyacı duyuyorum keşke bu duyguların tamamını yüzüne karşı dilden söyleyebilsem ama seni görünce bende alfabe karışıyor bi heyecan oluşuyor sebepsiz bir salaklık çöküyor üstüme sende benim bu halimi Hoşgör artık güzelim. Hayat iki ay öncesine kadar bu kadar kıymetli değildi benim için, yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen msjlrıma ve duygularıma bir karşılık verdin üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alıyor. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma. Hayatımda sonum olmanı istiyorum. Artık bundan sonraki varlığım seninle olacak, tıpkı dünüm ve bugünümdeki gibi. Sen kalmayı istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. Reel ve gerçek hayatta mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım. Bu duygu ve düşüncelerle çokça öpüyorum parmak uçlarından güzel gözlüm…

 123. SemA SemA

  03.08.2018 tarihinden şimdiye kadar hayatımın en güzel anlamını buldum hayatıma yoldaş oldu canıma can oldu seni çok seviyorum AHMET”İM sen dünyanın en yakışıklısı gönlümün efendisi canım kocam iyiki varsın

 124. Büşra yıldırım Büşra yıldırım

  Çok güzel ya sevdigime hep burdan yaziyom harika 💜❤💜

 125. Mustafam Mustafam

  Yıllarım aylarim günlerim seninle anlam buldu seninle yaşadı. Sende önce kuru bir yaprak gibi savruluyordum havada.Sonra kalbime sen girdin canlandıcanlandım. Hayat suyum oldun.Seni çok seviyorum varlığım

 126. Anonim Anonim

  Hepsi çok güzel çok beğendim yazıları

 127. Ali Ali

  Yazıcak birşey bulamayınca ben
  Ağlasam sesimi duyar mısınız,
  Mısralarımda;
  Dokunabilir misiniz,
  Göz yaşlarıma, ellerinizle?

  Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
  Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
  Bu derde düşmeden önce.

  Bir yer var, biliyorum;
  Her şeyi söylemek mümkün;
  Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
  Anlatamıyorum.

  ORhan veli kanık

 128. Emre Emre

  Emre❤️Su
  Allah bizi hiç ayırmasın ömrümün sonuna kadar yanı başımda kal Uyurken seni izlerim ben gözlerin Deniz kirpiklerin köprü olsun ben Tam üstünden geçerken kopsun ve Bnde dudaklarınn arasına düşeyim ben aşk denilen duyguyu sadece sende hissetim hayal kurdumm yaşamış gibi hissetim ama bir gün biz olucaz ❤️SEVDİGİM. içtiğim su 💧

 129. Rojin Rojin

  Enesimm😙😙😙Hayatımın anlamı herşeyim seni çok ama çok seviyorum sen girdin hayatıma ve dünyamı degistirdin siyah beyaz olan hayatımı rengarenk bir gokkusagina cevirdin seni çok SEVİYORUM

 130. 19.03.2018 19.03.2018

  Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldürmüş olduğun süre bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni çevremde sen yoksan bende yokum günüm güldüğün zaman başlıyor sevgilim sen git dünyayı versinler senden sonra aleve seni seviyorum iyi uykular
  ❤️❤️❤️❤️19.03.2018❤️❤️❤️❤️
  ❤️Can Parem❤️
  ❤️Hayatımın Anlamı❤️

 131. Kadir Kadir

  😍😍😍

 132. ❤️❤️ ❤️❤️

  Aşkım biliyorum cok korkuyosun zaten bize bazen kotu hissetiren de bu ayrılma korkusu aslında benimki ayrılma korkusu da deil birinin bizi ayrima ihtimali ama ben buna her ne kadar bazen sacmalasamda izin vermicem ben bi omrumu sana adamayi planladim butun hayatim sen oldun yaptigim her planda sen varsın sen olmayan bi hayati artik dusunemiyorum dusunme ihtimali bile kotuyken asla ve asla ayrilma gibi bi hisse dahi kapilmak istemiyorum ben hani dunden sonra belkide hani o yaptigimiz seylerden dolayi oldugumu dussunmussundur ama ben senin elimi tutmanla bile kucucuk kalbimde hic olmadığım kadar mutlu oluyorum sen benim annem oldun babam oldun gerektiginde

 133. Sude&Batuhan Sude&Batuhan

  Çünkü seni seviyorum hayalerimin baş kahramanı oluşunu hisettirdiklerini hisetmek istediklerimi ve daha nice şeyleri çok bekledim inan çok bekledim bu zamana kadar senin gelmeni kaç kere düşüp kalktigimi bilmiyorum kac kere vazgecip sonra icimdeki umudun bana”gelecek o sil göz yaslarini haydi kalk ayaga demesiyle ayaga kalktimida okadar korunmasizdm ki sen yoken korkakti bakislarım yuregim en çokta kelebeklerim nereye baksam karanlik bosluk hissizlik birde sanki kimsesiz biryerde yuruyorsun kendi basina sadece yuruyosun korkuyosun birazda eksiklik hisediyosun midendeki kelebekleri hissetmiyosun zaten kalbinin atip atmadini nefes alip almadinin farknda deglsin sanki sen aslnda bu dunyaya hiç gelmemisin ama sonra bir bakiyosun aslında yurudugun o yolda yalnız değilsin Avuç iclerinden opmek istediğin biri geliyor kilitliyor elini eline yuregini yuregine Gulumsuyosun herkese herseye inat..Sariliyosun ama simsıki kaburgalarini kiricaksın sanki O kadar özlemisin o insani,o kadar beklemissin Gelmesiyle sanki yeniden filizlenmiş papatya gibisin O kadar guzel hisler biriktirmisimki senin icin sevdiğim hisetmeye kiyamiyorm okadar öpulesi,okadar guzel ki inan onlari bazen sende bile kıskaniyorm Gercekten bilmiyorm o kadar düşüp kalkmisim ki senin için değmis diyorum gercekten bu adam icin değmis Gitme sakın korkuyorm bu karanlikta yalniz basima kalmaktan
  Seni Çook Seviyorum Adam… 04.09.2018

 134. Sksqen Sksqen

  Ne üşengeç erkeleriz ,😀😀😂🤣😀😀🤣😀

 135. Melisa Polat Melisa Polat

  Benim aşk diye sandığım şey, gerçek değilmiş ta ki seni görünceye kadar.👩‍❤️‍👨 Kalbime girdiğin saniyeden itibaren, her yerim sen oldun.🥰 Hayata senin o güzel gözlerinle,😍 olumlu bakmaya başladım. Sabah kalktığımda veya normal bı saatte msj atınca öyle seviniyorum ki beni dünyanın en mutlu insani yapıyor sevdiğim🙈👩‍❤️‍👨. Senin varlığın benim en büyük arzum ve en büyük sevincimmm.♥️
  Sonsuzluk neydi ki Bu hayatta senden bir parça bir şeylerin kalıp sonsuza kadar var olması mı? Bence sonsuzluğun en güzel tanımını yapabilmek için senin gözlerinde ki derinliğe bakmak yeterlidir iki gözüm🙃 O kadar anlamlı ve güzel bakan birini ben görmedim ki bu hayatta.😊 Bana baktığın her an, sarhoş olmuş gibi kendimi kaybediyorum😍, başka bir aleme, dertlerin olmadığı mutlu bir yere geçiş yapıyorum. Hayatımın sonuna kadar gözlerime bakmaya devam et olur mu sevdiğim 😊♥️
  Herkesin hayatında, bir dönüm noktası olur. Dönem noktasından sonra, daha önce yaptıklarının hiçbir anlamı ve mantığı olmaz. Benim boşa geçirmiş olduğum zamanlar tam da seninle tanışmamdan önceki zamanlara denk geliyor.🥰 Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı.♥️ Artık sen var olduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey olduğuna inanmıyorum..🥰😍
  Sana binlerce kez teşekkür ederim yüzümü güldüren beni seven düşünen benim herseyim aşkım iyiki çıktın be karşıma iyiki sevdim seni hep mutlu ol sen mutlu oldukça benim dünyam güzelleşiyor 😊🥰👩‍❤️‍👨😍♥️

 136. Aley Aley

  En son bu yazıyı 1 temmuz 2016 da yazmışım üstünden asırlar geçmiş gibi tam 4 yıl olmuş biz biteli biten tek şey ilişkimiz olmadı benim de içimde bitip tükenen parçalanan şeyler oldu ve hiç düzelmedi sen ne o yazıyı okuyacaksın bir gün ne de bunu imkansız bilirsin imkansızları severim aynı senin gibi. Bambaşka dünyalardan geldin sanki gönlüme öyle bi düştün ki yer ettin kalbimi bi görsen hislerimi bi görsen sadece 2 saniye yerime geçsen seni görünce ki anı yaşasan tamam görmeyede gerek yok adının geçtiği Fotoğraflarının olduğu o anı yaşasan anlardın deli olduğumu ben deli oldum sana bende senden gittim çok oldu burak çok oldu hatırlamayacak kadar uzaklaştım senden aleyna denilince hatırlamazsın belki gün geçtikçe, nefret ediyorsun galiba benden oysaki ne hayallerim vardı senle yatmadan kurup dualarıma dahil ettiğim canını verircesine sevmek nasıl bir şeydi böyle gönül işleri ne kadar tuhaf sana tutulduğum kadar güneş gökyüzünde böylesine tutulmadı bitti çoktan benim adıma da senin adınada bitmek zorunda kaldı.Yada zorunlu gösterildi bana ben bitirmek için çok uğraştım seni her gece kendimle savaşmam zordu inan ki seni annen gibi dünyanın merkezine koyacak birini bulmanda zor tabi binlerce hata yapsamda canımı verirdim sana bunu herkes der belki ama görsen bi beraber olsak oysaki ölümsüzlük olduğunu idda eder direnirdim ölüme sen benim kalbim kalbimin içisin.Biliyorum bak hiç bir oluru olmasa dahi çok istediğin şey yıllar sonrada olsa gerçekleşir derler biliyorum biz sonsuza dek beraber olucaz ve sana bunları okutma imkanım olacak hatalarımı telafi etme zamanım olacak sana sarılacak koca ömrüm olacak.Biliyorum bir gün kalbim benim olacak eskilerdeki gibi bu kadar olan şeyin üstüne nasıl deme olacak biliyorum minnoşla ponçik neydi ölümsüzdü bak gördünmü sen ol yeterki ölümsüzlük var olacak.. 06/06/16♥️💑

  • Muhammed&neslihan Muhammed&neslihan

   Merhaba kadınım bu günde sabah oldu yeni bi gün yeni umut yeni hayaller yeniden seninle yapacağımız onlarca şey gözlerimi çok eskiden açmış olsaydım direk aklıma sokakda oyun oynamak gelirdi sonra çıkıp alışveriş yapmak ama sen hayatıma girdiğinden beli nasıl güzel bi şekilde uyandırırım diyorum her saniye bi insan bi insanı düşünürmü evet düşünüyormuş bazen çevremdeki insanlar hep sevdiklerini anlatırıdı sıkılırdım susmaları için dua ederdim ama sen benim hayatıma öyle güzel girdin ki sevgilim ben de susmuyorum çevremdekiler anlatıkça birşeyler aklıma geliyorsun ya saatlerce dinlemek istiyorum seni çok seviyorum prensesim sol yanım kadınım benim dualarımda ve umutlarımda her daim sen varsın bi ömür de öyle olucak benimle bi ömür kal benimle nefes al benimle ölüme merhaba de ben herşeyi seninle yaşamak isterim prensesim ölüm bile seninle çok güzel olurdu eminim ki seni çok seviyorum kadınım benim iyiki hayatımdasın prensesimmm

 137. Anonim Anonim

  Mis kokulu yarim öpmeye koklamaya kiyamadigim sol yanimin cennet bahçesi öyle cok öyle cok seviyorum ki seni kalbimden taşıyor sanki sevgin içimi dışımı her yanimi aşkın sarıyor mühürlendim oglum ben sana her anım her kelimem herşeyim sensin herseyim seninle anlam kazanıyor yaşam kaynağımsın sen olmadan nefes alamam ben artık senin kokun tenin nefesin sıcaklığın sana ait hersey hayat veriyor bana ömrüm çok şükür seni bana veren karşıma çıkaran rabbime bin şükür canimin canı bal KOCAM OZAN’ım benim çok seviyorum seni sonsuzumm..

 138. sonerr eminee sonerr eminee

  Her hayalimin seninle oldugunu her sabha seni düstundgumu her gece senin aklima gelmeni❤❤doyumsuzca bitmeyen tukenmeyen askimi melek yârimmm❤😔hc bırakmiyalim hic ayrılmiyalimmm sonusza kadarrr

 139. Veysel ❤merve Veysel ❤merve

  Seni çok bi sürü kocaman seviyorum hatunum iyiki varsın ve ıyi ki benimsin 😘❤🤗

 140. Melih Melih

  Sen benim tek gercegim tek duam tek aminim .ve vazgeçilmez imsin .RÜVEYDA m.😍

 141. Melih Melih

  Küçük bir evimiz olsun,🏠 sıcak olsun her odası aşk koksun öyle çok şatafatlı bir evimiz olmasın bizim. Kocaman gösterişli aksesuarlara gerek yok ki. Küçük olsun sıcak olsun her odası aşk koksun bütün odalarımiza sinsin kokumuz,sıcacık aşkımız ❤ kimsenin gözü,çirkin sözü olmasn evimizde.Öyle çok şatafatlı olupta üstümüze çekmesin dikkatleri.Mutluluğumuz olsun süslü boncuklar yerine.Sen her akşam işten gelince kapıyı açıp içeriye bağr mesela “sıpam😌 ben geldim” diye. Sonra cewap bekle benden burnuna gelen özlem kokusuyla beni bütün gün nasıl özlediğini hatırla.Ben geleyim o sırada seni ilk defa gördüğümde hissettiğim o duyguları bir kez daha hissedeyim. Sarılaym boynuna burnunu ısırayım kulağına seni çok sevdiğimi fısıldayayım. Sen tv’nin karşısına geç haber kanallarını gez bende sofrayı hazırlayaym.Sonra yanına uzanıp öpeyım seni kaldırayım hadi hayatım sofra hazır birlikte oturalım o sofraya.Hatta sen kes ekmekleri ben çorbamızı doldururken
  sofrada benimde tuzum olsun de gülelm.Doymadığını hissediyorum diyerek tabağını dolduraym nazlanınca burnunu tutup uçak geliyo dyerek ben yedireym hatta sofrayı toplayp yürüyüşe çkalm seninle.Yorgun argın dönelm ewimize.Bu müzik güzelmş, bu şarkıda bitsin,bu filmde harika,bu haberlerde btsin,oha maç yorumunuda dinleyelm derken uyuyakalalm koltukta.Gece uyanıp su içmeye giderken ayak seslerini duyaym ama rahatsz etmesn bu beni
  Ben senin çıkardığın o ayak serlerinide severm Yanına geleym ben dolduraym bardağa suyunu sen icerken izleyeym sessizce.Sarılıp öpeyım defalarca elinden tutup odamıza götüreym uyku sersemi olan seni seni yatağımıza yatırıp açık unuttuğumuz tv’yi kapatmaya gideym. Yanına yatıyım sonra ayaklarmz değsin birbirine tebessüm olsun yüzümüzde yanyana uyumamızdan kaynaklanan.ÖYLE BİR ALIŞKANLIĞIMIZ OLSUN Kİ SENİNLE “SENİ SEVİYORUM” DEMEDEN UYUMAYALIM SINCABIM BITANEM EN DEGERLIM❤.RÜVEYDAM

 142. Babuş Babuş

  😘😍😘😘😘

 143. ♡♡♡♡ ♡♡♡♡

  Şeyma ♡ Tolga
  Günaydın misssssss kokulum 💞😌 günaydın günümü aydınlatanım🌞🌞
  Günaydınnnn kış günlerinde içimde çiçekler açtıranım🌸🌼
  Günaydın en güzel günlerimin tek sebebi🙆 Günaydınnnn üç günlük dünya da sonsuzu yaşatanımm♾️🌹
  Günaydın benim candan çok sevdiğim 💞👨🏻
  Sana sözüm söz 💁 sen varsan sevgiyi sevilmeyi bilirim sen yoksan bir daha o sevgiyi insanlardan beklemem seninle olan hayallerimi çiçeğe böceğe anlata anlaya ömrümü geçiririm 🥺 olmadığını düşününce bile burnum sızlıyorr hemen bir doluyorum 😞
  Ama sen hep ol hep benimle kal kurduğumuz hayaller istediğimiz hayat bizim olsun yine çiçeklerim olsun ama içimde bi kırıklikla değil sevgi dolu büyütelim onları
  Her ânımız rüya her ânımız hayal gibi geçsin 💕
  Bir bakmışız çok güzel bi şekilde sıkılmadan şimdiden daha çok seve seve 4-5 yılı geride bırakmışız🤲🏻
  Bir bakmışız yanımız da hem sevdiğimiz insan elimiz de sevdiğimiz mesleğe sahip olmuşuz 💕
  Bir bakmışızzz beraber oturup konuşup elimizde ki mesleğin nerde hangi şehirde iyi değerinin olduğu yeri bulup düşüncelere dalmışız ❤ben seninle her yerde her düşünce de varimm 🙆💗
  Sonra mesleğimizi alıp bi zamanın geçmesini daha bekledikten sonra sen ve ben yani biz neyi nasıl istiyosak o şekilde hayatımızı kurmak için tatlı telaşın içine girmişiz💕
  Yorucu ama tatlı telaşın sonunda en güzel evetlerle💁 sana sarılarak uyandığımda içimden her şey değdi dileğimiz oldu diye şükür ederken kendimi bulduğumda derin bi nefesle kokunu içime çekicemmm💕💞
  Bu hayallerin gerçek olması içinnn 🤗
  Çokçaaaa dua 💕🤲🏻
  Çokça sabırrrr🤭
  Çokçaa sevgiii😍
  Çokçaaa anlayışş😌
  Çokçaa beraberlikk💞
  Çokçaaaaa şükürrr🌸💝
  Çokçaaa umut♾
  Çokçaaa aşkkk🥰 lazım ve sonunda gelsin hayallerrrr💓🎞⏳
  🧿♾👰❤🤵🏻♾🏡♾👫♾👨‍👩‍👧‍👦♾👴🏻❤👵🏻♾💗
  Günaydın uykulu gözlerinden öptüğümmmmmm seni çokkkkk çok seviyorum 💞💞💞💞🥺🥺🥺👨🏻👨🏻👨🏻🌸🌸🌸🌸💞💞❣❣💞💓💞❣💞💞❣❣💞💓💞❣💞💞❣❣💞💞❣❣💞💓💞❣💞💓💞❣🙆🙆🙆💓💓💓💓💓❤❤💗💗💕💕💞💞♾️♾️♾️🌹🌹🌞💓💓💓💓💝💝😍😍😍💓💓🤗🤗🤗🌼🌼🌼🐞🐞🐞🐞🐞♾️♾️♾️👨🏻👨🏻👨🏻🌹🌹🌹

 144. zehra zehra

  Bir evimiz olsun senden başka kimsem olmasın bileyim ki çağıranım sensin bileyim ki bekleyenim sen❤ kapımın kapanmayacağını bileyim yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi seni seveyim❤bazı geceler mum ışığında bir şeyler oku bana❤ben seni sevdiğim için❤ben seninle yaşadığım için❤birkez daha şükredeyim💕ellerinden uzaklaşmadan ömrümü bitireyim adın aynı kalsın ama ruhun 💕Zeyus💕olsun uykularıma Aksın HASRETİM OLMA✋ 💕ESARETİM OL💕 💑

 145. Berfin Berfin

  Biliyor musun ne güzel demişler sevdiğinin sevdiği olmak, ona baktığında tüm kötü şeylerini unutmak. Ne güzel gözlerinin içine içine, uzun uzun bakmak. O kadar güzel seviyorum ki, tertemiz safça o kadar huzur buluyorum ki, tüm sıkıntılarım dertlerim yok oluyor sadece yüreğinde gögüsünün üzerine yatınca. Bazen gitmek yok olup kaybolmak istiyorum seninle, kimsesiz sessiz sakin, öyle yerlere gitmek istiyorum ki ; seninle ama yapamıyorum, neden bilmiyorum ama sensiz de

 146. Berfin Berfin

  Seni okadar cok seviyorum kii analatamiyorum senin mukkemmelgni tercume edecek kelime yok benm alfabemde gamzeliyy cemill M biricik askm

 147. Esra Esra

  Uzaktan sevmek zordur diyorlar senin kalbin sadece onun için atıyosa mesafelerin ne önemi varki.sen yeterki onu sevmekten vaz geçme allah sevenleri elbet birgün kavuşturur 🙏🙏😊😊

 148. Canan Canan

  Askim seni iyiki tanimisim iyiki sevmisim iyiki gelmissin sen bnm hayatima Gunesim oldun usuyen yüreğimi isittin şu basit iki kelimeye sen anlam kazandirdin’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aldin sevginle isledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen güldurdun yüzümü ne zaman sinirlensem ne zaman icim de fırtınalar kopsa sigindigim liman hep sen oldun her sabah sesinle uyanmayi seviyorum ben ya da nefes alış verisini hissederek uyumayı aslında her gün yeni bir masal yaşıyorum seninle ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aldığım her nefes kadar muhtacım sana soludugum her hava kadar. Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı.Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıl desem insan gunesini nasıl kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani.Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum oyle o gökyüzü benim hayal perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaller beliriyor gözümün önünde .Ben hayatta hiç risk almadım biliyo musun bitanem hep korkularim her seyin önüne geçiyordu ta ki seni taniyana kadar hayatıma oyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin.Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle gülmem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki.Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni.Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayal etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keske kalbimin dili olsa da seninle konusabilse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyo musun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum.Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim.iyi bakacagindan adım gibi eminim. Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebilcem aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi ♥

 149. Anonim Anonim

  Seni okadar çok seviyorumki🌷 Kelimeler yetmez seni anlatmaya💞Gülüşün okadar huzur veriyoki bana ❤ Herşeyim oldun bi an💌Hayatıma girdin ve hayatım sayende degişti sevgilim🌙Nefesim oldun ♥ Hayat oldun kısaca 💑Hani gülünce gamzen olusuyo ya sevdiğim ben o gamzeye kurban olurum😻

 150. HAYALIM HAYALIM

  Tüm hayallerimi senin üzerine kurdum ben sevgilim❤ ömrümü senin kollarinda geçirmek istiyorum❤ iyi günümde kötü günümde yanimda hep sen ol istiyorum❤ her sabah senle uyanmak istiyorum senin kokunla❤sen benim cennetimsin ben seni kalbimin en derinlerine sakladım ordan çıkmaya ne senin gücün yeter nede çıkarmaya bi başkasının gücü yeter ❤ senin gülüşün tıpkı papatya bahçesi gibi saatlerce durup bakarım❤ seni karşıma çıkaran rabbime binlerce kez sukrederim❤iyiki de seni çıkarmış birtanem ❤ sen suan benim hayatımda olmasaydın ben simdi seninle mutlu oldugum kadar kimseyle mutlu olamazdim askim❤dünyada iyiki varsın dediğim insan sayilidir sen onların en basindasin sevgilim ❤ hayalin hep gözümün önünde hiç gitmiyo❤ günlük o kurdugmuz hayallerim aklıma geliyor birtanem ❤ günlük aynı hayalleri kurup kurup düşünüyorum sevgili ❤ hele o sinema da sarılmamız el ele tutuşmamiz aklıma geldikçe içim değişik oluyo ❤ o kadar da mutlu oluyorum ki ❤ keşke o sinema da sana sarılıp birakmasaydim ❤ seni her geçen saniye daha çok seviyorum hayatimin anlami❤ her saniye her dakika seni düşünüyorum sevgili❤sensiz bir günüm bile geçmiyor❤sevgili senle yarım saat konuşmasak ben seni öyle merka ediyorum ki❤ bi an bakıyorum senden mesaj gelmiş çok mutlu oluyorum herşeyim ❤ bu mesajı yazdığım zaman atmak istedim ama seni uyukundan bölmek istemedim ❤ sen bana 1 saat sonra mesaj at demiştim tam suan 1 saat oldu ama ben sana mesaj atmiyirum ömrüm ❤ ben senin uyukunu bölüp sana kiyamam erkeğim❤ IYI KI VARSIN ❤ SENI ÇOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM ❤ ÇOCUKLARIMIN BABASI❤
  ❤Gönlünün prensi❤
  ❤can ötem❤
  ❤uyuzum❤
  ❤kalbimin sahibi ❤
  ❤yoldaşım❤
  ❤boncuk gözlüm❤
  ❤canımın içi❤
  ❤Aşkım seni çok özledim ❤
  ❤SENI ÇOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM BIRTANEM❤

  • Anonim Anonim

   Massallah böyle seven zor bulunur

 151. Eyüp Medine Bakış Eyüp Medine Bakış

  (M)eleksin sen bu diyarda
  (E)llerimle dokunsam sana
  (D)iyardan diyara gitsek seninle
  (İ)ç geçirsek derin bir of ile
  (N)e zaman kavuşacağımızı bilsek
  (E)l ele gezsek hep seninle..

 152. İsmail❤Merve❤ataş İsmail❤Merve❤ataş

  İki buçuk yıl önce karşıma cıktin sevmiodum ilk baslarda ama her gordugum yerde bakmadan  gidemiodum sonra ruyalarima giriodun seni gordugum yerlerde oyle cok heycanlaniodumki hemde cok sonra sirf seni gormek icin zil calir çalmaz pencereye kosuyodum seni gormek icin seviodum sonra bi gun tanişma imkanimiz oldu günler gecti ogrendim sen benim en yakin arkadasimi seviodun herseyden cok cocuk ta sevmiodu kendi kendime dedim bu kız bu cocugu bu kadar cok seviosa ben neden sevmim sonra hep tartistik oyle boyle yilar gecti iki yil sonra tarih 03.30.2018❤ beeni sevmeye basladin hemde oylr böyle degil cok sevdin oylr güzel gidioki iliskimiz etrafimizdakiler bile bizi cekemez oldu sonra senin bir bakisin vardi bana kelebek gorse ömru uzar yeminle olsem bile unutamam  bi sürü hayal kurduj hayatimin her santimi senin hayalerinle başliyo sonra bi gun  bi eşeklik yaptim eşeklik az kalir yaninda kinime tutundum seni hayal kirikligina ugratimm hata boyle degil ama sensiz kaldigim her gunde nefret ettim kendimden oyle aci cektimki sen bunu daha iyi biliosun cezami cektim affet beni beni göneşsiz birakma nolur sen beni aydinlatan göneşin ben sensiz yasayamamki affet hep öküzun olarak kalim sen dunyada tanidigim en iyi en tatli insansin bakışına kurban oldugum kadin…
  SeNi CaNıMdAn ÇoK SeViYoRuM😘❤💚💚❤

 153. Aşk ❤️ Aşk ❤️

  Bugün hayatıma gireli 1 yıl oldu. Öyle ya da böyle varlığınla dolu, yüzümü güldüren adınla dolu kocaman 1 yıl. Birine asla güvenemeyeceğimi sevemeyeceğimi düşündüğüm tam o anlarda belki de en olması gereken zamanda geldin.O masum bebek gibi bakan gözlerinde varoldum ve o güzel ellerinle güven verdin bana. Sımsıkı sarıldın bana her sarılışın beni özel hissettirdi. Kolların beni değil ruhumu sardı. Sen hep bana sımsıkı sarılı kal. İstediğin gibi olamasamda olabildiğime razı kal.Bana aşkı öğrettin seninle her öğrendiğimde bildiklerimi unuturum ben . Soluğum ol sonra. Ya sen hep benim kal beni sev . Seni çok seviyorum bal ❤️ Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla varlığınla. Beni ben yapan sen oldun. O kadar güzel 1 yıl yaşattın ki seninle olan her anıma şükrettim. Çok güzel anılar biriktirdik. Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden ayrılmasın hiç. Seninle olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Hep sol yanımda kalbimin tam merkezinde olucaksın. Beni sen tamamlıyorsun. Sen beni hayata bağlıyorsun. Allah seni kalbimden eksik etmesin. Gün geçtikçe artacak sana olan sevgim. Bir ömür boyu hep yanında olucam. Huzursun sen bana. Sesin bakışın gülüşün herşeyin huzur. Alıştım karıştım sana. Bana bu aşkı yaşattığın için teşekkür ederim kimseyi bu kadar sevemem. Beynime kalbime ilmek ilmek işledim seni. ❤️ Sen olmadan önce napıyodum inan hiç bilmiyorum. Yaşıyor muydum ben onu da bilmiyorum. Dünümde sen yoktun ben hiç olmamıştım. Bugünümde sen varsın ben hiç var olmadığım kadar var oluyorum. Geleceğimde sen olacaksın. Ben Allaha şükrediyorum bana şimdiden cenneti yaşattığı için. ❤️ Yüreği güzel adamım. Beni senin gibi seven hiç olmayacak bundan eminim. Sen beni öyle güzel seviyosun ki öyle içten öyle masum. Hayran oluyorum her haline. Çok farklı bir yerin var bende. Bambaşkasın benim için. Senden önemli hiçbir şey yok. Dünyamı güzelleştiren gözlerimin içine kadar güldürenim. Bana hayatımın en mükemmel 1 yılını yaşattın. Sana ne yapsam ne etsem az. Sen benim herşeyimsin. Hayat enerjim mutluluk kaynağımsın. Şu an uzakta olsak bana en yakın her zaman sensin. Aşığım sana be. Seninle yeniden doğdum ben. ❤️ Hayallerimi en güzel anılara çevirdin. İki kişinin tek kişi olabileceğini seninle öğrendim ben. Seninle öğrenmek istediğim daha bir sürü şey var. Birlikte yan yana geçirebiliceğimiz bir ömür diliyorum. 1. Yılımız kutlu olsun sevdiğim. Seni sonsuz seviyorum. ❤️

 154. TAYYIP TAYYIP

  can bildiğim 😊💕
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,😊💕Sende gördüm bakışların en derinini.😊💕 Yaralı bir kuşu okşar gibi😊💕, usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum. 😊💕Bu hasret kalmışlığımızı, 😊💕gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. 😊💕 Seni çok seviyorum aşkım💕, iyisiyle kötüsüyle yanındayım💕😊, Seni hiç bırakmayacağım, 💕😊Sen de beni bırakma,💕😊Sen benim için ilk ve son aşkımsın,💕 Sen annemin son gelinisin,💕😊 Seni seviyorum hatunum,💕😊 bugün gene aynı şeyi yaptım, 💕😊oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini💕😊 Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. 💕😊Hiç sıkılmadan, bunalmadan.💕😊 Kavgamızı bile seviyorum. 💕😊Çünkü onlarda sana ait. 💕Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar💕😊 .Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum. 💕😊Çünkü onlarda bana geliyorlar.💕😊 Adımların bile bana ait. Seni her şeyinle seviyorum😊💕 iyiki şu yalan dünyada karım olarak seninle birlikteyim çıktığımız ilk gün salı gününden belli 😊💕 inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle 😊💕 Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım 😊💕 Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum 💕😊 Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi 💕😊 iyiki benimsin iyiki varsın güzel karıcığım 💕😊 senin o kalbini öperim ben ya 😊💕 iyilik meleği aşkım benim 💕😊sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam 💕😊 TATLI DİLLİM 💕😊 CANIM KARIM 💕😊 BİRİCİK SEVGİLİM 💕😊 ANNEMİN GELİNİ 💕😊 SONSUZ AŞKIM SEVGİMM💕 😊SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM 💕💕💕GÖKÇEM 💕💕💕

  • Anonim Anonim

   Way süper🙏

  • Cringe Cringe

   Lan oğlum o sondaki hitaplar ne çıldırcam snsksnsdj yaş 14 amk

  • Bucali35 Bucali35

   Inşallah cok mutlu olursunuz Allah sizi sizin gibileri ayırmasın❤

 155. Baran Baran

  Gözleriii kaşları yanakları iptal oluyorum 😑

 156. Rahmi Rahmi

  Seni günde 1 kez düşünüyorum oda 24 saatimi alıyor Burcu seni seviyorum

 157. KURTAYIMIN BABASI:)))) KURTAYIMIN BABASI:))))

  Seni cokkk seviyorummmmm yigidimmm kalbim hakkarinin en yakisikli erkegi gonlumun efendisi sen bu hyttaki en kiymetlim en degerlimsin varligina binlerce kez sukur ALLAH SENI NE YANIMDAN NEDE BASIMDAN EKSIK ETMESIN… AMINNNN EN KISA ZAMANDA KAVUSMAK DILEGIYLE OMRUMM Y&H O KENDINI BILIYORRRR

 158. mehmet_erden07 mehmet_erden07

  SOKAK LAMBASI GİBİ HERKESE YANMAYIN KİME YANDIĞINIZI BELLİ EDİN…♥

  NOT:İNSTAGRAM=mehmet_erden07

 159. Özgür Altun ❤️Pınar Özgür Altun ❤️Pınar

  Nerden başlayacağımı bilmiyorum sen o kadar güzel o kadar muhteşem ve bi o kadar yumuşacık şefkatlı kalbe sahipsin ki seni çok ama çok seviyorum ben bu hayatımı ve bundan sonra ki hayatımı sana adadım sen bendim tek geleceğim tek gercegım tek vazgeçilmezimsin ben sana sırılsıklam aldığım duygularımi anlatmaya kelimeler yetmıyo san o kadar zarifsin ki sana her görüşümde daha daha çok aşkı oluyorum hayatım da kalbım sana sonuna kadar açık sevdıgım keşke yanında olsam seni seyretsem sen uyansan huysuzlansann yaaaaa desen bana uyu desen ben seninle uğraşsam daha doğrusu sana kitlenip kalkmışım cevap veremıyorum ki su koca dünya da sen olmasan yaşayamam sevdıgım benim hayatım yok senin benim oluşun benim miladim gözümü ben o zaman açtim dünyaya iyi ki de açmişim Allahım seni direk karşima çikarmiş seni mutlu ediyorum fazlasıyla da uzuyorum Allahım beni affetsin o mükemmel kulunu üzdüğüm için sonra da sen affet beni huzurum ol damarlarım da gez seninle hersey ayrı güzel benzin ulan Yanımda kimse yolun ama sol Yanımda sen varsın özledim çok ozledım ha la da özlüyorum napayım dokunuyorum kalbime sen aklımdan gecıyosun hep kalıyorsun orda senle dolu olan içim daha daha fikirdamaya başlıyor sayende herkesin hayatı var hayatının anlamı en büyük anlamım sensin benim sen bendim ailemsin ailemden ötesin yuvami kuracagım dişi kuşumsun sana söz Verdim evet ama gozlerım doluyor sana yazarken olsun o kadar kizma bana olur mu daha önemlisi kırılma sen bendim heryerındesin biliyo musun şu gözlere bakar misin bundan daha bitane yok heeşeyın öyle sen asilsin asil varlık her yudum nefes alışımda seni hissetmek istiyorum Sanem’in yanıbaşinda olup şuna seyretmek işitiyorum seni ama rahatsız etmem edemem sen sağ sola donerken saklanırım uzaktan sadece seni seyrederım sabah uyandığında çay koysam ocağa önüne kahvaltı getırsem sen uykudan vazgecemesen seni gıdıklasam senınle sabah sabah savaş yapsak hayatın tadi bende değil bizde “BİZ” olursak Allah’ı m bizi birbirimize bağişlar sen hep mutlu olmalısın sen çok degerlısın bendim için dunyadaki hiçkimse sen olamaz sen sen sen var ya sen Mükemmetül-arz’ımsın benim daha nasıl anlatabilirim ki şimdi mişil mişil uyu ve güzel bi şekilde güne başla asil kadin ama yalnız öyle mutlu uyan ki mutluluk bile kiskansın seni sen adımını dişarı attığında güneş kendını gösterisin bulutlar kaybolsun günün bütün guzellıği sana senın guzellıgın doğaya vursun ortaliği yeşert temiz kalpli kadın iyi uykular En tatlısın san tatlı rüyalar 🙇‍♂️🌛🌝💫🌈

  • Anonim Anonim

   keşke yazabilseymissin

  • Sh Sh

   cookkk guzel sozlerin evlimisin kac cocugun var kac yasindasin adin ne hic birine cevap alamadim?

 160. POLAT ~ EYLEM ❤ POLAT ~ EYLEM ❤

  Merhaba uzaktan uzağa deli olduğum Kadin ❤ Takvim bugün yine seni gösteriyor, akreple yelkovanda öyle. Sanki her gün bir günmüş gibi. Doğduğum andan şimdiye kadar bir gün yaşıyormuşum gibi. Gözlerimi kapatıyorum bazen, olmasaydın ne yapardım diye düşünüyorum. Uykumda kötü bir kâbusa yakalanmışım gibi titremeye başlıyorum. Sen olmadığında, takvim her gün seni göstermeyecek, akreple yelkovan hep seni kovalamayacak. Sadece bir gün yaşıyor muşum gibi hissetmeyeceğim sen olmayınca. Korkuyorum ve hemen gözlerimi açıyorum. Sen varsın, senli uzun yıllar var. Seninle upuzun yaşadığım ve yaşayacağım bir gün var. Ellerin ellerimdeyken dolaşacağımız sokaklar, koşacağımız yollar var. Belki bir gün gelir aynı masaya yemek yemek için değil de ‘ Evet’ demek için otururuz. Uzun geceler, başucumdaki resmine dalıyorum. Yüzünü izliyorum, duruşunu izliyorum. O kadar masum bakıyorsun ki insanın gönül odaları sevgiyle doluyor. Pınarlardan aşk akıyor sanki. Kanım çekiliyor aniden, kalbim yerini değiştiriyor ağzıma geliyor adeta. Sana bakmak, uzun bir şiirin dizelerinde oturup soluklanmak gibi dinlendiriyor ve huzur veriyor. Sana bakmak, kara kuyulara can vermek, ülkedeki aç çocukları doyurmak, bütün ölümlere çare olmak gibi. Hayatıma anlam kattığın, bendeki bütün güzel duyguların kilitli kapısına yaklaştığın ve bütün kilitleri kırdığın için teşekkür ederim. Aşk, ancak bu kadar güzel olabilirdi. Seni ve sana ait şeyleri anlatmak kolay olmuyor, hep eksik kalıyor cümlelerim. Dünya üzerinde tarifi olmayan bir cümlesin. Sanki bütün diller eksik, sanki bütün harfler yetim. Adın geçmeli her cümlede. Her yerde sen olmalısın mesela. Yattığım yatakta, gördüğüm rüyada, yediğim kahvaltıda, içtiğim çayda, yürüdüğüm yollarda, baktığım resimde, soluduğum havada hep sen olmalısın ya da senden bir parça. Elin değmeli şu berbat dünyama. Güzelleştirmelisin bütün kötü şeyleri. Senin olduğun yerde kötülük barınmamalı. İşte senin kalbin böyle bir yer. Kalbinde yaşanmalı bütün nefesler. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum.   Elime kalem kâğıt geçiyor bi yerden. Hiç bir anını unutmamak adına yazıyor ellerim. Seni yazmak soluksuz oluyor. Hiç durmadan sadece seni anlatıyor ellerim, kâğıtla kalemde hiç bıkmadan dinliyor, ev sahipliği yapıyor sana. Seni agirlamaktan fazlaca memnunlar Bazen onlardan bile kıskanıyorum seni. Sana sadece benim kalbim ev sahipliği yapmalı diye düşünüyorum, paylaşamıyorum seni. farkındayım. Fakat sen çok değerlisin benim için Sen hiç kırılmamalısın. Sevilmelisin. Seni ben sevmeliyim hep. Seni en güzel ben severim. Sen kalbimde oturup dinlenmelisin. Yanımda olduğun günlerin sayısı arttıkça alacağım nefes sayısının azaldığını bilmek beni çok fazla korkutuyor. Seni daha fazla sevecekken zamansız bir vedadan, zamansız bir gidişten korkuyorum. Ölünce seni sevememekten korkuyorum. Beni unutmandan, bana olan sevginin azalmasından ve bir süre sonra tamamen kaybolmasından çok korkuyorum. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın.…Sana birçok kez aşık olabilirim Seni herzerrenden sevebilirim Seni hayatının sonuna kadar taşıyabilirim Ben seni tamamlayabilirim ellerin onları görebileceğim bir yere koy, koy koyki huzur yanımda yamacımda olsun Sen beni hayata bağlayan insansın Çoğu zaman rüyalarımın baş kahramanı Çoğu zaman tüm korkularımı yendigim duygularımsın. lütfen sevdigim sevdasına gönül verdigim hayatımda kal ömrüm boyunca .Hayal durağına gittim geçen gece orada bizi bekleyen birçok güzel anı vardı boynuna atlayip yanaklarından opmek vardi ellerin üşümüş olmalı soğukta ısıtmak isterim uzat ellerini kaldır başını gökyüzüne işte yağan her damla benim sana sevgimden bir hediye tut bir tanesini al avuçlarına kapat gozlerini ellerini ve aç şimdi ellini ve gozlerini bak artık orada değil neden yok biliyor musun canımın içi mutluluğu yaşarken gözler kapatılmaz mutluluk gözlerin açıkken yaşanmalı tıpkı benim sana olan sevgim gibi gözlerimi kapattıgımda yok olmak istemezdim inan ki sen de kapatma gözlerini kapatma ki kayıp gitmesin mutluluk ellerinde❤ Ölümsüz aşk olmalı bizimkisi. Allah bize daha fazla nefes vermeli. Böylesine güzel duygular, nefes bitince sona etmemeli. Aşk bize daha çok nefes vermeli sevgilim. Aşk bizi daha çok sevmeli. Aşk bize dört kolla sarılıp bizi sahiplenmeli. Aşk her şeyden önce seni sevmeli. Sana layık olmaya, sana ruhundan katmaya söz vermeli. Senden daha güzel kimse taşıyamaz aşkın kutsallığını. Aşkın boynunun borcu olsun sevgilim. Sana ömür sana ahiret.
  Iyikim iyi’ki varsın iyi’ki seviyoruz birbirimiz iyiki benimsin KADIN ❤

  • Dilek Dilek

   Maşalllahhh

   • Anonim Anonim

    😂😂😂😂

 161. yasemin yasemin

  maşallahhhhh

 162. Ekinsu Ekinsu

  O kadar çok sevdim ki.. Kendimden sakındığım adam döndü el oldu bana. Herkesin yüreği kendi yumruğu kadarmış, öyle diyorlar. Demek ki ben eli küçük bir adam sevmişim. Gerçekten kalbinin var olduğuna inandığım fakat tek bir belirtisinin olmadığı bir adam. Ama yürüdüğünüz yolda ayağınıza batan gülün dikeni var diye hemen atmayın onu. Koklayın. Emin olun ki kokusu yüzünden batan dikenini bile hatırlamıyorsunuz. O yüzdendir bu unutamayışlarımız…

  • İnan aşk arife İnan aşk arife

   Amk senin

 163. B'Y💕🔒 B'Y💕🔒

  Sana birçok kez aşık olabilirim
  Seni herzerrenden sevebilirim
  Seni hayatının sonuna kadar taşıyabilirim
  Ben seni tamamlayabilirim
  Güzel günler hatrı için kal bu gece benimle
  Gideceksen hemen gitme uzaklaşmasın kokun benden . ellerin onları görebileceğim bir yere koy, koy koyki huzur yanımda yamacımda olsun
  Sen beni hayata bağlayan insansın
  Çoğu zaman rüyalarımın baş kahramanı
  Çoğu zaman tüm korkularımı yendigim duygularımsın. lütfen sevdigim sevdasına gönül verdigim hayatımda kal ömrüm boyunca .
  Hayal durağına gittim geçen gece orada bizi bekleyen birçok güzel anı vardı biliyormusun . Sonra bir yağmur yağdı her yer huzur kokuyordu karşımda seni gördüm koşarak sarılmak istiyordum sana boynuna atlayıp öpmek yanaklarından , ellerin üşümüş olmalı soğukta ısıtmak isterim uzat ellerini kaldır başını gökyüzüne işte yağan her damla benim sana sevgimden bir hediye tut bir tanesini al avuçlarına kapat ellerini ve aç şimdi ellerini bak artık orada değil neden yok biliyor musun canımın içi mutluluğu yaşarken gözler kapatılmaz mutluluk gözlerin açıkken yaşanmalı tıpkı benim sana olan sevgim gibi gözlerimi kapattıgımda yok olmak istemezdim inan ki sen de kapatma gözlerini kapatma ki kayıp gitmesin mutluluk ellerinden ❤

 164. Gamze~Beytullah Gamze~Beytullah

  İyiki benimsin,yârim. Seni çok seviyorum sol yanım. Nice birlikte yıllarımıza.. sonsuz olan sevgim. ❤️05.11.17 💙

 165. Kevser Kevser

  Seni çok seviyorum Ramazan.

 166. Doğan Özkorkmaz Doğan Özkorkmaz

  Zengin şiirlerim yoktur benim,
  yazamam sana altın uçlu kalemle.
  Fukaradır şiirlerim, bir cebi delik.
  Üstü başı yırtıktır sözlerimin.
  Fakat temizdir dizelerim,
  fakat sıcaktır sana yüreğim.
  Ve bu hayatı seviyorum senle,
  sakın hiç bir yere gitme.. SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM AŞKIM 08.08.2018 ESRA❤DOĞAN

 167. Ejder Sami Yener Ejder Sami Yener

  19.06.2018 Evet Adı Mutluluk 😊😘

 168. Ejder Sami Yener Ejder Sami Yener

  Denizim kurban oldugum kalp atışım her şeyim ömrümü paylaşacağım Kadın seni çok seviyorum Öyle böyle değil her şeyden çok seviyorum bi insan bi insanın aklından bi saniye de olsa bile çıkmaz mı Çıkmıyorsun işte valla her saniye aklımdasın konuştuklarımız aklımda yaşadıklarımız yaşayacaklarımız aklımda seninle olan her şey aklımda kalbimde hiç çıkmayacak oradan hep kalacak onlar Ben seninle çok mutluyum valla bak mutluluktan daha fazla bi mutluluk var adını koyamıyorum onun ne bilim böyle seninle konuştuğumda hevesle konuşuyorum böyle yüzümde güller açıyor çok mutlu oluyorum Böyle düşünüyorum ilerde biz evlenince çok mutlu oluruz sevgiliyken bu kadar mutlu edebiliyorsak birbirimizi ilerde hep yan yana olacağız benim en çok istediğim şey o zaman daha mutlu oluruz hiç tartışmayız herhalde Bir birimizi sevmekten tartışmaya fırsat vermeyiz demi 😊 çocuklarımız olacak inşallah aile olcaz sen anne olacaksın ben baba düşün bi çok tatlı olmaz mi sabah kadar sana sarılıp uyumak galiba dünyada ki en güzel şey budur kokunu içime çekip gözlerine bakıp allahım iyiki seni bana nasip etmiş demek çok mutluluk verici bir şeydir sensiz olmaz artık olamaz çünkü kalbime mühürledim seni vermem seni kimseye alamaz kimse seni benden daha yaşamamiz gereken çok gün var çok mutlu olacagimiz günler var evet yazıyorum işte bazen böyle hayatım napım azda olsa içimde yaşadiklarımı söylemek istiyorum çünkü valla ben seni çok seviyorum kelimeler yetmiyor anlatamiyorum bunlar ne ki daha gözlerine bakip öyle şeyler demek istiyorum ki bir bilsen dersin bu deli diye evet deliyim ama sana aklımı başimdan alan tek insansın kalbim artık sen diye atıyor sensiz hayat olmaz olamaz çünkü düşünemiyorum öyle bi hayat lütfen artık beraber olalim sevgilim lütfen dayanamiyorum kaçalim gidelim uzaklara gül gibi yaşar gideriz kimse umrumuzda olmaz gerek yok kimseye sen ol yeter yanımda her sıkıntıdan her dertten kurtulurum ben bazen düşünüyorum diyorum acaba ne zaman biz ne zaman aile oluruz diye ama inanıyorum yakın o günler yeterki biz birakmayalim bir birimizi gerisi gelir zaten sevgilim seni çok seviyorum çok😊😘

  • Feride Feride

   Helal sana harbinden yazmisin ama bende çok sevdim ama giti bos isin yanibugradan

 169. ASLAN ASLAN ASLAN ASLAN

  seni okadar çok sevmekten seni düşlemekten ben sen olmuşum farkında olmadan be kadın …

 170. Tarz Adam Tarz Adam

  Bir kadını sev. Ama dış görünüşü için değil, kalbinin güzelliği için sev. Her sabah uzunca mesajlar at ona mesela. Uyandığında telefonuna baktığında ilk senin adını görsün mesela. Sevinsin, gözleri parlasın. Desin ki; işte beni gerçekten seven biri!

  Ama sadece uzun mesajlar atmakla bırakma. Gülüşünü sev bir kadının, gülerken çenesinin altında oluşan gamzesini sev, avuç içlerini sev,kirpiklerini sev. Sev ama, hissettirde sevdiğini. Başka kadınlardan daha özel olduğunu, başına gelebilecek en güzel şey olduğunu ispatla ona. Pamuk şeker al mesela, yerken izle onu.

  Fazla makyaj yapmamasını, doğal halinin daha güzel olduğunu söyle ona. Günlük bir ilişki olmadığını, ömürlük olduğunu anlat. neşeleneceğini anlat mesela. Ama sakın ama sakın bir kadının gözünden yaş gelmesine neden olma. Seviyorsan, mutlu edeceksin.

  Mutlu olsun ki dünyanın en güzel kadını gibi gözüksün..

 171. Çiğdem çalışkan Çiğdem çalışkan

  Esrar gibi yeşil olmasada gözleri her bakışı sarhoş ediyor beni
  Seni gerçekten çok ama çok seviyorum iyiki hayayımdasın💖 mevlüt genç💖
  ………..💕~°11:06:2018°~💕…………

 172. Halit❤️esra Halit❤️esra

  Seni çok seviyorum esram Sen benimsin bende seninim Her gece seni düşünmekten artık gözlerime uyku girmiyor seni anlayan birisi olduğunu hep seven birisi olduğunu unutma belki yanımda yoksun ama ben seni hep seviyor olucam birtanem seninle kavuşunca birbirimize sarılıp koklucam tenini saçlarına dokunucam inşallah her zaman beraber oluruz seni çok seviyorum huzurum 💕05.05.18💕E💕H💕

  • Kdlwld Kdlwld

   Ayrıldınız mı

 173. İrem&Enes İrem&Enes

  Ya çok farklı hisler var içimde sana karşı hani küçükken bayramlık alınırdı onları giyer evde dolaşırdık alındığı gün bayramın gelmesini heycanla beklerdik ha işte sen benim için öyle bişeysin o heycanla beklediğim bayram sabahları gibi böyle ay yüzümü dinliyorum aklımda sen kalbimde sen hani böyle çok güldüğümüz zamanlar oluyo ya bazen o zamanlar aklıma geliyo sırıtıyorum bazen ağlayasın geliyo bazen sana sarılasım geliyo arkadaşlarım telefondan sevdiği kişilerin fotoğraflarını öpüyodu mal mal hareketler yapmayın diyodum şimdide ben yapıyorum bunu anladım ama neden yaptıklarını çok sevince mesafeler umrunda bile olmuyo öpebiliceğin bi fotoğrafı var çünkü şu an klavyede o fotoğraf ve ben gözlerim dolu dolu yazıyorum bunları aklımdan tek bi şey geçiyo ENES SENİ ÇOK SEVİYORUM bu 4 kelime var ya çok kolay gözüküyo dimi söylemesi çok zor ama hele seninle telefonla konuşurken kapatıyoz ya sen diyosun seni seviyorum sırıtarak bende diyorum ya uzatmayım okuması zor olur seni çok seviyorum❤❤

  • Anonim Anonim

   Bunu kim yazdı

  • Nuriye Nuriye

   Süper yazmış sin helal

 174. gamzeli gamzeli

  Seni coook seviyorum askimmmm❤❤❤❤
  💜A&K💜

 175. Aşkın cinsiyeti yoktur. Aşkın cinsiyeti yoktur.

  E💜M
  14.06.18

 176. Smmm Smmm

  Seni çok seviyorumm Gülizarımm benimmm kirpiklerinin sayısını bile biliyorum gözlerine bakmaktan ❤❤❤❤
  05.11.2015

  • Anonim Anonim

   Kaç tane kirpiği var yengenin lxmdjalşsfög

   • Anonim Anonim

    😂😂😁

 177. Yeliz Yeliz

  Buradaki sözler beni. Yazdıklarıma çok benziyor. Sözleri tıpa-tıp benim yazdıklarım ile aynılar. Sadece cümlelerin yerleri değişmiş. O sebeple bu sözleri sevdim. Yumuşak bir anlatım seçmiler. Benim de kitap çıkarma ile bir fikrim var bu kitap aşk temalı bir kitap olacak. Daha yaşım 20 olduğu için. Maddi bir gelir bulursam bu fikrimi gerçekleştireceğim. Şiirlerimde serbes ,düz ve sarmak ,redif ve kafiye şeklinde yazıyorum. Söylediğiniz sözler biraz da olsa kahraman tazeoğlu nun kitaplarını hatırlatıryor

  • admin admin

   Bize ulaşır mısınız? Yazılarınızı sitemizde görmek isteriz.

 178. Anonim Anonim

  HAYAT SENSİN ASKIM
  Dalarım uzaklara sen aklıma gelince , Sevgi .. SENSİN .Özlem . SENSİN Seyrederken güneşin doğuşunu sen gelirken aklıma.Ve senin doğduğun gibi hayatıma.. Hayat .. SENSİN . DİLANİM . . . SENSİN . . . . . . Seninle . . . YASAMAKTIR . . . Tek diLeğim . . . . . . SENİN..her sesini duyduğumda kelimeler boğazıma düğümlenip karşında konuşamıyorsam. SENİ..her gördüğümde heyacandan yerimde duramıyorsam. HER.. adımda seni düşünüp ismini Sayıklıyorsam.SENİN..yokluğunda hiç gözümü kırpmadan yollarını gözlüyorsam nefesim. BİR..bakışınla içimde ateşler yakıp içine kendimi atıyorsam. SENİN..yanına geldiğimde sanki ölecekmiş gibi oluyorsam bu aşkın adı SEN sende benim İLK AŞKIMSIN MAHŞERDE OLAN SON UMUDUM SON DÜNYAMSIN

 179. Sevda temur Sevda temur

  SE
  SEN
  ❤️SE
  ❤️SEN
  ❤️SENİ
  ❤️ÇO
  ❤️ÇOK
  ❤️SEV
  ❤️SEVİ
  ❤️SEVİYO
  ❤️❤️❤️SEVİYORUMM❤️❤️
  💜UĞURBİCEĞİM💜
  💛TEK GERÇEĞİM💛
  **İKİZCM***E…

 180. Anonim Anonim

  ❤Seni çok seviyorum❤💙DENİZİM💙
  💘~~~~~~~19.06.2017~~~~~~~~💘

 181. Askk Askk

  ❤️🖤29.09.2017❤️🖤
  Seni herşeyden cok seviyorum
  Emircan ❤️ eslem

 182. kübra♥ilyas kübra♥ilyas

  ♥06.01.2018♥

 183. EMRAH FATMA 💕❣️ EMRAH FATMA 💕❣️

  😊 can bildiğim 😊💕
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,😊💕Sende gördüm bakışların en derinini.😊💕 Yaralı bir kuşu okşar gibi😊💕, usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum. 😊💕Bu hasret kalmışlığımızı, 😊💕gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. 😊💕 Seni çok seviyorum aşkım💕, iyisiyle kötüsüyle yanındayım💕😊, Seni hiç bırakmayacağım, 💕😊Sen de beni bırakma,💕😊Sen benim için ilk ve son aşkımsın,💕 Sen annemin son gelinisin,💕😊 Seni seviyorum hatunum,💕😊 bugün gene aynı şeyi yaptım, 💕😊oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini💕😊 Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. 💕😊Hiç sıkılmadan, bunalmadan.💕😊 Kavgamızı bile seviyorum. 💕😊Çünkü onlarda sana ait. 💕Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar💕😊 .Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum. 💕😊Çünkü onlarda bana geliyorlar.💕😊 Adımların bile bana ait. Seni her şeyinle seviyorum😊💕 iyiki şu yalan dünyada karım olarak seninle birlikteyim 😊💕 inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle 😊💕 Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım 😊💕 Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum 💕😊 Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi 💕😊 iyiki benimsin iyiki varsın güzel karıcığım 💕😊 senin o kalbini öperim ben ya 😊💕 iyilik meleği aşkım benim 💕😊sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam 💕😊 TATLI DİLLİM 💕😊 CANIM KARIM 💕😊 BİRİCİK SEVGİLİM 💕😊 ANNEMİN GELİNİ 💕😊 SONSUZ AŞKIM SEVGİMM💕 😊SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM 💕💕💕FATMAM 💕💕💕

  • Sh Sh

   kac gelini var annenin senin kac esin var?

 184. Davşan Davşan

  Iyi ki varsin seni çok seviyorum ömrüm ❤yunus zehra❤

  • Anonim Anonim

   😍😍😍

 185. PONÇİK POFUDUK PONÇİK POFUDUK

  🖤♥️18.03.18🖤♥️
  Sonsuza kadar💕
  Sonuna kadar 💕
  Sevdiceğim benim💕
  Hayatımın anlamı benim 💕
  Tek gerçeğim benim💕
  Güneşim benim 💕
  Nefesim benim💕
  💕PONÇİK💕 SEVDAM BENİM💕

 186. DÖNE BAYDOGAN DÖNE BAYDOGAN

  İlk görüşte değildi bendeki, her görüşte aşktı. Gülüşün aklımı aldı, bakışın ruhumu sardı. SEÇKİN😘😍DÖNE SENI COK SEVIYORUMM OMRUMUN GERI KALANIIIII

 187. Şeyma Şeyma

  Seni Herşeyden Çok Seviyorum 💕
  ❤28.01.2018❤
  Yusuf~Şeyma

  • Anonim Anonim

   ♡28.01.2017♡
   Kader♡Emre

 188. Anonim Anonim

  Seni çok seviyorum adamım Sen benimsin bende seninim Her gece seni düşünmekten artık gözlerime uyku girmiyor seni anlayan birisi olduğunu hep seven birisi olduğunu unutma belki yanımda yoksun ama ben seni hep seviyor olucam erkeğim seninle kavuşunca birbirimize sarılıp koklucam tenini saçlarına dokunucam inşallah her zaman beraber oluruz seni çok seviyorum huzurum 💕24.02.2018💕L💕C💕

 189. ceren değirmenci ceren değirmenci

  sana olan aşkımı bitmemiş cümlelerin sonunda en güzel şiirin mısralarında en güzel kokunun kaynağında ara belki bulursun be ARDA
  seni herşeyden herkesten çoooooook ama çok se
  ARDA /CEREN…
  SONSUZUM”

 190. kadir 💑 esin kadir 💑 esin

  seni çok seviyorum sevdicegim💏😚

 191. PELDA & MUHAMMED PELDA & MUHAMMED

  SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞIĞIM SANA İLK DEFA BİRİNE SARILDIM SENİ OLE ÇOK SEVİYORUM Kİ ANLATAMIYORUM AMA ÇOK SEVİYORUM SENİ ANLA BENİ AŞKIM BENİM 😍😙😘👨👰💑💏❤💋👄

 192. Elif Elif

  İYİKİ VARSIN ❤Taner’im❤

  • Anonim Anonim

   alllh ayırması

   • Sevilay Sevilay

    E❤S
    Ben
    Ve
    Sen
    Allah
    Ayırmasın
    Bizi

 193. Elif Elif

  ❤24.01.2016❤
  SENİ SEVİYORUM İYİ’Kİ VARSIN

  ❤Taner&Elif❤

 194. Serdar Yıldırım Serdar Yıldırım

  01/04/2018 Hayatıma hoşgeldin kadınım.
  ❤️ Tuğba &Serdar ❤️
  ❤️❤️can bildiğim kadin❤️
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,❤️❤️Sende gördüm bakışların en derinini.❤️❤️😍 Yaralı bir kuşu okşar gibi hatunum ❤️😘
  usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum.😘❤️Bu hasret kalmışlığımı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. 😍Seni çok seviyorum huzurum😍, iyisiyle kötüsüyle yanındayim en cokda kötü günunde yaninda olmak istiyorum 😍❤️, Seni hiç bırakmayacağım, Sen de beni bırakma,❤️😅Sen benim için ilk ve son aşkımsın❤️ Seni seviyorum hatunum❤️❤️bugün gene aynı şeyi yaptım, oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini❤️🤗 Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. ❤️❤️Hiç sıkılmadan, bunalmadan.❤️❤️Kavgamızı bile seviyorum. ❤️❤️Çünkü onlarda sana bana ait. ❤️Seninle tartışmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar❤️❤️Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum yavrum. ❤️Çünkü onlarda bana geliyorlar❤️.❤️Adımların bile bana ait. ❤️Seni her şeyinle seviyorum❤️❤️ iyiki şu yalan dünyada kadinim olarak seninle birlikteyim ❤️inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle❤️❤️ Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor❤️. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum ❤️❤️Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi ❤️❤️ iyiki benimsin iyiki varsın güzel k
  Herşeyim  senin o kalbini öperim ben ya 😘😘iyilik meleği aşkım benim😍😍❤️ sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam ❤️❤️❤️ TATLI DİLLİM❤️❤️❤️CANIMmm ❤️ BİRİCİK SEVGİLİM❤️  SONSUZ AŞKIM SEVGİMM❤️❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYOrum❤️❤️

 195. Melis Melis

  SENİ COOOOK SEVİYORUM HAYATİMİN ANLAMİ
  MELİS 💙 EMİR

  • EMIRMELIS EMIRMELIS

   SENI COK SEVIYORUMMM

 196. Tuğba ademin prensesi👑🌠 Tuğba ademin prensesi👑🌠

  ADEM URİN AŞIĞIM SANA 🌹💫

 197. SERDAR SERDAR

  SEN ÇOK SEVİYORUM GÜLÜM
  SERDAR ❤SEMOŞ
  05.08.2017

 198. Özlem Özlem

  Seni Çooooook seviyorum Sevgilim
  ❤ Özlem ∞ Kamran ❤
  İnşallah sonsuza dek hiç ayrılmayız
  15.09.2014

 199. Memati BAŞ Memati BAŞ

  Çok güzeldi

 200. Onur banu D. 19.06.2016 Onur banu D. 19.06.2016

  Yaklasik 19 ay ciktik halada cok seviyorum suan konusuyoruz ama ne bilim oluru yok gibi kiz olmama ragmen pesinden kostum ben ne kdr ona kostuysam oda daha hizli bi sekilde benden gitti ben onu dusunmeden bi dakika bile geciremiyorum acaba diyorum yine desemmi seviyorum diye dusunuyorum sonrada fazla skarsam kacar yine diyorum korkuyorum o gitmesin , gitmesin benden onun ne istedifinide bilmiyorum ama insalllah bu yolun sonunda benim olur cunku ben onda hissettim sevgiyi aski ❤

  • grktnnn grktnnn

   tam 48 ay çıktık hikayeni aynı şekilde yaşadım daha fazla kaçtı gitti kurumuş yaprak misali ben sardıkça o paramparça oldu kırılmasın incilmesin diye elini tutmazdım . peki sonrasımı işte ağır laflar kullandı intihar ettim ölmedim ama . yine yaşıyorumm afetti benii ateş oldu yaktı külleride toplamaya çalıştı olmadı yapamadı sevmediğini benden nefret ettiğini söyledi defalarca bende ya tekrar intihar edicektim ya da başka bir yol bir yol buldum aslında evlendim sevmediğim biriyle peki sonumu boşandık sağ işaret parmağım ve sol gözümü kaybettim birde sevdiğim çocuğu . herşeyim bitti yani 48 ay tek bir silgiyle üflendi 🙁

 201. AkifCan AkifCan

  SENI ÇOK SEVİYORUM RABIA’AM
  SENINLE GEÇECEK BİR ÖMÜRÜ BEKLİYORUM ♾💍
  17♾01♾2018
  AKİF♾RABİA
  ♾ KUMSAL♾

 202. Abdullah Abdullah

  O benim gün’eşim ❤️
  o6.o6.2o14 Sevimim 😍

  • Asdfas Asdfas

   Evlendiniz mi

 203. ISYANQAR ISYANQAR

  Seni çok seviyorum fatmam
  12❤09❤2016

 204. Ümmühan s♡ Ümmühan s♡

  Ben önceden hiç böyle degildim deli doluydum mesela hiç aşık olmucam sanmıstım ama yanılmısım oldum aşık ama hiçde pişman degilim iyiki çıkmış diyorum karsıma iyiki yanıltmadı beni 18.04.2014 de başlamıstı cıkma tarıhimiz oysa 2013 de tanışmıştık hiç bu kadar mutlu olmamıstım o kadar mutluydum ki kendimi kaybetmiştim ama ondan sonrada bulamadım şimdi cok mutluyuz bugün ayın 25.01.2018 tam 4 sene 5 e yakın hatta bazen yeri geliyor tartısıyoruz elimden birsey gelmıyor ama gene seviyorum gene seviyorum bazen gözlerim doluyo mesela kötü şeyler bille düşünüyorum ama biliyorum beni bırakmıycak bazen bitiçek sanıyorum ofkelenıyorum ama öfkemi yenemıyorum üzülüyorum ağlıyorum düşündüklerimi ona karşı ifade edemiyorum ama seviyorum iyiki war o iyiki hayatımda belki o olmasa bu kadar güçlü olmayacaktım ama baglandım her kafamı dönderdigimde onu goruyo gibi oluyorum seviyorum sadece hemde çok insallah bitmez aşkımız inşallah ömürlügüm tek aşkım tek tanem ılkim ve sonummmm seni çok sevıyorum çiçekle toprak gibi solarsam topragın olurum bakarsan hayatın iyiki warsın aşkım ❤😘😍samet’immmm

  • admin admin

   Mutluluklar

  • Seda yılmaz Seda yılmaz

   Seviyorsan bırakma aşkını kardeşim

  • Anonim Anonim

   Mutluluklar

 205. YLDRM&ŞVVL YLDRM&ŞVVL

  Seni seviyorum kadın ❤️
  İyi ki varsın ❤️
  İyi ki gördük birbirimizi o sokakta ❤️
  İyi ki gördüm ben sonra dan seni 😏
  94.GÜN🌹

  • admin admin

   Allah daim etsin. 🙂

   • Selamiceren❤ Selamiceren❤

    Askīm araba kullaniyom bakarm 💞😄😄

 206. KeremAyşe KeremAyşe

  ❤Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayal etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keske kalbimin dili olsa da seninle konusabilse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyomusun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum sen bana bisey olmasin diye kendni öne atarsin budan eminimm 💗Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim iyi bakacagindan adım gibi eminim Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki beni 15 yasimdan bu yasima kdar sen buyuttun ve seninle buyuyceem 😚benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebilcem aslında hiç durmadan da öpebilirim yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen ol istiyorum her an hayatımın her yerinde ol bana hep oyle güzel guzel bak sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kalp ritmimi Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmissin be valla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi💜❤💏
  #KERAY2116 Instagraam takip edelim karşılıklı👄

  • admin admin

   Mükemmel. Yüreğinize sağlık.

 207. Özkan dan ilknura 💞 Özkan dan ilknura 💞

  Sen nasıl bir şeysin ki her yaptığım eylemde bile aklıma geliyorsun dişimi fırçalarken dış macunumuzun ayni oldugunu keşfetmenin her fırçalayista hatırlıyorum ☺… bazen senle gecen saniyelerimi geri istiyorum Allahtan. Her aklıma geldiğinde sensiz geçen anlarımda çevirip çevirip yaşayayim istiyorum. Aklımdan hiç çıkma istiyorum. Hayatta sadece sen ve ben olmak istiyorum. Yiyip içip gezmek istiyorum. Doyasıya eğlenmek doyasıya seni içimde yanımda hissetmek istiyorum… hayat niye var yaşam niye var para niye var çalışmak koşturmak niye nefes almak niye yetmez niye insanlar kardeşçe yaşayamaz vs vs. Bunları düşündükçe de içime dolan huzurunu istiyorum. Çünkü hep gezemeyecegimizi biliyorum ya bunca yorgunlukta sadece yanına spkulup huzuru tatmak istiyorum…. bugünkü sinemada ki gibi dünkü arka koltuk önceki gün servis koltuğunda olduğu gibi ellerimiz yüzümüz tüm bedenimiz hep yanyana olsun istiyorum… istiyorum istiyorum istiyorum.. senin de dediğin gibi ÇÜNKÜ BEN NE İSTEDİĞİMİ İYİ BİLİYORUM…

  • admin admin

   Umarım duymuştur sizi sevdiğiniz Özkan Bey. 🙂

 208. eylül eylül

  başkasını seviyormuş

 209. Yakup z. serin Yakup z. serin

  💕😊 can bildiğim 😊💕
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,😊💕Sende gördüm bakışların en derinini.😊💕 Yaralı bir kuşu okşar gibi😊💕, usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum. 😊💕Bu hasret kalmışlığımızı, 😊💕gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. 😊💕 Seni çok seviyorum aşkım💕, iyisiyle kötüsüyle yanındayım💕😊, Seni hiç bırakmayacağım, 💕😊Sen de beni bırakma,💕😊Sen benim için ilk ve son aşkımsın,💕 Sen annemin son gelinisin,💕😊 Seni seviyorum hatunum,💕😊 bugün gene aynı şeyi yaptım, 💕😊oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini💕😊 Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. 💕😊Hiç sıkılmadan, bunalmadan.💕😊 Kavgamızı bile seviyorum. 💕😊Çünkü onlarda sana ait. 💕Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar💕😊 .Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum. 💕😊Çünkü onlarda bana geliyorlar.💕😊 Adımların bile bana ait. Seni her şeyinle seviyorum😊💕 iyiki şu yalan dünyada karım olarak seninle birlikteyim 😊💕 inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle 😊💕 Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım 😊💕 Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum 💕😊 Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi 💕😊 iyiki benimsin iyiki varsın güzel karıcığım 💕😊 senin o kalbini öperim ben ya 😊💕 iyilik meleği aşkım benim 💕😊sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam 💕😊 TATLI DİLLİM 💕😊 CANIM KARIM 💕😊 BİRİCİK SEVGİLİM 💕😊 ANNEMİN GELİNİ 💕😊 SONSUZ AŞKIM SEVGİMM💕 😊SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ZAHIDEMM 😊💕15.04.2017

 210. HaticeMevlüt❤ HaticeMevlüt❤

  Bugün mutlu olduğum kadar hayatım boyunca hiç bu kadar mutlu olmamıştım.çok teşekkür ederim, yaptıklarımız aklima geldikce sana o kadar çok sarılasım geliyor ki. Nerde ne zaman ne yapacağıni çok iyi biliyorsun. Seninle herşey çok güzel ilerliyor.ilk gün heycandan titrediğim aklima gelince seni ne kadar çok sevdiğimi daha iyi anlıyorum. yemin ederim aşkı ilk defa sende yaşıyorum.içim seninle doldu. Saçlarına, yanaklarına, gözlerine, bana sarılışına, beni öpmene, kokuna, tatlı tatlı konuşmana,hani bu çenemin alt tarafi varya adını unuttum? orayi koklayarak bana sarılmana? aramizda olan herşeye sırılsıklam aşık oldum❤ Ben ilk defa böyle oldum sevgilim insallah her geçen saniye daha çok mutlu oluruz. Önemli olan senin mutlu olman aşkım. Sen bana bi defa gülsen bile ben çok mutlu olurum. dün biz ayrılırız kesin fln dedin ya sanki başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Ben ilk defa birini kaybetmekten korktum ve bunun başıma gelmemesi için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.ilk defa birini kaybetmemek için dua ediyorum ve bu gerçekten benim için cok zor bisey. ilk defa senin için ağladım. ilk defa bu kadar mutluyum. Ilk defa bu kadar güzel seviyorum. Ben senin için herşeyden vazgeçerim ama senden vazgecmemi isteme. Ve senden vazgeçirmek zorunda bırakma Eğer bir gün cidden benden ayrılırsan bana son kez sımsıkı sarıl olurmu? sanki daha önce hayatım boyunca seni sevmiş senle birlikte olmuş gibiyim. Hayatıma seni alınca. hayatım o kadar çok değişti ki Artık beni seven,beni merak eden birinin olmasi benj cok mutlu ediyor. Beni hep çok sev. beni sevdiğine hic bi zaman pişman etmiycem. Ben ne kadar üzülsemde insallah hayırlısı olur. Seni canımdan herşeyden herkesden çok seviyorum. Ilk başlardan sana seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmak isterdim olmazdi yapamazdim anlatamazdim telefonda konuşurken seni çok seviyorum diyemezdim gözlerim dolardı? çok seviyorum seni sen kalmak istediğin süreçte hayatımın en güzel yerinde olacaksın sevgilim?artık varlığımda yokluğumda seninle olacak. benden hic bi zaman gitme? iyiki varsın iyiki hayatımdasin iyiki beni seviyorsun. Iyiki benimsin. Çok mutluyum seninle. seni çok seviyorum sevgilimm❤
  iyi geceler herşeyimm?

 211. C den S ye C den S ye

  CS 02.09.2017
  Seni seviyorum

 212. sevgi sevgi

  seni çooooooook seviyorum Ahmedimmmm

 213. yasin yasin

  Kirpiklerini oynat kıyamam, kurumasın o güzel gözlerin ve delice bir aşkla bakmaya devam etsin gözlerime. Ver elini sevdiğim, sımsıkı tut, beraber çıkalım yeşilliklerin harman olduğu, çiçeklerin yoldaş olduğu o mis kokulu dağlarımıza.

 214. Kader61 Kader61

  Sana birçok kez aşık olabilirim
  Seni herzerrenden sevebilirim
  Seni hayatının sonuna kadar taşıyabilirim
  Ben seni tamamlayabilirim
  Güzel günler hatrı için kal bu gece benimle
  Gideceksen hemen gitme uzaklaşmasın kokun benden . ellerin onları görebileceğim bir yere koy, koy koyki huzur yanımda yamacımda olsun
  Sen beni hayata bağlayan insansın
  Çoğu zaman rüyalarımın baş kahramanı
  Çoğu zaman tüm korkularımı yendigim duygularımsın. lütfen sevdigim sevdasına gönül verdigim hayatımda kal ömrüm boyunca .
  Hayal durağına gittim geçen gece orada bizi bekleyen birçok güzel anı vardı biliyormusun . Sonra bir yağmur yağdı her yer huzur kokuyordu karşımda seni gördüm koşarak sarılmak istiyordum sana boynuna atlayıp öpmek yanaklarından , ellerin üşümüş olmalı soğukta ısıtmak isterim uzat ellerini kaldır başını gökyüzüne işte yağan her damla benim sana sevgimden bir hediye tut bir tanesini al avuçlarına kapat ellerini ve aç şimdi ellerini bak artık orada değil neden yok biliyor musun canımın içi mutluluğu yaşarken gözler kapatılmaz mutluluk gözlerin açıkken yaşanmalı tıpkı benim sana olan sevgim gibi gözlerimi kapattıgımda yok olmak istemezdim inan ki sen de kapatma gözlerini kapatma ki kayıp gitmesin mutluluk ellerinden ❤

 215. Busr Busr

  Buragımmmmm seni çok seviyorum

  • ......... .........

   Hangu burak lan o ??

 216. Ümran Ümran

  Sevgiliye Uzun Mesaj böyle yazılır:

  Duamız da beraber olsun, sevincimiz de, ağlayışlarımız da. Sımsıkı sarıl bana, sarıl ki kanatlarını kırmasın hiçbir rüzgâr. Bırak ruhunu ruhumun üzerine, korkma sakın! hem seni hem beni korur sana olan sonsuz aşkım. Hayallerimde geldiğin gibi gel benimle, beraber kapatalım gözlerimizi ve dalalım sonsuz sevgiye.

  Seni seviyorum sevgilim.

  • Sedef Sedef

   geldiğin gibi gel benimle, beraber kapatalım gözlerimizi ve dalalım sonsuz sevgiye.😍😍😍😍

   • memo memo

    ağzından bal damlıyor sedef hanim

 217. Beste Ogün Beste Ogün

  Hasretine hasret eklediğim sevdiceğim. Kokusuna, sesine, güIüşüne kurban olduğum erim. Sağ salim dön gel yeter ki, ben hep burada seni bekleyeceğim. Gelişine umutlar ektim, nolur gel. Dönme bir daha geri kokunu alıp tekrar gitme hep yanımda kal artık. İstemiyorum sensiz geceyi, sensiz sabaha uyanmak istemiyorum artık. Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak, seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin, yaşadığımın farkına vardıran sensin, huzurun diğer adı sensin. Biricik aşkım, gözlerin kadar parlak olmasalar da seninle yıldızları izlemek, dünyanın en huzurlu şeyi. Çünkü olur da bir yıldız kayarsa dileğim belli; sen bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun. Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Beni hayatın karanlığından ve solgunluğundan kurtaran, gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın. Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki, seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı. Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın, güzel bakışlım. Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki, seni öylesine seviyorum ki aşkım bunu anlatmaya hiçbir kelime, hiçbir şiir, hiçbir şarkı yetmez. Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez. Benim sevgilim olduğun için dünyanın en şanslı insanıyım. Sensiz hiçbir yere ait değil, hiçbir sözle mutlu değilim. Sensizken hiçbir yemekte iştahlı, hiçbir mevsimde huzurlu değilim. Her an seni görmek, her an senin yakınında olmak, mümkünse seninle aynı yastığa baş koymak ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum. Seninle birlikte yaşlanmak, saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum. Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. İyi ki benimlesin. İyi ki varsın. Senin mutlu olman için elimden gelen her şeyi yapar, senin bir damla gözyaşın için her şeyi yakarım biliyorsun. Benim için o kadar değerlisin ki, sanki diğer yarım olmuşsun. Sanki sen ne hissetsen aynısını hisseder olmuşum. Dertlerinle dertlenir, acınla ağlar, mutluluğunla gülümser olmuşum. O kadar sana benzemişim ki, ne zaman huzursuz olsan ben de huzur bulamaz olmuşum. Seni o kadar dinlemişim ki, sesini duymadan hiçbir günü adamakıllı bitiremez olmuşum. Ben sen olmuşum. Diğer yarım, seninle geçen zamanlarım o kadar kıymetli ki hiçbir anım boşa akmasın istiyorum. Her anımız ölümsüzleşsin, her sevincimiz tarihe kazınsın istiyorum. Gülüşün dudaklarına sabitlensin ve hiç bozulmasın, gözlerin gözlerimden ayrılmasın istiyorum. Ellerinin sıcaklığı ile ısınmak, seni doya doya yaşamak istiyorum. Ben her zaman senin yanında kalmak, senin sevgilin olmak, sevdiğin olmak istiyorum aşkım. Beni bir an bile yalnız bırakma. Ben sensiz yarım kalırım. Çünkü ben içimden senin bıraktığın koca boşluğu hiçbir zaman atamam, hiçbir zaman seninle olduğum kadar mutlu olamam. Seni hep aynı aşkla, aynı parıltılı bakışla seveceğim birtanem. Ruhun ruhuma dolanmış, seninle tatlanıyor hayatım. Nefes almak seninle birlikte iken anlam buluyor, sanki dünyada var olan her şey sevilir hale geliyor. En umutsuz, en mutsuz anlarımda seninle göz göze geldiğimi hayal ederek güç buluyorum. Senin yanımda, yakınımda olduğunu hissederek tüm huzursuzluklardan bir çırpıda kurtuluyorum. Senin beni sevme şekline hayran ve oldukça minnettarım. Beni o kadar mutlu ve iyi bir insan yaptın ki, sanki senden önce hiçbir anlamım yokmuş gibiydi. Senden önce ben umutsuzluklarla debelenen ve bunun farkında bile olamayan biriydim. Sen benim gözlerimi açtın, hem de sadece o parıldayan gözlerinin ışığıyla. Sen benim kalbimi açtın ve içine daldın hem de sadece gülümseyen dudaklarınla. Sen benim hayatımın anlamı oldun, güzel bakışların, yanımda oluşlarınla. Benimle olduğun için çok şanslıyım. Sen her zaman gülümse. Sen gülümseyince ömrüme ömür ekleniyor. Sen gülümseyince içime ferahlık doluyor. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim. Seninle yaşadığım hiçbir dakikadan dahi pişman olmazsın. Seni her zaman mutlu edeceğim aşkım. Şimdi seninle olsam ve uzun uzun izlesem yüzünün her santimini. Ellerini tutsam hiç bırakmayacak kadar sıkı ve inatla. Saçlarında gezinse ellerim yine. Yine anlasam ki aşk bu. Aşkın senden başka adı, senden başka sanı yok. Aşkın seninle yaşananlardan başka tarifi yok. Asla tanım kabul etmeyen ve yere göğe sığmayan aşkın, senden başka kimsede yeri yok. Şu dünyadaki en büyük aşkımsın. Aklımı, ruhumu, bedenimi teslim alıyorsun hangi vakit öpsen dudaklarımı. Bir sevişmenin dua gibi, tören gibi yaşandığı dakikaları tadıyorum seninle. Dünüm, bugünüm, yarınım. Seni her seyden herkesten çok seviyorum. Seni aklımda saklıyor, içimde hissediyorum. Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında olmayı istiyorum. Bu ömrü birlikte bitirelim diye dua ediyorum çünkü seni çok seviyorum.

 218. Onur'un Gözde'si Onur'un Gözde'si

  🙂 En sevdiğim tatlı çeşidindensin 🙂 Çok zekisin 🙂 Açık sözlüsün 🙂 Utangaçlık da var biraz 🙂 Çok anlayışlısın 🙂 Her zaman yanımdasın 🙂 Geleceğimsin 🙂 Her erkek ağlayamaz unutma 🙂 Kalbimin sahibisin onu özenle sakla kalbinde 🙂 Sadece senin yanında mutluyum 🙂 En güvendiğim yer senin yanın 🙂 Ömrümü hiç şüphesiz sana adadım 🙂 Her konuştuğun kelime kalbime işliyor 🙂 Dünyanın en güzel sesine sahipsin 🙂 Sıkıldığım anda mutlu edebilecek tek kişisin 🙂 Moralim bozukken bana katlanabiliyorsun 🙂 Sadece ‘sevgilim’ değil her bir şeyim oldun 🙂 Gelecek hayallerimin prensisin 🙂 Sahilde seninle ıslanmak hasta olmaya bile değer 🙂 Kelimelere sığmayacak kadar değerlisin 🙂 Hiç aklımdan çıkmıyorsun kiii 🙂 Bana şarkı yazan tek kişisin 🙂 Beni herkesten kıskanıyorsun 🙂 Mutsuzken bile sırf ben üzülmeyeyim diye gülebiliyorsun 🙂 Ağlamam seninle yasaklandı 🙂 Beni hiç bırakmayacaksın 🙂 Senden bahsederken çok güzel bakıyormuşum 🙂 İçimizden geldiği gibi davranırız biiiz 🙂 Biz çok güzel saçmalıyoruz 🙂 Karşılık beklemeden bile sevebiliriz biz 🙂 Ayrılmak’ kelimesi hiç çıkmayacak ağzımızdan 🙂 Bütün şarkılarda,bütün şiirlerde sen çıkıyorsun karşıma 🙂 Akrostij en güzel senin adına yakışıyor 🙂 Gözlerinle büyüleme yeteneğine sahipsin 🙂 Soyadın ismimin yanına çok yakışacak 🙂 İlk ve en harika çiçekleri sen aldın bana 🙂 Benim başım sadece senin omzuna layık 🙂 Biliyorum ki ben istersem yapamayacağın şey yok 🙂 Hayat seninle güzel,muhteşem,harika,çok tatlı 🙂 Sen tam bir veletsin :

 219. Cano Cano

  Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum. .Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin. İyi ki varsın. SENİ SEVİYORUMM ❤❤

 220. Hidayet Hidayet

  Seni sonsuza kadar sevecegim ihsanım ?? #delikanlım#

 221. Dilan Dilan

  Bittim yaaa bayıldım

 222. MELİSÂAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MELİSÂAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  06.09.2016 SWNİ SWVİYORUM SEN İNANMASAN DA

  • Anonim Anonim

   Benim dünyam la tarihimiz 07.06.16 sizden bi kaç ay önce

 223. Melisa Melisa

  SENİ SWVİYORUM TEK GERÇEK 0U.09.2016
  SEZGİN…MELİSA

 224. Alihan araz Alihan araz

  Seni coook seviyorum 7 ayim BURCU HACİBEBEKOGLUU ❤02.05.17
  – ALİHAN ARAZ

 225. Ogün seda arslan❤ Ogün seda arslan❤

  Tüm hayallerimi senin üzerine kurdum ben sevgilim❤ ömrümü senin kollarinda geçirmek istiyorum❤ ömrümü o deniz gibi gözlerine bakarak geçirmek istiyorum❤ iyi günümde kötü günümde yanimda hep sen ol istiyorum❤ her sabah senle uyanmak istiyorum senin kokunla❤sen benim cennetimsin ben seni kalbimin en derinlerine sakladım ordan çıkmaya ne senin gücün yeter nede çıkarmaya bi başkasının gücü yeter ❤ senin gülüşün tıpkı papatya bahçesi gibi saatlerce durup bakarım❤ seni karşıma çıkaran rabbime binlerce kez sukrederim❤ şu dünyada iyiki varsın dediğim insan sayilidir sen onların en basindasin sevgilim❤ ben sende saklıymışım meğer ömrümün baharı ❤ hayalin hep gözümün önünde hiç gitmiyo❤ sarılmamız el ele tutuşmamiz aklıma geldikçe içim değişik oluyo ❤ seni her geçen saniye daha çok seviyorum hayatimin anlami❤ ÖMRÜM BİTMEDİKÇE SANA OLAN SEVGİM BİTMİCEK DENİZ GÖZLÜMM..?

  • Sevda Sevda

   deniz gözlüm demiş kesin bu bana yazılan bişey acab furkan yazıp buraya mı koymuş bana atmaya utanıp 😀

 226. Ömer Bozan Ömer Bozan

  Gerçekten Hepsi Harika

 227. Yaşar Yaşar

  Gerçekten Hepsi Birbirinden Güzel

 228. Buse Buse

  Değerlimmm? ennn kıymetlimm? biricik sevdiğim seni çok seviyorum rabbine şükürler olsun ki benimsin iyi ki varsın canımda öte sevdiğim bizim degerimizi kiymetimizi bizden başka kimse bilemez herkesin aşkı sevgisi ilişkisi kendine herkesin yaşadıkları başka bizim yaşadıklarımız ise bambaşka o kadar değerli vskitlerimiz oldu ki o kadar mutlu huzurlu anlarımız iyi ki vardı nseni çok seviyorum

 229. Anonim Anonim

  Sessizce insan bakar durur acaba ne yapiyor diye içini merak sarar tipki benim sana baktığım gibi bazen susuyorum evet evet susuyorum gözlerim konuşuyor aslinda biliyormusun ? Ya ağlamaktan belli ediyor sevgisini ya da parildayip da seni görmekten.  Aklimda bin bir çeşit hayaller var sigdiramayacagin kadar e tabiki içinde bir de sen varsın güne güneşin doğusuyla başlamak varken hayallerin bize vadettigi kotuluklerle başlıyoruz bak ne dicem aslinda bugün yüzün öyle bir gülsün ku sebebi farketmez ama gülsün gülücükler sac ki ben de seni öyle görünce kalbim var ya :'( yeniden atsin gözlerim dolsun ve yeniden seni sevim daha çok daha sonra bir gün iste ne bilim ağla böyle yanina gelim neden ağladığını sormum ama sana sümüklü diyim dalga geçim sen birden koluma başını koyup sımsıkı saril deki ; neden bu kadar aci dolu hayat de bende diyimki orda sana bu hayat hep tatli olsaydi zaten bir anlami kalmazdi acisini yasa ki tatlisi sona kalsin 🙂 birlikte agliyalimmi? Birlikte sümüklü olupda kolumuza silelimmi burnumuzu? Birlikte simsiki sarilip uyuyalimmi? Birlikte sabah öğlen akşam yemegini yapipda yiyelimmi?beraber. Pasta yapalimmi ben burnuna krem santiyi sürüm sende gül gülücükler sac bana ne dersin? Sonra burnundan öpümmu yavasca :)daha sonra beraber güneşin batisiyla dogusunu yildizlari seyredelimmi? Oda yetmezse derbi maclarini izlerken beraber tv karsisina geçip de bagira bagira soylenip mac izliyelimmi? O sicacik ailemizin ortaminda beraber sarilioda film izleyelimmi? Beraber tatile çıkıp da hrr. Yeri gezip keyif alip geri evimize donelimmi?  Hif olmadığı kadar ask yasayip da sevgime doyup prensesim olsan nasil olur? Sen hasta olunca sapsik gibi ne yapacagimi sasirip gwl buraya diyip kollarimda uyurmusun? Bana birsey oldugunda telaslanip canini vricek kadar severmisin gerçekten?  Ruyalarimda seni görüp de uyandiktan sonra ikk öptükten sonra sarilicam kadin sen olurmusun? Aslinda bir çok hayalim var ama bu 3/1 daha ben yaşamak istiyorum iste sozle değil icraatle 🙂
  Arda meric bunun gibi sözler isteyen varsa Instagram ardameric38

  • Anonim Anonim

   Daha iyisi olabilir di yapmacık yazmayın lütfen naturel olsun

   • Anonim Anonim

    Aynen doğal değil şiir gibi sanki

   • İsimsiz İsimsiz

    O ufacık kalbinde bana yer ayırdığın için teşekkür ederim sevdiğim kalbinde her zaman ben olucam ben ordan çıkmıycam çıkamam öyle de bir düşüncem yok ben olduğun yerde gayet iyiyim hiç şikayetim yok beni arada kızdırıyorsun ama ben sana kıyamıyorum sevdigim neden çünkü çok seviyorum çok alıştım çok bağlandım herşeyim oldun ben sevdigim insanla evlenmek bir ömür boyu birlikte olmak istiyorum yedigimin ictigimin ayrı gitmemesini istiyorum beraber uyurken sım sıkı sarılıp sabaha kadar bırakmamak istiyorum sabah uyandığımda sevdiğimle beraber yemek yapmak istiyorum sen benim karım olucaksın değil sen benim karımsın kadınımsın eşimsin beni ne olursun bırakma ben sana çok güveniyorum çok inanıyorum bu ilk zamanlarda oldu ve devam ediyor 😍😘

 230. zeyneb zeyneb

  men hec beyenmedim hec semimi deyil

 231. CaNo CaNo

  ya arkadaslar bunların hıc bırını begenemedm pek ıcten deıller snkı boyle icten gelerek yzılan bır sey olsın :-))

  • Anonim Anonim

   Çok biliyorsan yaz kardesim

    • Mert can pılat Mert can pılat

     Senı guzel yorumun yokmu

   • Bektaş Körkurt Bektaş Körkurt

    Helal Dostum

 232. Ali Ali

  Cok guzel harika

 233. Mehmet enes Erkman Mehmet enes Erkman

  O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
  Bırakın soğusun cesedim.
  Ben canımdan çok sevdim..!!
  Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
  Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
  Son kez gelsin görsün beni!
  Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
  Susturmayın ağlasın!!
  Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
  Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
  ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
  Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

  • İpek İpek

   Bayıldım ben buna 🙂 🙂

   • Anonim Anonim

    Aşk bir sudur iç iç kudur

   • xxx xxx

    gerçekten güzel

  • Elanur Elanur

   Of ya ağladım resmen

 234. D&D D&D

  ✫D❤D✫ 17.08.2017

 235. İbrahim dedi ki İbrahim dedi ki

  ?Gece, ?ay ışığını yüreğimize armağan ediyor bugün. ?
  Yıldızlar⭐ dahada bir ?parlak, ve rüzgar? insanın tamda yüreğine işliyor bugün…?

  ?Dünya en güzel gülüşün☺ varlığına amâde.
  Ve sarhoş bir şair gibi seni haykırıyor her zerreye bu gün…?

  ?Takvimlere gizlenmiş bir günü müjdeliyor ?çiçekler.
  Işıl ışıl bir merhaba’ya ?doğuşun heyecanını taşıyor ?güneş.
  Akıp gidiyorken zaman, ?tüm kainat? doyabilsin diye bu gecenin? sevincinden,
  yavaş yavaş geçiyor sanki bu gün..?

  Dilimden? çıkan her sözün? sebebi olmalısın.
  Dudağıma? değdiğinde ismin, ❤Cennet❤ardından tarifsiz tebessümler☺ kaplamalı her yanı. ?
  Seni yazmalı ?bu gece? kalemler?, şairler seni dökmeli kağıda. ?
  Ve içinde aşk❤ olan her mısraya ilham olmalısın bu gün..?

  Ayrı şehirlerin? insanı olsak bile, aynı gecenin? yıldızları düşmeli⭐⭐ saçlarımıza. ??‍♀
  ☔Yağmur senin için saçmalı rahmet damlalarını?? çiçeklere. ???
  Ve her açan çiçek? sen kokmalı.
  Pervaneler sana yanmalı, bülbül ?senin için söylemeli en güzel şarkılarını.?????????
  Ve rüzgarlar seni esme’li?? dünyaya? bu gün…

  Bugün bir başka güzelleşmeli gece. ?
  Ayrı yerlerde, ama bir yüreğin iki bedende atması❤❤ gibi yaşamalıyım her anı seninle bu gün..? Ve sen üfleyip söndürürken yüreğindeki hüzün kokulu mumları ?tek tek,
  duyuramasam bile sesimi,? avaz avaz haykırmalıyım sana.

  S❤E❤N❤İ

         Ç❤O❤K

  S❤E❤V❤İ❤Y❤O❤R
                
                ❤U❤M❤

     ????????

 236. Dolunay Dolunay

  Dünüm de sensin, bugünüm de… Yarınımda seninle olacak, varlığım da yokluğum da… Sen istediğin sürece hayatımın merkezinde olacaksın sevgilim. Benim sakladığım tüm hayallerim senin, benim her şeyim senin ve ben seninim. Bundan daha büyük bir mutluluk ise yok benim dünyamda. Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben en büyük hayalime kavuşmuş olacağım. Sana kavuşmuş olacağım sevgilim. Benim için mutluluğun resmi de sensin, güzelliklerin adı da… Dünyanın en ulaşılmaz varlığı da sensin, bu köhne yeryüzünün en kıymetli hazinesi de sensin

 237. Muammer Muammer

  Sevdamizin adı berrak sonu toprak sözünden dönen alçak olsun ❤❤❤❤❤Benim küçük kelebeğim gamzelerine vurulduğum güzel yarimmmmm saçının teline tirnagina her zerrene kurban olsun bu canım benim vefalı gönlü dünyalar kadar büyük canım karım kurban olduğum herşeyim benim bu hayatta başıma gelebilecek en güzel şeysin Rabbim beni senin gibi dünyalar güzeli bir melekle mukafatlandirdi hergun şükrediyorum Rabbim e ömrüme ömür katanim Rabbim bize sağlıklı güzel huzur dolu aşk dolu cocuklarimizla bir ömür geçirmeyi nasip etsin kadınım benimmmmm Rabbim bize birbirimizin yokluğunu göstermesin prensesimmmmm seni benim başımdan beni de senin başından eksik etmesin çocuklarımızın bitanecik dünyalar tatlısı annesi Rabbim rahatlık versin hayırlı gecelerin tatlı rüyaların olsun kurban olduğummmmmm SENİ ÇOK HERŞEYDEN HERKESTEN ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM SEDAMMMMM ❤❤❤❤❤???????????

  • Sevda Sevda

   Seda ismindeki aradaki v yi unutmuşsun kardeş 😀

   • Abdullah Abdullah

    😂😂😂😂

 238. Kokksal Kokksal

  Allah belani versin

 239. Aslı ❤?❤Özcan Aslı ❤?❤Özcan

  Aslı Özcana dedi ki sevdiğim adamın sevdiği Kadınıyımm seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorumMmmmm hrsyim krbn olayım sna krbnn cnimn içi özcan’ıMm swdğiiim bricgim erkem ???❤❤❤❤❤❤❤❤

 240. Meltem Meltem

  Sana olan aşkım yazar yaptı beni duyduğum her ses seni çağrıştırıyor bana attığım her adımda yanımda ol istiyorum seni seviyorum , bu bile hafif kalıyor artık benim için seni kendimden çok seviyorum birbirimize olan uzaklığımız duygularımın yakınlaşmasına sebep oluyor sevebileceğim kadar yakın ol yeter bana hissettiğim duygularımın sahibi seni yürekten seviyorum benim için bir yastıksın yumuşak ve başımı yaslayabileceğim bir omuz gibi yastığa sarıldığımda aklıma hep sen geliyorsun çünkü benim yastığım sensin o anda bedenim ne kadar yastığa sarılsa da ruhum da bir o kadar senin bedenine sarılıyor her gün biraz daha artıyor sana olan özlemim biraz daha fazla seviyorum seni mavi gözlerinde kayboluyorum her şeyini her yerini ezberledim sana olan aşkımı dağı delerek anlatmaya çalışsam dağlar yetmez aynı kelimelerin yetmediği gibi dudağına bi buse kondurup kokunu içime çekerek uyumak istiyorum iyi geceler hep bizimle olsun ?❤️

 241. Kader Memişe diyor ki Kader Memişe diyor ki

  Seni çok SEVIYORUM iyki tanıdim??

 242. yunus yunus

  Kızım seni cok seviyorum bu siteye kesin girersin yorumda yunusu gorursun acaba benim sevgilinmi dusunursun evet senin sevgilin seni cok seviyorum tatliskom bak tatliskomdan kesin anlarsin??

  • BATALLI MEMED BATALLI MEMED

   ANLAR KARDEŞİM MERAK ETME TEK SEN VARSINDIR BU DÜNYADA SEVGİLİSİNE TATLİŞKOM DİYEN 🙂

  • Anonim Anonim

   aynen kardeşim

 243. volkan % elif volkan % elif

  aşk adamı şair yaptırıyor
  yukarıdaki 10 yazıdan 8 i bana ait

  05-01-2016
  11-12-2016
  30-08-2017
  sonsuz tam gaz aşka devam seni cok seviyorum aşkımm
  Geleceğin en tatlı annesi ♥

 244. Karadut♡Kaptan Karadut♡Kaptan

  Merhaba aşkın en sek hali. Takvim bugün yine seni gösteriyor, akreple yelkovanda öyle. Sanki her gün bir günmüş gibi. Doğduğum andan şimdiye kadar bir gün yaşıyormuşum gibi. Gözlerimi kapatıyorum bazen, olmasaydın ne yapardım diye düşünüyorum. Uykumda kötü bir kâbusa yakalanmışım gibi titremeye başlıyorum. Sen olmadığında, takvim her gün seni göstermeyecek, akreple yelkovan hep seni kovalamayacak. Sadece bir gün yaşıyor muşum gibi hissetmeyeceğim sen olmayınca. Korkuyorum ve hemen gözlerimi açıyorum. Sen varsın, senli uzun yıllar var. Seninle upuzun yaşadığım ve yaşayacağım bir gün var. Ellerin ellerimdeyken dolaşacağımız sokaklar, koşacağımız yollar var. Belki bir gün gelir aynı masaya yemek yemek için değil de ' Evet' demek için otururuz. Uzun geceler, başucumdaki resmine dalıyorum. Yüzünü izliyorum, duruşunu izliyorum. O kadar masum bakıyorsun ki insanın gönül odaları sevgiyle doluyor. Pınarlardan aşk akıyor sanki. Kanım çekiliyor aniden, kalbim yerini değiştiriyor ağzıma geliyor adeta. Sana bakmak, uzun bir şiirin dizelerinde oturup soluklanmak gibi dinlendiriyor ve huzur veriyor. Sana bakmak, kara kuyulara can vermek, ülkedeki aç çocukları doyurmak, bütün ölümlere çare olmak gibi. Hayatıma anlam kattığın, bendeki bütün güzel duyguların kilitli kapısına yaklaştığın ve bütün kilitleri kırdığın için teşekkür ederim. Aşk, ancak bu kadar güzel olabilirdi. Seni ve sana ait şeyleri anlatmak kolay olmuyor, hep eksik kalıyor cümlelerim. Dünya üzerinde tarifi olmayan bir cümlesin. Sanki bütün diller eksik, sanki bütün harfler yetim. Adın geçmeli her cümlede. Her yerde sen olmalısın mesela. Yattığım yatakta, gördüğüm rüyada, yediğim kahvaltıda, içtiğim çayda, yürüdüğüm yollarda, baktığım resimde, soluduğum havada hep sen olmalısın ya da senden bir parça. Elin değmeli şu berbat dünyama. Güzelleştirmelisin bütün kötü şeyleri. Senin olduğun yerde kötülük barınmamalı. İşte senin kalbin böyle bir yer. Kalbinde yaşanmalı bütün nefesler. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum.   Elime kalem kâğıt geçiyor bi yerden. Hiç bir anını unutmamak adına yazıyor ellerim. Seni yazmak soluksuz oluyor. Hiç durmadan sadece seni anlatıyor ellerim, kâğıtla kalemde hiç bıkmadan dinliyor, ev sahipliği yapıyor sana. Seni ağırlamaktan fazlaca memnunlar. Bazen onlardan bile kıskanıyorum seni. Sana sadece benim kalbim ev sahipliği yapmalı diye düşünüyorum, paylaşamıyorum seni. Belki de biraz bencillik ediyorum, farkındayım. Fakat sen çok değerlisin. Başka ellerde, başka yerlerde kırılır da hırpalanırsın. Sen hiç kırılmamalısın. Sevilmelisin. Seni ben sevmeliyim hep. Seni en güzel ben severim. Sen kalbimde oturup dinlenmelisin. Yoramam ki seni ben. Yanımda olduğun günlerin sayısı arttıkça alacağım nefes sayısının azaldığını bilmek beni çok fazla korkutuyor. Seni daha fazla sevecekken zamansız bir vedadan, zamansız bir gidişten korkuyorum. Ölünce seni sevememekten korkuyorum. Beni unutmandan, bana olan sevginin azalmasından ve bir süre sonra tamamen kaybolmasından çok korkuyorum. Ölümsüz aşk olmalı bizimkisi. Allah bize daha fazla nefes vermeli. Böylesine güzel duygular, nefes bitince sona etmemeli. Aşk bize daha çok nefes vermeli sevgilim. Aşk bizi daha çok sevmeli. Aşk bize dört kolla sarılıp bizi sahiplenmeli. Aşk her şeyden önce seni sevmeli. Sana layık olmaya, sana ruhundan katmaya söz vermeli. Senden daha güzel kimse taşıyamaz aşkın kutsallığını. Aşkın boynunun borcu olsun sevgilim. Sana ömür sana ahiret.
  Iyikim iyi'ki varsın iyi'ki seviyoruz birbirimiz
  ❤❤❤KaRaDuTummm❤❤
  ?KaPTan?

 245. Gökhan Sumeyye ? Gökhan Sumeyye ?

  Ya eline Saglı k bunun gibi yapsan 2 3 defa

 246. Onun hatunu Onun hatunu

  Aklıma gelenlerle degil,Kalbimden geçenlerle anlatayım bu gece de seni. Saat 00.00 ben bu gece de sana yazıyorum. Evet cok uzatmadan başlıyorum.??
  GÖNLÜMÜN EFENDİSİ;
  Öyle bir zamanda çaldın ki kalbimi,tam hayat dan vazgeçtiğim anda. Herşeyden nefret edip insalardan tiksinmeye başladığım anda geldin taht kurdun kalbimin en derin köşesine.
  Benim le öyle bir konuştun ki "Acaba bu insansa diğerleri ne?"dedim. Ama artık seni diğerlerinden ayırt eden tek özelliğin dünyaya cennet den düşmüş bir melek olduğunu anladım??
  Çoğu zaman kelimeler yetmiyor seni anlatmaya. Elimde bir kalem birde kağıt tıkanıp kalıyorum. Acaba onu nasıl anlatsam? Hangi kelime seni anlatmama yeter diye düşünüyorm. Ama hicbir sey gelmiyor aklıma. Bende sana sadece ÖMRÜM CANIMIN BENIM OLAN HERSYIN SAHIBI diyebiliyorum??
  Belki de bir hayaldi seni sevmek. Ama bu güne kadar kurduğum en güzel hayal?Çoğu zaman kurduğum hayallerden kat kat daha güzeli. Yada hayatda gerçek olmasını istediğim tek hayal??  Sonunu hicbir zaman aklıma getiremediğim bir rüya.
  Ben hayal kurmayı sevmezdim taaki seninle tanışıncaya kadar. Çünkü gerçek olmasını isteyipde yerine getiremediğim yalanlardı hayal kurmak benim için??
  Rabbim hicbir zaman gerceklesmeyecek bişeyin hayalini bile kurdurtmazmis. Ama nedense ben seninle hic durmadan hatta dakika da bir hayal kuruyorum??
  Ama genelde gerçeklerde hep acı verir insana? Buyuzden ben seni ne hayallerim de,ne de gerceklerimde yaşatmıyorum. Ben seni KALBİMDE TASIYORIM. Çünkü her ne yaparsam yapayım bu can bu bedenden çıkmadıkça benimle ol benimle kal diye♥❤ Ben simdi birtek seninle yaşıyorum. Ben birtek sana :*♡YAŞAM SEBEBİM diyorum.?? Benim tek gerçeğim tek hayalim sensin. Rabbimden tek duam sensin bu saat den sonra.  Ölsemde sen benimsin? Bana birsey olsa bile sen benim kalbimde yaşamaya devam edeceksin.❤? Ne bir gün ne de bir ömür yeter senin o bakışlarına. Ben seni kalbime kazıdım. Silmem bir daha,o kalbi tamamen yok edemem artık. Ben bu kalpden seni söküp attigim gün hayatda olamam zaten????
  Ben senin bi o yeşil yeşil bakan gözlerine birde dünyalara sığdıramayacagim kalbine kandım. ??
  Sen benim herseyim oldun. Su canıma can katan,yasmak için tek sebebim olan kişisin. Senin yokluguna alisamayacak kadar Kendi varligimdan vazgeçecek kadar çok seviyorum kaybetmeye dayanamayacak kadar çok seviyorum seni?
  Sen iste şu ömrümü sereyim yoluna. Sen iste vaz geceyim canımdan. Sen iste sileyim bütün gecmisimi yarımını. Ama benden gitmek isteme. Aldığım nefesi de koparma benden. ??
  Hayatım bu sözleri sana ilk defa yazmıyorum. Her gece kalem kağıt seni anlatıyorum satırlara? Sen uyuyorsun ya gece ben de durmadan seni anlatıyorum iste. ??
  Doyamıyorum seni sevmeye. Dayanamıyorum kokuna,teninin sıcaklığını,ellerinin sımsıkı tutuşunu,sanki hic bırakmayacak gibi sarılisin olmadan yasamaya

 247. ?Alper_Elif? ?Alper_Elif?

  05/10/2016 seni çok seviyorum askım benim sensiz saniyeler dar geliyor bana 3 ay tattil çıkardılar bide ???

 248. Anonim Anonim

  Ben BELTUNU ÇOK SEVİYORUM ÇOK ?

 249. NAMI DEĞER TAKOZ NAMI DEĞER TAKOZ

  Hepsi birbirinden güzel??

  • osman osman

   Ben Leyla mı çok seviyorum

 250. NAMI DEĞER TAKOZ NAMI DEĞER TAKOZ

  Bak yine aklıma geldin anlatmak istiyorum sana olan sevgimi Ne yazacağımı bilmiyorum ne diyeceğimi bilmiyorum ama bi yerden başlamak istiyorum abi ben çok sevdim hemde çok ölümüne sevdim halada seviyorum sevmeyi de birakmicam neyse seninle biz abimin düğününde tanıştık Malatya’da olacaktı ilk gün senin ablanla çalıştığın yere yemeğini getirmiştik sonra yürüyen merdivenlerden inerken seni gördüm ablan yani yengem gösterdi seni bana ben sana tutulmuştum o zaman hani ilk görüşte aşk olur ya bende sana ilk görüşte aşık olmuştum öyle böyle değil sevgimi anlaticak kelimeler bulamıyordum sana bakmıştım o gün gözlerinin içine bakmıştım aşkla o gün hala aklımda pembe bı t-shirt bide pantolon vardı gri 25.06.2016 ilk tanıştığımız tarih di bu tarih asla unutmuyorum demir yazılarla yazıldı daha çıkmaz ki çıkaramam neyse bana merhaba demiştin gülerek bende güldüm çok mutlu olmuştum sonra bı an şaşırdım ne diyeceğimi bilemedim sonra bende merhaba dedim işte ya yengemle konuştuktan sonra geri evin yolunu tuttuk eve geldik sen çalışıyordun aksam eve geç geldin 12 1 gibi olsundu ben bekledim seni harbi bak ta ö gün başladım seninle hayal kurmaya gelmiştin mutfakta sigara iciyodun tabi dayanamadım yanına geldim sordun sigara iciyomusuun diye bende evet dedim annem babam bilmiyordu sende gel demiştin sayende içmiştim sonra konuşmaya başladık mavi bı sandalye vardı ona oturmuştum seni seyrediyordum sonra içimden seni çok seviyorum diye haykırmak geldi ama yapmadım yapamadım neyse öyle böyle telefonumu almaya çalıştın vermedim sonra vicdan yapıp vermiştim numaranı kaydettin al gece konuşuruz diye senin haberin yoktu hatunum diye kayıt etmiştim neyse menemen yapmistin ben istemiştim çünkü sevdigim kızın elinden yemek yemek çok güzeldi biraz tuzsuzdu ama olsundu yinede yedim nasıl olmuş diye sofrada ilk bana sormuştun o lokma boğazımda kalmisti aniden sordun sende ama neyse bende güzel oldu ellerine sağlık demiştim sonra gece konuşmustuk bende uyuya kalmıştım o neyse ertesi gun ben sen annem yengem abin senin annen benim babamla çarşıya gittik kına malzemeleri çerez felan sen parkta oturmak istedin mini bı elbise etek giydin dizlerinjn biraz ustuydu ben bizimkilerden çaktırmadan sana elindeki poşetleri dizlerinin önüne koy demiştim kırmadin beni dediğimi yaptın teşekkür ederim sonra bizimkiler gitti benim babamı bekliyorduk beraber sonra sigara iciyoduk hani kına çerezi varya onlardan ilk biz yedik bı sen bı ben bide sigara çerez vermiştin ağzıma sana varya yemin ederim çok mutlu oldum ve de utandım ama o duygunun tarifi yok anlatılmaz yaşanır neyse arkamı döndüm bı baktım yaşlı bı dede bizi seyrediyordu bide gülüyordu bende sana bak demistim sende baktın güldün neyse namaz bitti babam geldi sen ben babam evin yolunu tuttuk giderken Türk Telekom bayisine girmiştik TL artırmak için neyse şans ya oradaki görevlinin Adida özlemdi babama demiştiki bunlar nişanlımi diye de babam da evet nişanlı demişti bizde orda biraz güldük birazda utanmıştık sonra eve gidiyorduk gittikde zaten neyse tarih 02.07.2016 di seni çalıştığın yerden almaya gelmiştim orda tam dört saat beklemiştim olsundu beklemiştim sonra bı kafeye oturalım demiştin ciktik avmden telefonuna elinden tutabilir miyim diye mesaj atmıştım sende koluna girebilirim diye yanıt vermiştin karşıdan karşıya geçerken bı hamleyle elinden tuttum o elinin sıcaklığı varya hala hissediyorum işte sanki hala elini tutuyornusum gibi neyse karsiya geçtik ama hala tutuyorum tabi sımsıkı neyse kafeye kadar geldik oturduk iki kola damla sakızlı nargile söylemiştik neyse kola nargile içiyoruz saatler gece 00.02 di ben sana birşey diyeceğim dedim onemli ama diye sende düşündüğüm şeymi demiştin bende evet demiştim özlem beni çok seviyorum baya aşığım sana sen benim anamın gelini benim hatunum çocuklarımin anası olurmusun demiştim heyecandan evet bile diyemedin sadece evet olarak başını oynattın artık çıkıyorduk çok mutluydum sana sarılmıştım o sırada benim abim aradı nerdesiniz diye bende geliyoruz abi deyip kapattim hemen hesabı ödeyip kalktık hemen yolda giderken elimden tuttun bı an heyecanlandım sarılsam mi sarilmasam diye düşünürken sarılı verdim sana sonra seni çok seviyorum diye bağırmıştım sende dur uyanicak millet diye eve geldik kapidayiz dedimki öpmek istiyorum aşkım seni dedim öptüm tabi yanaktan kapıyı çaldık girdik içeri tabi çok mutluydum annem senin annen anladi çıktığımızi hatta sevindiler tabiki gidene kadar seni hep öpüyordum sarılıyordum felan neyse düğün günüydü abimin düğünü tarih 07.07.2016 siyah bı elbise siyah bı topuzlu ayakkabı saçlar dalgalıydı giymiştin neyse düğünde dansa kaldırdım seni dans ediyorduk ederken gözlerinin içine bakıyordum sarılmıştik hatta aynı sevgili gibi dans ediyorduk zaten sevgiliydik bak anlatırken seni yine heyecanlıyım yine ağlıyorum neyse dans ederken öpmüştüm yanağından öyle sarıldım ki sana sarılırken de kulağına seni çok seviyorum seni bırakmıcağıma söz veriyorum seni her gün sevicegim diye fısıldadım dans müziğimiz Rafet el roman senden yanımda kal müziğiydi neyse herşey bitti seni yazarken yaşayarak anlatabiliyorum sadece yüzünü , kirpiklerini , saçının tel tel ayrılışını , kalbinin ve ellerinin sıcaklığını , sana bakarken daha bı güzelleşiyor sanki ruhum sonra çok kötü kavga ettik tarih 05.09.2016 di kavga ediyorduk öyle böyle ayrıldık biliyomusun 00.02 di birdaha konuşmadık hiç şuan bugün tarihi 06.08.2017 saatde 00.49 da tam bi sene geçti halada seviyorum halada ama özlüyorum da çok özlüyorum rüyalarımdan ağlayarak uyanıyorum o yüzden uyumuyorum her gece sabahlıyorum içtiğim sigaranın haddi hesabı yok ama ben senden hiç vazgecmedimki vazgeçmemde zaten ben seni annemin yerine koydum da sevdim ben seni annemin elini tutarken de sevdim sarı saçlim ben annemin dizinde yatarken senin dizinde yatıyorum diye hayal ettim annemin saçlarımla oynarken sen oynuyorsun diye hayal ettim ben annemin yanaklarından öperken seni öpüyorum diye hayal ettim ama olsundu ben seni her gün anneme anlattım hergun bıkmadan da dinliyordu canım annem hakkını helal et iyi ki varsın sonra hep kokun burnumda ne zaman bı yerde otursam aşkım hep kokun geliyor sonra ağlıyorum hani derler ya erkek adam ağlamaz diye işte ben ağlıyorum ama gizli kuytu bir köşede kimse benim gözyaşlarımi bilmiyo bı annem bı babam abim ve sen biliyorsun şuan ayrı olabiliriz ama ben seni yine bekliyorum yine aynı ilk gün aşkla seviyorum geleceğin günü evlendiğimiz günü hayal ederek yaşıyorum bak özlem bu gecede ağlıyorum yine sigarami içiyorum giden dumanları izliyorum onlarda uçup gidiyor onlarda yalnız bırakıyor ama herkes senin için unut diyor ya ben unuturken bile seni düşünüyorum bu gecede yine rabbime dua ediyorum onu bana nasip et diye inşallah Birgün sende pisman olup geri geleceksin inşallah neyse sarı hatunum ben seni bekliyor olacağım kendine iyi bak seni hala çok seviyorum sen hatunumsun halada öylesin eğer olursa bana değil başkasıyla evlenirsen ben ölürüm ben biterim ama sen bana söz vermiştin memur ol askerliğini yap gel beni al diye bende o umutla yaşıyorum zaten çok şey yazdım bak yine olsun du bıkmadan da anlatırım seni, seni ilk önce Allah’a sonra annene babana emanet ediyorum
  NAMI DEĞER TAKOZ

 251. Defne damla Defne damla

  Harika bayıldım aşkınız daim olsun olurken gözlerim doldu sevgi ne hayran kaldım

 252. Mergis? Mergis?

  Ona sarılıp, kulağına dakikalarca ‘beni hiç bırakma’ diye fısıldamak istiyorum…?❤?

 253. sinem ulgolak sinem ulgolak

  Sevmek albayım sadece sevmek

 254. Engin Naif insan Engin Naif insan

  Okudukça okunmasını ister insan bu güzel sevgileri
  Yüreğinize sağlık arkadaşlar hepiniz çok temiz duygular ile sevmissiniz.
  Inşaallah bana da böyle yazan olur ?

 255. Onun prensesi Onun prensesi

  boynundan öpsem ya seni,
  biliyorsun, orası benim memleketim.

  Çok özlediğim ???

 256. Anonim Anonim

  Süper olmuş vallah elinize dilini ze sağlık kardeşlerim

 257. taha dan hilal e taha dan hilal e

  Tek gerçeğim bebeğim benim seni çoook sewiyorum ???❤

 258. Arzu&Cenap Arzu&Cenap

  “Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedimki;yine gelsen yine severim seni.”seni çok seviyorum canım askım cenap

 259. Gamzeli kral Gamzeli kral

  Seni ilk gördüğümde,sana dilediğimce sarılmak istiyorum.
  Sana sarıldığımda,dilediğimce “öyle kıpırdamadan kalmak” istiyorum…
  Yanında kaldığım sürede,gitmek zorunluluğumu bilmek istemiyorum..
  Dizlerine kafamı koyduğumda,saçlarımı okşamanı istiyorum..
  Sen saçlarımı okşarken,ellerini tutmak istiyorum..
  Ellerini tutarken,gözlerini gormek istiyorum…
  Gözlerinde sevgiyi görmek istiyorum..
  Gökyüzüne sabah güneşini senle doğurmak, akşam da senle batırmak istiyorum..
  O batırdığımız güneşin bıraktığı karanlığı, dolunayımızla aydınlatmak istiyorum…
  Çünkü ben Seni Çok Seviyorum..

 260. MaLi den GüLteN'ine MaLi den GüLteN'ine

  Eminim şu an uykunun en derin zamanındasın ve Melek gibi uyuyorsun. O mis kokun yatağın bütün yerine dağılmış ve bir Prenses gibi yatarken yanına sessizce sokulup sana sarılıp o atmosferin tadını kokusunu içime bir bağımlı gibi çekmek istiyorum seni çok özledim çok seviyorum Cancazımm ????

 261. limonlu kek♥ limonlu kek♥

  Merhaba uzaktan uzağa deli olduğum adam,
  Geçen sene girdin hayatıma ve hala biz diye birşey yok ortada canımı yakıyor aslında bu durum. 1 yıldır yüzünü görmeyede hasretim zaten. 17 haziranda bir yıl oldu senden kilometrelerce uzaklaşalı. Bazen nadiren duyduğum o ses tonun çınlıyor kulaklarımda.Adın zikredildiğinde gözlerim doluyor. Sen hicbir zaman okumayacaksın bu yazıyı çünkü merak etmezsin boyle şeyleri. Nerden hangi ara girdin hayatıma bilmiyorum ama iyiki dedirttin bana. Yazmak istediğim birçok şey var. Birgün biz olurmuyuz acaba diye düşünür dururum hala. Ve hep şunu hayal ederim bir oğlumuzun olduğunu kaşları ve gözlerinin tıpkı senin gibi olduğunu ona baktığımda seni görür gibi olmayı. Lise aşkları bir farklı olur derler sevdiğim. Belki ergenliğin verdiği duygusal karışıklıktan dolayı bu denli sana kapıldım. Ellerini sımsıkı tutmak istiyorum. Saçların uzundu ya hani serviste önüme otururdun kendimi zor durdururdum o saçlarında parmaklarım dans etmesin diye. Onlar bile deki oluyordu o saçlarına inanmazsın zonklamaya başlıyorlardı her seferinde. Bir ara saçlarını kestirmistin pazartesi günüydü servise adımı attığın vakit gözlerim dolmuştu hatta bir iki damla yaş firar bile etmişti. İlk zamanlar adını bilmediğimden dolayı arkadaşlar arasında 10/B deki çocuk olarak anılıyordun veya da uzun saçlı çocuk.. Ah be 10/B deki çocuk ben sana çok fena tutulmuşum… Bir ara karşılaşalım diye çöp kutusunun orada beklemistim seni (arka bahçedeki) bir elimde vişneli soda bir elimde baharatlı kraker krakerimi öyle bir sıkıştırmıstım ki ağzına çöpe atayım derken sodayi üstüme dokmustum. Sen tabi yine ölüp bittiğim o gülümsemeni yollamıştın bana. Gülüşün içime işliyor 10/B deki çocuk.. Umarım birgün biz olduğumuz satırları yazarım…

 262. Mrvslymn Mrvslymn

  Sen benim kimseyle paylaşmak istemediğimsin seni çok seviyorum gülüşlerimin mutlulugumun sebebi Sana uzun uzun yazılar yazmak istiyorum .böyle hiç bitmeyen yazılar nereden başlasam bilemiyorum ya. Seni çok üzdüm kırdım belki ama bilinçli olmuyor sonra toparlamak için elimden geleni yapiyorum. sende çok büyük cezalandırma beni dayanamam hem sen bana kiyamazsin demi aşkım. İnsanlar çok sevdiklerini kaybetmekten korkarlar ve ben çok korkuyorum. Ufacıkta olsa o kavgalardan o kadar çok korkuyorum ki kızgınlıkla herşeyin bitmesinden Gitmenden. Ama benim senden hic vazgecmeyecegimi de unutma .Ve o kadar çok mutluyum ki seninle .Her gün geçtikçe aşık oluyorum sana senin yüzüne , saçlarına ve o güzel kokuna sesinde huzuru bulduğum , senle iken kendimi buluyorum . Gözlerim kapandığı anda bile seni düşünüyorum. sen benim en sevdiğim ilacımsın , Çok dua ediyorum ki allahim beni ilaçsız bırakmasın. ben çok istiyorum seninle aynı evin anahtarlarını paylaşmak. aynı kazakları , tişörtleri giymek ve senin kokunu hep bilmek istiyorum aynı yastıkta aynı yatakta uyumak . ben seni her sabah öpücüklere boğarak uyandırsam düşünsene aynı havluyu kullandığımızı Allahım ya ne kadar güzel olur? aynı bardaktan su içsek senin sesinle uyansam ve yine senin sesinle uyusam bana bağırsan belki dayanamam ağlarım ama sesim çıkmaz. seni bırakmayacak ,pes etmeycek kadar çok seviyorum Bu kalbin misafiri değil sahibisin sen erkeğim. 1 yil olmadi henuz 8 ay ama inşallah oda olucak 1. Yilinda el eleysek 41. Yilinda da el ele olalim sevgilim hiç ayrilamyalim herkes görsün aşkımızı Ya var Ya sen artik o kadar benimsin ki şimdiden seninle herşeyimi paylaşmak istiyorum .Ömrüm ömrüne amade sevgilim .iyiki seni tanımışım iyiki hayatımdasın iyiki benimsin iyiki iyiki iyiki iyiki.

 263. Elah Elah

  Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın E❤️A bu gün 534. Günümüz

 264. Şevval Şevval

  02.10.16?T?Ş Seni çok seviyorum???bebeğim hani gizler kalbin aynasıdır derlerya bu kadar güzel gözlü olan birinin bu kafar kirpikleri güzel olan birinin işte kalbi tertemiz ve saftır bu mesajı okurken yüzündeki gülümseyi görmek çok isterdim ki kocaman öpmeyi doya doya öpmeyi simdi sen uyurken burnundan ısırmak vardı şimdi sarılarak seni uyandırmak vardı bunların hepsi olacak bebeğim şadece sabredelim ve bana güven hepsi olacak herşey güzel olacak çok enteresan dünyada milyarlarca insan var gidiyodun sadede birinde tutuklu kaliyosun bi zaman sonra buluşuyosun sabahtan akşama kafar cumartesi günleri vakit geçiriyorsun daha sonra özlediğini daha çok özlediğini farjediyksun hafta içleri de buluşmaya basliyosun daha sonra her gün hergün sevdiğin kişi yanından gittiği an ozlem basliyo işte kavga ediyosun o gn buluştuğu anda herşey gecup gidiyo aşk budur işte karşındakini mutlu ediyosun oda seni mutlu ediyor sonuçta herkes mutlu oluyo kendinden çok karşındakini mutlu ediyosun onun mutluluğu ile mutlu oluyosun hayattaki en kusursuz şey olsa gerek bu kusursuz olan şey bizim aşkımız sen olmazsan ben olmam hicbisekilde ağlaman bile yüreğime oturdu hemde baya oturdu çok seviyorum ya ben seni hemde çok hiçbir yıldız senin kadar aydınlık değil ömrüme seni çok seviyorum yıldız gözlü sevgilim ??

 265. ♡NFesal ~ 2YILIM♡ ♡NFesal ~ 2YILIM♡

  Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya.. . Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim sonsuzluğumsun FIRATIM SENI HERŞEYDEN ÇOK SEVIYORUM SEVDALIMM BENİM♾❤❤❤

 266. Ezgi özcan Ezgi özcan

  Yaa bu o kadar güzel yazılmış bi yazı ki benim hissettiklerimi yazmışsınız sanki ellerin dert görmesin güzel yürekli inssn

 267. Mert Mert

  Ayrıldınız?

 268. yekta ırmak yekta ırmak

  Sana uzun uzun yazılar yazmak istiyorum böyle hiç bitmeyen yazılar nereden başlasam bilemiyorum ya sen o kadar iyi o kadar sevdiğine sahip çıkan birisin ki ilk başta sessiz sakindin gerçeği hala öylesin ama ben seninle her konuştuğumda kendimi sana daha yakın buluyorum belki sen beni sevmekten vazgeçeceksim belki de senin olmamı istemeyeceksin ama ben çok istiyorum seninle aynı evin anahtarlarını paylaşmak istiyorum aynı kazakları , hırkaları , tişörtleri giymek ve senin kokunu hep bilmek istiyorum aynı yastıkta aynı yatakta uyumak istiyorum. Sen evdeki herşeyim olsan tüm eksiklerimi tamamlasan ben seni her sabah öpücüklere boğarak uyandırsam düşünsene aynı havluyu kullandığımızı Allahım ? ya o kadar güzel olur ki bi çocuğumuz olsa onun sesinden geceleri uyuyamasak hayal etmesi bile bir başka aynı bardaktan su içsek sesin seninle uyansam ve yine senin sesinle uyusam bana bağırsan çağırsan inan bana sesim çıkmaz o kadar seviyorum seni vazgeçmeyecek , pes etmeyek , karşıma ne çıkarsa çıksın durmayacak seni bırakmayacak kadar çok seviyorum seni.
  Erkeğimm bir gün eğer bu dediklerim olursa demek ki ben dünyanın en şanslı kızı olurum ?
  Ya şimdiden seninle herşeyimi paylaşmak istiyorum sen ne güzel şeysin ya iyiki seni tanımışım iyiki hayatımdasın iyiki benimsin iyiki iyiki iyiki iyiki.
  Not : Herşeyi ben kendim yazdım ve umarım uyanırsın yeni uyudun ama olsun uyan çünkü özledimmm ???

 269. suleyman suleyman

  yazanının yuregıne saglık helal olsun 🙁

 270. Fatih ❤️Cansu Fatih ❤️Cansu

  Sen hiç olmadigin bir anda girdin kalbime gönlüme ruhuma sen benim herseyimsin seni çok seviyorum aramızdaki o kadar imkansızlık ve zorluklara rağmen biz olduk iyiki eşimsin iyiki kocamsın herşeyimsin canım kocacıgım. Siverekli ❤️ Adanalı…

 271. Elif . Elif .

  Walla hi haklısın 6 yıl sevdim ama afedersin bi bok çıkmadı sadece olan bize oluyor varsın gitsin bizden iyilerini bulabiliyorlarsa bulsunlar deymiyecek karektrszler için bir gün olsa bile sanki ömrümüzün yarısı onlar için heba olmuş

 272. Anonim Anonim

  Seni çok seviyorum, sevdiğim, sevdam
  koca yürekli adam…
  12.04.2017 (S❤İ)

 273. elifhamit elifhamit

  tam tamına 8 ay oldu ve ben seni hala eskisi kadar hatta eskisinden bile çok seviyorum hayatımın anlamım iyiki girmişsin bnm hayatıma gönlüme <3 seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam ailelerimiz bile biliyor yha allaha şükür bu mutluluğumuz bozulmaz seni seviyorum bitanem hamitimmmm iyiki carsın iyiki bnmsin iyiki benmlesin herifim <3 <3

 274. Elif Murat Elif Murat

  İyiiki benimsen emralım canımın içi sevdiğim gönlümün efendisi iyiki varsın hayalim
  Seni çoooookkk seviyorum aşkım emralım ??????????????????????????????????????????

 275. Elif Murat Elif Murat

  Benim bu dünyadaki tek sevdiğim kadınım kalbimin sahibi gönlümün aşk böceği iyiki benimsin emralım
  Seni çoooookkk seviyorum ??????

 276. Aysu gul Aysu gul

  Hepsi harika olmuş?????

 277. EbruRecep EbruRecep

  Kirpiğine kadar sevdiğim adam kokusu cennetim yüreği servetim Allah’ım seni başımdan gönlümden eksik etmesin sevdiğim ???❤

 278. Recep kaya Recep kaya

  Aşkım seni çok seviyorum hayatıma anlam katan sevgilim seninle hep gülmek istiyorum iyiki varsın
  Çiğdem ❤Recep

 279. Anonim Anonim

  AYŞENURUM SEN İYİKİ VARSIN İYİKİ BENİMSİN HERSEYİM ❤️

 280. aliveli aliveli

  kadere bak

 281. Ebrumahsun Ebrumahsun

  Hayata senin açtım bu gözlerimi mutluluğa attığım ilk adım oldun.. Seninle yeniden doğdum hayatı yaşamayı herşeyi seninle sevdim.. Hayatıma iyi ki girdin mahsunum

 282. Zeliha ya gelsin bu... Beray?? Zeliha ya gelsin bu... Beray??

  Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum.Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum.Her gün geçtikçe aşık oluyorum senin yüzüne , saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum güzelliğim.Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum.Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum , hep mutlu uyanırım sabahlara attığın o ilk günaydın mesajında o kadar mutlu oluyorum ki , sen benim en sevdiğim ilacımsın , Allahıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın… ??

 283. Ekoo Cann Ekoo Cann

  Bak dinle uğruna ömrümü adadigim sevmeyen cici kız yine ben anlatıyorum işte susmuyor kalbim hani zamanla sende unutursun demiştin kimse vazgeçilmez deyil biliyorum ama ben senden vazgeçemiyorum be cici kız vazgecilmezlerimin arasında 2. Sıradasin dendenmi 2. Siradasin sendeninle birlikte bir kadını da çok seviyorum o kadın ise ANNEM böyle işte be cici kız unutamiyoruz unuturum diye sanmıştım ama unutamıyorum işte nedenini bilmiyorum be cici kız unutamıyorum sadece aslında ben sevmek nedir bilmezdim bunu seni severek öğrendim aslında çok şey öğrenecem 1. Sırada ise sevilmek nedir onu öğrenecem başkasıyla deyil be cici kız sadece seninle hem haberin varmi yorulduguma rağmen seni çok sevdiğimden aslında gözlerinin içine bakarak seni sevdiğimi söylemek istiyorum bunu bi türlü yapamıyorum işte be güzel yapamıyorum işte senin yanindayken kalbim duruyor dilim tutuluyor söyleyemiyorum işte korkuyorum bide çok korkuyorum bana git başımdan dersin diye korkuyorum be güzel kız ne yapim yani korkuyorum işte kalbim yoruldu artık anla ne kadar sevdiğimi neyse be güzel kız senin beni sevmeyecegimi bile bile ben yinede bi umuttur deyip çok seviyorum

  • Anonim Anonim

   Bence söyle

 284. Ekoo Cann Ekoo Cann

  Bugün yine aklıma sen geldin aklımdan çıkmadığına rağmen yine aklıma geldin gülümsedim hafiften yanında olmayı istedim sadece neden diye sorarsan gülüşüne gözlerine güzel yüzüne bakmayı seviyorum dile kolay be 4 yıldır beni sevmedine rağmen seni sevmem bir umuttur deyip beklemem ilkim oldu belki sonum olur demem umut ediyorym işte 4 yıldır umut ediyorum paketimdeki son sigara mi yaktım işte yine sen aklımdasın hiç cikmadigin gibi yine aklımdasın her defasında bi sigara olayım diyorum neden mi acı çekmek ağır geliyo artık yanıp bitmek istiyorum yaşamak zor geliyo artık bedenim yoruluyor karşılıksız bi sevgi zor geliyo artık ama kalbim usanmiyo yinede seni seviyor sana layık biri deyilim biliyorum bunun farkındayım ama seviyorum işte kalbime söz geciremiyorum işte bak yine her gece olduğu gibi yine ağlıyorum şimdi bi sigara daha yaktım dumanlarin gidişini izliyorum az kaldı yakındır gidişim yoruldum artık karşılıksız sevmekten vazgecememekten yoruldum işte ya yoruldum yanindayken dilinde bir başkasının olmasından gözlerinin içine bakıp seni seviyorum diyememekten yoruldum gidiyorum işte az kaldı gidiyorum az bi zamanım kaldi gidiyorum

 285. Asuman Asuman

  Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım… E.A❤

 286. Asuman Asuman

  ASKM seni cok seviyorum bugün seni farkında olmadan uzdum. Çok pişmanım ama sen bana kiyamazsin bize askimiza kiyamazsin .Sen benim geleceğim hayatıma anlam katansin sen mutsuzsan bende mutsuzum. Seni cok seviyorum ❤E.A❤

 287. Cuma?gizem Cuma?gizem

  Seni cok seviyorum gizem?????kaderim benim herseyim

  01.01.2016
  Gizem?cuma

 288. Can'ın Hatunu Can'ın Hatunu

  Can’i çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ?13.02.17?

 289. Caner sarıtaş Caner sarıtaş

  Seni herşeyden herkesten çok seviyorum benim dünya güzeli sevdiğim aşkım meleğim huzurum vazgeçilmezim geleceğim nefesim yaşam sebebim kalbimin sahibi herşeyim benim bitanem hamide’m seni çok seviyorum

 290. BÜŞRA KARATAŞ BÜŞRA KARATAŞ

  HAYATIMIN SONUNA KADAR BENİMLE KAL SEVDİĞİMM İLKİM OLAMADIN AMA SONUM OL İLOMM KALBİMİM SAHİBİ SENİ ÇOK SEVİYORUM ??♥

 291. Yıldız kabal Yıldız kabal

  Seni seviyorum Eser ♥️♥️♥️

 292. Şehmuz akıncı Necla Çine Şehmuz akıncı Necla Çine

  Ömrum Benim Tam iki yıl bekledim sevmenii. Ve şimdi benimsin. Halis niyet ile yapılan dualar geri çevrilmezmiş. Çok şükür benimle olan bugünümeBu hayatta ilk defa böyle birine aşık oldum ben ilk defa birine değer verdim kurban olduğum seni çok seviyorum iyki varsın benim tatlı belam bizi kimse ayıramadı ayırmazda artık çünkü çok seviyoruz birbirimizi iyki hayatımdasin iki gözüm seni çok seviyorum evet evet bir bagimli dusun ama gülüşlerine Meleğim 🙂 ?ŞEHMUZ ?NECLAM??????????

 293. diyar diyar

  tek kelimeyle bayıldım

 294. selin selin

  Mesut aşkım seni coooooook seviyorummm????

 295. Anonim Anonim

  Sevdiğimi paylaşamam abi arasa mı bu,bakkaldan aldığım çikolata mı benimdir o sadece benim

 296. Anonim Anonim

  NERDEN Mİ GELDİ SENİ SEVMEK AKLIMA ???

  Nerden başlasam nasıl başlasam bilemiyorum ama madem merak ediyorsun seni neden sevdiğimi o zaman bahsedeyim biraz veya …
  Ben en iyisi senden bahsedeyim ; Seni gördüğüm  anda ki kalbimin çırpınışından ,
   Yüzünün tatlılığından…
  Sen güldüğünde yüzünde açan güllerden  …
  Bazı rüyalar vardır ya keşke hiç uyanmasaydım dedirten, işte o keşke uyanmasaydım dediğim bi  rüyam olmandan …
  "Annemin aklın nerede sorusuna milyon kere cavabım " olmandan …
  Takvimin en güzel günü olan, seni tanıdığım günden bahsedeyim …
  Bunca hiçlik içinde herşeyim oluşundan bahsedeyim …
  İsmini bile duyunca hissettiğim duygudan …
  'İyi ki varsın' desem az gelir  o yüzden 'iyi ki yarsın' demek isteyişimden …
  Sen yoksan eğer bi hiç olduğumdan, çünkü senden başkasının beni ilgilendirmediğinden …
  SEVMEK bir başkasında kendini bulmaksa eğer sende kendimi bulduğumdan SENİ ÇOOOK SEVDİĞİMDEN  ? bahsedeyim …
  Bazen çok şey söylemek istersin ya ama sadece bir kelime dökülür dilinden "HAYIRLISI" işte bu "HAYIRLISI"ndan kastımın senin olmanı isteyişimden bahsedeyim…
  Üzülme,üzülürüm diyebilen biri olmalı hayatımızda dediklerinde ilk aklıma senin gelişinden bahsedeyim …
  Adının geçtiği yerde takılıp kalmamdan …
  Sonuçta sevdim.Üzerse katlanacağım,mutlu ederse huzur dolacağım.Şikayet edeceğim günlerde olacaktır tabiki ama VAZGEÇMEYECEĞİM diye kararlı ve samimi olmamdan …
  Bazı şarkılar var "sen konuşma ben meseleyi biliyorum "der gibi.. İşte o şarkılarda hep seni düşünmemden…
  "Ha ondan benle olmasını beklemişsin ha otobüs durağında vapur" dediğim anda verdiğin "suanlik sadece arkadaş olarak konuşurum" cevabınla sana olan hayranlığımın ve sevgimin bin kat daha artmasından …
  Birgün öyle biri gelir ki önceki gidenlere teşekkür edersin derler ya işte bu yüzden bana bazılarına teşekkür ettirdiğinden…
  "Üzülmene üzülen , sevinmene sevinen birini bul.Gerisi hiç olmasada olur " yazan satırları okurken bu kişinin senin olmanı isteyişimden BAHSEDEYİM ….
  HER NEYSE BEN ÇOK ŞEYDEN BAHSETTİM HERHALDE …
  MEVLANA'nın da dediği gibi:
  EY YAR…
  TELAŞIMI HOŞ GÖR. ISLANDIĞIM İLK YAĞMURUMSUN…                              (HER NEYSE YAA İŞTE BU KADAR) SÖYLEDİKLERİM KADARINI BİLİYORSUN                                   BİR DE HİSSETTİRDİKLERİNİ BİLSEN …

 297. ZENBEN ZENBEN

  Aşkım canım sevgilim
  Sen benimsin, başka kimsenin değil yalnız benim.kimse sevmesin seni benden başka kimse o gözle bakmasın sana .
  Herşeyim♥
  Tuğba ♥mehmet

 298. Chakiii Chakiii

  ❤ Senii ❤
  ❤ Çoooooooooooooooooooooookkkk ❤
  ❤ Sewiyorum ❤
  ❤ Tuğçe’mm ❤
  ❤ B ❤ T ❤

 299. Gülşah Gülşah

  Seni çok seviyorummmmm GülşaHarun❤❤❤

 300. Zehra açan Zehra açan

  Seni çok seviyorum Mehmet

 301. Şuta Şuta

  Seni seviyorum talha❤❤

 302. Sergen Sergen

  Aq bunları kiza atsam kiz inanmaz ki bana

 303. zeynep zeynep

  Abi yalan asklar kaptirmayin

 304. birtanem birtanem

  Aşkım iyiki seni sevmişim seviyorum…❤❤❤
  (M-O)

 305. LUTFİYE LUTFİYE

  Cankat seni çok seviyorum ömrümün miladı…?????

 306. Safa Safa

  Seni çok ama çok seviyorum ZEYNEBİM MERT

 307. hasretim iyi ki varsın hasretim iyi ki varsın

  Seni Seviyorum, Sen İyiki Varsın…

  Seni; sana yazmanın güzelliğini sadece ben bilirim ve ben anlarım, çünkü seni sana anlatırken umudumu, hasretimi, sevgimi yazdım.

  Ben seni kimsenin bilmediği, göremediği uzaklardan sevdim, derin, gizemli, alımlı, ulaşılmaz bir okyanusun derinliğinde buldum da sevdim.

  Kimi zaman uykusuzluğumda, kimi zaman derin uykularımda, kimi zaman yokluğunda, bazen de yanımda olduğun anlarda seni özledim.

  Alamadığım, tutmaya cesaret edemediğim, hasretine alev alev yandığım parlak bir inciydin benim için. Ben seni soğuk ve yağmurlu bir günde, seni düşünürken sıcaklığının içimi yaktığı anlarda sevdim.

  Sen uyurken gözlerinin derinliklerine daldım, ama en çok da sensizliğime yandım, seni sensiz beklerken. Hiç üşenmeden seni yazdım, yazmayı seni anlatırken, okumayı da sana yazdıklarımı hecelerken öğrendim.

  Seni sadece selvi boyun, saçların yada gözlerin, güzel bir yüzün var diye değil, fikirlerinle, konuşmandaki güzelliğin, duruşun ve benim kor halde yanan yüreğimle seni sevdim.

  Sen vücudumun dört bir köşesine yayıldığında, beni sardığını ve her nefes alışımda ciğerlerime ılık ılık işlediğini bilerek sevdim.

  Seni kış gecelerinin o soğuk yatağında birlikte uyuyup beni ısıttığın, ve rüyalarımda buluştuğumuz gecelerde sevdim.

  Seni ellerinden tutup kanımın kaynadığı, kalbimin yerinden fırlayacağını hissettiğim anlarda, o ıslak dudaklarınla beni sevdiğini söyleyeceğin anları düşünerek sevdim.

  Sen ne kadar uzaklarda olsan da, aramızdaki kilometreler ne kadar çok olsa da, ben seni sevmeyi düşünerek sevdim.

  Seni kokladım da yazdım satırlarımı hece hece, Seni yazdım nefes bile vermeden, içimdeki sıcaklığını, kokunu yitirmeden.

  Çünkü seni nefes gibi yaşıyorum, nefes alır gibi seni yazıyorum.

  Ve Sen iyi ki varsın.

 308. melek melek

  Çok haklısın

 309. Medo Medo

  Yazdiklarin duygularimi canlandirdi

 310. Aysun onur Aysun onur

  Tam iki yıl bekledim sevmenii. Ve şimdi benimsin. Halis niyet ile yapılan dualar geri çevrilmezmiş. Çok şükür bugünüme.. Onurummm??

 311. Anonim Anonim

  Sen iyiki geldin hoşgeldin ? ?
  DAMLA/MELİH

 312. zeynep zeynep

  Ersin sana aşık olacagım aklımın ucundan bile geçmezdi senin için yanıp tutuşacagım kendimden çok seni düşünecegim aklımın ucundan bile geçmezdi ama olmadı işte o güzel gözlerine gülüşüne aşık oldum .Sen beni sevene kadar seni sevip bekliyecegim ömrümün geri kalanı.
  ÖNCEDEN BEGENDİGİM GÖZLERİNİN ŞİMDİ MUBDELASI OLDUM.??

 313. zeynep zeynep

  Sana gelip aşkımı söyleyemedim ,korkdum beni seniz birakırsın diye söyleyemedim yaşayamadık aşkımızı doyasıya . Sen beni çok korkutuyorsun niyemi beni bir gün bırakıp gidersin diye sensiz ,nefessiz bor hayatı bana yaşatırsın diye korkuyorum çünkü sen bu güne kadar hiç kimsede kalmadın kalamadın. Hep gerçek aşkı uzaklarda aradın ama bulamadın. Senin gözümün önünde başkalarını sevmen beni deli ediyor.Bak aglıyorum yine yüregim yanıyo, can çekişiyorum artık dayanamıyorum yeter nefesim kesiliyo içim sıkılıyor yapamıyorum , yaşayamıyorum. Düşünüyorum ama anlayamıyorum aklım almıyo kendime yediremiyorum. Herkes unut diyo ama unutamam lahnet olsun ki unutamam çünkü seni çok seviyorum sensiz olmayı düşünemiyorum .Kimseye anlatamıyorum canım yanıyor sen bir başkasına bakarken dayanamıyorum kalbim sıkışıyor ölesim geliyor elim titriyor ama sen bunların hiçbirini görmüyosun yada görmek istemiyosun ama yapma üzme artık seni deli gibi seven beni yapma kırma sana deli olan bu kalbi yapma acıtma daha fazla canımı yakma. Sanma ki bir günlük heves ben sena ömrümün baş köşesini kalbimin dört köşesini sana verdim. Şunu bil ki kimse benim sana verdigim degeri veremez çünkü kimse benim seni sevdigim kadar sevemez , özleyemez, bekleyemez ben seni bir gün degil bir ömur sevmeye hazırım. Belki ilerde bir gün beni seversin yada bir akşam otururken ben gelirim aklına maziye dalarsın belki geçmişe dönmek istersin ama dönemezsin acı çekersin ama ne fayda elinden hiçbirşey gelmez gelemez işte o zaman anlarsın hatalarını, yapamadıklarını.
  Bilmezsin ki seni seven hep bir ben vardım sana aşkla bakan ben. Seninle mutlu olamıyorum çünkü seninle olamıyorum ve bende sensiz seninle mutlu oluyorum senin mutlulugunla mutlu oluyorum senin canın yansa benim de canım yanar.

 314. Sedef Sedef

  ben çok aşk………….den

 315. Anonim Anonim

  Seni cok seviyorum aşkımm
  Elif/oktay
  ????

 316. sözdar Gümüş sözdar Gümüş

  Canm sevglmmm Ömrüm muhammedim seni cookk seviyorum
  SÖZDAR♥♥MUHAMMED
  21.10.2016

 317. Nur Nur

  Öyle bir bakışı var ki beni benden alıyor her gece sensinlikle uğraşıyorum ama bil ki seni çok seviyorum

  • Sevdalı kuş Sevdalı kuş

   Vay be

 318. Furkan Furkan

  Bestem seni çok seviyorum

 319. şahin şahin

  seni denizin altında ki kum tanecikleri kadar seviyorum (CERENİM)

 320. ipek ipek

  Biricigim ; seni cok seviyorum ❤ gülüslerimin , mutluluğumun sahibi …çöldeki en degerli su damlam ? , bulutlardan düsen yağmur misali gönlüme düstün sende bi anda ☁ sen benim 14 ayım … sen benim biricik askim … Daha uzun seneler var önumuzde hep “biz” olmak dileğiyle ????
  İpek&ahmet 221215

 321. Gamzeli Gamzeli

  Bu hayatta ilk defa böyle birine aşık oldum ben ilk defa birine değer verdim kurban olduğum seni çok seviyorum iyki varsın benim tatlı belam bizi kimse ayıramadı ayırmazda artık çünkü çok seviyoruz birbirimizi iyki hayatımdasin iki gözüm seni çok seviyorum
  ?19/12/2016?

 322. Fatih Akyüz'den Şehnaz'ıma Fatih Akyüz'den Şehnaz'ıma

  Bugun tam 38. Gunumuz nasl gecti anlamadim daha birlikte Gecirecegimiz Yillar var Gectim Onu Bi ömür Var Delim Seni herseyden Cok seviyorum Masalim <3 <3 Sonsuz MuTlUlUk

 323. İsra İsra

  Evet her aşk bir gün biter ama sevgi gerçek sevgi ise bitmez her günü yeni bir gün olarak yaşarsan aşkda bitmez yeterki yaşamasını bil

 324. Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katan

  Seni

  Seviyorum Zelal<3 <3

 325. Sevgi❤ Serhat Sevgi❤ Serhat

  KELEBEĞİN OMRU BİR GUN OLSA NE FARK EDER.YAŞAMAYI BİLENE BİR GYB YETER.BEN SENLE YASAMAYI BİLMEK İSTERİM.BİR GUNDE OLSA OMRUMUZ O BİR GUNU SONSUZLUK YAPAR YILDIZLARA GİDERİM.SENİ SEVİYORUM BİTANEM SEN BENİM HERŞEYİMSİN.

 326. Caner...Simge Caner...Simge

  Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.
  Simge’m❤Caner

 327. Ayşe Ayşe

  seni çok seviyorum birtaneçik aşkım (M&A)

 328. Nazlı Nazlı

  Öyle bir bakışı var ki beni benden alıyor renksiz dunyama rengi katıyor su bir yıldır hayatıma o adar anlam kattı ki rabbime şükürler olsun onu bana verdi
  ❤❤❤

 329. dilan dilan

  SENİ ÇOK SEVİYORUM MEHMETİMM.

 330. Ukala Ukala

  Cook yanlissin

 331. UMUTCAN.SEMA.SAĞLAM UMUTCAN.SEMA.SAĞLAM

  Seni Çok Seviyorum.Kadinim. Kusur dediğin her Zerrene Aşığım Senin .İyiki varsın.İyi ki benimsin.iyikilerimin sahibi kadın.Sana Aşığım.. Ömrümün Geri Kalanı.23.10.16.?

 332. kader birol kader birol

  Benim heeseyim aşığım sebegime delilercesine bi gülüşü var ömre bedel baktikca bakasim geliyo kirpiklerinden.opesim geliuo.kirli sakalina asik oldugim sesinde huzur buldugim herbiseyim hep iyikim seni seviyorum♥♡

 333. DOĞUKAN DOĞUKAN

  Aşkımmmm;
  Sen benim kimseyle paylaşmak istemediğimsin
  Seni o kadar çok seviyorum ki ölene kadar senin için
  Yazılar da şiirler de yazarım yeterki sen benim olll
  Yazılıların ne kadar uzun sürerse sürsün seni hep bekleyeceğim herkesin aşkı kusursuzdur herkes temiz kalple sever tıpkı benim gibi ben sensiz yaşayamam benim kaderim sensin Allah’ım seni bana yazmış ellerim senden başka kıza yazmıyor gözlerim senden başka kızı görmüyor görürse zaten o gözü de o kalbi de söker atarım sen yazılıların a güzelce çalış seni hep beklicem elim ve gözlerim hep telefonda olucak (SENİ ÇOK SEVİYORUM)
  DOĞUKAN?PINAR

 334. Eren Eren

  Hep aşk bıde anasızlık acusı tadın

 335. Samet Ozkan Kadere derki. Samet Ozkan Kadere derki.

  Kaderim herbiseyim vazgecilmezim biricik esim benim seni cok seviorum iyiki benimsin. Hatunum tek varliqim tek umidim. Seninle bir omur boyu yasamaya daima varim seni asla ve asla hic birakmkcam cocuklarimizin annesi olacaksin sen seni cok seviorum

 336. sedat ömür sedat ömür

  Bir gülüşün yetecek inan,

  şu üzgün hallerim yok mu gülüşün geldikçe aklıma geçecek gibi.

  Ellerim ile saklayamadığım zamanlar dert olur o gülüşünü başkası görüyor diye. Bana olmayan o gülüşün çökertecek içimi.

  Hiçbir sevinç aydınlığı onu silemiyor. Şu ellerim ellerinde güzel bırak öyle kalsınlar. Kaç kere yazdım seni kim bilir kaç satır harcadım şu gülüşüne..

 337. gulender gulender

  Mrhb zehracgm aynı bnde senin gibi asker yolu bekliyorum gerçekten çok zor onunla geçen günleri özledim ama yapacak hic biSeyimiz yok malesef onu dünyalar karar çok seviyorum o benim en guzel günlerimin sahibi hayatımın parçası onunla oldgum icin dünyanın en şanslı kızıyım en degerlim Hasanım seni cok ama cok seviyorummmmmmmm….

 338. Hakann Hakann

  Birgül bu zamanda kendinden başka kimseye değer vermiyeceksin

 339. serkan. ❤ .emel serkan. ❤ .emel

  Seni çok seviyorum Emel

 340. GKA GKA

  10 yıl sonra buraya girdiğimde yine sen ol ?❤

 341. Metin Metin

  Şirkli iceren şiirini kendine sakla kardesim

 342. Yağmur'dan Emircan'a Yağmur'dan Emircan'a

  Sen hayatıma doğan güneş.Seni bana sevdirene emanetsin??

 343. fatih fatih

  Çok iyi geldi

 344. MEHMET AL'dan. BERIVAN'a Bitanecik sevilime MEHMET AL'dan. BERIVAN'a Bitanecik sevilime

  Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

 345. sevdalı biyorki sevdalı biyorki

  ? seni cook seviyorum ? M &G

 346. Sedef Sedef

  ben çok aşk………….den

 347. Ali Ali

  Onu okadar cok seviyorum ki sanki hic bitmicekmiş gibi delicesine aşıgım ona onsuz hic bir saniye bile düşünmek istemiyorum heralde benim icin dogmuş onsuz heralde nefes almanın bile anlamı olmaz onun bir gülüşü bana dünyalrı veriyor yeni doğan çocuk anesine Nası muhtacsa o olmasa yaşayamasa işde bende onsuz yaşıyamam o benim herşeyim tek gerçeğim vazgeçilmezim

 348. Tarık Tarık

  Birgül o konuda seninle konuşabiliriz. bana mail atarsan konuşuruz.

 349. mesut mesut

  Sıkma kardes canını anlayana güzel yazmissin anlayan yokki guzel olsun

 350. ZEHRA ZEHRA

  Seni cok uzuyorum cok kiriyorum ama senden asla vazgecemeyecegimi de hic unutma PAŞAM
  İYİ Kİ BENİMLESİN İYİ Kİ EŞİM OLMUŞSUN BİTANEM BENİMM
  SENİ BANA VERENE BİN ŞÜKÜR ASKERİM BENİM..??????☺☺☺??

 351. zehra aydogdu zehra aydogdu

  Bende asker yolu bekliyorum nisanliyim aynisi banada oluyoo bazen boyle seyler olmuyo degil insan kiriyo incitiyo uzuluyoruz uzuyoruz ama hicbirsey sevdigin adamdan vazgecmeye degmez

 352. Anonim Anonim

  Bk güzel kardeşim bnde askerim bura sivil gibi değil psikoloji bitik sen hep destek ol tatlı konuş bisry olmaz

 353. Mehmet Mehmet

  Aynen gamze hanim bitti mi bilmiyorum ama ara vermek bitti mi sayılır bilemem

 354. Gamze Gamze

  Elinize sağlık ama . .
  Her aşk bir gün biter..

 355. Şevvalden Enese Şevvalden Enese

  seni çok ama çok seviyorum

 356. Değiştir Değiştir

  Değiştir sen de

 357. Hayallerimiz ERTELENDİ Hayallerimiz ERTELENDİ

  Bu devirde düzgün sevgili bulmak zor be herkez çıkar pesinde

 358. -JOKER?? -JOKER??

  Bir Gün Bir Çılgınlık Edip
  Seni Sevdiğimi Söylesem
  Alay Edip Güler Misin
  Yoksa Sen De Sever Misin
  Cesaretin Var Mı Aşka
  Çarpıyor Kalbim Bir Başka
  Sen De Böyle Sevsen Keşke
  Desen Bana Yar
  Konuşmadan Gözlerinle
  Beni Sevdiğini Söylesen
  Yüreğime Gözlerimi
  Ölene Dek Mühürlesem
  Neyse İlaydam Asıl Mevzu Aşağıda.Bu Gecede Seni İstediğim Gecelerden Biri Sadece
  El Açıp ellerimi Yine Duadayım Rabbime
  Seni Yazsın Ömrüme
  Kaderimizde Yoksa Kavuşmak Benden Alıp Senin  Ömrüne Koysun Ne Fark Eder Sensiz Yaşamak Yada Ölmek Söylesene Sedacım
  Bastığın Taşa Kurban Olurum?
  Gözünden Akan Yaşada?
  Çok Zengin Degilim Aslında Ne Yatım Nede Villam
  Ama; Seni Senden Daha Çok Yaradandan Sonra En Çokta Benim Seni Sevebilecegim Bi Kalbim Var Herkesin Bi Yeri Vardı Kalbimde Ama Senin Ülken
  Hani Bensiz Uyumak Zor Geliyorsa Sanada
  Bir Yüzüm Var Anamdan Hatıra
  Birde Canım Var Kurban Olsun Sana.
  Sen Günaydımımdın Günümü Aydınlatandın Ne Hos Baharımdın Simdi Kıştayız Belki Ama  Ben Hiç Seninle Oldugum Her Salise Uşumuyorum… ❤Seni Hep Geçeceğim Benim Güzel Melegim❤❤❤❤❤

 359. Mustafa'dan sinire Mustafa'dan sinire

  Sinir seni çook seviyorum..Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

 360. Birgül Birgül

  Benim eşim askerde ben birbirimizi çok seviyoruz sanıyorum ama sanırım onun hakkında düşunduklerim yanlış o kadar üzüp kiriyorki beni ağıza alinmiycak şeyler söylüyor yoruldum artık sevdim içinde bırakmak istemiyorum napacam hiç bilmiyorum

  • Aslan Aslan

   Sabırla bekle bende şimdi birini Seviyorum hemde yüreğim yana yana Ben de SEVDİĞİMİ tek DÜNYAM yaptım şimdi içimde acısı var sadece bekliyorum keşke ilk söylediği gibi kalabilse insan hayatına girdiğim de benim her şeyim SENSİN beni anlayan dinleyen seven herşeyimsin diyen bak şimdi yanımda yok sadece SEVDİM ve SEVİYORUM da bende çaresizim ama bekliycem çünkü ben onu son NEFESLİK SEVDİM ALLAH biliyor ya sabır.

 361. ahmet im… ahmet im…

  Seni sevdiğim kadar mutlu olmamiştim ama o küsmelerin yokmu ömürümden ömür aliyon senin sesini duymadiğim her an ömtüm kisaliyo cok özledim cok

 362. ibrahim KILIÇER ibrahim KILIÇER

  Biraz daha guzel sozler yazin maksat alinti olsun

 363. beyza beyza

  Helal et sevgili sen yokken seni bir kaç defa sevdimmmmmmm????????????????

 364. Sevda Sevda

  Yureginize sağlık allah her izin gönlüne göre versin

 365. Sevda Sevda

  Gerçekten çok güzel yazmissin yüreğine sağlık allah hep gönlüne göre versin

 366. Anonim Anonim

  aynen kardeş ayağı göt ayağı haklısın

 367. Seda Seda

  Seni herseyden çok seviyorum yusufumm?????

 368. Özgül♡kadir Özgül♡kadir

  En güzel düş’ mmm
  Mutlulugumm sevgim gelecegim hersrym oldun adeta seni o kadar cook seviyorum ki hiç ayrılma yanımdan istiyorum biliyorum birgün aramızdaki bu mesafeler kilometrelerde kalkacak ama onu bir umutla beklemek bile coook güzel çünkü SANA AŞIĞIM ÇÜNKÜ SENI DELI GIBI SEVIYORUM IYIKI HAYATIMDASIN PAŞAM 8 AGUSTOSUM ????

 369. Ömür Ömür

  Seni sewiyorum hayatımın en önemlisi seni üzdüm seni kırdım ama elimden bişey gelmiyo anla beni lütfen özur dilerim senden bir kere deil bin kere seni sewiyorum ❤❤❤❤❤ güzel insan tatlı insan aşkım bsnim bitanem ömrüm dünyam nefesim ruhum ❤❤❤❤❤ Fatihimmmmmmmmmmmmm❤❤

 370. Ömür Ömür

  Seni sewiyorum hayatımın en önemlisi ❤❤

 371. Nurgül olçay Nurgül olçay

  Aşkk yaa buu mutluyum çünkü şuan o benim nefesim o benim hayatım. O benim tek gerceğim aşk ya işte bu dedikleri olsa gerek ona kıyamamak hic bir zaman onun nefesini kokusunu unutamak binlerce yıl geçse de yanındaymış gibi olmak delirircesine onu aramak ama ben aramıyorum şuan o benim çünkü aşkımm benim yanımda çok yakınımda her yanımda gitme aşkımm gitme hic bir zaman bunu okucaksınız belki de kim olursan ol sende seni seven birini bul ve onun elini bırakma ben bırakmam bırakamam Allah bizi ve tüm sevenleri ayırmasın ben FUATIMA tutuldum FUAŞKIMA ben onsuz olamıyorum sen okuyosan dua et nolur ayırmasınlar bizi senin bile duana ihtiyacım var benin seninde bana belki de ben şuan Sana dua ediyorum sende ett nolursun Allah seni ,beni tümm sevenleri ayırmasınn (amin) Fuat bunu biliyosun zaten ama ben seni çok seviyorum ?????????????????❤???????????

 372. Fatma Fatma

  Vay be ???

 373. Seda Seda

  Gözlerinin kuytusunda yaşamak istiyorum Kelebegin ömrü kadar bile olsa yaşamak Kimene konmuş çig taneleri gibi Kırılgan ellerini tutmak ama hiç bırakmamacasına tutmak istiyorum Koklamaya doyamadığım portakal çicegim ömrümsün (Nerde kaldi eski aşklar kimseye denk gelmez binde bir sadece sevgilisi olan sevgilisine sahip ciksin kollasin ne olursa olsun yargilamadan sevsin benim boyle bi sevgilim olmadi)sizin yazdiklariniz gercekten cok guzel anlayan insana ..

 374. Zeynep Kaya Zeynep Kaya

  Gerçekten çoook güzrl içten yürekten
  Yazmışsınız…
  Ağzınıza yüreğinize SAĞLIK!!

 375. isimsin hatun isimsin hatun

  Arkadaşlar aşka meşke inanmayın hayatınızda okadar güzel bir yol dururken bazılarınız acı yundan gidiyo ve geri dönmüyo nedemek istedigimi anladınızmı tamam ben de acı yolunu sectim birini sevdim 1 yıl cıktım ama bi kaşar girdi alt üst etti bittirdi beni küfür icin k.b ama hani derlerya kardeş ayagı göt aya aynen arkadaşlar neyse şirleriniz mükemmelmiş bb

 376. Yürekte yasam Yürekte yasam

  ASKER YARİİM HASRETLE VE AŞKLA SENİ BEKLİYORUM. İYİİ Kİİ VARSIN İYİİ Kİİ HAYATIMDASIN :* SENİİ ÇOKK SEVİYORUUMM KURBAN OLDUUĞUUMM :* 16.01.2015

 377. Gamze Gamze

  06.12.2016 saat tam 16.00 da bana seni seviyorjm demistin o anın heycanini nasil anlatjm,sevgilim seni cok seviyorjm fatihh??

 378. Zeynep Zeynep

  İbrahimim; yeşil gözlüm, sevdamm, askerim seni çok özledim nolur bi msj at ?

 379. Melek Kalpli Melek Kalpli

  Sevgine, kalbine, yüreğine sağlık inşallah herşey gönlünce olur. Yazdığını okurken yaşadım resmen..

 380. ibrahim torgut ibrahim torgut

  ♥♥şeftalim♥♥
  ♥♥ömrüm ♥♥
  ♥♥aşkım♥♥
  ♥♥nefesim♥♥
  ♥♥SENİ ÇOK SEVİYORUM ♥♥

 381. Bünyamin Bünyamin

  Kimse almasın seni, yine bana kalasın …

 382. Ömrüm Ömrüm

  Sen onu seversin o başkasını
  Sen onu dusunursun o başkasını
  Sen onsuz yasayamazsin o da onsuz
  Sen onun için aglarsin o da bir başkası için
  AŞK ne garip şey be usta

 383. Adem❤vehibe Adem❤vehibe

  Sevgilimmmm yesil gozlummmm kir cicegimm yerdiki gokyuzum bnimm sen hayatimda gordugum en tatli seysin ^^ asksin sen hr konustugumuzda huzur veriyosun heyecanlaaa sana kosuyorumm biliyorummm sen bnimsin senle cok guzel bi gelecek dusunuyorumm insallahhh hic bi sorunumuz olmazdaa hepsi gercek olur zaten hic bisey engel olamaz ki bizeee sen bnimmm herseyimsin cok seviyorummm seniii kizimmm hic ayrilmayalimm mutlu mesut yasayalimm askim farkindayimm pek fazla konusamiyoruz konumuz yokdiye ama askim buldukca konusuyoruz goruyosun ne olursa olsun seviyorum bn seniii buluruz askim hic bisey sorun olmz bizdeee hersey seninle guzelll umudummm ömürlügümsun sen bnimmm sana yazdigim kelimeler kiyafetsiz kaliyoo yetmiyo askimi anlatmaya o kadar bagliyim ki sana aklima o ilk bulusmamiz geliyo kizarmistimmm hanii ^^ napayimm ask boyle bisey iste sevdiginin yaninda heyecana bürünmek konusamamakmis ben seninn herseyine tutuldum sevgilimmm hele o gamzelerinnnn deli oluyorum deliii sen hasta oldugundaaa hep bi merak bi endise kapliyoo icimi acaba nasil diye sen iyiyim desende aklim sendeee sevgilimmm biliyosun tek derdim sensin ^^ sensiz ne yapabilirim ki senin askim diyen dillerini yerimm ben karicimmm bnimmm ❤ bitiyorumm sana al bu can senin olsun herseyimiii alll bn seninimmmm verme bni ellereee uzulmeyelim bos yereee biz birbirimiz icin dogmusuz gec oldu ama bulduk birbirimizi askim belki cok mutlu olursun okuyunca blkide sacmalamis dersin bn sana icimden gelenleri doktummm begenmek sana kalmisss biseyyy ☺ biz hergun goremiyouz ya birbirimizi o kadar hasretimm o gozleree o kokunaaa hep yanimda ol istiyorummm kadinnn hep bnimle kal istiyorummn askimiz hic bitmesin olurmuuu ^^ seni cokkk seviyorummm herseyden herkezdennn kndimden bileee cok seviyorummm ugruna herseyi de yaparimm sacinin bir teline zarar gelse dunyayi yakarim sana bisey olsa yasayamam kii burdayim askim burdayimm :)) sana bu sozleri yazmakla mesgulummmm kurban olurumm sana benn ? sadecee kndinee dikkat ettt yeterrr biliyosun yalniz degilsin artik biz olduk sana bisey olursa banada olurr kalbimiz bir gonlumuz birrr artik tek kalpte iki insan yasiyorrr biz birbirimiz olmadan yapamayiz biliyorummm askim kizma gec yaziyorum diyee :)) sana vurgunumm cokk ama cok asigimmmm askim bnimmm hanii sen dudaktan opmemi istemiyosun ya opmem askim yok ben istesem operim ama bnden sogumani istemem ki biz sonsuz olacagiz ve bndan snraa sen op demeden opmem seni emin ol bitanemmm kiyamam bn sana bi sarilayim goreyim o guzel yuzunu yeter bana ama bn sana doyamiyorumm yazmadan da yapamiyorum ^^ ❤KARICIM BU BEDEN NEFES ALDIGI SURECE HEP SENINLEEE ❤
  ?SENIII COKKKK SEVIYORUMMM ?
  ??????

 384. Enes Yıldırır Enes Yıldırır

  Biran önce sana kavuşmak istiyorum Fazilet ??

 385. Muhammed Muhammed

  Sana Aşığım prenses’m bin şükür seni verene ♡♥

 386. Raziye Raziye

  Seni çok seviyorum gökyüzü’M ????

 387. Muhammed Muhammed

  Seni sevmek,
  uçsuz bucaksız deniz gibi.
  Seni sevmek,
  pembe bir rüya gibi.
  Seni sevmek,
  Denizin üstünde yürümek gibi.
  Seni sevmek,
  denize vuran yakamoz gibi.
  Seni sevmek,
  sonu olmayan bir yol gibi.
  Seni sevmek,
  tatlı sükuta teslim olmak gibi.
  Seni sevmek,
  güneşin doğuşu gibi.
  Seni sevmek,
  kalabalığa inat her yüzde seni görmek gibi.
  Seni sevmek,
  çocukluk neşesi gibi. Seni sevmek,
  sabah ezanı gibi.
  Seni sevmek,
  bahar gibi.
  Seni sevmek,
  ölene dek beklemeyi kabul etmek gibi.
  Seni sevmek,
  simit-ayran gibi.
  Seni sevmek,
  güzel şey…

  BenİmKarI(Raziye’m)

 388. EMRE SEFA BULUT EMRE SEFA BULUT

  Deniz gözlüm Yeryüzündeki gökyüzüm benim. Seni çok Seviyorum Herşeyden ve herkesten çok.

  <3 09.11.2015 <3 <3 <3

 389. EMRE SEFA BULUT EMRE SEFA BULUT

  Deniz gözlüm Ayem’i oluşturan insan Seni hep Seviceğim Canımdan öte Yarim…

  <3 <3 <3 09.11.2015 <3

 390. Deniz gözlüm Aytenim Ayem’i anlamlaştıran Yarim Seni bir ömür seviceğim hep seviceğim…

 391. Eray Eray

  Zeynebim seni cok seviyorum ileride senle cok mutlu olacagiz biliyorum 14.07.2015??????????

 392. sema kaya sema kaya

  seni seviyorum necommmmmmmmmmm beni sakın birakmaa

 393. Deniz Aslan Deniz Aslan

  Gerçekten çok ince düşünülmesi gereken bir konu. Sözcükler kalbin bir aynasıdır ve çok iyi yansıtılmalıdır.

 394. Miray Miray

  Aşk deniz mavisidir.

 395. Miray Miray

  Benimle mutlu olan benimdir gerisi misafir

 396. Miray Miray

  Benimle mutlu olan benimdir gerisi misafir…

 397. Miray Miray

  Aşkınız hep sürsün bizim aşkımızda:)

 398. ömür ömür

  Çok güzel ellerine sağlık

 399. tubidy tubidy

  Gel! bana sor bi şu aşkı
  Her karış cennet ben DAĞ tepe aştım
  Ceddin senin yaşındayken toprak oldu evlat
  Mevzu bahis vatansa onlar teferruat

 400. AykırıModa AykırıModa

  Aşk yürek ister, yaşatmak içinde yaşamak içinde 🙂

 401. Et Et

  Kısa ve öz olsa

 402. survivor survivor

  hepsi birbirinden güzel gerçekten çok teşekkür ederim. Sevgilime bir tane gönderdim 🙂

 403. Anonim Anonim

  Bayildimmm o yazan ellere hissettiren yürege saglik kendimide buldum bu mükemmel satirlarda…Nihal

 404. banko banko

  nerden buluyorsunuz böyle güzel sözleri hepsi bir birinden güzel, Bu sayfayı yer imlerime ekliyorum

 405. Hakan Yılmaz Hakan Yılmaz

  Böyle büyülü kelimeler güzelleştiriyor aşkı.. Küçük kelimelerin çok çokkk büyük duygularında gizli.

 406. totube totube

  Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin çok iyimiş

 407. Kumral_qenc Kumral_qenc

  … &…
  Gözlerini açtığında ilk ışık.
  Yüzüne deyen ilk su damlası
  Saçlarına dokunan ilk ruzgar
  Bastigin ilk toprak olayım,
  Bilemeyerek isledigin bir günah,
  Gönülden yaptigin sevap,
  Ben senin dudaklarında bir söz
  Ellerinde canini acitmyan yara olayım
  Ben damarlarında akan kan
  Aklından geçen anlamsız bir düşünce
  Kalbinde küçük bir sevgi
  Anla ışte kısacası sen olmak istiyorum Kurduğun imkansız bir hayal
  Gamzelerinde küçük bir tebessüm
  Yanaklarında utangaç kırmızı renk
  Başına taktiğin baş örtün olayım
  Ben namaz kildigin seccaden
  Avuçlarında günahsız bir dua
  Ya anla ışte Rabbimin huzurunda sağ yanında duran eş olmak istiyorum…

  Yzr: Osman OKKAY

 408. :) ^_^ (: :) ^_^ (:

  aşk bir boktur yemiyen yoktur

 409. Anonim Anonim

  aşık oldumu samete yılıdırımı onlabilikteolmayı istedimi
  ola pazar buluşumkı istedimiicini

 410. Gökhan Emre Gökhan Emre

  Bir gün gözlerine baktığımda tüm hüznü, üzüntüyü silip atmak istiyorum hafızandan. Gözlerinin içi her daim gülsün istiyorum. Hani anı defterleri olur ya sevgilim. Sonsuz sayfası olan bi defter hayal ediyorum seni yazdığım, bizi yazdığım bi defter olsun. Kaleme gerek yok, kalem sevgi, kalem aşk, kalem seninle yaşadığım huzur olsun. Her an seninle olmak istiyorum ben, bu kadar kısa sürede bu kadar güzel aşkı yaşattın sen bana. Senden önce korkardım ben kötü bişey sanırdım aşkı, sen öyle güzel geldin ki bana korkmuyorum artık aşık olmaktan, her an, her saniye , her adım ve her nefeste daha çok aşık oluyorum sana. Bu kalbin misafiri değil sahibisin sen. Hep senin gelmeni beklemişim farkına varmadan. Sen gelince anladım bunu. Öyle güzel yerleştin ki kalbime. Ömrüm ömrüne amade sevgilim. ☺❤

 411. 04-04 04-04

  Aşkıımmm..bu hayatta Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, duruşun. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Bu olan askimiza bakip kalsinlar ( zatende öyleler ) ? seni çoook ama çoook seviyorum .

 412. Anonim Anonim

  Çok güzel sözler yureğinize sağlık

 413. İlker alisar İlker alisar

  Ne biliyor musun. Bazı şeyleri çok merak ediyorum. Ama favori merakım sensin. En çok seni merak ediyorum. Mesela hasta mısın şu an? Başın ağrıyor mu? Üşüyor musun? Sıkıca sarılabilirim çünkü. Korkuyor musun? Elini tutup bir daha asla bırakmam. Ağlıyor musun? Ömrümün sonuna kadar gözyaşlarını silebilirim. Ağlama. Gülüyor musun? Ben hep gülüşünü izlerim. Yaşamak istiyorum ama ben seni. Güldüğün şeylere beraber gülmek istiyorum. Ağladığın zaman bende ağlamak, korktuğun zaman bende korkmak istiyorum. Heyecanlı olduğun zaman kalbinin atışlarını dinlemek istiyorum. Saatlerce gözlerinin içine bakmak, istediğim zaman öpmek istiyorum. İzin ver. İzin ver seni seveyim. Saçlarınla oynayayım. Kusurlarınla dalga geçeyim ama en çok da ben seveyim onları. Biraz sen öp, biraz ben. Biraz sen sarıl biraz ben. Kapıyı açtığımda kocaman bir ayıcıkla karşıma çıkan sen ol. Başkası değil. Düştüğümde gülüp, sonradan yardım eden de sen ol. Sesim güzel olmadığı halde şarkı söylememi iste, söyleyince de gül ama yine de sen sev. Başkası değil. Çikolatalarımı gizli gizli yiyen de sen ol. Sürekli sana uzun mesajlar atıyorum. Yazı yazmayı seven insanım ben. Çok konuşuyorum kızıyor musun bana? Korksam sarılır mısın, öper misin defalarca boynumdan? Ağlasam siler misin sende benim gibi göz yaşlarımı, ”ben hep buradayım” der misin?

 414. Fabri Maki Fabri Maki

  Birini seviyorsun iste.
  Bir adim atmaya mecalin yok oysa ki.
  Ama birini seviyorsun iste,kilometrelerce uzakta.
  Kendine siginmayi biliyorsun,daha once hic kimseye icini acmamissin.
  Birini sevince sadece onun yuva olabilecegini dusunuyorsun. Diger insanlar anlamiyor seni,dinlerken baska yone bakiyorlar.
  Ama o gozlerinin icine bakip yureginden tutarak dinliyor seni. Kendini bir kilit bir kapi olarak dusluyorsun veya baska seyler.
  Ama seni acmak icin ne lazimsa onun elinde.
  Kurdugun zaman gercegi kadar mutlu eden hayaller kuruyorsun birini sevince.
  Guven, sadakat vb. duygularin varlik olmus hali olarak goruyorsun onu. Bir yere gitmen gerekiyorsa arkaya bakmiyorsun. Biliyosun ki o orada. Birini sevince caninin icine can sokuyor. Yalniz olsan, konu ne olursa olsun tek karar verirsin. Ama birini sevince iki kere dusunmeyi ogreniyorsun. Kendine verilen zararlar pek umrunda olmuyor
  Birini sevince senin parmaklarin kirilsin ama onun sacinin teline zarar gelmesin istiyorsun. Gun,Ay,Yil onem kazaniyor. Sokaklarin bir anlami oluyor. Sarkilar bisey ifade ediyor. Sehrini seviyorsun en once.
  Insan birini sevince hic olmadigi kadar buyuyor..

 415. Hızır Kup Hızır Kup

  şiirlerin hepsi bir birbirinden güzel, Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

 416. Seyda Topçul Seyda Topçul

  Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat…
  Kendimi avutmak için bulduğum her şey
  bir süre sonra anlamsız geliyor… Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan… Kendimce oyunlar buluyor, sıkılıyorum bir süre sonra, kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor…
  Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun… Biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebileceğim bir kapı bulamayacağım… Kendine duvarlar örüyor ve beni dışarıda bırakıyorsun…
  Olsun diyorum, ördüğün duvarları maviye boyuyorum, çiçekler ekiyorum dibine, büyümüyorlar… Mavilerim soluyor, sen susuyorsun… Ben susuyorumm…
  Kendime yalanlar uyduruyorum kendim bile inanmıyorum… Oyunlar buluyorum sıkılıyorum… Durmaksızın bir şeyler bitiyor içimde…
  Sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim… Sadece sesini özlediğimden…
  Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden…
  Senden başka bir nedenim yok… Senden başka bir istediğim yok… Senden başka hiçbir şeyim mi var…
  Özlüyorum… Duy diye değil… Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum…
  suya yazı yazmak gibi seni sevmek
  yorgunum üşüyorum
  yanındayım ama yanlız ne çare
  suskunum huzursuzum…
  gözlerinde uçurumlar korkuyorum yüzleşmeye
  bakışların kaçar gider gücüm yok yetişmeye
  düğüm düğüm oldu içim ne olur birşey söyle
  sen sustukça içimde isyanlar, çığlıklar ah..

 417. Emrah baykara Emrah baykara

  Her söz yerini bulur ama sana söyleyecek tek sözüm bile yok cunki sözler ve kelimeler seni anlatamaz sevdigim …

  • osman osman

   Aynen katılıyorum çok güzel aşk sözleri var

 418. özlem özkan özlem özkan

  Kusursuz olamaz insan ama kusursuz sevebilir nasilmi severs evdiginden baska kaska tum yuzlere kor sevdiginden baksa tum seslere sagir olur sevdiginden baska butub bedenlere kus olarak bazilari anlamaz bu duyguyu buguna kadar ben de hic anlamamistim ama 13 hazirandan sonra hersey degisti hayatima fatih girdi bi baktim kendimden baskasina asik olmusum benim etrafimda donen dunya artik onun etrafinda donuyo artik ben yok herseyde biz var fatih var anlattim ya hani biraz once ona asik oldum suan ondan baska kimseyi goremmiyiyorum sadece onun sesi var kulagimda ben sadece onu hissediyorum sadece onu yasiyorum hayatimi oyle bir degistirdi ki mutlu olmakdan korkan birisini mutlu olmayi ogretti olum sonsuz mutluluk diye dusunurdum olmekdi en buyuk hayalim simdi ise o sonsuz mutlulugum o en buyuk hayaklim bugyne kadar yasamadigim duygulari onunla yasiyorum ben o benim bi tanem hayatimin anlamj onu anlatmaya kelimeler yetmiyo bazen ayrilmak istiyorum ama yanlis anlmayin onun disinda herkezden herseyden sadece onun oldugu bi yere gitmek istiyorum kimsenin bizi gormedigi bi yere ozellikle de sevgilimi gormesinler kiskaniyorum herseyden herkezden annesinden kiskaniyorum yeri geliyo olamaz diyorum brnden baska kimse ama sonradan dank ediyo o olmasa fatih olmazdi ki iyiki var annesine olan sevgim artiyo iyiki dogurmus diyorum iyiki var diyorum bitaneem benim seni cok seviyorum bitanecik sevgilim

 419. büşra koç büşra koç

  ne kadar gerçek sevenler var şu yazıların hepsindeki anlam hep aynı Rabbim gerçek sevenleri ne bu dünyada nede diğer dünyada hiç ayrımasın…

 420. xatire n-ova xatire n-ova

  Seni cok ozluyorun yanimda olarken bile ozluyorum seni seni oyle.seviyorumki karsimda hic kimse duramaZ sevgide qurur olmuyor derlerdi inanmazdm ama o qururuda ayak altina aldm en guclu wair gelsede seni ala bilmez sensiZ hayellerimi ne yapayim senle kuruldu o hayeller seni her gordukde ilk gorus gibi atiyor kalbim sen bana yasamaqi oyretdin senin icin olmek neki ben senin icin yasamaqii goze aldm

 421. brhn hsrt brhn hsrt

  Hasretimmm..bu hayatta Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, duruşun. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Bu olan askimiza bakip kalsinlar
  Bitanesiiiii hasretim benim

 422. Meltem can Meltem can

  Sene 2013 senle tam sat öglen arasında karşılaşmıştık seni ilk gürüşüm sana ilk bakışım sana delişer gibi bir anda aşık oluşumm hani eve gitmiştim deliler gibi seni armaya başlamıştım fc üzerinden en az 70 sek sen tane purofil bakmıştım güzlermim şişmişti bilgisayara bakmaktan neyse sonra şükür semi buldumm ve ekledim yagrın kalkar kalkmaz delicesinr mesaj yazmaya başladım col sevdigimi cok aşıl oldugumu sölemiştim inanmamıştın bir günde bir bakmayla nasıl aşık olabilir insan..? Demiştin ve bende neden olmasın aşık olabilir insa demiştim neyse, 2 üc gün geçti mesaj yazdım selam tanışalımo falan diye tab demiştin tanışmıştıl snaa yazarken elim ayagım titriyordu cok heycanlanıyordum vee sonra benim konuşmamı cpk beyenmiştin cok tatlı bir kız oldugumu sölemiştin sonra senle buluştul neuse gezdik dolaştık güldük eylendik benden hoşlan dıgını söledin ve bem coksevindim sonra sevgili oldukk oladar mutlu etin be i okadar mutlu oldum kii bilemezsiniz sonra sene2015 nişan taktık ve obenim oldu ve hala nişanlıyom o col sevdigimi adamla okulumu bitirdikten sonra evlenicem seni cok seviyorum orhanım hikayenin yarınsı dinlemek istenir instekram hesabım meltem_123810

 423. Yasar öztürk Yasar öztürk

  Gercekdende cok güzel bir hayatı yaşanması gereken mutlulugu her kesin hayali olan birlikdeligi ele alıp bizlerle paylaştıgın icin tsklr umarım istedigin dile getirdigin hayatı yaşarsın bu tür birlikteligi allAh herkese nasip etsin daygılar mutluluklar sevenlerin olsun

 424. Varligi olmayan biri Varligi olmayan biri

  Bunu yazmamin sebebi kimseye soyleyemedigim hep içime attigim bir sevda benim hayatin roman gibi bir kanadim kirik yillar önce hayatima biri girdi gözümden bile sakindigim çok sevdim ama olmadi çünkü beni aldatti ve ben bir erkegim hayatima kimseye almadim aldiklarim hep bir gunluk kizlardi hep pismanlik yasadim ama olmadi simdi biri var ve ilk defa kalp atislarim değişti konuşamıyorum dilim dugumlendi belki hayatini değiştirecek ama benim ona olan duygularimi bilmiyo belki de kaybetmekten korkuyorum onu ama çok saygili ve efendi bi kiz belki bekledigime değer ALLAHım inşallah karsima düzgün bir es adayi cikarir karsima belki de o olabilir ama acilamam hemen öyle daha çok anilarim var soyleyemedigim

 425. Özlem Dinsever Özlem Dinsever

  Seni cookkk seviyorum omer’im ..
  Sen en cok asksin ..;))

 426. fatih kerem fatih kerem

  Günaydın sevgilim dün sana baya kırgındım senide anlamaya çalışıyorum haklısın zor dönem geçiriyorsun geçiriyoruz. Biraz hayaller kuramk istedim kurdum sabah namazdan sonra onları seninle ile Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Seninle.. evimi kanepeyi hatta televizyon kumandasını bile paylaşmak daha doğrusu paylaşamayıp kavga etmek istiyorum 🙂 sende benim gibi kavgayı seviyorsunya sonuçta sjsj.:-) Sonra sana kıyamayıp istediğin kanalı izlemek istiyorum.Hoş sen varken televizyon umrumda bile değil.Ben senin o güzel bakışlarını tatlı ballı :-* televizyonu izlerken bana şu şöyle olsa daha iyi olmaz mıydı’ diye sorsan, ben sana dalmış bulunsam..Cevap vermesem..Sen hey sana diyorum diyip bana kızsan tokatlayip burnumu sıksan ne güzel olurdu 🙂 🙂 Seninle tişörtlerimi, hırkalarımı, kazaklarımı paylaşmak isterdim..Sana sinirlensem, salonda yatsam..Sen bana kıyamayıp gecenin bi yarısında yanıma gelip kanepenin bir köşesinde kıvrılıp uyusan.Uyandığımda seni görsem, tebessüm etsem, seni öperek uyandırsam dicektm aklıma geldi. 🙂 he şimdi bide izin alma meselesi var 🙂 neyse sende bana sarılsan.. çok özledim seni hep hayallere yaşıyorum büşramm..

 427. Mustafa kocaman Mustafa kocaman

  Çok güzel yazılar var elinize yüreğinizde sağlık….

 428. tubidy tubidy

  Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi. çok güzel bir söz

 429. büşra doğru büşra doğru

  Benim sadece sevgilim olma askim . yeri geldigide sana abi diyebilmeliyim ,yeri geldiginde baba , yeri geldiginde anne..❤❤ sadece bas basa değil , arkadaslarimizla bulustugumuza birz gectikten sonra bei o ortamdan kacirmak iste mesela? Kaçamak bakisklar at , konusurken hep bana kaysn gözlerin . Ortamda herkesin icinde bana takil , sinir et aglat htta?? sonra yanima gelip tek kolunu omzuma at , kendine cek “şaka yaptim kizz” de gözlerinin içi güelrek?? Sonra sadece bir yere oturup bişeyler icmeyelim, sinemaya da gitmeyelim , kartopu oynayalim soguktan ellerimiz uyuşana kadar? ,yağmurda yürüyelim,kosalim. Sonra bıkana kadar öp beni , nefes almadan?? iç çamaşirlarimiza kadar islnalim? Maclarina geleyim , izleyeyim seni. Öpücük at bana sahanin ortasindan? attiğin golleri bana yolla , beni gordukce daha hizli kos?hep degil ama bazen şimart beni arkadaşlarimizin yaninda ? Ben aglayinca dursun dünya senin için. Yaninda aglarsam sustuma , aglayip rahatlamami sagla . seninleyken dursn zaman , sonra bana pc de pes atmayi ogret? muhtemelen bana fark atarsin ama arada benn uzulmeyeyeim diye kendi kalene de at? aramizda utanma çekinme olmasin , ben yoruldum dedigimde “hoppp'” die kucagina al beni .? ben ” birak biri gorcek ” dedigimde “görmezz” de ? Sonra ben zar zor ineyim kucağindan sen yine gül ? Sonra ögln uyuyalim mesela? sen düz yat , ben sana sarilayim birbirimize bakp evlilik hayalleri kuralim yine? Sonra seni sinir ettigimde kolumdan tutup “gidiyoruz” de , hatta bazi yerde gerekirse yapistir agzima bitane. Beni sahipln , benimse . ayri olan birseyimiz olmasin askim , iki vücut ama tek ruh olalim . sen birgun bulustugumuzda telefonunu bende unut . gunlerce bende kalsin ve bir kez bile acip bakmak gelmesin içimden , öyle güveneyim sana. Hayatindaki diger kizlardan ayri oldugumu hissettir bana , senin icin çok özel olayim . Güzel bi kiz sana yaklastiginda ” benim cok güzel bi sevgilim var ve ona çk aşiğim ” de. Ben varken kimseye ihtiyac duyma. Benden sıkılma , hep sadik kal bana. Sonra senle evlilik hayalleri kuralim ❤ evlenme teklifi et bana ve parmagima ?tak. Sonra ? ? al ve beni istemeye gelin ben sana ☕ verirken gözlerini benden alama.? Veee en sonunda nikah masasinda. “evetttttt” diye bağiralimm? Sonra birgun acayim gozlerimi hayal ettigim o ev ? o eşyalar ? sen uyuyorsun ben dusunuyorum uyan sonra bana gözlerini bana dikip ” bak yillardir hayalini kurdugumuz o ev ve o anlardan birini yaşiyoruz ” de? ben de öpmekle öpmemek arasi değdireyim dudaklarimi dudaklarina? Evlenip orta yaş grubuna girmis iki çift gibi olmayalim hicbir zaman. Biz hep çocuk kalalim askim? Her sabah işe giderken mutlaka öp beni . Ben uyanik olsam da uyuuyirmus gibi numara yapayim , seni izleyeyim sen üzerini giyerken ? birden uyumadigimi farkedip gel gidikla beni? Sonra her sabah işe yolcu edeyim kocami? ve sen işteyken bende evde senin sevdiğin yemekleri yapayim?? . ilk zamanlar annenin yemeklerine alisik oldugun icin benim yemeklerimi pek begenmesen de ” ellerine saglik karicim cok güzel olmjs” de? sonra sen benim kullanfdigim kremlere maskelere makyaj malzemelerime ??, aldigim kiyafertlere??? laf söyle , bende sadece gülüp geçeyim? Evimizi boyayalim beraber?birbirimjze siçratalim boyalari? kavga ettigimiz de bile askim canim diyerek kavga edelim , asla yükselmesin ses tonlarimjz? ben hasta oldugum zamanlarda beni hemen üstte oturuyorlar diye annemlere emanet edip gitme ise . izin al basimda bekle ? sonra birgun aramiza elleri ayaklari minicik bir kiz cocugu girsin? ben kizimin saclarina güzel güzel Tokalar takayim , sende tirnaklarini kes?? sonra kizimiza bıcır bıcır mini mini elbiseler alalim?? . biz kizimla seni bekleyelim her gun kizimla aksam yemegini hazirlayalim? derken biraz zaman sonra birde oğlumuz katilsin aramiza ? oglumjza dedesinin adini verelim “orhan” olsun adi ? sen ben kizimiz oğlumuz tam bir aile olalim? . kizimizla oğlumjuz beraber buyusun ?? . dördümüzde de evimjzin ?olsun . ? sonra evklatlarimiz da kendi yuvalsrina gitsinler. İkimiz en bastaki gibi bas basa kalalim yine. ??yaslanalim ama sevgimizi ve bu büyük askimizi hic unutmayalim ❤ nasil evliligimizin 1. Yilinda el eleysek 41. Yilinda da el ele olalim ❤ sonra birimiz vefat etsin , ardindan digerimiz. Yani diyorum ki sevgilim; bizi ölüm bile ayiramasin ❤❤❤ seni çok seviyorum bitanecik aşkım❤

  • Emre elter Emre elter

   Tebrik ediyorum sizi ilk defa bu kadar güzel yazı okuyorum valla omrumde 🙂

 430. Hkn Hkn

  Eminim şu an uykunun en derin zamanındasın ve Melek gibi uyuyorsun. O mis kokun yatağın bütün yerine dağılmış ve bir Prenses gibi yatarken yanına sessizce sokulup sana sarılıp o atmosferin tadını kokusunu içime bir bağımlı gibi çekmek istiyorum ?

 431. Mert Kaya Mert Kaya

  insan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. İşte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var oldugunu, senin oldugunu bildigin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçegi o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi… Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın getirdigi diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördügü rüyadır. İşte sen benim için böyle bişeysin.

  Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum. .Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin. İyi ki varsın. SSSeni çok SeviyoruMMM DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI <3

  Seda <3 Mert

 432. Erdem Aktaş Erdem Aktaş

  Evet aslında herşey tesadüf veya şanstı aşkım. Canımdan çok seviyorum mesela seni. Hani bi söz vardır ya “herşeyinle herşeyimsin” diye. Aynen öyle işte, herşeyinle herşeyimsin benim. Herşeyinle kabulümsün. Gülünce çıkan yarım gamzeni gözlerinin kısılışını dişlerinin görünüşünü çok seviyorum. Hep gülüşünü izleyebilirim senin. Saçlarını, en küçük parçanı falan yaşamak istiyorum. Sarıldığında hissettirdiğin o aşk duygusunun, o hissin tarifi yok. Herşeyimin ilkisin sen. Belki de bu yüzden farklısın. İlkim olmanı isteyecek kadar farklısın benim için. Çok farklısın. Sevildiğimi hissettiren en önemli kişisin sen. Sadece ilkim olma mesela, sonum ol, solumda ol. Hani sen demiştin ya ilkimsin sen diye. Lafta kalmasın bari, herkesin yaptığını yapma sen. İlkim diyip başında bırakma. Sonun da oluyum. Her şekilde parçamsın. Kokunu aldığımda bile hissettiğim huzurun mutluluğun tarifi yok. Biliyosun boynunu çok seviyorum ? Öpmelerim bile sayılıdır. İstediğim gibi öpemediğim kişisin sen (Kıyamadığım için). İlk defa doya doya öpmek istediğimsin sen. Hep uzun uzun sarılamadım sana ama saniyelik sarılışlarımız var herşeye bedel. Yanında çok mutluyum ben. Yanında rahatça saçmalayabileceğim birisin sen ki bilirsin genelde çekingen biriyim (başak burcu?). Alıştım sana. Sebebi bu yani. Çok bağlandım sana. Belki de çok bağladın. Nasıl yaptığın hakkında hiçbir fikrim yok zeynebim. Herşeyine bağlandım ama. Konuşmana, atarına, tribine, gıcıklığına, sinir edişine, kıskandığında sinirimden pis pis güldüğümde gülüşüne hatta vurmalarına bile. Kusura bakma ama, ben seni paylaşamıyorum. Paylaşmak istemiyorum. Sahiplendim seni zeynep. Paylaşma fikri bana göre değil, özellikle konu sensen. Belki saçma ama, arkadaşım kardeşim dediğin insanlardan, sıra arkadaşından, yeri geliyo sokaktaki sevdiğin köpeklerden bile kıskanıyorum seni lan. Aşırı kıskanç olduğumu bile senin sayende anladım. İnsanın kıskanıp kollamak istediği birinin olması çok klas bişey. Hatta ilk başlarda kendime yediremeyip “ben kıskanç değilim” desem de sonradan anladım. Çok sıkıyo olabilirim ama sende aşkı yaşıyorum be zeynep. Sıktığım günler anlar dakikalar için senden özür dilerim. Aşırı kıskancım ve kıskandığım zaman hoşuna gittiğini de biliyorum. Fazlası zarar ✋ Benim de hoşuma giden şeyler var. Uyuz olman, kızman gibi. Ama olsun sen uyuz olma. Sinir de olma. Aramız hiç bozulmasın yeter ki. Her zaman yanında olmaya çalışıyorum aşkım. Ya da yanındaymışım gibi hissetmeni sağlamaya çalışıyorum. Ben sadece senin mutlu olduğun ya da güldüğün anda yanında olmak istemiyorum bitanem. Üzüldüğün,  korktuğun,  moralinin bozuk olduğu,  canının sıkıldığı her an yanında olmak istiyorum. Bişeye moralin bozulduğunda yazacağın ilk kişi olmak istiyorum. Tamam belki o anlarda ne kadar yalnız kalmak isticeksin ya da konuşmak istemiceksin biliyorum ama bu hep öyle olsun. Dünyanı benimle paylaş. Benim bile çok fazla oluyo öyle zamanlarım. Bişeyleri anlatmak istemediğim anlarım oluyo. Sinirli olduğum, üzüldüğüm, moralimin bozuk olduğu falan filan inter milan işte. Her ne kadar bişey yok dediğimde bişeyimin var olduğunu bilecek kadar iyi tanıyosun beni. Hatta o anların bazılarını çözdün. Beni bu kadar iyi tanıyan da sadece sensin. Bende aynı şekilde seni çok iyi tanıyorum. Yani tam anlamıyla olmasa da öyle sayılabiliriz. Öyle sayabilecek kadar iyi yani. Herneyse işte seni çok sevdiğimi söylemek istemiyorum çünkü biliyosun kuzum ? sen iyi ki varsın. Bazen aklıma geliyosun. Şükürler olsin diyorum. Dualar ediyorum ikimiz ve geleceğimiz icin. İyi ki hayatımdasın. Dünyamın en güzeli, zeynebim, kadınım, hatunum, geleceğim. Bugün 8.ay 22.günümüz. (268.gün) Benim en uzun ilişkimsin. En yoğun duyguları hissettiğimsin.

 433. seslidunya seslidunya

  Hatırlıyor musun ? ilk konuştuğumuzda sen annenlerdeyken ben ise evde her ikimizde teknolojinin yaptığı bir program üzerinde bekleyip bekleyip duruyorduk ama korkma ne giydiğimi sormayacağım.Nasıl da heyecandan titrediğimi aşkla bakıyordum daha ilk tanışmamızda , sen ise umursamaz bir tavır.Ama biliyordum o gün biz gerçekten biz olucakdık . Biz kelimesi ne kadarda yakıştı bizim aşkımıza.Sevdamızın tarifi olmasın.Kızımız olursa adı Sevda olsun bakışlarımızla kızımız anlatsın aşkımızı.Ben seni sevdikçe
  bu dünyayı seviyorum . Rabbim e binlerce kez şükürler ediyorum.Gözlerim doluyor yine sen olmayınca babandan isteyeceğim seni her ne kadar utansam da.

 434. Aley Aley

  Burağı her şeyden çok ama çok seviyorum,seviyorum diyorum kelimeler yetersiz kalıyır susuyorum sustukça kalbim de seninle yaşıyorum sevgimin tarifi olmadığı için ne diyceğimi bilmiyorum en güzel duam en güzel hayalimsin sen benim kafamj yastığa koyduğumda düşündüğüm sevgilimsin seninle bir ömür beraber olalım istiyorum ve sana zaman geçsin bu yazıyı okutmak istiyorum sen benim düşlerimsin geride bıraktıklarımı umutturan geleceği seninle gördüğüm kişisin gözüm de kalbimde aklım da hep sen varsın sen öyle bir şey sin ki güneş bile sana tutulmuş iyi ki varsın ömrüm RABBİM BİZİ AYIRMASIN KİMSE AYIRAMASIN BİR ÖMÜR SENİNLE OLUYUM SENİN İLE ÇOCUK OLUP SENİN İLE YAŞLANIYIM İYİ Kİ VARSIN
  06/06/16? B❤A

 435. begum begum

  Sen cox sevirsense sevgin coxdursa onu bawa sala bilmersen esil sevgiler anladilmir bawa salsanda ede bilmersen cunku onu o qeder cox sevirsen ki onu daniwan zaman aqlina ne bir soz ne bir cumle gelir onu o qeder cox sevirsen ki adinni diline alan zaman dilin tireyir dilin soz tutmur baxin sevgi budur vse …………!

 436. SİBEL SİBEL

  SENİ ÇOOOKKK SEVVVİİYYOORRUUMMMM SİİNAANIIMM :-* :-* 🙂

 437. Yasemin Yasemin

  Helal olsun çok güzel yazmışsın bayıldım

 438. yasin yasin

  ARKADAŞLAR UZUN AŞK SÖZLERİ YAZIMIZA SİZLERDE ÇEKİNMEDEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ

  • baran baran

   yaa güzel şeyler yazında kopya çekiyim

  • Sedef Sedef

   ben çok aşk……..
   Den

 439. Rabia Rabia

  Cümleye başlayamamak… Binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki seni tarif edicek sana yazacak kelime bulamıyorum seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorumki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. ?? Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, kavgalarımız. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bişey olmasın bize bişey olmasın. Dualarım artık sadece bize. “Bigün sonsuz uykuya dalıcaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne sen benim. Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmelki hayat. Demekki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorumki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutuklu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedimki. O kadar çok hayal kurdumki. Hep derdim “ Biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Benimle bi çocuk gibi ilgilensin, oynasın, uğraşsın, şımarsın, delilikler yapsın. Birlikte çocuklar kadar mutlu olalım. O biri gelsin artık. Rüyama gelsin bana gelsin diye diye Sonunda geldin. Evet o hep dilediğim hayalini kurduğum adam geldi. Bütün o çektiğim acılara, beklediğime, dilediğime değdi diyebildim sonunda. Ve o kadar çok mutluyum ki seninle. Tapılası, şımartılası, aşık olunası, mükemmelim Erkeğim benim! ❤️ Seni o kadar deli seviyorumki. Sevmeye incitmeye küsmeye kıyamadığım. Insanlar çok sevdiklerini kaybetmekten korkarlar ve ben çok korkuyorum. Ufacıkta olsa o kavgalar o kadar çok korkuyorum ki ufacık bi kızgınlıkla bitmekten.. Gitmenden korkmuyorum bitsede gidemezsin. En büyük korkum en kötüsü onun seni almasından o kadar deli korkuyorumki. O hep sanki en sevdiklerimizi alıyo yanına. Nolur seni benden önce almasın. 🙁 Kafamda delice şeyler oluşmaya başladı her an sanki sana bişey olucakmış gibi sanki biri bişey yapıcakmış gibi yanımda olmadığın her an o kadar huzursuzum ki. Sesini duyamadığımda, sesini kötü duyduğumda, suratını asman, haksız bile olsan üzülmeyi çok veya az hakediyo olsan bile üzülmen, üzülmeyi hakediyo olman o kadar huzursuz, mutsuz ediyo ki beni. Her an yanımda ol istiyorum bu içimdeki garip korku bürün hücrelerime yayılıp beni huzursu etmesin istiyorum seni alıp en güzel yerde saklamak istiyorum güvende olduğunu bilmek istiyorum her an gözümün önünde ol istiyorum o kadar garip ki. Huzuru kollarında bulduğum minnak sevgilim. Hiç bi şekilde gitmene izin vermicem hayatını sikicem gerekirse ama gitmek yok sana?ben seni buldum ve sen artık sadece bana aitsin! Hayallerimde artık bizli planlar var ve her şey çok güzel olucak. Sen uyurken sana yazıyorum ama daha çok sen uyurken seni izlemek istiyorum. Sabahları seni değişik değişik uyandırmak. Yastık savaşı yapmak. Seninle en saçma en şapşal en şımarık şeyleri yapmak istiyorum. Seninle günaha girmek istiyorum en büyük günahlarımın sebebi sen ol istiyorum. Çok şey istemiyorum ki gelsin diyordum geldin şimdi isteklerim senli benli. ❤️❤️❤️ Seni çok deli, şapşal, psikopatça seven minik kelebeğin. SENİ SEVİYORUM MUSTAFAM ❤ ❤

  • tahir tahir

   Kardeş eyw helal olsn elıne koluna saglık 15 senem oldu

  • buse buse

   cok guzel yazmssn helall olsun 🙂

   • Aysu gul Aysu gul

    Katılıyorum çok güzel yazmis

  • Sezer Sezer

   Helal olsun vallahi çok güzel olmuş

  • xrussellwestbrookx xrussellwestbrookx

   helal lan rabia

  • Esengül-Feyza Esengül-Feyza

   Allah razı olsun senden bu mesajın bize çok yardımcı oldu. 02.06.2017
   EEÇ❤
   MFD❤
   Hep siz sonuna kadar da siz…

  • Ordu Ordu

   👏👏👏

 440. Birkan Sağıroğlu Birkan Sağıroğlu

  Elinize yüreğinize sağlık cok güzel sözler şiirler var arkadaşlar böyle devam edin tüm arkadaşlarıma paylaştım sayfanızı

 441. arif arslan arif arslan

  Ölüme yakın bedenler yaşamaya mahkum olan ruhlar kadar kötü. Ve başlamak istiyorum bu seferki grursuz ama onurlu insanları anlatmaya. Ve bir kız ve onun gibi düşünmek istedim onun gibi çok sevmek onun gibi ölmeyi göze almak istedim. Sevdim çok Aşık oldum kendimden bile onu çok sevdim kalbimin her atışı sabahlara kadar onun ismini sayıklayarak uyudum. Nefes alıyorum ama çekerek her nefes onun kadar temiz değildi ve gözle görülmeyen kalple görüldü işte o anda sen nefesim oldun ve benim oldun ve sana aşık oldum senin için ölümü gec canımı alacak olan azraili dize getirdim oda beni sana bağışladı. Bu durumu gören melekler bize cenneti vaat etti ama ben zaten senin elini tuttuğumda ve gözlerine baktığımda cenneti hissediyordum. Önceden hep alkol içip derdimi kendime anlatirdim şimdi ise hayat değil ömür arkadaşım sevdim kadın vardı yanımda buna okadar mutluyumki dile getirmek zor sadece ellerim yazar durumda kalbimse onu yazma kalbine sakla onu yazmaya mürekkep sayfalar yetmez diyor kelimeler karşında diz çöker. Ya bir insanı anlatmak çok kolay iki cümle sadece #iyi ve kötü# ama sen hiç biri iyi olman beni sevmen kötü olman benden vaz geçmemen işte bende seni bu yüzden çok seviyorum. Ö güne kadar beni yanlız bırak ana kadar sebebi olmayan ayrılık zamanı gelen ölüm kadar kötüydü. Sevdim Ama seni şimdi ise şişeler ve noktası olan ruhsuz şarkıları karşıda manzara olan ama bunu görmeyen ruhsuz bir kalp ve kör olmasada görmeyen bir göz bıraktın bu 3 güne tabi olan bir dünyada sana aşık oldum ama bilmiyordum ki bir boş bedene sadece ben o bedeni değil içinde bir avuç içi kucuklugunde koskocaman kalbi sevdim ama o kalp kendini büyük görmeye başlayınca elden düştü bir toprak parçasına üstüne ise akan yaşlar o kalbin bir fayda etmedi sadece o yaslarla önümden sel olup gitti geriye kalan benim boş kalbim dolu bedenim ama Kalpsiz bir beden pilsiz bir saat misali hep aynı zamanda durmus günler gecsede aylar gecsede bozuk bir saat sadece artık azrail geldi anlaşma bozuldu deme vakti buna hazirdim ama sen hiç degildin çünkü cennet yok cehennem var orda karşımdasin ama sen canını sıkma ben senin içinde yanarım bir su verenim olursa bu sen olma en kişi olsan bile o su bana gelmesin. sadece senin gözlerinin önünde yanmak ve yavaş yavaş ölmeyi tekrar tekrar isterim belki o olmayan kalbin bir netice olsada insanlık görür artık gidebilirsin unutuldun ama ani bıraktın. Artık çığlık atmak istiyorum bağırmak çağırmak sabahlara kadar içmek biliyorum geri gelmicen sadece kendimi avutcam. Artık ben olduğum durumu kabullendim sen yoksun…. nokta koydum hayata son ve bitiş diyerek. ……

  • Aysel Sevinç Aysel Sevinç

   Çok güzeldi. Keşke bize de yazan olsa

   • AydınAydın AydınAydın

    Olur belki

   • MURAT MURAT

    BEN SANA YAZARIM AYSELLL 05541235849

  • Dolunay Dolunay

   Harikaaaaa;-)

   • Anonim Anonim

    Gönlüme ayettir gülüşün

  • Mert can Mert can

   Azraili dile getireceğine sen git seni yaratan ALLAHA iman et zındık herif sen o azrailin tırnagi bile olamazsın hiç değil se her an Allaha iman ediyor zikrediyor sen gibi milleti şirke davet etmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.