Duygusal Sözler

Duygusal sözler yazımızda en duygusal aşk sözleri, en güzel duygusal sözler ve birbirinden anlamlı duygusal sözler ile duygu yüklü cümleler kurabilirsiniz.

Duygusal Sözler

Seninle olmanın en güzel yanı, her gün farklı bir sabaha uyanıyor olmam. Çünkü günlerimin içinde sen varsan farklılık var.

Sen olunca kalabalık oluyorum. Sakın bırakma ellerimi. Sakın bırakma yüreğimi. Bütün bir ömür seninle geçmeli.

Seni o kadar çok seviyorum ki; yıldızlar geceyi, ağaçlar yeşili, çiçekler güneşi bu kadar sevemez.

Seni sevmenin bir sınırı yok. Koşulsuz şartsız, sorusuz sualsiz, limitlerim olmadan aşığım sana.

Beyaz hızlı kirleniyordu, siyah ise hep suçluydu. Şimdi ben bir gökkuşağı oluyorum sana karşı. Bütün renklerin duygularını taşıyorum göklerden sana.

Her gün, her saat, her dakika, her saniye; aklıma gelen ilk isim senin ismin oluyor. Sen benim zaman kavramım oldun sevgilim. Zamansız yaşayamaz insan.

Ikarus güneşe çok yakın uçtuğu için yakmış kanatlarını. Ama sevdasından asla vazgeçmemiş. Ben de sana doğru geliyorum, sonumun ne olduğunu umursamadan ve asla vazgeçmeden sevdamdan.

Ellerini elime aldığım zaman aklımdaki tek düşünce: “Şu an rüyada mıyım? Yoksa gerçek mi?”

Seni görünce nefesim kesiliyor, yüreği hızla çarpmaya başlıyor. Seni her gördüğümde sanki ilk defa görüyormuşum gibi hissediyorum. Bu normal mi?

Sensizlik bir uçurumdan aşağı düşmek gibidir. Uçurumun dibi olmaz, sürekli düşersin. Çünkü uçurumun dibi olsaydı, sensizliğin de bir sınırı olurdu.

En güzel gün henüz yaşamadığımız gündür.

Duygu yokluğu var bu ara. Belirsizlikler, bilinmezlikler, kayboluşlar ve kaybolamayışlar… Hepsi birbirini kovalıyor ve bir türlü bu kısır döngü son bulmuyor. Hangi gecelerde unutulduysam, o gecelerden çalın geri getirin beni, zira ne aklım bu yükü içine sığdırabilecek, ne de bedenim bu yükün altına girebilecek.

Sevgiliye en duygusal >aşk şiirleri< için tıklayın.

Kayboluyor duygularım bir bir… Emeklemeye başlayan bir çocuk edasıyla, bir bir tecrübe edindiğim duygularım, siyah bir toz bulutunun içine düştü şimdi. Ellerimle bulutları dağıtmaya uğraşıyorum ama bir faydası olmuyor. Duygularımın da, duygusuzluğumun da katili oluyorsun sen.

Önce derin bir yer keşfettim gönül diplerimde. Sabahları benimle birlikte uyanmaya, benimle günün içine karışmaya başlayan bir şeyler keşfettim içimde. Sonra bunlara duygu denildiğini öğrendim, duyguları çok sevdim. Sahiplendim, iliğimden kemiğime kadar. Sonra bir bir vurgun yemeye, güzel duygularımı kaybetmeye başladım. Aşk denen en büyük lanet, parçaladı içimi, yaktı hissettiklerimi.

Her gün güzel olacak diye diye avuttum kendimi senelerce. Kaç yaş atladığımı sayamadım. Yaşlanıyorum her geçen gün ve seneler oldukça fazla birikti cebimde. Dolan ceplerimi boşaltmaya mı çalışsam yoksa beni yaşlandıran duyguları unutmaya mı çalışsam bilemiyorum. Bildiğim tek şey, ömrüm bitiyor, artık nefes alamıyorum.

En Duygusal Aşk Sözleri

Aramızdaki eller, diller, günler ve sözler var. Hangi birine kulak assam canın yandı, tıkadım ben de kulaklarımı. Aşkın bende mücevher sandığıydı. Sağır ettim kendimi, sonra sen duymaya başladın. Her dile bir cevap yerine, her güne bir ızdırap ektin. Bu kadar değersiz miydi bilmiyorum senin için, ama ben hala sağır gezmeyi, sana dil değdirmemeyi seviyorum.

Bazen korkuyorum hissettiğim şeylerden. İçime bir öküz oturuyor ne yaparsam yapayım kalkmıyor. Bu his beni tüketiyor, ne zaman içimin baharlarına kış gelse, sen benden kilometrelerce uzağa gidiyorsun. Ayrılık çanları çalıyor, imam namaza değil, ayrılığa ezan okuyor.

Güzel insanlar tanıdım, belki de bana ait olmadıklarındandır. Hissettirdikleri köklü ve derin insanlar… Böyle insanlardan hiç kendimi soyutlamaya çalışmadım. Çünkü ben, hissettiklerim kadar varım.

Sıcak bir kahvede bulduğumu başka bir kişide bulamıyorum. Bu dinginliği seviyor benim. Hiçbir his beni bir kahve kadar huzura boğmuyor. Vazgeçiyorum sevgili, senden ve sana dair her şeyden vazgeçiyorum. Artık kahve fincanlarını seviyorum, burnumda tüten kahve kokularını seviyorum.

Duygularımı dile getirecek kelimeleri bulmak zor senin karşında, sana bakıyor olunca. Dilimden süzülecek kelimelerim kayıp, sevmek belki de büyük bir ayıp. Dile yapılan bir ayıp… Hükmünü yitiriyor dil, eros ilk okunu attığından beri.

Ağlayamıyorum, düğümleniyor gözyaşlarım boğazımda kalan kelimelerim gibi. İnancımı bağladığım sen, bu denli yıkıma uğratınca beni.

Bir tek sana verdim kendimi. Kadınlığımı teslim ettim, adamlığını unutmaz beni başının üstünde tutarsın diye. Ben bir tek sana güvendim, gururumu hiçe sayıp bir sana sarıldım. Ben ilk defa mücadeleye giriştim ve ilk defa dizlerim kanadı çocukluğumdan bu yana, ilk hamlede yere yapıştım.

Girdim yollarına, hiçbir sapakta dönmedim geri. İnandım ve inancımı son damlasına kadar kullandım. Sen sadece gözlerimdeki yaşları kıskandın, son damlasına kadar akıttın.

Öyle bir gel ki, gelişin yarsın aşkın ızdırap kemiğini başta başa. Omurgaları kırılsın, iç organları parçalansın. Kalbi atmasın ızdırabın, canı çıksın. Gelişin büyük dağlara kar yağdırsın. Buz kesilsin bütün etraf. Gel, yeter ki gel ben bütün felaketlere razıyım.

Ferhat’la Şirin olduk. Leyla’yla Mecnun olduk. Aslı’yla Kerem olduk. Kavuşamadık, kavuşsaydık aşk olmazdı, inandım artık buna. Kavuşamayınca nam saldık, kavuşamayınca daha da yandık…

Güzel değil hiçbir bahar, ısıtmıyor içimi hiçbir ülkenin güneşi. Nefesim soluk borumdan geçmiyor artık. İçim dışım kanıyor sevgili.

Alev aldı buralar, sokaklar darmadağın. Saçlarımsa zaten ucundan dibine kadar kırgın… Tırnaklarım yok artık yemekten, bira göbeği yaptım biraz da. Hala bana aldığın hırkayı giyiyorum ve hala senin sigarandan içiyorum. Anlayacağın çok iyi gidiyor. Her şey yolunda ve yerinde, her şey olması gerektiği gibi ve olabildiğine normal… Duygulanmıyorum, düşünmüyorum, sabahlamıyorum, uykusuz kalmıyorum. Yatakta bir sağa bir sola dönmelerim yok artık, başımı bir sağ yastığa bir sol yastığa koyuyorum, aramıyorum hiç göğsünün taze kokan yanını. Özlemiyorum da. Beyaz rengi de sevmiyorum artık.

Gözlerimin görebileceği hiçbir yerde yoksun. Gidişin kayboluş oldu benim için. Seni göremeyen gözlerimi kör etmek istiyorum. Başka kadınları sen sanmak, koşarak elini tutmak istemiyorum. Seni istiyorum sadece. Lütfen bu mektup eline geçerse oku, sonuna kadar oku. Yırtıp atma, ben oldukça pişmanım, seni kırdığım üzdüğüm her gün için lanet ediyorum kendime. Oku ve gel sevgili.

Duygusal sözler yazımızın sonuna geldik.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Anonim Anonim 12 Şubat 2020

  güzelmiş

 2. sumeye sumeye 28 Aralık 2019

  Benim için aşk bir sevgidir

 3. Karanlik umut Karanlik umut 24 Kasım 2019

  “Karanlik bir insanin esiri bir hayatin tevsiridir ” sakin unutmayin giden asla geri dönmeyecek

 4. Orhan Orhan 16 Ekim 2019

  Çölde bir gül olsan seni sol durmamak için Göz yaşlarımla sularım

 5. Adamınbiri Adamınbiri 3 Eylül 2019

  Kızı tavlamak için etkileyici söz bulamadım.
  Napayımmm

 6. Şirinim Şirinim 8 Temmuz 2019

  Güzelmiş..

 7. murad.ziyeddinov murad.ziyeddinov 16 Ocak 2019

  Buda neyin nesi😜😜😜

 8. furkan furkan 19 Aralık 2018

  teşekkürler

 9. Çağatay Çağatay 6 Şubat 2017

  Duygusal sözler çok güzel

 10. kanarya kanarya 27 Kasım 2015

  Duygusal Sözler çık gizil sizlir vir idmin
  #6281003659

 11. Derya Derya 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler gayet güzel sözler var hocam
  #7346300632

 12. Hasan Hasan 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler dehşet sözler buldum
  #7094220943

 13. Semih Semih 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler bu sözleri facemde paylaştım like rekoru kırdılar 😀
  #5879744734

 14. Burak Burak 23 Kasım 2015

  Duygusal Sözler seni seviyorum sevgilim
  #8453347050