İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajı 2021 ve sevgiliye uzun doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

İçimde güzel olan ne varsa seninle birlikte bugün doğmuş sanki. İlkbahar kokusunu seninle almışım, ilk defa düşen yağmuru hissetmişim, ilk kez ellerimi açıp dua etmişim, ilk kez birine sarılmanın verdiği mutluluğu yaşamışım ve ilk defa benim için biri doğmuş sanki. İyi ki doğdun yaşam sebebim, iyi ki varlığımı varlığına tutsak ettin. Seninle büyümek, senin olduğun yerde yeniden tazelenmek benim için büyük nimet. Bütün yaşlarında birlikte yaşlanmak dileğimle, seni seviyorum.

Böylesine kutlu bir doğum görülmedi daha önce. Hiçbir bebek ağlaması bu kadar umutlu çınlamadı kulaklarda. Ben ilk defa çıktım çığrımdan ve ilk deniz dalgası bugün vurdu yüzüme sere serpe. Ben bugün seninle büyüyorum güzel kadın, ben bugün varlığınla doluyorum bütün hücrelerimde. Üstüm başım sen oldu, sağım solum sen koktu yine. Doğum günün senle birlikte bütün dünyaya kutlu olsun.

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

En çok bugünü ezberledim ben, her harfini ayrı ayrı aldım zihnime. Her yaşında daha da kuvvetlendi ezberim. Seninle birlikte adım atmayı, seninle birlikte gülüp ağlamayı ama en çok da seninle birlikte bilinmezliğe doğru yol almayı sevdim ben. Her günün ayrı bir delilik, her günün ayrı bir kapışma. Solgun hayatıma renk kattığın için teşekkür ediyorum sana. Doğum günün kutlu olsun ayarı kaçık kadın.

Sadece bugün değil, benim kalbimde her gün güneş gibi yeniden doğuyorsun sevgilim. Sen varsan eğer, gecenin ve gündüzün, yağan yağmurun, esen meltemin anlamı var benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum sevdiceğim.

Dakikaları sana verdim yetmedi, saatleri sana verdim yetmedi, günleri sana verdim yetmedi, doğduğun bugün, yaşadığım tüm güzel günlere bedeldi. Sana bugün tüm benliğimi veriyorum Nice mutlu yıllara sevdalım.

Al sevgilim bu kristal kutunun içerisine yüreğimi koyup sana veriyorum onu öyle bir yerde sakla ki, düşüp kırılmasın, yüreğimi, yüreğinin içine koy. Sonsuza kadar iki yürek bir arada kalsın. İyi ki doğdun hayatım

Sevgilim, bir şarkı besteledim senin için. İçinde her renkten bir parça, her duygudan bir demet ve son kelimesine kadar umut olan bir şarkı hediye ediyorum sana. Tıpkı bugün doğarak, kendini benim sevdama hediye ettiğin gibi. Bütün yeni yaşların, benimle olsun. İyi ki doğdun

Sen olanca parlaklığı ile beni aydınlatan güneş, ben ise sana delice âşık ay çiçeği. Ne zaman seni görsem, yönümü sana çevirir, sıcaklığını kucaklar ve köklerimi ısıtırım sevgilim. İyi ki hayatıma geldin, hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun.

En büyük umudum sensin sevgilim, sen olmasan bu hayat çekilmez, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu benim için. Gözlerimi yeni güne huzurla açıyorsam eğer bu tamamen senin eserin. Seni sevmenin mutluluğu dolaşıyor ruhumun derinliklerinde. Aşkına tutunduğum, iyi ki doğdun.

Kusura bakma sevdiceğim, bu doğum gününde sana uygun bir hediye bulamadım. Ne alacak olsam bir bahane buldum kendimce ve sana layık olmadığı için vazgeçtim. Bu yüzden sana bugün canımı vereceğim. Seni kendimden vazgeçercesine seviyorum bilesin. Mutlu yıllar en değerlim.

Sen benim hoşgörümsün, en zorda kaldığım anda bile düşünceme izinsiz girip, tüm kötü düşünceleri temizleyen ve yerlerine umut eken hoşgörümsün. Benim için aldığım her nefesi anlamlı kılan hayallerimsin, seni yaşamak soğuktan donmak üzereyken, son anda hayata tutunmak gibi değerli. İyi ki doğdun sevdiğim, ruhumun ikizi, sevdanın en temizi.

Dünyada en saf sevgi bir çocuğun hissettiği sevgi derlerdi de inanmazdım. Seni benden önce, içimde ki çocuk sevdi yârim, bu yüzden sana karşı çaresizim. Bu hayatta ki son günüme kadar, aşkının tutkunuyum. İyi ki varsın, iyi ki içimde ki çocuğun aşkısın.

Sevgiliye doğum gününde uzun mesaj göndermek isterseniz >Sevgiliye Uzun Mesajlar< yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir kıvılcımdan koca bir şehri yakacak kadar büyük bir ateşe dönüşen, başka bir aşk görmedim ben sevgilim. Öyle bir ateş ki bu yıldızlar bile şahit aşkımıza Biz bu kadar severken yansın dünya kimin umurunda. Nice yıllara, doğum günün kutlu olsun aşkların en güzeli

Gülümsemen güzel gözlerinin, yıldızlar karanlık gökyüzünün, mutluluk her daim seninle olsun. Öyle çok mutlu ol ki, bir gün gözyaşı dökeceksen olursan eğer, bu sadece mutluluktan dolayı olsun. Bu en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Varsın kara kışlarda donalım, yaz gelsin güneş yaksın tenimizi, baharın sıcak meltemlerinde dalgalansın saçlarımız, sen ve ben ne de olsa olduğumuz her yeri cennet yaparız. Doğduğun gün benim için milat sevgilim, sen küçücük dünyamda hayatı başlatan tanrıçamsın.

Ölümün bile senin aşkının yanında hükmü kalmaz, bütün karanlıklar aydınlanır ışığınla. Yüreğinin temizliği ile hiçbir kötülük baş edemez ve karşında boyun eğer. Sen bu dünyada saflığın ve iyiliğin vücut bulmuş hali, uğrunda her şeyi düşünmeden yapabileceğim mucizemsin. Nice yıllara aşkım.

Seni bulmam seneler sürdü, sen geldin ya sevgilim yüzüm güldü. Gitti kötü hatıralar yerine huzur ve mutluluk doldu, ibadetim ve Allaha şükrüm oldun sevgilim. Bütün dualarım sadece senin için. Seninle nice güzel doğum günlerini görmek en büyük dileğim. İyi ki doğdun en güzel duam.

Yeni yaşında umudunu, huzurunu, temiz kalbini, insanlara olan güvenini, ailene olan bağlılığını, sağlığını, o güzel gülüşünü, insanlara verdiğin pozitif enerjiyi kaybetmemeni diliyorum sevgilim. Sen benim tanıdığım en güzel doğal afetsin. Nice yıllara

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Her şeye karşı olan inancımı yitirip, hayattan kopma noktasına geldiğim anda çıktın karşıma. Karaya vuran bir denizyıldızı gibi çırpınırken, o yumuşacık ellerinle beni tutup koyduğun yüreğinin okyanuslarına. Yeniden gülebilmeyi ve sevebilmeyi sana borçluyum ömrüm, mutlu yıllar diliyorum sana

İnsanın ne kadar yaşadığı değil, ne kadar sevdiği önemli bu hayatta. Sevgisiz geçen onca yıldan sonra, senin sevginle geçen bu kısa süre, koca bir ömre bedel benim için. Seni yaşadıkça, Allah’ın mükemmelliğini anlıyorum, seni tanıdıkça daha bir özlemle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kadınım

Hayata ne verirsek, o da bize aynı şekilde cevap verirmiş. Ben hayata senin kadar güzel hiçbir şey vermedim. Hayat o kadar cömertmiş ki, beni sevdaya boğan ve bugün doğum günü olan güzel kadını verdi bana. Hayata borçluyum ve borcumu seni sonsuza kadar severek ödeyeceğim sevgilim.

Dağları büksem ve avucuna koysam, yıldızları küçültüp boynuna kolye diye taksam, güneşi söndürüp yakana çiçek niyetine iliştirsem, ayı ikiye bölüp o kokusuna kurban olduğum saçlarına toka diye taksam, yine de senin hakkını asla ödeyemem aşkısı, bütün güzellikler, senin yanında sadece ufak bir detay olarak kalır.

Bugün senin doğum günün, sana hediye olarak dudaklarımı gönderiyorum. Al onları gözlerini kapat ve masum bir buse kondur. O an yanında olduğumu ve zamanın durduğunu hissedeceksin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara

Arkadaşlarım oldu hem de birçok arkadaşım, sırtlarını dönüp gittiler. Dostlarım oldu, gerçekten canımı bile verebileceğimi düşündüğüm dostlarım, bana ihanet ettiler. Her şey herkes gitti ama bir tek sen kaldın geri sevgilim. Bir tek sen en zor zamanımda, sevginin gücü ile ayağa kaldırdın beni. Allah mutluluğumuzu bugün olduğu gibi, her zaman daim kılsın. İyi ki varsın, beraberce nice mutlu yıllara.

Sana benimle çıkar mısın dedim, sen sevgilim oldun. Hayat arkadaşım olur musun dedim. Sen her şeyim, biricik eşim oldun. Ben ise senin kusursuz aşkınla ve sadakatinle yeniden küllerimden doğdum. Her şeyi, yaşadığım her güzel duyguyu sadece sana borçluyum. İyi ki doğdun hayatımın aşkı.

Hayatımın en önemli günlerin den biri bugün. O kadar mutlu edip sevindirdin ki beni sevgilim, sana söyleyeceğim her kelime kifayetsiz kalır. Çünkü sen benim hayatımda asırlık eşim gibisin. Bizim sevgimizin yanında sana ne yapsam ne etsem ne söylesem az kalır biliyorum sen bana rabbimin bir lütfusun iyi ki karşıma çıktın seninle de doğduğum gün bugün nice daha mutlu sağlıklı huzurlu yıllarımız olsun.

Hayatım aşkla kal hep ömrümde seni en içten kalbimle seviyorum iyi kilerimin vazgeçilmezi. Benim gökyüzüm mavi artık ışıl ışıl sen varsın bulutlarında, gölgeme güneş, yağmuruma güzellik katan, yıldızı parlatan gecenin en karanlığında ki ışık, günlerim aylarım senelerim senin etrafında rüzgârgülü gibi dönsün, dönsün ki dönüp dolaşacağı yer sen olsun, yaş aksın kalbime damla damla sen dolsun. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın

Sevgiliye doğum günü mesajları paylaştığımız sevgiliye uzun mesajlar paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.

73 Yorum YORUM YAP
 1. Pınar Pınar 30 Eylül 2018

  İyi ki doğdun sevgilim, bugün sensiz geçen ilk doğum günü. Eğer yaşasaydın bugün 22 yaşında olacaktın. Ben seni unutamıyorum, her gün rüyalarıma giriyorsun, hasretine dayanamıyorum. Seni çok özledim sevgilim, mekanın cennet olsun öteki dünyada görüşmek üzere…

  • Anonim Anonim 28 Mart 2021

   😔😔😔

 2. Anonim Anonim 16 Eylül 2018

  Askerimmm seni çok seviyorummm ömrüm💕15.12’den sonsuzluğa👫

 3. Aşık... Aşık... 9 Eylül 2018

  Benim sevgilimin doğum gününe bir hafta var ama şimdiden kafayı yedim napacam diye öneriniz varsa söyleyin onun ailesiyle birşeyler planlamak istiyorum

  • Anonim Anonim 6 Ocak 2019

   Aynı dert bende de var bişey bulamadım

 4. esra esra 29 Ağustos 2018

  ya ben ne yapicam yaaa yarin sevgilimin dogum gunu

 5. Ömer beyza Ömer beyza 22 Ağustos 2018

  Bugün benim sevgilim doğum günü onu çok seviyorum ha bide sevgi iki saatlik değil dir bir ömür dur 6 yıldır birlikteyiz bir gün bile tartışma veya farklı biseý olmadı çok şükür herşeyimi ona adadım şu anda onla nışanlıyiz 6 yıl sonra

 6. Esra Esra 20 Ağustos 2018

  Seni herkezden çok seviyorum

  • Anonim Anonim 6 Kasım 2018

   Hm diyorsn

 7. Esra Esra 10 Temmuz 2018

  Kızlar siz erkek arkadaşlarınıza doğum günü süprizi ne yaptınız

  • Angarlı bey Angarlı bey 18 Ağustos 2018

   Sen naptın

 8. Mizgin Mizgin 24 Haziran 2018

  Seni seviyorum iyki dogdun sevdigim

 9. Anonim Anonim 1 Mayıs 2018

  Sevgilim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun

 10. Anonim Anonim 9 Nisan 2018

  Yarın onun doğum günü delilercesine çok seviyorum

 11. özlem özlem 11 Aralık 2017

  Ahmet bizce deyil sence elif çok hakli????

 12. özlem özlem 11 Aralık 2017

  Elif çok haklısın cnm

 13. ömer görmez ömer görmez 1 Kasım 2017

  beğendim muhteşem 🙂

 14. KIVIRCIK KIVIRCIK 21 Eylül 2017

  2 gun sonra dogum gunun seni cok seviyorum ?♥

 15. Anonim Anonim 29 Ocak 2017

  Bugün onun doğum günü onu çook seviyorum

  • Anonim Anonim 30 Mayıs 2017

   Seviyorum

 16. ahmet ahmet Yazar | 30 Kasım 2016

  Bizce öyle değil elif 🙂

 17. elif araklı??? elif araklı??? 30 Kasım 2016

  Bence hayir sevgili anca para pul pesinde ? sevgi umurlatinda degil sadece gonul eglendirme pesinde isterseniz sevgiliye agzinda kus tutsan hic bir sey etmez ………..

  • M. M. 3 Şubat 2018

   Sana göre öyle olabilir elif hnm ama bazı sevgiler vardır emin olun toprağına aşık şekilde yasayacak kadar aşık

   • 🖤🖤 🖤🖤 8 Mart 2019

    uzun soģuk gunu mesajı yazarmisiniz?

  • Anonim Anonim 19 Eylül 2018

   Ne alaka

 18. ömer nuri tektaş ömer nuri tektaş 19 Ekim 2016

  hazırlayan kişi sevgiyi iyi biliyor. sevgiliye doğum günü mesajları yazınızdan güzel bir sözü sevgilime gönderdim teşekkürler

 19. fetih fetih 19 Ekim 2016

  Sevgilimin doğum günü geçti. Bilseydim 2.satırdaki yazıyı da eklerdim. Çok güzelmiş. Bir daha ki sefere inş.

 20. ilan ilan 17 Ekim 2016

  sevgiliye en anlamlı hediye onu devamlı hatırlamaktır

  • ♡♡ ♡♡ 20 Kasım 2018

   Çok haklısınız, ! !

 21. Aksay Bilişim Aksay Bilişim 17 Ekim 2016

  Sevgimizi en çok hakeden Annemiz için kaptık birtane 🙂 Doğum gününde yazağım, Elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.