Uzun Günaydın Mesajları

Uzun günaydın mesajları, uzun günaydın sözleri, sevgiliye uzun günaydın mesajları facebook, uzun günaydın mesajı kısa yazımızda sevgiliye göndererek onu mutlu edebileceğiniz en güzel günaydın mesajları ve sözlerini bulabilirsiniz. Bu sözleri birine göndermek yerine sosyal medyada da paylaşarak binlerce beğeni alabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Sabah ışıkları her odama vurduğunda lanet okuyan bir adamın dilinden dökülüyor bu kelimeler. Her sabah ilk gün ışığıyla birlikte istenmeyen bir hayata sahip olmanın verdiği öfkeyle ve yalnızlığın tahammül edilemeyen soğukluğuyla başlıyordum güne. Ben ve etrafımdaki her şey her zaman ters giderdi. Hiç gün doğmasın isterdim ta ki karşıma sen çıkana kadar. Meğer sabahların kıymeti bilinmeliymiş sevgili. Öfkeli bir adamı gündüze aşık ettin. Günaydın demeyi ben seninle öğrendim.

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah üşenmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın kadınım diyorum, yine çok güzel uyandın.

Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.”

sevgiliye uzun günaydın mesajları

Bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Bütün hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın ve sanıyorum ki olabildiğince masumsun. Saçların dağılmıştır muhtemelen, bir elin yastığın altındadır ve bir bacağını da karnına doğru çekmişsindir. Zannımca rüyanda beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken en azından ben öyle olmasını umut ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır o sebepten güne güzel başlaman için yazıldı bu mesaj. Günaydın sevgilim.

Gecenin sessizliğinin ardından yavaş yavaş kuş seslerine takılıyor kulaklarım. Sanıyorum ki birazdan gün ağaracak. İlk ışıklarla birlikte de sokaklara dökülecek insanlar. Korna sesleri, martıların deniz üzerinde yankılanan kanat sesleri, insanların uğultuları dolduracak kulakları. Çok geçmeden de sen gözlerini açıp güne merhaba diyeceksin. Güne ilk merhaba benden olsun, günaydın sevgili.

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Uzun Günaydın Mesajları yazımıza devam ederken benzer bir çok yazıyı sevgiliye uzun mesajlar yazımızda bulabileceğinizi belirtmek isterim.

Güneş neden içimi ısıtır biliyor musun ya da ben neden en çok sabahları seviyorum? Çünkü o gün senin de hayatta olduğunu biliyorum. Çünkü sabahlarım sadece seninle anlam buluyor, çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle seviyorum. Uğruna uyanabileceğim bir kadına sahip olduğum için her gece kafamı yastığa koyup sabahı bekliyorum. Günaydın sevgilim, günaydın benim güneş ışığım.

Bu gece yanımda bir prenses uyudu. Göğsüme kafasını koyar koymaz kapandı gözleri. Uyurken birkaç defa bana sırtını döndü fakat gün ağarmaya yüz tutunca asıl yerinin göğsüm olduğunu anladı ki çok geçmeden döndüğü sırtını diğer yana savurdu. Bir kolunu üstüme koydu, nefesi boynuma düştü. O kadar masum uyuyordu ki, bir saniye bile ayıramadım gözlerimi ondan. Kulağı hemen dudağımın yanında duruyordu ve ilk gözlerini açısında günaydın meleğim dedim. Seni böyle uyandıracağım günler de gelecek, günaydın kadınım.

Daha gözlerimi açar açmaz giriyor sıcaklığın kalbime ve kalbim kuş gibi çırpınmaya başlıyor. Seni sevmek daha ne kadar iyi hissettirebilir biliyorum fakat günün senle başlamasına seviniyorum. İçimi ısıtıyorsun, bana yaşam sevinci veriyorsun ve ben seni çok seviyorum. Bugün yine seni çok seveceğim sevgilim, günaydın.

Bir gün kendi odamızda olacağız ve birlikte aynı yastığa baş koyacağız. Ayrı yataklarda uyumak, ayrı yataklarda uyanmak zorunda kalmayacağız. O büyülü günler gelene kadar ben sana her sabah senden önce uyanıp günaydın geleceğimin kadını demeye devam edeceğim. O gün gelecek ve bütün günaydınlarımı kulağına fısıldayacağım.

Bugün yine günlerden sen… Sabahın ilk ışıkları senin üstüne düşüyor ve bir melek gibi göz kamaştırıyorsun. Masumluğuna ölmek istiyor insan, sıcacık ellerine gömülmek, uykundayken rüyana girip seni daha çok sevmek istiyor. Nefes alışlarını duymak bana huzur veriyor. Günaydın huzur bahçem.

Günaydın Mesajları

Bu sabah güneş yine bir başka doğdu benim için. Dışarıda kar yağıyor olsa da, hayatımda sen olduğun için her gün sanki sıcacık bir yaz sabahı, ilkbaharda esen çiçek kokulu ılık bir meltem gibi sevgili. Yeni güne yine seninle başladığım için ne kadar çok şanslıyım bir bilsen… Haydi, aç cennet yeşili gözlerini öpücük yolladım sana hisset teninde ve dışarıya bak, yağan her kar tanesi seni seviyorum canım aşkım demek, günaydın aşkların en güzeli en özeli.

İstiyorum ki bir gün güneş odamızdan içeriye doğsun, kardan beyaz yatağımızın üstüne. Biz seninle aşkın en güzel uykusunda olalım, tenimizin sıcaklığı karışsın birbirine. Sonra ben öperek ve koklayarak uyandırayım seni her ne kadar kıyamasam da o masum uykunu bölmeye, hani bıraksan saatlerce izlerim nefes alışını uyuyuşunu. Biliyorum o gün gelecek beni yaşatan bu hayaller sevgilim, o yüzden şimdilik hislerimi anlatan bu sıcacık mesajla günaydın benim iyilik meleğim.

günaydın mesajları

Benim yakışıklı sevgilim, Allah’a her gün şükrediyorum yine yeni bir güne seni severek sana âşık olarak başladığım için, hayatımda varlığın olduğu için, sabahların bir anlamı var senin sayende içtiğim çay, yediğim 1-2 lokma bile zevk veriyor artık bana. Günaydın can içim, günaydın sevgilim, günüme doğan güneşim günaydın.

Uykucu prensesim hala uyuyor musun? Haydi, uyan günaydın de hayata, ben çoktan düştüm yollara, bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende sevgilim. Çünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Günaydınların en güzel sana olsun benim huzur veren sevgilim. Seni çok seviyorum.

Günaydın benim aşk diye atan sol yanım, günaydın rüyalarımı pembeye çeviren kadın, hayatımı anlamlaştıran ve beni yeni baştan yaratan sevgili, Günaydın sana uykulu gözlerinden ve o bal dudaklarından öperim.

Sen görülen rüyanın hayra çıkması, hayatımın dört yapraklı yoncası, huzurum, sevincim kalbime taht kuran canım sevgilim. Günaydın bahar çiçeğim, bugün doğan güneş güzelliğini kıskansın, kuşlar sana sevgimi haykırsın, aşkım rüzgâr olup sarsın çevreni ve ben bugünde seni özleyerek uyandım sevgili.

Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Rüyamda yine benimleydin, sarılmıştın boynuma, sıcacık tenini hissettim sanki uyandığımda, senin aşkın bu kadar derin ve özel sevgilim. O yüzden yine yeni güne aşkla başladım sevgilim. Haydi, sen de kalk, bak yepyeni bir gün var önümüzde aşkımızı yaşayacağımız. Yepyeni anılar ekleyeceğimiz ve birbirimizi daha çok seveceğimiz. Günaydın benim aşk tanrıçam, kalbime taht kuran en özel insan.

Biliyor musun sevgilim her sabah doğan güneş bile ısıtmıyor beni senin ellerin kadar? Kalbime ılık ılık akmıyor hiçbir şey gözlerin kadar, o yüzden seni görmeden gün bile başlamıyor bana inan. Haydi, kalk uykucu şirinim günümü aydınlat, güzelliğinle döndür başımı ve elerlinle ısıt bedenimi. Günaydın sana sevgilim, günaydın.

Sen gözlerini açtığında ağrır gün, günün en aydınlık ve sıcak saatleri gülümsediğin anlarda çıkar ortaya. Gülümsemende bulurum ben mutluluğu, sarılışında ise huzur. Öpmelerin cennettir senin, kokun cennet kokusu. Günün aydın olsun sevgilim, seni çok seviyoruuuuuum. ❤😍😘

Günaydın mesajları paylaştığımız uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik.

BİZİ TAKİP EDİN
250 Yorum YORUM YAP
 1. Melek kahveci

  Boncuk gözlüm her gece senin o boncuk gözlerine bakarak uyumak vardı ama inşallah bitanem o günlerde gelecek umuyorum senden çok tatli baba olur ıyiki benimlesin ıyiki varsın seni çok ama çok seviyorum 😍18.10.2020😍BMC💓

 2. Muşlu Eyup

  İnstigramimi Takip Edene bayramda elimi öpmeden şeker vereceğim😆😆
  Musly.4949

 3. Merve artan

  Seni sevmek bnim icin herseyde herkesten daha önemli iyi ki demisim evet yine sana evet derim seni cok seviyorum kimse benim seni sevdigim gibi sevemez Seni cok ama cok seviyorum❤❤❤❤

 4. Fırat 💞 Rabia

  🕊GÜNAYDIN HAYATIM🕊

  Şimdi nereden başlasam bilmiyorum💋Hayatımda hep bir eksiklik vardı💞 Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi❤Her gün sebepsiz ağlamaktan yorulmuştum❣ Kalbim acıyordu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyordu💖Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyordu💚 Şarkı söylemek bile içimden gelmiyordu💝 Ta ki sen gelene kadar💟 Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu💛 Karanlık dünyama ışık saçtın💕 Yeniden hayal kurmaya başladım😘 Yeniden ben, ben oldum💓 Hayat insanı yoruyor🕊 Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum💘 Gittiğim her yerde seni görmek istiyorum💜 Yeni yeni fark ediyorum bunu💖 Kader diyorum ya💕 nasıl da seni bana getirir💛 Huzurun vücut bulmuş halisin sen💋 Gözlerin dünyanın en güzel manzarası💕 sesin dünyanın en güzel müziği gibi💚 Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim❤ Siyahtan başka rengi olmayan ben gökkuşağına aşığım şimdi💛 Bu ne demek biliyor musun❣ Mucize👄 Sen benim en güzel mucizemsin💋 Dönüm noktam💕 miladımsın sen💝 Beni ben yapan💕 hayatımda gördüğüm en gerçek insansın❤ Seni hissediyorum💚 Yanımda olmasan da💛 yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki💜 Ellerimi tut sıkı sıkı😘 Saçlarımla oyna💕 Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın💋 Sen hayatsın❤ Sen benim Dünyamsın💛 Ömrümü seninle son bulmaya adadım💝 Kurumaya yüz tutmuşken ben💕 su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen💕 hayallerim Sen💕 adımlarım Sen💕 aldığım her nefes Sen iyi ki geldin💓 Sen iyi ki benimsin❤ Seni çok seviyorum Dünyam🕊 Seni çok seviyorum Mutluluğum💜 Seni çok seviyorum Huzurum💞 Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem💚 Öperek uyutmak vardı şimdi seni💋 Uyurken izlemek💕 nefesini dinlemek💜 kalp atışlarını saymak💓 Olsun sevgilim💋 Seni aya anlatıyorum bu gece❣Aya seslenicem💕 Bu geceyi unutulmaz kılıcam💞 Sabah uyandığında Seviyorum seni❤ iyi ki varsın❣de💟 Duyarım ben🕊 Duymama gerek yok ama❤ zaten biliyorum❣ Tüm yıldızları hediye ediyorum sana❤ Başak takım yıldızı en sevdiğim💞 Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim💝 Bir erkek kadının alnından💋 bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli😘 demiş şair💕 Alnından öpüyorum sevgilim😘 Şuan uyuyorsun💜Hayallerimin başkahramanı❣ karşıma çıkan en güzel mutluluk💞 Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun 💞 Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor❣ Ben seni aklının düşünmediği💘 gözün görmediği💋 kulağın duymadığı kadar çok seviyorum❤ Ben karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle💋 O yüzden ben her şeyi senle öğrenicem❣ istediklerini yapmaya da çalışıcam hatta direk yapıcam birtanemm💜 Ben sana kıyamam asla, ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum💜 İkimizinde birbirimize karşı her sözde💋her seste💋 her bakışta daha da sevmeyi💛 her zaman tekrardan aşık olmayı💕 sevginin gittikçe daha da güçlenmesini💛 bu sürede azalması değilde daha da fazla artmasını istiyorum💘 Aşkım seni çok seviyorum💕 Seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum seninle geçirdiğim bir gün 💜bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyorsun bana💛 Senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum💕 Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok seviyorum💚 Sen benim hayatımın anlamısın birtanem💋 Korkularımı❣ endişelerimi seninle yendim ben💜 İçimdeki boşluğu seninle doldurdum💘 hayatım seninle anlam kazandı❣ Seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok seveceğim💓Kalbimin tek sahibi seni çok seviyorum 💞💋

  💞GÜNAYDIN ÖMRÜMM💞

 5. Aşk kipirtisi

  Sabah sabah ilk gözümü açar açmaz aklıma gelen sevgilim dokunduğumda hissettiğim opunce eridiğim adam biliyorum ve sende biliyorsun iki gündür saçma sapan şeylere tartışıyoruz ben düşündüm taşındım gerek yok yani böyle şeylere her aznimizin kıymetini bilmek yerine tartışmak niye üzmek neden yani onun için seni üzmeyeceğim sevgilim ya ben sensiz ne yaparım hiç düşündün mü sen benim nefesimsin kalbim bedenim ruhum herseyim sana ait ve ben bu durumdan çok mutluyum sana farklı bir düşkünlüğüm var benim kiziyorsam kiriyorsam affet bazen huysuz ihtiyar insanlara benziyoruz ? ama biliyormusun en çok o beni mutlu eden ilerde beraber yaşlanmak seninle aynı evin içinde olmak mesela 10 gün sonra burdasin hatta 9 o kadar alıştık ki birbirimize Allah seni benim başımdan eksik etmesin bitanem ama sunu da bil sana kızıyorsam sebebi var da bilerek kirmiyorum bunu bil yeter olur mu şimdi gelelim kim kimi daha fazla seviyor öyle mi prensim benim ?? bi kere ben daha çok seviyorum seni böyle dünyanın tavanı kadar falan uçsuz bucaksız seviyorum seni cooooooooooooooooookkkkkk çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook çoooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iyiki benimsin iyiki seninim gülüşünü öptüğüm kurban olduğum varlığına Elhamdülillah herşeyim birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü birsürü öpüyorummmmmmm bal dudaklarından ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?????

 6. Anonim

  Aynı dert bendede vardı zor ama ayrılman en iyisi çünkü önüne emin ol daha iyi biri çıkıcak

 7. Anonim

  Siz bayanlar ilgi manyakısınız !!!

  • Anonim

   Sende aptalsın terbiyesiz.!

  • Anonim

   İlgi gosteremeyecek kadar beynin yoksa veya kadınların degerini bilmeyecek kadar karaktersizsen bu bizim hatamiz degil sen ADAM degilsin 😒

  • Mustafa Açıkgöz

   Kadınlar çiçektir delikanlı ne su almaktan vazgeçer nede hayat vermekten aklında bulundur bunu

 8. Çernobil

  O sana nasıl davranıyorsa öyle davran

 9. Anonim

  Kendine saygını yitirme bence ve ayrıl ilerde daha büyük pişmanlıklar yol açabilir bu durum

 10. Ela

  Canım unutmaki kaçan kovalanır bittir ilişkini seni değersiz his ettiren biriyle bırak sevgili olmayı arkadaş bile olma bende aynı hatayı yapyordm şuan it gibi peşimde ben yüz vermiyorum

 11. Mehmet

  Ayrıl uzaklaş unutmaya çalş ilerda daha kötü olabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklamı Kapat