Duygusal Sözler

Duygusal sözler, anlamlı duygusal sözler facebook, kısa duygusal sözler tumblr yazımızda duygulandığınız anlarda sevdiklerinize göndermek istediğiniz veya sosyal ağlarda paylaşmak istediğiniz duygusal mesajları bulabilirsiniz. Hepsi 2017 yılına ait duygusal mesajlardır.

Duygusal Sözler

Seninle olmanın en güzel yanı, her gün farklı bir sabaha uyanıyor olmam. Çünkü günlerimin içinde sen varsan farklılık var.

 

Sen olunca kalabalık oluyorum. Sakın bırakma ellerimi. Sakın bırakma yüreğimi. Bütün bir ömür seninle geçmeli.

 

Seni o kadar çok seviyorum ki; yıldızlar geceyi, ağaçlar yeşili, çiçekler güneşi bu kadar sevemez.

 

Seni sevmenin bir sınırı yok. Koşulsuz şartsız, sorusuz sualsiz, limitlerim olmadan aşığım sana.

 

Beyaz hızlı kirleniyordu, siyah ise hep suçluydu. Şimdi ben bir gökkuşağı oluyorum sana karşı. Bütün renklerin duygularını taşıyorum göklerden sana.

 

Her gün, her saat, her dakika, her saniye; aklıma gelen ilk isim senin ismin oluyor. Sen benim zaman kavramım oldun sevgilim. Zamansız yaşayamaz insan.

 

Ikarus güneşe çok yakın uçtuğu için yakmış kanatlarını. Ama sevdasından asla vazgeçmemiş. Ben de sana doğru geliyorum, sonumun ne olduğunu umursamadan ve asla vazgeçmeden sevdamdan.

 

Ellerini elime aldığım zaman aklımdaki tek düşünce: “Şu an rüyada mıyım? Yoksa gerçek mi?”

 

.

Seni görünce nefesim kesiliyor, yüreği hızla çarpmaya başlıyor. Seni her gördüğümde sanki ilk defa görüyormuşum gibi hissediyorum. Bu normal mi?

 

Sensizlik bir uçurumdan aşağı düşmek gibidir. Uçurumun dibi olmaz, sürekli düşersin. Çünkü uçurumun dibi olsaydı, sensizliğin de bir sınırı olurdu.

 

En güzel gün henüz yaşamadığımız gündür.

 

Duygu yokluğu var bu ara. Belirsizlikler, bilinmezlikler, kayboluşlar ve kaybolamayışlar… Hepsi birbirini kovalıyor ve bir türlü bu kısır döngü son bulmuyor. Hangi gecelerde unutulduysam, o gecelerden çalın geri getirin beni, zira ne aklım bu yükü içine sığdırabilecek, ne de bedenim bu yükün altına girebilecek.

duygusal mesajlar

Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bazı yazılarımıza aşk sözleri, seni seviyorum sözleri ve sevgiliye sözler göz atmak isteyebilirsiniz.

 

Kayboluyor duygularım bir bir… Emeklemeye başlayan bir çocuk edasıyla, bir bir tecrübe edindiğim duygularım, siyah bir toz bulutunun içine düştü şimdi. Ellerimle bulutları dağıtmaya uğraşıyorum ama bir faydası olmuyor. Duygularımın da, duygusuzluğumun da katili oluyorsun sen.

 

Önce derin bir yer keşfettim gönül diplerimde. Sabahları benimle birlikte uyanmaya, benimle günün içine karışmaya başlayan bir şeyler keşfettim içimde. Sonra bunlara duygu denildiğini öğrendim, duyguları çok sevdim. Sahiplendim, iliğimden kemiğime kadar. Sonra bir bir vurgun yemeye, güzel duygularımı kaybetmeye başladım. Aşk denen en büyük lanet, parçaladı içimi, yaktı hissettiklerimi.

 

Her gün güzel olacak diye diye avuttum kendimi senelerce. Kaç yaş atladığımı sayamadım. Yaşlanıyorum her geçen gün ve seneler oldukça fazla birikti cebimde. Dolan ceplerimi boşaltmaya mı çalışsam yoksa beni yaşlandıran duyguları unutmaya mı çalışsam bilemiyorum. Bildiğim tek şey, ömrüm bitiyor, artık nefes alamıyorum.

 

Aramızdaki eller, diller, günler ve sözler var. Hangi birine kulak assam canın yandı, tıkadım ben de kulaklarımı. Aşkın bende mücevher sandığıydı. Sağır ettim kendimi, sonra sen duymaya başladın. Her dile bir cevap yerine, her güne bir ızdırap ektin. Bu kadar değersiz miydi bilmiyorum senin için, ama ben hala sağır gezmeyi, sana dil değdirmemeyi seviyorum.

 

Bazen korkuyorum hissettiğim şeylerden. İçime bir öküz oturuyor ne yaparsam yapayım kalkmıyor. Bu his beni tüketiyor, ne zaman içimin baharlarına kış gelse, sen benden kilometrelerce uzağa gidiyorsun. Ayrılık çanları çalıyor, imam namaza değil, ayrılığa ezan okuyor.

 

Güzel insanlar tanıdım, belki de bana ait olmadıklarındandır. Hissettirdikleri köklü ve derin insanlar… Böyle insanlardan hiç kendimi soyutlamaya çalışmadım. Çünkü ben, hissettiklerim kadar varım.

 

Sıcak bir kahvede bulduğumu başka bir kişide bulamıyorum. Bu dinginliği seviyor benim. Hiçbir his beni bir kahve kadar huzura boğmuyor. Vazgeçiyorum sevgili, senden ve sana dair her şeyden vazgeçiyorum. Artık kahve fincanlarını seviyorum, burnumda tüten kahve kokularını seviyorum.

 

Duygusal sözler yazımızın sonuna geldik.

Paylaş:


 1. Çağatay Çağatay 6 Şubat 2017

  Duygusal sözler çok güzel

 2. kanarya kanarya 27 Kasım 2015

  Duygusal Sözler çık gizil sizlir vir idmin
  #6281003659

 3. Derya Derya 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler gayet güzel sözler var hocam
  #7346300632

 4. Hasan Hasan 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler dehşet sözler buldum
  #7094220943

 5. Semih Semih 24 Kasım 2015

  Duygusal Sözler bu sözleri facemde paylaştım like rekoru kırdılar 😀
  #5879744734

 6. Burak Burak 23 Kasım 2015

  Duygusal Sözler seni seviyorum sevgilim
  #8453347050

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.